Eşime Sözler

Eşime sözler yazımızda karınıza ve kocanıza gönderebileceğiniz güzel sözler bulabilir bu sözlerle eşinizi mutlu edebilirsiniz. Karıma ve kocama söz arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

Hızlı Erişim Menüsü:

  1. Eşime Sözler
  2. Kocama sözler
  3. Karıma sözler

Eşime Sözler

Sonra seni gördüm ve dedim ki, bu adamdan baba olur, öyle ki ölsen gitsen senin yerine anne de olur.

Alın yazımın en güzel hikayesisin.

Hayatımda attığım en anlamlı imza seninkiyle yan yana olandı.

Huzurun kokusu senin kapısını açtığın evde saklı.

Güne seninle gözlerimi açtıktan sonra, nerde uyandığımızın nerde uyuduğumuzun bir önemi kalmıyor.

Sonra sen geldin girdin hayatıma. Şükrüm arttı, sevgim arttı. Nefes aldığımı fark ettim.

Kaderime yazılan “hayırlısı” kelimesinin en güzel detayısın sen.

Benim dünyam içine sen girdikten sonra güzelleşti.

Ne güzel bir nasipsin, ömrümün tamamına yayılmış…

Seni bana yazan kadere de aşığım.

Ben senden önce de nefes alıyordum. Ama ne bileyim bir yarımmış sanki, yetersizmiş…

Ben seninle tanıştıktan sonra bambaşka biri oldum. Sanki daha iyi, daha çekilebilir bir insan oldum.

Tüm mimikleriyle ezberlediğiniz bir insanın varlığı, ömrünüze bereketi getirir.

Seninle bir hayat kurmak için çabalamak hayatta sevdiğim en güzel uğraş. Ama seninle beraber bir çaba içine girmek de mükemmeliyetin kelime karşılığı.

Seninle hiçbir şey konuşmadan saatlerce öylece oturabilmeyi ve bunun sonucunda beni anlayabilmeni seviyorum.

Sonra bir yola çıkıyorsun. O yolun başında da sonunda sen varsın. Güzel olan ne varsa da o yol üzerinde, seninle birlikte geçirilen zamanda yaşanmış….

Mutluluk, zile bastığımda kapıyı senin açma ihtimalinde saklı.

Bir insanın yüreği için sevildiğini bana öğreten mükemmel kadınsın sen.

Her zaman mutlu olmak önemli değil. Mutsuzluklara seninle göğüs germek bu hayat üzerindeki en muazzam direniş.

Sana kendimi açıklamak zorunda kalmadığım, bir bakışınla beni anladığın zamanlarda aşık oldum. Ve bu bitecek türden bir aşk değil.

Hayatımdaki her şey senin dokunuşunla anlam kazanıyor.

Mutluluk sadece seninle yan yana bir hayat yaşamak. Gülmek ise bu hikayenin bir süsü sadece.

Hayallerimin en güzel yanı seninle birer birer anıya dönüşmesi.

Omuzun baş koyulacak en rahat yastık şu koskoca dünya üzerinde.

Dünya evi dedikleri seninle olduğunda güzel.

Sen kalbimle sezdiğim en güzel hikayemsin.

Kocama Sözler

Eşime sözler yazımızın birinci aşaması olan kocama sözler bölümünde kocanıza güzel sözler bulabilirsiniz.

Babamdan sonra bana prensesler gibi bakan adam, o masaya oturup evet dediğim için bir kere pişmanlık duymadım. Aşkın da, kalbin de, adamlığın da, insanlığın da hala taze kokulu. Canım kocam, yaşlanmanın en güzel yanı, sevmenin en güzeli iyi ki varsın.

Her ay beni çiçeklerle şımartan bir adam tanıdım. Yatağa girince bana hiç sırtını dönüp uykuya dalmamış, bana sarılmadan uyumamış, ağladığımda dayanamayıp ağlamış bir adamdan bahsediyorum. Kocam; başımın tacı, evimin direği seni çok seviyorum.

