İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Güzel Tebrik Mesajları

Tebrik mesajları yazımızda, yeni evlenen çiftlere tebrik mesajları, yeni doğan bebeklere tebrik mesajları ve yeni işe giren kişilere tebrik mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Birlikte el ele başlayıp, el ele sonlandırmayı planladığınız bu yolda, en mutlu şekilde ve ilk günkü gibi kalmanızı temenni ediyorum, mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğiyle.

 

Yeni yaşın sana ve çevrendeki bütün mutlu gözlere iyi gelmesi dileğiyle. Yeni yaşını kutlarım.

 

Dünyaya getirdiğiniz bu güzel bebekle birlikte sizin de ömrünüzün ve mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Allah analı babalı büyütsün.

 

Bu güzel başarının sizi ömür boyu birlik kılması dileğimle… Başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Sonsuz mutluluğa açtığınız ilk pencerenin hiç kapanmamasını ve bundan sonra ki açacağınız pencerelerin daim olmasını diliyorum. Mutluluklar.

 

Bütün güzel başarılara attığın imza ve göstermiş olduğun büyük gayretten dolayı seni tebrik ediyorum.

 

Yeni işin ve yeni hayatında sana uzun başarılar diliyor ve tebriklerimi iletiyorum. Dilerim ki hayatın boyunca bu mutluluk ve başarılarla büyümeye devam edersin.

 

Bu bebek bütün dünyaya çok iyi gelecek. Çektiğiniz bütün sıkıntıların geride kalması dileğimle, tebrikler.

tebrik sözleri

Atacağınız bu ilk önemli adımda yanınızda olamadığım için ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. Gönüller bir olsun demiş büyüklerimiz. Gönlüm sizlerle canım arkadaşlarım. Sizi çok içten kutluyorum ve düğününüz için adıma gönderilmiş güzel bir davetiye bekliyorum.

 

Canım oğlum, hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim. Yeni okulun ve yeni hayatın sana her geçen gün biraz daha başarı katsın. Tebrik ediyorum.

 

Evliliğin ilk meyvesi olan hamilelik süresine geçilmiş bakıyorum da. Şimdi seni bekleyen dokuz aylık bir süreç var. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Eminim ki çok güzel bir bebek dünyaya gelecek.

 

Senelerce yılmadan devam ettiğiniz, birbirinizi kırıp dökmeden birbirinizi sevdiğiniz ve evliliğe karar kıldığınız bu güzel birlikteliğinizin bozulmamasını temenni ediyor ve sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Bir yastıkta kocayın.

 

Aşkı ektiğiniz bu topraklarda filizlenmeye karar verdiğiniz ve köklü bir ağaca dönüşmek için evlilik adımı attığınız bu yolda, hep el ele ve aynı aşkla birbirinizin kalmaya devam edin. Aşkın en yakıştığı çift ünvanını almaya hak kazandınız. Düğün pastanızın tadını şimdiden merak etmekteyim. Mutluluklar.

 

Birbirinize hep gülen gözlerle bakmanızı dilerim. El ele geçirdiğiniz gün sayıları sonsuz olsun ve mutluluğunuz hiçbir şekilde bozulmasın. Allah’tan mutluluk huzur ve sağlık diliyorum. Tebrikler.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Profil Ümir 24 Kasım 2015

    En Güzel Tebrik Mesajları bu sözleri facemde paylaştım like rekoru kırdılar 😀
    #9361621123

  2. Profil Şaziye 24 Kasım 2015

    En güzel Tebrik Mesajları kategori sayfası bu sayfa.
    #982884275