İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları

En güzel aşk sözleri ve en anlamlı aşk sözlerinin bulunduğu aşk sözleri, aşk mesajları yazımızdaki sevgiliye güzel sözler sizler için özel olarak yazdık. Sizde bu sözleri sizin için özel olan insanlara gönderebilir veya sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Büyük bir korku var içimde. Sanki aşık olmak üzereyim, sanki yakınlarımda bir yerlerde beni bekliyorsun gibi hissediyorum. Sokakları terk edeceğim sevgili, etrafımdaki kırık kalpleri gördükçe yalnızlıktan yana mutlu olmayı seçiyorum. Kırılmaktan korkuyorum. Güzel başlamasından ve kötü bitmesinden korkuyorum. Bitecek biliyorum, ya kavgayla son verilecek bu davaya, ya ölümle. Kavga ayırmasa ölüm ayıracak. Gelme yakınlarıma, ben seni tanımadan, görmeden, bilmeden ve dokunmadan sevmeyi öğrendim. Olmayan sevgiliye mektuplar yazmayı öğrendim.

 

Daha o gün vazgeçmeliydim senden. Onurumu ve gururumu hiçe saydığın gün bitmeliydi bu sevda. O gün tanımazdan gelmeliydim seni, o gün unutmalıydım. O gün son bulmalıydı bu rüya. Kabusa dönüşen her şeyin içinde yer alan sen, benim içimden kopup gitmeliydin.

 

Söz cambazıydın sen sevgili. Yıllar geçti lakin hala cümlelerin ilk günkü tazeliğiyle aklımda. Aklım başımda değil ama. Olsaydı hala bunları düşünmezdim, olsaydı hala acaba demezdim. Sen benim aşkıma leke süren tek gerçeksin ve ben artık gerçekleri reddediyorum adam.

aşk yazıları

Bam telime dokunurda ellerin, söyleyemem. Her cümlende, her nefesinde biraz daha kırıyorsun. Kara bulutların içini delemiyorum, çıkamıyorum bu karanlıktan. Karşına geçip konuşamayınca insan, dilin bir alamı kalmıyor. Sözcükler terk ediyor bedenimi, geriye bir tek aşk kalıyor.

 

Adamlığımın hatrı kalır demişsin, keşke kalsaydı. Aramızda sadece hatır meselesi olsaydı. Beni bu denli yıkıma uğratmadan gidebilmeyi becerebilseydin. Kırıklarımın, enkazlarımın hatırına beni sessizce terk edebilseydin. Keşke bana “keşke…” dedirtmeseydin. Sakın geri dönme zira hatırını saymadığın enkazlarımın altında çürüyüp gideceksin.

 

Bugün bu odada sevebiliyorum ben seni. Hala daha bitmeyen duygularım, ölmeyen sevdalarım var sana. Bu gün gelsen bu odaya, otursan başköşeye, hoş geldim der ayaklarına kapanırım. Sana göre geç kaldım biliyorum, lakin benim için hala her şey yeni baştan başlayabilir bil istedim.

 

Daha ilk karşılaştığımızda biliyordum alnıma yazılan en güzel ismin sen olduğunu. İnsan o ismi okumaya kıyamaz, insan o ismi söylemeye dayanamaz. O isim bir hayal olur kapılırsın peşine, o isim seni öyle bir sarar saklar ki içine, kaybolmayı sadece o isimle seversin. O isim kaderdir, alın yazısıdır, aştık.

aşk sözleri

Seni sevmek değil bu bana olan, sevmenin çok ötesinde, çok başka bir duygudur. Sevmek böyle değil, olmamalı. Çok adamlar sevdim ama seninki başka. Aşkı andıran ama çok daha derin olan bir şey sana duyduğum. Sen hiç bilinmeyen duygulara efendi oldun.

 

Her şarkı mı benzer sana bu kadar. Acısı, mutluluğu, hüznü hepsi seni anlatıyor sanki. İçim parçalanıyor, içim daralıyor, içim büyüyor seninle. Sen şarkılarla geldin bana, ben hislerle. Ne hisler bensiz, ne şarkılar sensiz olur.

 

Ellerime dokun, çözülsün bu nasırlar. Acıyan canımın acısını al sadece, dokun ellerime, sev beni. Dudakların öpsün tenimi, bahçelerim çiçeklerle dolsun. Sen gel, bu bahçe seni toprağa boğsun. Dilediğin gibi filizlen, çiçek aç buralarda.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Profil suzan 2 Aralık 2015

  Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları hocam çok kaliteli sözler var eline sağlık
  #8849459170

 2. Profil Kuntay 29 Kasım 2015

  Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları admin bu sözleri nereden bulduuun
  #2090503028

 3. Profil İrfan 29 Kasım 2015

  Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları gayet güzel sözler var hocam
  #9281836302

 4. Profil Mihriban 29 Kasım 2015

  Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları güzel sözlerin yeni adresisiniz heralde ilk defa gördüm sizi aboneniz oldum
  #7752028141