İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aldatılma Sözleri, Aldatılanlara Sözler

Aldatılmak dünyanın en kötü hislerinden biri olsa gerek, Allah kimseye yaşatmasın bu durumu. Ancak yaşayanlar ve sözlerle okuyarak bu durumu atlatmaya yardımcı olacak aldatılma sözleri yazımızda aldatılma mesajlarını paylaştık.

 

Yıllarca gözünün içine bakarak yaşadığım adamı çok iyi tanıdığımı sanmıştım. Gözleri bana aşkla bakıyor, kalbi benim için atıyor sanmıştım. Aşk gözümü kör etmiş, görememişim. Ben ona kendimden vermişim, o bana başkasının kokusunu üflemiş.

 

Ne kadar çok seversen sev olmuyormuş. Senin ciğerin sökülüyor ama başka bir kadının kalbine taç takılıyormuş.

 

Özlemek çok kötü bir duygu azizim, özlemek arsız bir duygu. Bir kısrak kadar hırçın ve hızlı, bir kedi kadar nankör ve gurursuz… Aldatılmanın acısını yaşayamadan, özlem hissine kapıldım. Özlemek kötü bir durum, özleyen yerlerimden dağılmak istiyorum.

 

Almadığın çiçekler soldu cam vazoda, eve basmayan ayakların yankılanıyor her gün kulaklarımda. Günlerdir yoksun gelme, istemem de… Ah bunu bana reva gören gönlün kor eder yüreğimi de, gelme istemem.

aldatılma mesajları

Ayrılık acısı değil içimi buza çeviren, ayrılık değil gözlerimdeki yaşı yere düşüren, ayrılık acısı değil gönlümü parça pinçik eden… Senin ellerin beni deli eden; benden esirgeyip başkasını tuttuğun,  beni geri itip, başkasını çektiğin ellerin…

 

Belki bir gün bana tercih ettiğin kadının saçlarında rastlarsın bana. Rüzgarla savrulur ve burnuna değer uçları. Benimkiler kırık kokardı, belki burnun özler kırık saç kokusunu. Bütün kırıklarımla bekliyorum seni sevgilim.

 

Gözlerime bakmaya doyamadığını söylerdin. “Kimse senin gibi bakamaz.” derdin. Biri beni fazla taklit etmiş olmalı ki sevgili, gözlerimden vazgeçip, bir çift farklı gözü tercih ettin.

 

Hiç sızlamaz mı yüreğinin bam teline kelepçe vurulunca ellerin? Ben gittiğinden beri kelepçelerle aynı bam teline kenetliyim. Kime baksam sen, kimi duysam sesin… Sen de mi böyle terk ettin? Her baktığında beni mi gördün o kadında? O yüzden mi beni ona değiştin?

aldatılma yazıları

Aldatılmak diye bir icat yapılmış zira mucidi yanacak zehir ateşlerde çığlık ata ata.

 

Ne yerim var ne yurdum. Koca dünyada bir ben bir de bedenim kaldık. Kalbim atmıyor gibi ama hala bir yerlerde hissediliyor senin sancın. Aklımla beynim arasındaki ince çizgide kırdım dizlerimi, oturuyorum.  Kendimi ayakta izleyemiyorum artık. Ayağa kalkınca bir seni görüyorum, birde sol yanında olmayışımı. Ayağa kalkınca bir o adamı görüyorum yanında, bir de hiç benim olmayışını.

 

Aşk sadece seni seviyorumla yaşanmazmış. Şimdi anlıyorum ağızdan çıkan bir cümlenin ne kadar değersiz olabileceğini. Bana seni seviyorum diyen ağzın şimdi ona seni seviyorum diyor.

 

Bir el daha değmeyecek ellerine benden başka, bir göz daha ilişmeyecek sana. Bu cümlelerin arkasına saklandım, sığındım aylarca. Aynı bir çocuk oyununa benziyordu, ben saklanıyordum o beni sobeliyordu. Çocukken de beceremezdim ben bu oyunu. Sobelendim sevgili, kendi burun direğime o kadının elleriyle sobelendim.

BİZİ TAKİP EDİN

  1. Gel bana Rojda

    Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

  2. Gel bana Buse

    Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

  3. buket buket

    kimseye gösterme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.