Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızda canınız kanınız ablanıza doğum günü mesajları bulabilir ona bu doğum günü sözleri ile mutlu edebilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaların bir tanesi, canı ciğeri, ballı böreği… Benim küçük annem, meleğim… Sen olmasan kim gösterecekti bana doğru yolu, sensiz bir hayatta ben nasıl kendimi korumayı öğrenecektim. Kim sevgi aşılayacaktı senden başka bana. Bugün ilk önce benim için doğdun, her geçen yıl daha bir güzelleşiyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

İnsanın her şeyden önce bir ablası olmalı. Koruyup kollayacak, alıp saracak, ağladığında gözündeki yaşı silecek, yanlışlarını bir bir gösterecek, yeri gelecek kızacak ama hep çok sevecek.  Ablam; ben böyle bir ablaya sahibim, beni hep çok sevdin, ellerini üzerimden bir an olsun çekmedin. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum canım ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Bugün dünyaya bir melek düşmüş. Seneler önce bugün merhaba demiş hayata. Sonra bir kardeşi olmuş ve o kardeşini çok sevmiş. Her zaman yanında destek olmuş. Canım ablam benim, melek ablam. Sana olan sevgimi anlatacak kadar hisli cümleler yok dünya üzerinde. Sadece kalbimde hissedebildiğim bir sevgi sana olan sevgim. Kelimeler işe yaramaz hiçbir zaman. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Ne zaman hastalansam annemden sonra sen vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, bütün yaşlarını birlikte kutlamak dileğiyle seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Güzeller güzeli bir abla, işte o benim ablam. Dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametlisi… Yeni yaşın sana her zamankinden daha çok başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bazen düşünüyorum ya ben tek olsaydım, ablam olmasaydı diye. Acı bir his saplanıyor içime hemen ve direk düşünmekten vazgeçiyorum. Biz seninle etle tırnak gibiyiz. Sensiz bir ben düşünülemez bile. Hep yan yana olmamız ve senin bana daha çok şey öğretmen gerekiyor. Güzelliğine bir yıl daha eklendi ablacığım, bugün yeni bir yaşı daha karşıladın. Bu yaş seni bizden hiç ayırmasın, hep yanımızda kal. Hayatın boyunca sağlıklı, başarılı ve huzur dolu ol. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli. İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Seni çok seviyorum.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızın ablaya doğum günü sözleri bölümünde kız kardeşe doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam… Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Benden önce doğduğun için sen değil ben çok şanslıyım. Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa. Seni çok seviyorum.

Bugün günlerden ablaları şımartma günü, bugün senin doğum günün. Dünyaya benden önce gözlerini açıp dışarıdaki kötülükleri öğrendin ve beni her türlü kötülükten sakındın. Bana kardeş olmayı öğrettin, annemden sonra benimle en çok sen ilgilendin. Ablam, benim küçük annem yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

Canım ablam, bugün bir yaş daha geride bırakıyorsun. Artık kıdemli oldun sen ablalıkta. J İyi ki doğmuşsun, iyi ki bir tek bana abla olmuşsun. Kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki, kelimelerle tarif edilemez. Annem kadar sevdiğim, en değer verdiğimdensin. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Ablaların en balı, en birtanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

Seneler önce bugün ablaların en güzeli dünyaya gelmiş. İyi ki gelmiş, iyi ki beni de kendinden sonra istemiş ve sevmiş. Annemizi ve babamızı benimle paylaştığın için sana teşekkür ediyorum, beni çok sevdiğin için sana teşekkür ediyorum, korktuğumda bana sarıldığın benimle yatağını paylaştığın için teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Canım ablam; yeni yaşında senin için bol bol sağlık, huzur, mutluluk ve başarı diliyorum. Sen benim en değerli varlığımsın. Senin olmadığın bir ev, senin olmadığın bir dünya düşünemiyorum. Sen iyi ki varsın, iyi ki bu evde benimle birlikte aynı havayı soluyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

Bir insan evin küçüğü olduğuna bu kadar mı sevinir? Canım ablam, iyi ki benden önce dünyaya geldin ve bana hayatı öğrettin. Annemden sonra bir tek seni anne bildim. Varlığın bana hep güven verdi, senin yanında olmak ve senin benim yanımda olduğunu bilmek her geçen yıl sana olan sevgimi daha da büyüttü. Sen benim başıma gelen en güzel meleksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

kız kardeşe doğum günü mesajı
kız kardeşe doğum günü mesajı

Ablaya doğum günü mesajı yazımızın son bölümü olan kız kardeşe doğum günü sözleri bölümünde güzel sözler bulabilirsiniz.

