İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma teklifi sözleri 2020 yazımızda anlamlı çıkma teklifi sözleri, sevdiğinize etkileyici çıkma teklifi yazıları ve çıkma teklifi mesajları bulabilirsiniz. Çıkma teklifleri yazımızda nasıl çıkma teklifi edilir sorusunun cevabını ve kısa çıkma teklifi sözleri, çıkma teklifi kelimeleri bulabilirsiniz.  

Çıkma Teklifi Sözleri

Kalbimin kapısını aralamayı başarabilen bir kadına en güzel hediye kalbim olacaktır. İzin ver kalbim bundan böyle sadece benim yaşamam için değil, senin yaşaman için de atsın.

Ellerini koysan ellerime bir ömür gözüm kapalı yaşayabilirim. Sırtını dayasan sırtıma bir ömür seni koruyabilirim. Baksan gözlerimin içine, gözümü kırpmadan uçurumlara atlayabilirim. Şimdi “Evet”  dersen bana kalbimi sonsuza dek sana mühürleyebilirim.

En derinlerde yaşamak aşkı, ardından atlamak kör kuyulara gözü kapalı. Sonra birden çıkmak göğe ve devrilmek bütün duygu yoğunluklarına boylu boyuna. Geçmiş bir bilge demiş; önce aşık ol, sonra seni öldürmesine izin ver diye. Ben beni öldürecek aşkın da, beni öldürecek olanında bizzat sen olmasını diliyorum bugün. İzin ver sana hasret olacağıma, aşkına tutsak olayım.

Kalbimin orta yerine yanaşan bir sandala yüz çevirmek istedim ilk başta. Sonra bu sandal gönül limanıma o kadar yakıştı ki, hergün sularımda dinlenişini izledim ve vazgeçemedim. Kalbimin limanına inen sandal; ben aşkı senin dalgalarımla boğuşuşunda hissettim. Sen gidersen limanım boş, dalgalarım hırçın olacak. Bir ömür dinlensen bu limanda, ben de dalgalarımla sallasam seni olmaz mı?

Duygduğum en güzel şarkıdan bile daha güzeldi senin melodin. O an anladım ki ben daha önce hiç güzel şarkı dinlememişim. İçime girdiğinden beri sarhoş gibiyim. Sensizliği düşünemez oldum. İçimde tutmaktansa sana tutsak olmayı seçiyorum. Kalbini kalbimin yanına koydum, müsadenle birbirine mühürlüyorum.

Ah o saçların; ah o gözlerin, ah senin o tatlı sesin ve nefesin. Hepsi bir araya gelince şiir çıkıyor ortaya bilmiyorsun. Birde seni benim gözümden gör, çok aşk kokuyorsun. Bie 100’lük bitirilir o masum gülüşüne görmüyorsun. Ben sana dönüşüyorum; kokun sarıyor dört bir yanımı, gözlerin esir alıyor yarınlarımı. Ne bakmaya kıyabiliyorum, ne kendimi bakmaktan alabiliyorum. Biraz gülüşünden, sonra da kalbinden üfle ruhuma. Ver ellerini çıkalım mehtap turlarına.

Belki de Eylül’e yazılacak en güzel şiir sensin. Sırf seni kazımak için Eylül’e ben mürekkep olmak istedim. Sırf yürüyorsun diye, bastığın yer olmak istedim. Uyuyorsun diye gece, uyanıyorsun diye sabah olmak, nefes alıyorsun diye ciğer, yaşıyorsun diye hayat olmak istedim. Ben sen olmak istedim sadece. Yazıldığın cümle nokta, belki de iyi bir son olmak istedim. Uzun zamandır bekliyordum seni; denk gelmişken sana huzur, sana bahar olmak istedim. Beraber yaşlanmaya yüz tutalım mı?

Hani kalbine bir ok saplanır da nefes alamazsın, yaşıyor musun hala yoksa ölüyor musun anlayamazsın. Kan kokusu dolar burnuna fakat kana dair bir şey bulamazsın; tıpkı böyle hissediyorum seni görünce. Aniden kalbime bir ağırlık çöküyor ve bu katlanılmaz bir hal alıyor. Çok doktor gezdim; tek ilacımın olduğunu, bu ilacı bir an önce tedarik etmem gerektiğini ve daha fazla ertelemem gerektiğini söyledi hepsi. Reçeteye hiç bakmamıştım, ne ki bu ilaç diye merak edip açtım ve içinde senin ismin yazıyordu. Kalbime saplanan okun acısını aşkla doldurman gerekiyor.

