İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Charles Veri Hile Programı İndir

Charles Veri Hile Programı İndir

Charles yazılımı bilgisayarınızdaki internet tarayıcınızla gezinirken bilgisayara gelen tüm verileri ve bilgisayarınızdan giden tüm verileri kaydedebileceğimiz bir veri programıdır. Bu programı bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman gerekli ayarlamaları yapınca bilgisayarınızdan izni alan internet tarayıcınız tüm verileri kaydediyor. Ayrıca bu program birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Charles Veri Hile Programı Nasıl Kurulur?

Charles programını bilgisayarınıza yüklemek için herhangi bir arama motorundan Charles indir yazarak güvendiğiniz bir siteye girerek indirebilirsiniz. Program ücretsiz olarak indirilmektedir. Programın dili İngilizcedir. Ancak programın kurulumundaherhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Size gösterilen yönergeleri takip ederek rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurduktan sonra Charles programı otomatik olarak proxy ayarlarınızı düzenleyecektir. Ancak Mozilla gibi tarayıcılarda yüklü olmasına rağmen etkinleştirmemişse siz etkinleştirebilirsiniz.

Program Ne İşe Yarıyor?

Programın kurulumunu Charles indir dedikten sonra indirip bilgisayarınızda kullanmaya başladıktan sonra bilgisayarda birçok veriyi kaydedebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızdan internete yüklediğiniz verilere rahatlıkla erişebilirsiniz. Bir başka önemli özelliği ise sosyal paylaşım sitelerindeki oyunlar ve internette yer alan oyunlarda hile yapabilirsiniz. Bu veri programınınen çok kullanılan özelliklerinden biriside budur. Özellikle okey oyunlarında hile yapabilirsiniz. Ayrıca Youtube’de video görüntülerken hile yapabilme imkânı sağlar. MPS adlı oyun sitesinde de kullanabileceğiz bir programdır.

Charles Programının Sağladığı Kolaylıklar

İnternette gezinirken birçok sayfaya girilmektedir. Daha sonraları bu sayfalar lazım olduğunda bulunamamakta ya da uzun aramalarla bulunmaktadır. Fakat bu durum Charles programı ile tarihe karışmaktadır. Çok kolay bir şekilde aradığınızı bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca internet tarayıcınızın yavaş olmasından şikâyetçiyseniz bu program sizin sorununuzu çözebilir.  Hızlı bir şekilde internet kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka işinize yarayacak özelliği ise güvenli internet gezintisi sağlayabilmesidir. Bu proxy yazılımı sayesinde farklı talepleri düzenlersiniz. HTML, CSS, RSS gibi standartların doğrulanması özelliği bulunmaktadır.

Kaynak: www.indirson.com

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.