İyi günde kötü günde dedik ve koca koca yıllar devirdik. Hep vardın, hep yanımdaydın, hep benimdin ve beni hep senin bildin. Canım kocam; ömrümüzü tüketen yıllar sevgimizi tüketemedi, tüketemeyecek de…

Her derdime her sevincime koşan adam, benim canım kocam. Elleri öpülesi, gönlü sevilesi, benim canımın içi, hayat eşim, dert ortağım. Bu eve girdiğimiz ilk günden beri sana olan inancımın bir gün bile kırıldığını, sana olan sevgimin bir an bile azaldığını hatırlamıyorum. Evlilik aşkı öldürürmüş diyenlere sesleniyorum, ruhsuz bir aşka beden giydirmeye çalışanların işi o, sakın aldanmayın. Evlilik aşkı öldürmüyor, daha çok yaşatıyor.

Canım kocam, içime senden bir parça daha ektin. Birken iki olacaksın, bir oğlumuz olacak ve ben ikinize olan bağımlılığımdan hiç şikayet etmeyeceğim. Önce bana koca oldun, şimdi oğlumuza baba oluyorsun. Seni seviyorum.

En çekilmez günlerimde bile nazımı çeken birini tanımıştım yıllar önce. Ben ne kadar kaprislenirsem kaprisleneyim gıkını bile çıkarmayan bir adam vardı. Hala var, hem de hayatımın başköşesine oturmuş her gece bana masallar anlatmaya devam ediyor. Sonu kötü biten hiçbir masaldan bahsetmiyor bana ve ben onu her geçen gün daha çok seviyorum. Kocacım, benim gönül tahtım, iyi ki varsın seni çok seviyorum.

Yılların eskitemediği koca bir aşk verdin bana o ilk gün. Koştuk peşinden evlendik, çocuklarımız oldu şimdi boyumuz kadar. Hepimizi tek başına sevdin ayrı ayrı. Ne beni ne de onları eksik bırakmadın. Biz hep tamdık. Kocam, babamız, bizim canımız, özümüz… Seni çok seviyorum.

Ne dün ne bugün ne de yarın asla bitmeyecek bu aşk biliyorum. Evimin tüten bacası, masamın sıcak ekmeği, çayımın şekeri, yemeğimin tuzu, benim gönül tahtım, canım kocam… Gülüşlerinden sevdiğim, kalbine kadar vardığım adam, sen hiç eksik olma emi.

Karıma Sözler

Eşime sözler yazımızın ikinci aşaması olan karıma sözler bölümünde karınızı güzel sözler bulabilirsiniz.

Evimin en nadide çiçeği, gönlümün baharı, aşkın pınarı… Benim güzel karım, gül yüzlüm, pembe yanaklım. Seni çok seviyorum.

Bana sadece eş değil; dost, arkadaş, anne oldun. Seninle büyüdü yaşlarım, seninle kırardı saçım sakalım, seninle titredi dizlerim, seninle eğildi belim ve sen beni bütün yaşlılığıma rağmen hep çok sevdin. İyi yürekli ince fikirli karım benim, ömrümüz tükendi belki de ama sevgimiz hiç tükenmeyecek.

Daha genç yaşlarımda almıştın aklımı başımdan. Bir dokunuşuna ürperiyordu içim, bir gülüşüne benim oluyordu dünyalar. Melek yüzlü güzel karım, hayatıma bu kadar yerleştiğin ve beni hiç bırakmadığın için çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Evleneli uzun yıllar oldu, birçok sıkıntıyla zorlukla karşılaştık. Ben yıldım sen hiç yılmadın, ben ağladım sen hep başın dik alnın ak durdun, ben küplere bindim seni kırdım, sen bir kelam etmeden gelip boynuma atladın. Benim gönlü de aşkı da sevgisi de güçlü karım, iyi ki varsın.