Hayatım boyunca en çok sevdiğim şey çay oldu. Bir insan çaydan daha değerli olamadı benim için çünkü çay hayatı ve insanları anlatıyordu. İnsanalrın zamanla demlendiği gibi demleniyordu çay, sonra sıcacık oluyordu ve bekletilince soğuyor, acıyordu. Ben çaydan başka sadece seni sevdim ve beklemek istemiyorum, beklersek soğuruz ve tadımız kaçar. Birlikte yudumlayalım çaylarımızı ve birlikte demlenelim aşkın alevinde.

Hayata tek pencereden bakmak artık iyi gelmiyor bana. Yanıma bir pencere daha lazım ve bu pencerede durması gereken sensin. Ancak sen durunca güzel olacak dışarı bakmak, sen durunca anlam bulacak şimdiye dek yazılan iyi kötü şarkılar ve sadece sen olunca durmasından korktuğum dünya dönmeye devam edecek. Gel ve devam etsin yaşam, sensiz buraların tadı tuzu, havası suyu yok be kadın.

İlk görüşte değildi belki ama aşktı. Her gördüğümde düğüm düğüm boğazıma dolanan, kalp atışımı hızlandıran, ölecekmişim gibi heyecanlandıran fakat yanında olunca beni donduran ama en soğukta da beni ısıtan bir aşk. Karşıdan bakınca imkansızmış gibi dursa da, ben bize inandım. Eğer benim ellerime emanet edersen ellerini bütün imkansızlıları imkanlı kılmaya hazırım sevgili…

İnsanın mutlu olmak için bahaneleri olurmuş. Sen de benim bahanem olsana…

Bundan sonraki hayatımda kalbimin atma sebebi olur musun?

Ömür dediğin bir başkasınınkine katılınca güzel. Gel ömrüm ol, ömrüme ömür kat.

Dünyanın en güzel melodisini dinlemek istersen yaslan göğsüme. Senin için atan kalbimin sana söyleyecekleri var.

Gitmek istediğin neresi varsa, görmek istediğin ne kadar manzara varsa hepsinde yanında olacağıma söz versem benimle gider miydin?

Sanat sanat içinse sen de benim içinsin!

Sana hasret bir ömür yaşatma. Aşkına tutsak olacağım bir ömür bahşet.

Göğsüme uyuyuşunu bir ömür izlemek istiyorum müsaadenle.

Yüzümün gülme sebebi olur musun?

Ben senin için her gün ölürüm de sen benimle bugünden sonra yaşar mısın?

Yine yağmur başladı bak. Gelse de ıslansak dediği oluyor insanın. Sahi gelsen de ıslansak?

İnsan birini bulunca değil birbirini bulunca tamamlanırmış. Beni kendinle tamamlar mısın?

Benim bir günlük mutluluğum bir ömür sürecek. Sen bana evet diyeceksin ben bir ömür mutlu olacağım.

Kendime prens diyebilirim ama prensesim sen olursan.

Tatlı bir bela oldun önce başıma. Şimdi ise nefes almamı sağlayan bir huzursun. Ömür boyu nefes almamı sağlayacak huzurum olur musun?

Denizin dalgası bilse nice sevdiğimi, orda durdurmaz alır getirirdi seni. Gel kıyıma kumsal ol, denizime martı.

Sonlar hep önemlidir. Son nefes, son gözyaşı, son gün… Son mutluluk da senin bana evet dediğin an önem kazanacak.

Önümüzdeki 40 – 50 yıl için yapacak bir planın yoksa benim planıma ortak olur musun?

İkimizde yatağa uzandığımızda tavana bakıyorsak, neden bu aynı tavan olmasın?

Senin yüzünde oluşan bir tebessüm veya tatlı bir bakışın insanın tüm hayatını değiştiriyor. Hayatımı değiştirmeme sebep ol, gel benim ol.

Beni bir tek sen toparlıyorsun ve yine bir tek sen darmadağın ediyorsun. Buna ise aşk deniliyor. Gel hem dağıtanım hem de toplayanım ol.