İnsαnın αbIαsı oImαsı nimettir αsIındα. Sen benim gözüm cαnım αblαm, büyüğüm αbIαmsın. İyi ki doğdun cαnım αbIαm ΑIIαh senin eksikIiğini göstermesin.

Küçük bir cenindin vαktinde fetüs oIdun, embriyo oIdun, sonrα kocα kız oIup bu hαIe geIdin iyi ki doğdun cαnım ciğerim αbIαm.

Biz; küçücüktük, büyüdük. CαhiIdik, αdαm oIduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Cαnım benim seni çok seviyorum αbIαcım. Doğum günün mübαrek oIsun.

Αnımsıyor musun küçükken yediğimiz dαyαkIαrı, bize bαğırışIαrı. Ne kαdαr dα yαrαmαzdık. İyi ki vαrsın, iyi ki güzeI hαtırαIαrIα doIu bir yαşαntımız vαr cαnım αbIαcım. Doğum günün mübαrek oIsun.

Senin o güzeI yüreğin her vαkit en güzeI mutIuIukIαrı hαk ediyor. İyi ki αbIαmsın, iyi ki cαnımsın nice yıIIαrα.

Dünyαdα eşsiz bir güzeIIik vαrsα o dα kαIbindedir. Hαyαtının bundαn sonrαsı kαIbinin güzeIIiği gibi geçsin. İyi ki vαrsın ve iyi ki doğdun αbIαcım!

İnsαn ömründe kimi tαIihIer αkıI αImαz mutIuIukIαr getirir. MutIuIuğu hαk eden biri oIduğunα göre, kendine tαIih tαnı. Her ααm bαşını yαstığınα dαyαdığındα iyi oIαn her şeyi αnımsα. Kötü oIαn her şey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutmα. Yαpmαn şαrt oIαn tek şey bαIıkIαr gibi o sisten uzαk durmαktır. Göreceksin ki, o özIediğin deniz bir gün senin oIαcαk. Doğum günün kutIu oIsun..

Ne güzeI bαşIαmıştı oysα değiI mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz iIk gözyαşıyIα mutIu etmedik mi insαnIαrı? Αnnemizi, bαbαmızı ve ondαn sonrα bαşIαmαdık mı αrαmαyα, mesut oIduğumuz için bizi αğIαtαcαk insαnIαrı? Gözyαşı her zαmαn vαrdı. İnsαndık, αşıktık ve mutIuIuğα αçtık. Doğum günün kutIu oIsun..

Bugün bir yαşını dαhα doIdurmαnın mutIuIuğunu yαşαrken geIeceğin sαnα kαIbindeki tüm diIekIeri vermesini diIiyorum. Doğum günün kutIu oIsun.

Sαnα çok iIetiIer αtmαk isterdim fαkαt biIiyorum ki hiçbiri senin özeIIiğini αnIαtαmαz sαnα. Cαnım αbIαcım iyi ki doğdun nice yıIIαrα.

Cαnım αbIαm doğum gününü en içten diIekIerimIe kutIαrım. Yeni yαşının mutIuIuğunα mutIuIuk, bαşαrınα muvαffαkiyet kαtmαsı diIeğiyIe Doğum günün kutIu oIsun.

GüzeIIik insαnın içinde, ehemmiyetIi oIαn onu görmekte. Görmek de değiI αsIındα bαkmαsını biImekte. İyi ki doğdun biricik ΑbIαm. Doğum Günün KutIu OIsun.

Ablama Doğum Günü Sözleri

Annemizden sonra başımızda olan güzel insan. Nice yıllar hep birlikte sağlıkla mutlu olalım. İyi ki doğdun sevgili ablacığım.

Senin varlığın bize hediyedir ablacığım. Mutlu yıllar sana.

Annemizin sağ kolu, bizlerin gözbebeği ablam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşımız ne olursa olsun bizi koruyup kollayan, bazen de azıcık kızan ablam iyi doğdun. Nice mutlu senelere.

Kızsa da bize kıyamayan ablam. Allah’ın lütfusun sen. Mutlu yıllar.

Her şeyin en güzelini hak eden, bilge kadın. İyi ki varsın.

