İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye doğum günü mesajları, kardeşe, arkadaşa doğum günü mesajları, dosta gönderebileceğiniz doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderebileceğiniz birbirinden anlamlı doğum günü sözlerini bu yazımızda bulmanız mümkün. Aşk dünyanın en güzel duygusu..

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiler artık sözde yeşeren yapay bir çiçek, benim sevgim ve sevdam ise körelmiş bir coğrafya’da filizlenen gonca gül. Ardında bıraktığın buruk bir yılın acısını yeni yaşında birlikte yaşamak dileğiyle sevdiğim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki benimsin aşkım..

 

Bunca yıldır ömrümün baharı boş yere geçmiş sevda denizlerinde, sen gördüğüm ilk gün doğum günündü ve bugün bir yaşını daha geride bıraktın canım sevdiğim. Her yeni senende seninle yaşlanma hayallerini kurmak dileğiyle seni seviyorum, iyi ki doğdun iyi ki varsın bebeğim..

 

Ufukta bir hüsran, sevdiklerinle olamaman ve seni senden alan günlerin zorluğuna inat uzaklarda geçirdiğin yeni yaşında nice mutlu yıllar dilerim. Aramızda kilometrelerce yollar yer alsa da dostluğun ve kardeşliğin her daim yanımda olan bir hazinedir bende. Kendini yalnız hissettiğin bu saatlerde hüsrana kaptırma, iyi ki doğdun iyi bizimlesin..

 

İnsanlar doğunca ağlayarak gelirmiş dünyaya, her geçen yıla inat geçirdiğin bir sene seni yeni bir yıla umutla ve gözyaşı olmadan bağlasın. Ne olursa olsun seni seven insanların güler yüzü ve sevgileri ile büyüten umutların hiç solmasın. 23. Yaş dönümün kutlu, huzurlu ve mutlu olsun, seni seven kardeşlerin..

 

18 yıl evvel doğurduğum ilk günkü heyecanla bakıyorum bugün dünyaya, sen benim evladım ilk göz ağrım canımın içi bir tanecik kızım. Aramıza düşen hasret yollarına hüsran bağlama, dökülmesin gözlerinden yaşlar. Sakın ola ağlama, gülümsediğin her an sana kavuşacağım günlerin özlemi başlar. İyi ki doğdun, iyi ki doğurmuşum seni güzel kızım.

 

doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin.

 

Babalar güzel sözler edemez ve ağlamaz der şairler. İnanma sen bunlara kızım, sensiz uzakta geçen her gündüzüm özlem ve tevekkül içerisinde geçmekte. Sana uzak olduğum şehirden bilmeni isterim, bugün yine seni kucağıma aldığım ilk heyecanla anıyorum iyi ki doğdun iyi ki varsın..

 

Yeni yılını tüm kalbimle ve sevgimle buradan dile getiriyorum. Geçirdiğin tüm günler ve bu günlere bağlı olan saatlerde hiçbir zaman gözlerinin buğusu akmadan nice güzel ve huzurlu yıllar geçirmen diliyorum. Canından çok sevdiğin, fakat seni canından bezdiren tatlı belan can dostun ..

 

Yeni yaşına girdiğin bu dönemlerde hatırlayabildiğin tüm güzelliklerin yüzlerce katı kadar yeni yılına eklenmesi dileğiyle. Canım dostum, birlikte geçirdiğimiz onca yılın geçmiş kalıntıları yeni yılında sana rehber olacak şekilde iyi dostlar edinmen ve iyi insanlarla tanışmana vesile olması dileğiyle iyi ki doğdun iyi ki varsın..

 

Bugün yeni bir yıla giriyorsun, önünde 365 günün yeni boş sayfaları yer almakta. Bu sayfalara hiçbir dert rüzgarı esmeden tüm boş kısımları iyi hatıralarınla doldurman ve güzel bir hayat yaşaman dileği ile nice güzel mutlu ve kutlu yıllara kardeşim iyi ki varsın iyi ki bizlesin..

 

Hayat üçkağıtçı ve çıkarcı bir yapıya sahiptir sevgili dostum, sen hayata ne verirsen o da sana onu sunar. Eksik sunar fakat fazlasını sunmaz, umarım yeni yılında çıkarcı günlerin gerisinde kalarak güzel ve sürekli yüzünü güldürecek olaylara maruz kalırsın. İyi ki doğdun kardeşlik, uzak şehirlerden can dostun.

 

Bir SMS ekranına ne kadar sevgi sığabilir ki, bunca kahrımızı çeken ve bizi biz olduğumuz için değer verdiğiniz bu bedenlere sürekli gülümsemeniz dileğiyle hocam, iyi ki varsınız ve hepte olursunuz inşAllah.

 

Üzme kendini ve yeni yılında iyi bir ilerleme kat etmek için sürekli pozitif ol. Çünkü senden başka bir sen daha yok bu dünya’da. İnsanlarla aynı ortak düşüncelere ve benzeri oluşumlara kafa yorabiliriz, fakat bizden başka bir kişi daha yok. Bu yüzden değerinin farkına varman ve kendini sürekli sevmen dileğiyle canım arkadaşım. İyi ki doğdun iyi ki bizimlesin..

 

En güzel ve anlamlı doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, tüm doğum günü mesajları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. özlem özlem

  İyiki varsınız ailenizi çok mutlu ediyor sunuz

 4. raziye kabakcı raziye kabakcı

  kuzum seni cok seviyorum askım

 5. Ekrem Ekrem

  mükemmel ve aranılanlardan çok farklı mesajlar bulunuyor çok çok teşekkürler emeklerinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.