Sana seni nasıl sevdiğimi anlatmak isterdim. Çünkü benim hayatımda anlatılacak bu kadar güzel başka bir şey yok. Gel sana anlatayım sen de bir ömür dinle.

Eğer konuşabilirsek çok şey anlatacağım sana. Dinlemek ister misin?

Bir masal yazdım sana. Sonu mutlu bitenlerden ama. Şimdi bu masalı benimle gerçekleştirmek için ellerini vermen lazım.

Çıktığım tüm yollar, aldığım tüm virajlar sana çıksın istiyorum. Bu yolun sonunda beni bekleyen yalnızca sen ol istiyorum.

Benim olursan herkesin izleyebileceği bir kıyı değil, benim en sevdiğim manzara olursun.

İnsan sahip olduğundan vazgeçer. Ait olduğundan değil. Ben sana aitim.

Nazım’ın Piraye’ye benim ise sana ihtiyacım var.

Sevilmenin kıymetini benimle yaşamaya ne dersin?

Aklımın başından alınmasına lazım yok. O sen olacaksan eğer.

Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum ama götüremeyeceği şey sana olan sevgim olacak. Benimle geleceğe bir adım atar mısın?

Senden başkası nasıl sevilir bilmiyorum. Öğrenmek de istemiyorum. Gel böyle güzel sevilmenin keyfini sür.

Hayatıma girersen mutlu olmam, mutluluk ben olurum.

Elinin değdiği her şey güzelleşiyor. Hayatımı da güzelleştirmeye ne dersin?

Gülüşünle baharı getirdin ömrüme. Bir yüz çevirişinle kışa çevirme. Tut ellerimi beraber yaşayalım mevsimleri.

Kalbimin kapısını aralamayı başaran kadın! Sana en güzel ödül kalbim olur. Gel yerleş bir ömür çıkma ordan.

Ben istiyorum ki senin geldikten sonra kimseyle bir alakam kalmasın. Sen her şeyim ol.

Önce aşık ol, sonra seni öldürmesini izle demiş bir bilge. Ben sana aşık oldum ve yalnızca senin beni öldürmeni izleyebilirim.

Çıkma teklifi sözleri yazımızı burada noktalandırıyoruz. Daha fazlası için seni seviyorum sözleri yazımıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz birbirinden güzel uzun aşk sözleri için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Profil Fikret 3 Haziran 2020

  İlk aşkım değilsin affet
  Son aşkım olur musun ?❤

 2. Profil Galatasaray 20 Mayıs 2020

  Ben bir yıldır aşığım 50 yıl aşık olanıda gördüm bu göreveli bir kavramdır kişiden kişiye değişir

 3. Profil narkotik xatunnn 26 Mart 2020

  kesin amq bn boyle hayati boyle sevvgiyi sikimm ask bostur amq

 4. Profil Esrar keş xatun bebem 26 Mart 2020

  kesin amq bn boyle sevgiyi boyle hayati sikerim

 5. Profil hakanfeyza 7 Şubat 2020

  keske hersey denilip soylendigi kadar basit olsa

 6. Profil hkn agyrk 7 Şubat 2020

  keske hersey denildigi kadar kolay ve acik olsa

 7. Profil Anonim 25 Ocak 2020

  Telaşimi hoş gör islandiğim ilk yamursun benimle çikarmisin

 8. Profil Benveben 14 Ocak 2020

  OMG

 9. Profil Lokman guelmaz2023 20 Temmuz 2019

  Aşırı ozun akılda kalacak kadar kısa yazılması gerekiyurdo. Bide cümleler oyumsuz yazılmış.

 10. Profil Sami akdin 16 Mayıs 2019

  Ya yürü git Allah aşkına demekki sn öylesin kardeş dediğinle çıkıyosun neyse fazla uzatmıcam bi kişiyi kalpten seversen uzun sürer ikeriyi düşünürsen uzun sürer anladın mı koçum ilk başta sevmenin ne anlama geldiğini araştır bilader sonra sevgi hakkında yorun yap kızların da gönülleriyle oynicaksan bu güzel sözler sayfasın dan çık bi daha da girme tmmı hadi

 11. Profil 👑Süleyman Çiçek👑 16 Şubat 2019

  İlk aşkım değilsin affet
  Son aşkım olur musun ?❤

 12. Profil Anonim 12 Kasım 2018

  Cok gůzel olmuş amin işe yarar😂😂

 13. Profil fero 21 Eylül 2018

  güzel ya beğendim

 14. Profil guzel kiz 15 Eylül 2018

  Bence guzel sozler bunlar bana dense kabul ederim

  • Profil Anonim 20 Ekim 2018

   Ben senin için her gün ölürüm de sen benimle bugünden sonra yaşar mısın?