İyi diyorum seninle başlayan her cümleye. İyi ki bana evet dedin, iyi ki dünya evi denilen yer bize yuva oldu, iyi ki varlığını ömür boyu ömrüme kitledin. Seni çok seviyorum karıcım, hep benimle aynı yastıkta, aynı odada, aynı hayatta kal.

İstemem senden başka dilberi derya, zaten senden başkası mümkün mü denizlere salınsın. Sen kaptan ben çırak atladık evlilik gemisine.  Rota da dümen de sende, ben kürek çekmeye razıyım. Nereye götürürsen gelmeye varım. Batsak da olur, çıksak da. Güzel karım, senin olduğun ve olacağın her yerde ben de varım ve hep var olacağım.

Melek karım benim, can özüm… Ne kadar da güzeldin beyazların içinde. Ne kadar güzel “evet” dedin benim ömrüme. Hala ilk günkü gibi aklımda… Bazen karıştırıyorum albümleri; biliyor musun sen hep güzeldin. Hala çok güzelsin. Hala benim güzel karımsın, hala benim ilkbaharımsın.

Seni sevmeye doyamayacağım kadar kısa bir ömür bahşedilmiş bana. Sensiz gitmek de istemiyorum diğer tarafa, senin de gitmeni istemiyorum benden önce. Hep yanımda kal istiyorum, hep benimle kal. Hep ömrüme ömürlük ol, hep canımın canı ol, hep benim karım ol.

Eşime sözler yazımızın sonuna geldik. Eşinize daha uzun ve güzel sözler göndermek için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Anonim Anonim 14 Mart 2020

  Yurek dolmayınca dıl konuşmazmş

 2. Urfalı Urfalı 11 Mart 2020

  Kirpiklerine kadar sevdiğim adam ❤️

 3. Zeynep Zeynep 2 Mart 2020

  Seni cok seviyorum ve nefesimin sonuna kadar da sevecem

 4. Öznur😍😍 Öznur😍😍 14 Ocak 2020

  Seni çok seviyorum musamm😍😍😍

 5. Anonim Anonim 22 Aralık 2019

  Bu sayfa “da herşey var komik komik hhhh

 6. ALİ ALİ 16 Aralık 2019

  ASKİM BURCU HOCAM

 7. Miki Miki 15 Aralık 2019

  Seni herseyden çok seviyorum özgürüm 🥰

 8. Şahin Şahin 6 Aralık 2019

  Dilanım Aşkım seni çok seviyorum

 9. Anonim Anonim 5 Aralık 2019

  Merhaba bende 2 aylık evliyim ve çok mutluyum eşimle annesinin evinde kalıyoruz herkesi çok seviyorum burda onlar iyiki var 💛💛❤️❤️

 10. Sltn Sltn 6 Kasım 2019

  Sen herseyinle her hecenle her kelimenle benimsin zaten seni iyiki tanidim ve iyiki sevdigim oldun hecelerim oldun seni o kadar cok seviyorym ki allahimdan istedigim bu askimiz hic bir zman bitmesin her sozum sen her hecem sen sen sen sen illede sen seni ilk gördüğümde vuruldum zaten o temiz kalbine merhametli yuregine 19.05. Seni sevdigim sana asik oldugum andir sevgilim….
  S.E ♾ Ö.Y

 11. Ender Ender 19 Ağustos 2019

  Burdakiler Reklam Yapayım Derdinde Gerçek Seven Gönülden Sever 😂😂

 12. Aşk Aşk 18 Temmuz 2019

  Seni çok seviyorum kocacım

 13. Gül Gül 18 Temmuz 2019

  Canım kocam mehmedim seni o kadar çok seviyorum ki haykırmaya nefesim bile yetmiyor senden uzakta bu hayatı yaşamak çok zor geliyor sanırım sana doymadan ölecem

 14. Münevver Münevver 20 Nisan 2019

  Benim canım eşim seni cok ama çok seviyirum iyiki varsın ve iyiki benim sevdigim olmussun

 15. hayat bombos hayat bombos 28 Kasım 2018

  kader bize gulmuyor elden bir sey gelmiyor zamani coktan gecti elden birsey gelmiyor

