Astropay Kart

Astropay Kart, ukash alternatifi ödeme yöntemlerini kapsar. Bildiğiniz üzere yaşanan dolandırıcılık ve suiistimal olaylarından ötürü 2015 yılında kapanan firmanın yerini tutacak ödeme yöntemleri gereklidir.

Herhangi bir kod ya da lisans değil, gerçek kredi kartı gibi fakat sadece rakamlardan oluşan sanal bir kart düşünün. Size tamamen 16 haneli kredi kartı numarası, kullanım tarihleri ve CVV2 kodu teslim ediliyor.

Astropay Kart nedir?

Diğerleriyle aynı çalışma yapısını sergileyen astropay kart en ünlü ödeme sistemidir. Tamamen sanal kart mantığıyla aynı çalışır fakat herhangi bir kesinti yaratmaz. Bunun yanı sıra en ucuz sanal kredi kartı markası olduğu için dünyanın en fazla tercih edileni olma hakkını kazanmıştır. Liderlik tahtını elinden bırakmayı düşünmemektedir.

Paykasa nedir?

Birinci markamızdan sonra gelen ve paykasa almak için geçerli sebepleri olan markadır. Çünkü bazı siteler yüksek satıcı komisyonlarından dolayı astropay tercih etmez. Haliyle paykasa’ya yönelen kişiler bu durumdan etkilenmemek amacıyla sitemizden uygun fiyatlara bakiye temini yaparlar.

Otopay

Her iki ödeme yöntemini de bulundurmayan yerlerde tercih edilir. Genelde satıcılar bu ödeme yöntemini tercih etmektedir. Sebep olarak kendilerinden alınan komisyonun az olmasıdır. Çünkü komisyon arttıkça ürün fiyatları artmakta ya da bakiye eklemek isteyen kişilerin bakiyesi daha az eklenmektedir. Bu yüzden satıcıya yardımcı olmak amacıyla çalışan bir sistemleri bulunur. Bu yüzden otopay kart diğer seçeneklere nazaran %5 civarı daha ucuzdır. Fakat bu ufak yüzdenin hakkını verdikleri kesin. Çünkü istediğiniz kadar bakiye satın alabiliyor, kartınızı devamlı tanımlayabiliyor ya da dilediğinizde geri ödeme alabiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi ödeme yöntemleri arasından en sık kullanılan astropay kart ödemesidir. Asıl amacınız ödemelerinizi güvenli yapmak ve kişisel bilgilerinizi korumak adınaysa, bu soruna da böylelikle çözüm bulabilmektesiniz.

Tüm haber sitelerinde ve sektörümüzde hakkımızda detaylı yazılar bulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tamamen size odaklanır ve çözümü bu şekilde bulurlar. Bizimle çalışmadan önce hakkımızdaki yorumları okuyarak kafanızdaki soru işaretlerini silebilirsiniz.

Aynı zamanda gereksiz aidatlar ve masraflar ödemeyeceğiniz gibi, kredi kartı borç bataklığına düşmenizi engellersiniz.

Astropay Kart satın almak için: http://astropaykart.gen.tr 

.

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.