 15. Profil Nurcan 16 Nisan 2018

  bence aşk diye birşeyyy yokkk olsa bile 1,2 hafta sürer ayrılırsınız bir bakarsınız 3. hafta bir kızla çıkar buda senin kardeşimm dediğin kızdırr

  • Profil Anonim 19 Nisan 2018

   3 yilimizi doldurduk allah sukur

  • Profil emre 4 Kasım 2018

   Tabi

 16. Profil Anonim 24 Mart 2018

  Anana sor damat lazım mı?

 17. Profil Sevdali 18 Şubat 2018

  Bn damla sn

 18. Profil Sevdali 18 Şubat 2018

  Gercekten sozler guzel ama kisa olsun lki aklimizda tutalim:):(

 19. Profil Anonim 5 Ocak 2018

  Hiç okadar güzel sözler duymadım
  ❤❤💖👄

  • Profil Anonim 24 Eylül 2018

   Niye ki guzel soz degil sevmek gerek adam gibi soz bos

   • Profil Anonim 26 Ekim 2018

    Git mnyah

 20. Profil Deli asik 14 Kasım 2017

  Ben bir hikayeye başlık attım.sende devamını yaz.Başlığımda Benimle Çikarmisin?

  • Profil aşkım 18 Aralık 2017

   evtt

   • Profil BİR TANE İNSAN 14 Şubat 2018

    ULAN BENİM KİNE ATTIM DEDİKİ HANGİ SİTE 🙁

    • Profil admin Yazar | 15 Şubat 2018

     asdsdghfj çakalmış o da 😀

    • Profil Osman 1 Ağustos 2018

     Geçmiş olsun snsnsns

 21. Profil Burak 26 Eylül 2017

  Sevdigim kız sozleri begenmedş aa

 22. Profil Sevda 26 Ağustos 2017

  Sevgilim aşkım bahriyeli astsubayımdan evlilik teklifi mutlulukla doldum.

 23. Profil kimi koparıyon ekrem abi 13 Ağustos 2017

  aynen amk

 24. Profil Muhammet yurtçu 10 Ağustos 2017

  Kardeş bununu sevdiğim kıza attım inşalllah kabul eder

 25. Profil Furkan elmas 24 Temmuz 2017

  Baya etkili bu tebrik edrm ???

 26. Profil Anonim 24 Temmuz 2017

  Helal.olsun valla ??