 16. Coşkun yıldız Coşkun yıldız 14 Ekim 2018

  Benim melegim sarışın ve yeşil gözlü ❤❤

 17. Dadaş kizi Dadaş kizi 23 Eylül 2018

  Canım kocam iyiki varsın seni çook ama çook seviyorum ömrüm benim allahım seni başımdan eksik etmesin inşallah

 18. lodos lodos 4 Eylül 2018

  Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum

 19. aşık sevda aşık sevda 24 Ağustos 2018

  Eşimi bende çok seviyorum o benim herşeyim…

 20. aşık sevda aşık sevda 24 Ağustos 2018

  Ben kocamı çok seviyorum hele gülüşü yokmu ömrüme ömür katıyor iyiki hayatımdasın canım seni çook seviyorum

 21. Emre Emre 23 Ağustos 2018

  Ya ben seni cok seviyorum ömrümm

 22. E.p E.p 23 Ağustos 2018

  Zeytin gözlüm nefesim ÖMRÜM HUZURUM senden baska guzel söz bulamadım yazıcak sanki dünyadaki tüm güzellikler seni anımsatıyo SENİ COK AMA COKKK SEVİYORUMMMM cnm karım bnm ıyıkı hayamtmdsn

 23. Esra Esra 5 Ağustos 2018

  Kocacıgim seni çok seviyorum bebegiiiiim

 24. Murat Murat 3 Ağustos 2018

  Kadin bir cicektir bakmasini ve sevmesini bilirsen sana oksijen bilmezsen karbondioksit olur nefes bile alamazsin

 25. Hiva Hiva 20 Temmuz 2018

  Ben 4 gurumcelerimi seviyorum bi tanesi ni sevmiyorum her şeye karışıyor aynı kaynana

  • Anonim Anonim 26 Temmuz 2018

   bende eltimi sevmiyom bende tek elti var kıskanç şey

   • Anonim Anonim 22 Ekim 2018

    Aynen bende de sinir oluyorum ben hamile kaldım diye oda hemen hamile kaldı 🤨

    • Anonim Anonim 29 Kasım 2018

     Benimki de öyle oldu 😏

  • Coşkun yıldız Coşkun yıldız 14 Ekim 2018

   Benim melegim sarışın ve yeşil gözlü ❤❤

  • Coşkun yıldız Coşkun yıldız 14 Ekim 2018

   Kaynananıda sevmiyorsun yani 😂😂

 26. Tuncer Tuncer 13 Temmuz 2018

  Bayanlara dünya yı ayağının altına şersen keşke su tarafa sersen der artık gerisini siz düşünün

 27. M.B M.B 22 Şubat 2018

  Eşler degerlidr ama bizde degerliyz.kadınlr yazıyo guzel seyler ama erkekler takmioo bile

 28. Kazim kol Kazim kol 19 Şubat 2018

  O benim canm herseyim o benim mutlulugum

 29. Anonim Anonim 27 Aralık 2017

  Hep kadinlar yaziyo kocalar pek tinlamiyor

  • Genco Genco 6 Temmuz 2018

   Ne yapsa yaranamıyorlar bu kadınlara kocalar erkeye şidete hayır

 30. KK KK 14 Kasım 2017

  Ben bulamadim yaa

  • Dilara Dilara 22 Nisan 2018

   Aynn ya ben de bulamadım

   • Mustafa Mustafa 12 Mayıs 2018

    Meraba

   • OĞUZHAN OĞUZHAN 18 Eylül 2018

    bende

 31. Gül Gül 27 Eylül 2017

  Burdaki sözler çok güzel miş bende kocama gönderiyorum onu çok ama çok seviyorum ama görümcemi sevmiyorum daha doğrusu hiç anlaşamıyoruz o yüzden biriciğimle tartışıyoruz bazen ?

  • Anonim Anonim 1 Ekim 2017

   Eşime hoş sözler buldum teşekkürler.

