İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ağlatan Sözler

Ağlatan sözler yazımızda sizi ve karşıdaki kişiyi ağlatacak sözler, ağlatan güzel sözler ve en anlamlı ağlatan sözler bulabilirsiniz.

Ağlatan Sözler

Kalbimin kıyısına çekmiştin sandalını, o kıyılar seni çok severdi sevgili. Hangi kürek böylesine nefret etti benden de çekti aldı kıyılarımdan seni ve sandalını?

Bir ömre bedeldi sana olan sevgim. Ben ne senden başkasını ne de senden sonrasını düşünmedim. Sadece ikimizin olan bir dünya hayal ettim. Ben bizi çok sevdim, bizden başka hiçbir şey düşünmedim. Şimdi dönüp bakıyorum koca bir boşlukta sensiz ve hiç olmadığım kadar çaresizim. Hadi şimdi gel de çıkar beni buradan. Nereye gittiğini bilmediğim bir trene binmiş gibiyim. Önüm karanlık, yolum karanlık.

Sensizliğin en acı yerindeyim bugün. Varmış olduğum nokta varacak olduğum noktadan farksız. Amaçsız, hedefsiz ilerliyorum sorsan. Bir de bana sor sen; ne olduğum yerden daha kötü bir yere gidiyorum, ne de olduğum yerden bir adım öteye. Zaman denen illetin içinde sıkışıp kalmışım sanki. Bedenim ileri atıyor yaşını, ruhum hala büyümedi.

Geldiğin yolları ezbere bilirim mesela. Gittiğin yolları hiç almadım bile hatırıma. Geldiğin yollara gül döktüm, gittiğin yollara çalı çırpı. Gelişin olsun da gidişin olmasın diye ektim sevgili. Güllerle karşıladım seni, çalılara dönme yüzünü istedim.

Kaç kalbi yorar bu aşk şimdi? Anlattıkça seni hayran gözler görüyorum etrafımda. Onlar beni değil, benim sana duyduğum aşkı seviyorlar. Onlar beni değil, sana olan bağlılığımı seviyorlar. Onlar bana değil, sana olan tutkuma tapıyorlar. Bense avucumda kalmış kırık dökük anılara sarılıyorum, kollarım ne kadar uzanabilirse o kadar uzanabiliyorum.

Kimler için ölünür bu hayatta ben hiçbir zaman bilemedim. Bir kere senin için ölmeyi denedim. Bıçağı basıp gırtlağıma gökyüzüne yerleşeyim dedim, onu bile beceremedim. Bu hayatta kendin için bile ölemiyorsun sevgili, senin için ölmek benim neyime.

Parmak uçlarımdan dökülüyor bütün duygularım. Denize katsam sel olur, toprağa katsam erozyon. En doğal afetler hep parmaklarımdan dökülür sevgili, sana dokunmanın bu kadar can yakacağını bilseydim değil elimi kalbimi dahi sürmezdim tenine.

Nefesim ol hadi, gel kurtar beni bu gece bu kabustan. Al beni sevgili; en bilinmedik yerlere taşınalım seninle, özgürce dokunayım tenine. Utanmadan, sıkılmadan, korkmadan bırakayım bedenine kendimi. Koşarak geleyim sana, atlayayım boynuna ve sen bütün gücünle içine çek beni. Sev beni beklenen sevgili, en olmadık zamanda gel ve çek al beni.

En duygusal ve anlamlı ağlatan sözler yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Profil Pelin yılmaz 22 Ocak 2020

  Çok güzel bu şekilde paylasimlar daha sık olmasını isterim

 2. Profil Mert Albayrak 12 Eylül 2016

  Günlük söz paylaşmanı tavsiye ederim. Günün sözü gibi mesela .
  Bu bir öneri…

 3. Profil Ilgın Bilgi 5 Eylül 2016

  hocam olayı çok güzel anlatmışsınız teşekkürler. Bunlara ek olarak sms ile gönderilecek uzunlukta ağlatan sözlerde eklerseniz daha iyi olcaktır.

 4. Profil Kemal 5 Eylül 2016

  İçlerinden bazılarını sosyal paylaşım sitelerinde paylaştım teşekkür ederim sayfayı paylaşıyorum izninle iyi akşamlar.

 5. Profil Fidan İz 5 Eylül 2016

  Gerçekten Bazı Sözler İnsanı Aglatıyor Bu Tür Paylaşımların Daha Sık Olmasını Bekliyoruz Böyle Ender Raslanan Sözleri Heryerde Bulmak Zor.

 6. Profil Arda 4 Eylül 2016

  tek kelimeyle mükemmel, devamını bekliyorum.

 7. Profil Erol Apaydın 3 Eylül 2016

  Günlük söz paylaşmanı tavsiye ederim. Günün sözü gibi mesela .
  Bu bir öneri…

 8. Profil Semih 3 Eylül 2016

  Mükemmel bir yazı olmuş. Elinize sağlık.
  Bundan sonra takibimde olacak bir site..