Yeni yaşınla beraber mutlu günler ayağının altına kırmızı halı gibi serilsin. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Her şeyin gönlünün güzelliği gibi olmasını Allah’tan niyaz ettiğim benim tatlı meleğim, canım ablam yaş günün kutlu olsun.

Gülüm, menekşem, bahçemdeki sardunyamsın sen ablacığım, seninle kardeşlik bağlarımız hem bu dünyada hem ahirette yeşersin. Allah senin yokluğunu bize hiç göstermesin. İyi ki doğdun.

Kardeşlik sadece kan bağıyla olmaz. Kalplerin muhabbetiyle temellenir. En kötü günümüzde bizim yanımızda olan cefakâr ablam iyi ki doğdun.

Ablaların en güzeli, en düşüncelisine sahip olmakla aslında ben en güzel hediyeyi almışım Rabbimden. Allah seni bizlere bağışlasın. İyi ki doğdu. İyi ki varsın.

Pastana bu mumları koyarken yaşını değil bizlere yaptığın iyilik ve güzellikleri hesapladım. Ancak bu mumlar bu pastaya sığmayacak anladım. İyi ki doğdun iyilik perim.

Hiçbir pasta senin gibi tatlı olamaz ama adet olmuş pasta aldık. Dünyanın en tatlı insanına ne yapsak azdır. İyi ki doğdun sevgili ablacığım.

Senin küçük, baş belası kardeşin, senin en büyük hayranın. Beni koruyup kollayan ablam biliyorum çok çektirdim sana. Seni çok seven kardeşin.

Hatalarımızı örten, bizi anne ve babamıza şikâyet etmeyen ablamız. Her suçumuzu üstlendin. Annemiz kadar kıymetlisin. Mutlu seneler dilerim.

Saçımı okşayıp, masallar anlattığın günler hala hatırımda, keşke yine o günlere dönsek dediğim çok olmuştur. Seni tüm kalbiyle seven kardeşin. İyi ki doğdun.

Küçük bir çocukken elimden tutan, tüm yaramazlıklarıma katlanan ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Top oynarken kırdığım komşu evlerinin camlarını annemle babama söylemeyen, beni hep koruyan ablam. Ne yapsam sana olan borcumu ödeyemem. Şu küçük çocuğu hep sen kolladın unutamam. Nice mutlu yıllar sana. İyi ki varsın. İyi ki doğdun canım ablam. Koruyucu meleğim.

Canımız da kanımızda bir. Elin kesilse benim de canım yanar. Canım ablam sen bizim başımızın tacısın. Allah bizi sensiz bırakmasın

Bu dünyada da ahiret te de ablamsın. Rehberim, yol gösteren canım ablam. Sen hayatı anlamama yardımcı olan, büyüdükten sonra bile beni yalnız bırakmayan tatlı meleğimsin. Sana güzel kalbin gibi nice güzel seneler dilerim.

Bu akılsız çocuğu kötülüklerden koruyup bu yaşa getirmesini bildin. Bize hem baba hem ana oldun canım bir tanem ablacığım. Bu dünyaya doğmakla aslında bize bir armağansın sen Tanrı’dan. Nice güzel yıllar ve bir ömür mutluluklar diliyorum sana.

Her yola seninle çıkarım. Bu dünyada önce Allah’a sonra sana güvenirim ablam. Ben seni üzmüş olabilirim ama sen beni hiç üzmedin. Hatalarım olsa bile sen hiç yüzüme vurmadın. Allah herkese senin gibi bir abla nasip etsin. İyi ki doğdun. Yaş günün kutlu olsun.

Oyuncaklarını benimle paylaşan ablam şimdi dertlerimin ortağı oldu. Bu hayat onsuz hiç çekilmezdi, iyi ki doğdu.

Yazdıklarım, söylediklerim senin bana geçen emeklerine teşekkür etmeye yetmez ama sen biliyorsun içimdekileri. Mutlu yıllar canımın yarısı ablacığım.

Ablaya doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN
 1. Açelya Açelya 1 Şubat 2019

  Çok ama çok güzeler tam aradığım ve his etiğim söylemek istediğim sözler teşekürler

 2. Fsfdhk Fsfdhk 14 Ağustos 2018

  Güzeller ama çok abartılı

 3. Nisa Nisa 24 Temmuz 2018

  Hiç güzel degiller

 4. ŞİMAL ŞİMAL 30 Ocak 2018

  çokkkkk güzelleerrr 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.