İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğum Günü Yazıları

Doğum günü yazıları konumuzda doğum gününde sevdiklerinize gönderebileceğiniz doğum günü yazıları bulabilir, bu yazılarla sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Doğum Günü Yazıları

Aşk sadakati, sevgi fedakarlığı, mutluluk yaşamayı, dostlar hatırlamayı bilenler için vardır. Sen bunların hepsini hak edenlerdensin. Doğum günündeki kadar şen ol, mutlu ol yarınlarda.

Ben pek yazamam, kelimeleri ve cümleleri şiirsel anlatımlarla sana sunamam. Belki yeteneğim yok, belki aklım kıt. Ancak seni her zaman hatırlayan, doğduğun günü asla unutmayan bir yüreğim var, yüreğine değen.

Senin varlığını saniyelerin hesabını tutarak düşünüyorum, yetmedi uykumda dahi düşlüyorum. Doğum gününü unutacak değilim; seni senden fazla nasıl sevebilirim, biraz da buna akıl yoruyorum.

Sevgi, zaman, sabır, şans ve mutluluk… İnsan doğduğu günden göçeceği güne kadar bunların içinde yer alır. Doğum gününde bütün güzelliklerin içinde yer almanı diliyorum.

Hayallerine gerçeğe dönüşmekten başka bir fırsat tanımayacağın, sabırla yaşadığın bu hayattan her zaman memnun kalacağın günleri yaşaman dileğimle…

Hayat kısa olabilir, fakat günler sana ait. Nasıl yaşamak istediğine en iyi sen karar vereceksin. Kararlarının seni sürekli doğruya götürmesini diliyorum. Yeni yaşında günlerin güller dolusu olsun.

Doğum gününün sana modern tıbbı hayrete düşürecek kadar sağlık, girişimcileri kıskandıracak kadar para, meleklerin yüzünde tebessüm bırakacak kadar mutluluk, zamanı yok artık dedirtecek kadar ömür getirmesini diliyorum.

“Harika bir yıldı!” demeyi pek sevmeyiz. Çünkü daima ileriye bakmayı hedefleriz. Senin hedefinin de, geçmişinden çıkaracağın derslerle birlikte geleceğin güzellikleri olmasını diliyorum.

Bugün doğum günün ya, sana ne hediye alsam diye düşündüm durdum. Sonrasında gerçeğin ne olduğunu buldum. Seni sana hediye edebileceğim bir yöntem var mıdır?

Saçına takılan yıldızların hiç sönmeyeceği, eline yakışan elin hiç ayrılmayacağı, gönlünü yeşerten baharın hiç bozulmayacağı senelerin olsun.

Issız bir adaya düşsen yanına ilk ne alırdın? Ben seni alırdım. Çünkü sen varsan imkan da var demektir. Yarınlarında bütün imkanların senin için seferber olmasını diliyorum arkadaşım.

İçindeki sevginin gücü, gücün sevgisinden daha büyük olsun. Yaşamı sevdikçe güçlenir insan, geleceğe umutlu baktıkça görür mucizeyi. Yeni yaşında sevgisiz geçen bir günün dahil olmasın.

365 günlük bir öykü daha geliyor şimdi. Her güne bir özlem sakla, her özleme bir öykü sığdır. Bütün günlerin adına mutluluk de, özlemlerini öykülerin kadar anlamlı kıl.

Diline gelen keşkeler yarınlarında karşına iyi ki olarak çıksın. Mutluluk senin adın, gülücükler senin bahtın olsun. Doğum gününde neşen daim olsun.

Hayırla doğdun, hayırla yaşamak sana nasip olsun. Gecenin en karanlık anında, gökteki yıldızlar üzerine rahmet olsun.

Doğum günü yazıları konumuzun sonuna geldik. Daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

İlk yorum yapan siz olun
  1. Gel bana Rojda

    Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

  2. Gel bana Buse

    Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.