Aşk Mesajları, Aşk Sözleri

Aşk mesajları, aşk sözleri yazımızda sevgiliye aşk sözleri, eşe aşk sözleri ve sevdiğinize aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye en güzel aşk sözlerine başlıyoruz.

Aşk Mesajları

Kalbimde can bulan umutların getirdiği bir nahoşluk var bu gece üstümde. Masamda şarap bardağı değil de sen duruyorsun sanki. Yeniden tattım huzuru, mutluluğu bu gece. Sanki ben değilim kalbimi kapatan ve ben söz vermedim yalnızlığa. Bu gece benim ve senin gecen sevgilim. Masam da sen, şarabım da sen, aşkın sefası da sen cefası da sen.

 

Kalp kalbe değmeden anlaşılmaz derler hislerin güzelliği. Ben ki bir ölüydüm sevgili, kalbim kalbine değdi ve nefes aldığımın farkına vardım. Yeniden sevmek bu olsa gerek, seninle ben yeni bir hayata adım attım.

 

Sevgilerin en güzelini yaşamak varmış kaderde. Sen ki başımın tacı, gözümün nuru, benim canımın arada kalanısın. Sen ki bu deliyi Ferhat edip dağlar deldirdin. Benden ne stersen dile sevgilim, ben ki bu dünyaya senin varlığınla tekrardan geldim.

 

Ardı arkası kesilmeyen bir beladır aşk. En azından ben öyle olduğuna inandım. İnanç insanın en değerli vasfıdır sevgili. Sen benim vasfımı baştan sona yeniden yazdın. Aşk derler şimdi bana, koca bir iç çeker seni söylerim.

aşk sözleri, aşk mesajları

Aşk mesajları aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Seninle başlamak hayata yeniden, seninle devam etmek hayata hunharca… Seninle atmak ilk adımı ve son nefese kadar seninle yaşlanmak… Ah sevgili bu aklımı başımdan alıp nereye götürdün? Ben eskiden ilaha tapardım şimdi ise yalnız sana.

 

Kal gel bir akşamüstü birlikte batıralım güneşi ya da çık gel bir sabah kuytusunda birlikte doğuralım günü. Seninle olsun batışlar ve doğuşlar. Seninle anlam kazansın yeni başlayan gün, seninle hayat bulsun bu yorgun bedenim. Çık gel sevgili, çok bekletme çık gel…

 

Kalbimin en derinlerinden sesleniyorum sana sevgili. Sen benim yeniden yaşama kavuşuşumsun. Yeniden doğuşum, ilk ağlamam, ilk dişim, ilk emeklemem, ilk adımım, ilk hecemsin. Sen beni hayata bağlayan ilklerin temelindesin. Ben seninle doğdum, sana ağladım, seninle yürüdüm ve seni konuştum her gece.

 

Duvarların dili olsa da anlatsa sana olan aşkımı. Bu odanın her karesinde sana bir sesleniş var, seni isteyiş, sana tapış. Duvarlar ağlar yokluğunda benden ayrı, kapılar kapanır ardına kadar sen her bu evden çıktığında. Bu ev senin evin sevgilim, senle bir başlıyor yaşamaya ve seninle birlikte yok oluyor her defasında.

 

Pamuk ellerinden öperim önce sevgili, sonra güzel bir karşılama hazırlarım sana gönlümde her bana gelişinde. Uğurlamak istemem güzelliğini ve gitmesin isterim soluğun yanı başımdan. Sen varken mana kazanır varlığım, her ayrılışta bir parça alır gidersin benden. Uzaklara taşınır sevgim seninle birlikte ve sen her gelişinde senden önce sevgin gelir girer bu eve.

aşk mesajları

Gözlerinle buluşmak için gözlerim aradı gözlerin. Sen varsın diye nefes almaya başladım ve sen kaybolacaksın diye bir ayağım çukurda. Ey sevgili; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.

 

Sana söz veriyorum sevgili, aynı yastığa baş koyacağımız güne kadar nefes almayacağım demişti İbrahim Paşa Hatice’sine. O kadar gerçekti ki bu cümle sevgili, her duyduğumda aklımın odaları seninle doluyor. Bütün gerçekliğiyle hislerim sana söz veriyorum bu gece, aynı yastığa baş koyacağımız güne kadar nefes almayacağım.

 

Kendimden bile sakındım güzelliğini. Gözlerim sana bakar da nazar değer diye. Seni kırmaktan, seni üzmekten öyle korktum ki kalbimden sakındım kalbini. Oysaki her nefeste yalnız senin için atıyor bu kalbim. Her seferinde senin için dökülüyor alnımdan boncuk boncuk terler ve yalnızca senin için ağlıyorum geceleri. Ah sevgili yaklaşamıyorum koynuna, uzaktan bakıyorum hep sana. Kırılırsın diye korkuyorum, incinirsin diye korkuyorum. Gözlerinden süzülür de yaşlar sana doyamadan ölürüm diye korkuyorum. Ben seni senin hiç tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum.

 

Kalbimin üzerine bıraktın aşkı ve ben o aşkı büyütmek için çok uğraştım. Gelip alabilirsin aşkını artık sevgili. Ben ve bu aşk yalnız seni bekliyoruz bu kırık dökük limanda. Hiçbir gemiye tahammülümüz yok, ufak bir sandal olsa da. Yalnız senin küreklerin değmeli bu suya ve yalnız demir atmalısın bu aşk dolu sahaya.

 

Yanık türküler seslenir sana gönlümün dilinden. Öyle bir dil ki bir tek sen anlar, sen söylersin. Başka dile ne hacet. Senin sesinle can bulur mısralar ve bir tek senin eşliğinde ritim tutar melekler. Sen ki sevgili şarkılarımın ilhamı, sen ki gönlümün şaha kalkışı… Her gelişinle yeni besteler mırıldanır dilim, her gelişinde baharı getirir bestelerim. Sen hiç eksik olma benim tek kadınım.

 

Seni sevmenin ötesinde bu içimdeki his. Sevmek demek bu değil, sevmeyi daha önce çok tattım. Aşk diyorlarsa eğer adına ben kimsede böyle bir aşka tanık olmadım. Öyle bir şey ki sanki bütün hislerin üstünde, sanki bütün dillerin dışında, sanki bütün sınırları aşıyor ve inan bana kalbim her defasında bu hissi daha fazla taşırıyor.

 

Tüm aşk mesajları için aşk sözleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.