 27. Profil Nurrrr 20 Temmuz 2017

  ??☺️ adamsın ya

 28. Profil Cuguli 22 Haziran 2017

  Ben bunlari nasik aklimda tutayim babiş daha kisasi yokmu ? Ajshaj

  • Profil İzzet öztürk 17 Mart 2018

   Kopyala yapıstır yap amk adamlar süper yapmıs

 29. Profil Anonim 9 Haziran 2017

  Kısacası benimle çıkarmısin diceniz abi

 30. Profil Eslem nisa 3 Mayıs 2017

  Çok doğru söz kullanmalisin

  • Profil mavi 26 Aralık 2017

   Aynn

 31. Profil EzeL 18 Mart 2017

  Nerden nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Bunları yazacak kadar cesaretim nerden geldi onu hiç bilmiyorum ama yazmalıyım yoksa asla söyleyemem
  çok boş bi hayatım var gereksiz,sıkıcı,rutin hatta birisi uzaktan beni incelese sen niye yaşıyosun der o derece boş yaşıyorum, ot gibi.. SEN benim heyecanım, yeni bi rengim , kıskandığım , özlediğim ve tek gerçeğim olurmusun ? Bu sade bi teklif oldu sen bin kat daha iyisine layıksın biliyorum ama çok edebi bi insan değilimdir. Ben yatıyorum diyip sana uzun yazılar , şiirler yazmak istiyorum kabul mü ? Beni kıskanmanı istiyorum nasıl fikir ? Hem sen hemde ben geçmişi unutalım var mısın? Moralin bozuk olsun mesela ben onu düzeltmeye çalışayım düzeltemezsem eğer birlikte ağlayalım olur mu ? komik bişey görelim birlikte gülelim, ya da sen gül ben izleyeyim.. Dışarıda aldırmadan herkesin içinde sarılsak nasıl olur? Ya da bağırsam durduk yere ” BEN BU KIZI SEVİYORUM” diye sence nasıl fikir ? Ben seninle konuştuğum an zaman duruyor , kendimi unutuyorum , dünyayı unutuyorum…. Mutsuz anlarımda seni düşünürüm , yemek yerken , su içerken , uyurken ve uykusuzken , başım ağrıyorken , içim ağlıyorken , müzik dinliyor iken , endişeli ya da memnunken aklımda hep sen…. Gözlerine bakıp seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum, yanımda olmanı istiyorum. Elinden tutup herşeyi unutmak istiyorum, aklımda sadece sen ol senden başka hiç bişey düşünemiyorum. sadece sana aşık olduğumu düşünmek ve bilmek istiyorum.Sana sarıldığımda dünyanın en mutlu insanı olmak istiyorum. sen gülerken oturup seni izlemek istiyorum. Sadece sen benim yanımda ol diğer hiç bişey umrumda değil…. Ben her durumda her zaman ve ne olursa olsun hep seni düşünebilirim ve sevebilirim. Aslında ben eğlenceli biriyimdir. Seni güldürebilirim eğleniriz ne bileyim baya eğlenir güleriz günlerimiz çok neşeli geçer….. Bu yazıları yazmak için günlerdir düşündüm en iyi teklifi sen almalısın ve de benden almalısın diye çünkü benim için özelsin. Senden başka kimsenin yüzüne bakmam bi dediğini iki etmem çünkü seni çok seviyorum. akşamları ararım veya mesaj atarım konuşuruz. her fırsatta buluşuruz eğleniriz mesela… Senin makyaj yapmanada gerek yok sen bana baktıkça güzelleşirsin.. Senle beraber güleceğim senle beraber üzüleceğim senle beraber hayaller kurup kurduğumuz hayaller için dua edeceğim kişi olmanı istiyorum…. hiç bi zaman mesafeler engel olamaz zaten. sen istediğin zaman ben sizin sokağa glir orda dikilirim. hep eğleniriz seninle aynı kulaklıktan müzik dinleyebiliriz , sen benim hırkamı giyebilirsin o zaman da kokun siner akşam ben senin kokunla yatarım. çok güzel olur…. hatta ben o hırkayı yıkattırmam da kalsın öyle. Gözlerinin içine bakarım hayali bile çok güzel yemin ederim. Sonra her zaman ne kadar çok sevdiğimi söylerim sana, her zaman konuşuruz , aramızda sır felan olmaz.. kavga etsek bile gönlünü alırım ben senin çünkü sana asla küs kalamam.Belki yanına yakışmam ama çok sevebilirim. hatta ulan kıza bak yanındaki herife bak dedirtiriz millete…. Beraber hayaller kurabileceğim , her zaman yanımda hissedebileceğim, mutluluk sebebim, gülüşlerimin sahibii her zaman kıskanacağım, beraber mutlu olacağım kişi olurmusun ?

  • Profil musa 29 Eylül 2017

   süpersin knka kopyaladım Hakkını HElal et

   • Profil mavi 26 Aralık 2017

    Musa senmisin???

  • Profil Bay keskin 25 Şubat 2019

   Harika yaaa

 32. Profil Can 24 Aralık 2016

  Cok guzel ama belki biraz daha e yonelik mesele no kizil ground bakarken soylenecek bi yazi

 33. Profil Baha Alp 2 Kasım 2016

  Son derece etkileyici yazılar var. Ben de bunlardan birisini kullanmayı düşünüyorum. Aşkı anlatmak için en etkili cümlelerdir…

 34. Profil Zeynep Hanım 31 Ekim 2016

  çok güzel ve açıklayıcı bi yazı olmuş, ellerinize sağlık devamını bekleriz 🙂

  • Profil melek 2 Ocak 2018

   sen kimsin canim

   • Profil Oktay 7 Temmuz 2018

    Instgram varmı canım

    • Profil metin,(neymar) 23 Temmuz 2018

     gerçekten cok guzel yazmış bende ona benzer bişey yazacam kıza