İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum günü kutlama mesajları yazımızda en güzel doğum günü mesajları ve doğum günü tebrik sözlerini bulabilirsiniz. Sizde sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak istiyorsanız aşağıdaki doğum günü sözleri‘ni kullanabilirsiniz. Sevgiliye gönderilecek en anlamlı doğum günü mesajları, arkadaşa gönderilecek en güzel doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Takvimde sadece bu gün sayılı benim için. Bugün dünyaya en güzel peri düştü, kanatlarından vazgeçip bana koştu. Aldığın her nefeste, bütün sevin. Ve üzüntülerinde seninle olacağım sevgilim, doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Bana atan kalbimden daha yakın olanım, her derdimde hemen yanımda yer alanım, canımın içine katıp sardığım, ne güzel geldin sen dünyaya bugün. Her artan yaşınla birlikte daha da güzelleşiyorsun, sen ne kadar güzel oldun bugün. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Senin için bol bol sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve çok güzel bir aşk diliyorum. Doğum günü dilekleri kabul olur derler, umarım bu dileğim de senin için kabul olur. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, nice güzel yaşlara.

 

Yarınının bugünden daha mutlu olmasını diliyorum ilk önce. Sonra da senin için güzel ve temiz bir hayat, başarı ve huzur dolu uzun bir ömür. E bir de aşk var tabii, umarım aşkların en güzelini yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşında da her zamanki gibi iyi yürekli, sevgi dolu ve neşeli kal. Geçen yıllar sana zincir vuramasın ve sen hep ileriye bak. Hayatın boyunca mutlu olmayı da ihmal etme. Senden daha değerli hiçbir şeyin olmadığı bu hayatta yeni yaşınla birlikte daha da değerli kal. Doğum günün kutlu, yarınların mutlu olsun.

 

Yeni yaşın seni hayallerine bir yıl daha yaklaştırdı. Umarım bu yaşın hayallerini gerçekleştirebileceğin, bütün kalbinden geçenlere sahip olabileceğin, başarılı, sağlıklı ve huzur dolu bir yaş olur. Seni ve sevdiklerini her zaman bir arada görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

 

Benim meleğim, yanı başımda bekleyenim. Geceleri bensiz yatağa girmeyenim, canım ablam. İyi ki doğdun, iyi ki benim ablam oldun. Seni ve seninle geçen günlerimi hafızamın hiçbir karesinden silmeyeceğim. Seni çok seviyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

 

Koskoca derler ama kısacık sürdü, bir yılı daha arkada bıraktın. Zaman çabuk geçiyor evladım, sen hala benim gözümde beşikteki yavrucaksın. Annesinin ilk göz ağrısı, canım kızım, doğum günün kutlu olsun. Seni her zaman çok sevecek olan annen.

 

Doğum günün hayatındaki bütün zorlukları unuttursun sana. İyi ki doğdun büyük insan, iyi ki hayatımızdaki yerini buldun ve bizleri hiç bırakmadın. Her zaman sana ve dostluğuna ihtiyacımız var. Doğum günün kutlu olsun.

 

Kalbindeki bütün güzellikler bu yaşında seni bulsun. Sahip olmak istediğin ne varsa hepsine bir bir sahip ol ve hayatın boyunca hep çok mutlu ol. Senin için iyi bir eş, iyi bir hayat, sağlık dolu uzun yıllar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

 

Canım dostum, yeni yaşın sana ve hayatına damga vursun. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

BİZİ TAKİP EDİN

İlk yorum yapan siz olun
  1. Gel bana Rojda

    Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

  2. Gel bana Buse

    Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.