En Yeni Damar Sözler

Damar sözler yazımızda en yeni 2016 yılına ait damar sözleri bulabilirsiniz. Damar sözler ağır abi sözleri gibidir. En beğenilen ve hiç bir yerde olmayan arasanız da bulamayacağınız süper damar sözler bu yazımızda.

 

Seni alıp başıma taç etmek istedim. Bütün derdim buydu be güzelim.

 

Sen değer bilmez bir kadınsın. Adın da yere batsın, güzelliğin de. Sen hiç bir şeyi hak etmeyen adi bir kadınsın. Artık seni sevmeyeceğim.

 

Kalbimi ellerinle söküp aldın. Beni sevdiğini sanırken, sen başka adamlara kucak açtın. Sevmeye de aşka da layık değilmişsin güzelim.

 

Gözlerin kara bir diken, baktıkça kalbime batıyorsun.

damar yazılar

Ben ki sevdam uğruna dünyayı karşıma alırdım. Sen olayı yanlış anladın güzelim, sen dünya değilsin ki karşımda durasın.

 

İçip içip kenara attığım içki şişelerim kadar değerli olamadın. Sigaramın dumanı kadar bile yakamadın içimi. Isınmaya dair hiçbir his yaşatamadın.

 

Kalbim ağrıyorsa senin aşkın için değil, kalitenin düşüklüğüne verdiğim değerden ağrıyor.

 

Bedenini satmayı alışkanlık haline getirmişsin onu anlıyorum da, ruhunla ne zorun vardı be kızım. Ruhunu niye sattın?

.

 

Bizim için bir ev yapmıştım. Duvarları tuğladan, kapısı tahtadan. Ama sen gittin duvarları tunçtan, kapısı çelikten evleri bana tercih ettin. Zengin olamadık belki güzelim, ama insan olduk adam olduk. Sevdik ev diktik, diktiğimiz gibi yıkmasını da biliriz. Sen var git o evlere oyun bezi ol. Bu sevdadan artık bize hayır yok.

damar mesajlar

Ayaklarına kapanmaya razıydım be. Affetmen için her şeyi yapardım ama gördüm ki senin derdin aşk dolu bir yuva değil, para dolu bir kasa.

 

Beni bütün yalanlarına inandırdın. Hani beni çok seviyordun insafsız. Hani bensiz nefes bile almazdın. Alıyorsun işte, ama sana söz bir gün çıkarsan karşıma seni en kadın olduğun yerinden vuracağım.

 

Kaç gece sabahlara kadar seni bekledim. Bekle demeseydin de beklerdim ama sen deyince beklemek daha güzel oluyor. Belki bu gece gelirsin diye hiç uyumadım, yarın gelirsin diye yarın uyumadım. Senelerdir uykusuzum ve sen hala bekle diyorsun. Gelmeyeceksen neden bekliyorum!!!

 

Başka kollara koşmayı öğrendiğinden beri ne değerin kaldı gönlümde, ne de aşkın. Sen değersiz yüreklere tohum salmışsın. Umarım toprağına su düşmez de filizlenemezsin. İşte o zaman aşk acısı nasılmış anlarsın.

 

Ben sadece seni sevdim be kadın. Delice, delikanlıca seni sevdim. Sen bu sevgiye ne zaman layık olacaksın? Ne zaman paraya değil bana bakacaksın?

 

Yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Damar Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Paylaş:

Bizi Takip Edin:

3 yorum Yorum Yap

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.