Aşık Edici Sözler & Mesajlar

Aşık edici sözler mesajlar adlı yazımızda hoşlandığınızı kızı&erkeği kendinize aşık edebileceğiniz en güzel aşık edici sözler‘i bulabilir bu sözleri whatsapp veya sms olarak hoşlandığınız kişiye gönderebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Aşık Edici Sözler

Sen gerçek misin? Gerçekten böyle bir güzellik benimle aynı çağda mı yaşıyor, nefes alıyor? Bu kadar şanslı olabileceğim hiç aklıma gelmezdi. Güzelim diye gezenlere sormak gerek, seni hiç görmüşler mi?

Melek desem değil, insan desem değil, peri desem değil. Sen başka bir aleme aitsin. Başka yerde can bulmuşsun, belki de ölümsüzsün. Ömrüme cennet oldun, kıyametten korkmak ne mümkün Sen gören günaha yeltenmez, yalana dil sürmez. Seni görememe korkusu taşır insan, haram lokma yemez.

Sanki yıllardır beklediğimmişsin gibi, sanki şimdiye kadar sadece seni beklemişim gibi… Sen nerelerden, hangi diyarlardan çıkıp da geldin buraya? Sakla kendini başka göz değmesin sana, alırlarsa seni benden, göremezsem güzel yüzünü bu aşk vuslatım olur.

Göz hapsine aldım seni, sağın solun her yanın ben olmaya geldim. Başkasına yar etmem, senin gönlünde kalmaya geldim. Yatacak yerin yok mu deme, yatacak en güzel yeri ben seni gördüğümde buldum.

Bu kadar kolay olur mu deme, aşk bazen hiç beklenmedik bir zamanda atlar önüne. Atladın önüme ve ben aşka doyamadım.

Bu aşk sende can bulduysa vardır bir hikmet. Ben değil, sen değil herkes bile ki gönlüm sana avare. Senin olmadığın bir dünyada yaşamayı reddeder, senin olduğun her yerde azrailin soluğunu keserim. Ne sensiz giderim bu diyardan, ne de benden önce göçüp gitmene izin veririm.

Ellerine dokunmak istedim ilk başta, nerden bilebilirdim ki gözlerinin gözlerime dokunacağını. Ellerimi unuttum ben sana yaklaşınca. Gözlerimle dokundum sana, gözlerim elim oldu dolaştım bütün tenini, kokunu çektim içime. Artık nereye dönsem sen olacaksın kalbimin yerinde.

Aşık Edici Mesajlar

Hangi çiçek anlatır güzelliğini? Hangi mevsime sığar senin adın. Hiç bir şey yeterli değil sana, senin güzelliğine erişmeye. Sen eşsizsin. Sen birsin. Sen teksin. Köklerini benim topraklarıma geçirmelisin, bende büyümelisin.

Bir insan bu kadar mı güzel doğar, büyür? Sen o kadar güzelsin ki, daha önce güzel dediklerimin boynu bükülür. Senin eşin benzerin yok dünya üzerinde. Ne çiçekler, ne yağmurlar, ne denizler, ne gökyüzü yarışamaz senin güzelliğinle. Aşık olunur bu güzelliğe, rüyada sanır insan kendini. Sen bu alemden misin? Söylese nereden geldin?

Ellerin narin, belin ince… Güzelliğin dillerde hece… Ahh be yar, aşkı getirdin sen bana bu gece. Mazlum oldum, alim oldum, aşık oldum sana bin kere.

“Kalbimin çalar gibisin sevgilim. Ne zaman sevmek vaktim gelse sen düşersin gönlüme.”

“Aklımı başımdan alıyorsun, kalbimin ritmini hızlandırıyorsun. Aklım sende kalabilir, kalbime girer misin?”

“Koy kafanı bacaklarımın üzerine, sen hayallere dal, ben cennet yüzüne…”

“Benimlen yaşlansan keşke, kitap okurdum, çay demler, şiir yazardım güzel yüzüne.”

“Çiçeklerden gülü ademoğlundan seni sevdim.”

Sen benim gecem, sen benim gündüzüm, sen gecemi aydınlatan dolunayım, içimi ısıtan güneşim, hayatımı renklendiren gökkuşağımsın.

Gök yüzüne baktığımda parıldayan yıldızlar kadar çok seviyorum seni.

“Okumayı yeni öğrenen bir sübyan gibi hecelerken isminin harflerini, “aşk” oldu dilim damağım. Susadım bu gece sana.”

“Bence bana aşık olman sana çok yakışıyor.”

Aşık edici sözler yazımızda sevdiğiniz kişiye gönderebileceğiniz en içten aşık edici sözler bulabilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. adem polat adem polat 7 Kasım 2019

  otesını dusunmek zaman kaybettırırmıs hayal gozlum biz hep ötesınimi düsündük ki geç kaldık yürek sızım

 2. taner1903 taner1903 26 Eylül 2019

  benım daha guzel sözlerım var ıddalıyım

 3. taner taner 26 Eylül 2019

  benım bunlardan daha guzel sözlerım var

 4. şilan ve aynur şilan ve aynur 16 Mayıs 2019

  ya öylemi düşünüyorsunuz aşk onun mutlulğu için kendi mutluluğundan vazgeçer

 5. Ali Ali 31 Ocak 2019

  Seni çok seviyorum sen benim herşeyimsin ömrüm bitanem ömerim aşkım hayatımın anlamı gülüşümün sebebi suç ortağım sana hasret kaldığım nefesimm huzurum sevincim mutluluğum kalbimm paşam prensim ateş böceğim bülbülüm yavrum aşk kokulum bunlardan daha çok sayarım ama seni anlatmaya sevmeye yetmez görmen gerek aşkım seni çok ama çok seviyorum ömerim kurban olduğum seni seni sadece sevmek yetmiyor sarılasım var öpesim var aşığım diye haykırasım var bugünde kuşlar benden sana haber göndersin ben yokken onlar olsun yanında hep seni sevdiğimi fısıldasınlar

 6. Anonim Anonim 31 Ocak 2019

  Rüzgar kokumu getirsin sana hasret gider sen benim yokluğumda yağmur taneleri ellerini ıslatsın ellerimi tutar gibi sen bana verilen en büyük hediye Allah’ın bana bir lütfusun seni çok seviyorum aşkım benim 😘😘😘😍😍😍😍❤️😍😍😍😍😍😘💋

 7. yiğit yiğit 28 Aralık 2018

  Reklam olmasa cok güzel fi

  • admin admin Post author | 28 Aralık 2018

   Reklam olmasa bu site nasıl ayakta duracak hocam 🙁

 8. Yusuf kurtlarm Yusuf kurtlarm 3 Kasım 2018

  Aşık edici sözler yok

  • Death angel Death angel 10 Ocak 2019

   Aynen cok dandik

 9. Islam Islam 17 Mart 2016

  Admin aşk edici sozler yazın harika insanın gercekten aşık olası geliyor teşekkürler.