Anlamlı Sevgi Sözleri & Mesajları

Anlamlı sevgi sözleri yazımızda sevgilinize, eşinize ve sevdiğiniz kişilere gönderebileceğiniz sevgi sözlerini bulabilirsiniz.

Sevgi Sözleri

Ellerimin içinde gülüşleri gizli yarim. Benim menekşe menekşe kokan, pembe pembe açan, cıvıl cıvıl bakan sevgilim. Yüreklerimizin yan yana kor olup yandığı her geçen gün için sana bir kez daha aşık olmayı seviyorum. Her saniye artan bir sevgi yaşatıyorsun bana. Bu güzel aşk için seni daha çok seviyorum.

 

Güzel yüzünün güneşin parlaklığını gölgeye düşürdüğü günler hiç bitmesin istiyorum. Sen her aman güneşten daha parlak olmalısın. Denizden daha mavi, geceden daha zifiri, sütten daha beyaz… Sen her şeyin baş tonu olmalısın. Şarabın en seki, rakının teki, gecenin karası, günün beyazı ve benim gönlümün atan sesi.

 

Ellerim avuçlarında olmayınca, aldığım nefesim anlamı kalmıyor adam. Günüm seninle başlamalı hep, gecem seninle sabah kavuşmalı ve sen hep benim hayatımda kalmalısın. Bunu bugün bir kez daha anladım. Sen varlığınla gönlümü şenlendiren, buram buram aşk kokan ve sakallarının arasında gül bahçesi saklı tutan adam… Seni çok seviyorum, beni sevdiğin için ve bana kendinden verdiğin için seni çok seviyorum.

sevgi mesajları

Kadın dedin mi sen gibi olmalı mesela. Sen gibi bakmalı, sen gibi gülmeli, sen gibi duymalı ve sen gibi hayatı sevmeli. Bütün zorlukların üstesinden tek başına gelebilmeli bir kadın, sevdi mi en dibinden, içti mi en sekinden içmeli. Sen gibi bakmalı dedim ya hani, bakarken gözlerinde denizlerin mavisini, yosunların yeşilini taşımalı. Tek renk bakmamalı. Tüm bunları fark etmemi sağladığın ve benim hayatımın kadını olarak kaldığın için sana daha da aşığım bu gece. Seviyorum seni kadın, seviyorum işte…

 

Aşk seninle başladı, bizimle devam ediyor. Bugüne kadar gözlerimin seni görmemiş olmasına katlanamıyorum. Eğer bir dilek hakkım olsaydı, dünyaya gözlerimi açtığım anda yanımda olmanı ve gözlerim kapanana dek yanımda kalmanı dilerdim. Senden önce yaşadığım hayat için o kadar üzülüyorum ki, her anımda olmalıydın. Bugün nasıl karşımda oturuyorsan her yemekte, önceden de böyle olmalıydı. Seni dünümle, bugünümle ve yarınımla seviyorum sevgili.

 

Yanında nefes almak o kadar güzel ki sevgili, insan yaşadığının farkına varıyor. Senin yanındayken yaşıyorum ben bir tek, sen varken gülebiliyorum. Senin olmadığın anlarım bir kitabın boş sayfaları gibi soğuk ve anlamsız. Bu masalın tek kitabı sensin ve seninle ben yan yana oldukça bu kitapta boş sayfalara yer verilmeyecek.

 

Güzelliğin geçecek belki, ama biliyorum ki gönlün beni ilk günkü kadar güzel sevecek. Ellerimiz bir gün olsun ayrılmayacak ve sen benim her zaman baş tacım olacaksın. Bütün günlerim ve gecelerim sana ait olacak. Bütün kadehler bize kalkacak ve ben yalnız sana aşık bir adam olarak yaşayacağım.

 

Sevgi sözleri yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz sizde buradan sevdiğiniz kişiye gönderdiğiniz sevgi sözlerini yazabilirsiniz. Daha fazlası için sevgi sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Edanur 💙 Gokhan Edanur 💙 Gokhan 18 Haziran 2019

    SENI COKK SEWIYORUMM HUZUR KOKULU GOKHANIMM IYI KI HAYATIMDASIN VE BENIMSIN VE SONSUZA DENKK BENIMM OLACAKSINN OMURLUGUMN 13💙01💙2019