  • Edagelin Edagelin 20 Ekim 2017

   Ahaha hic gulesim yoktu ya ayni dert bende de var 🙂 benim 3 gorumcem var ama bn birini sevmiyorum cok itici bide ya ???

   • Kasım Kasım 16 Kasım 2017

    Siz kadınlar niye böyle siniz ya

    • Esra Esra 12 Ekim 2018

     Benden çok seviyorum kocacığım ha

   • Körkepçe Körkepçe 29 Aralık 2017

    🤣🤣🤣🤣ah ah tam ustune bastiniz ayanizi cekiniz

   • Özlem gursoy Özlem gursoy 9 Ocak 2018

    Ben göründeki seviyorum..O olmayınca sanki bir boşluğa düşüyorum. Doğrusu eşimi ve ailesini çok seviyorum…

    • Anonim Anonim 17 Mayıs 2018

     Helal olsun bacımm

    • Elagozlum Elagozlum 26 Temmuz 2018

     Aynn bnde seviyorm eşimin ailesini görümcem bidenedir benim

   • sevgi sevgi 15 Şubat 2018

    gorumce cay kasigi gibidir durmadan katistirir onun icin sevmiyondur bence

   • Ebruuuu Ebruuuu 16 Şubat 2018

    Ben kaynanamin elinden oldum valla

    • Kin Kin 23 Mart 2018

     Bana kaynana demeyin ya bende biktim vallaha

    • Anonim Anonim 11 Ağustos 2018

     Nasil yani

   • Gül Gül 3 Temmuz 2018

    Siz gene iyisiniz gorumceyi birak kaynanam kayinbabam babanesi halasi kuzenleri daha kim kim neler neler biktim vallah

    • Kenan kenan Kenan kenan 7 Temmuz 2018

     Maşallah bir dünya insan var

    • Kenan Kenan 7 Temmuz 2018

     Allah kolaylık versin kardeş

  • Anonim Anonim 30 Aralık 2017

   Ayenn valala

  • Anonim Anonim 7 Şubat 2018

   3. kişiler yüzünden yıkılır bi yuva helede aileler

  • Anonim Anonim 23 Mayıs 2018

   Merhaba öncelikle görmcelerin işi bu bence siz yinede eşinizi sevmekten bir
   An bile vazgeçmeyin.

  • Onur Onur 23 Mayıs 2018

   Eğer gökyüzü bir parça kağıt deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi bu sözlerde güzel eşinize yollayın bence

  • Anonim Anonim 14 Ağustos 2018

   Herkes öle

 32. Anonim Anonim 5 Ağustos 2017

  Canım ❤EŞİM ?seni çok seviyorum ?

 33. tulay aydın tulay aydın 31 Temmuz 2017

  Gökhan ım ,eş dıye kaderıme yazıldığın gündenberı hep ıykı dedırttın bana..canım askerım..sonum,sırdaşım,yoldaşım..ıykı hayatımdasın ..asker oldun ama yoklugun diye bir şey yok şuan bende..kırpıklerınden optugum rabbimin en güzel hediyesi..tezkerenı tez zamanda alıp gelırsın ınsalah balım..hatunun senı çok özledi..rabbim kimseye ewlılık hayatı boyunca pısmanlık yasatmasın ınss..senı sewıyorum adam,senı çok sewıyorum güzel gözlüm..

 34. Anonim Anonim 25 Temmuz 2017

  E yani kocasını herkes sever sevmeyen niye evlensinki

  • Anonim Anonim 30 Ekim 2017

   Bilmiyorum

  • Anonim Anonim 12 Kasım 2017

   Mesela ben kocami çok seviyorum

 35. Medine ?sedat Medine ?sedat 8 Temmuz 2017

  Sen benim herseyimsin nefesimmmm

 36. Medine ?sedat Medine ?sedat 8 Temmuz 2017

  Canim esim birtanem seninle cok mutluyum Rabbim iyiki seni benim karşıma çıkardı uzaktasın ama kalbimdesin iyiki varsın can yoldasimmmm

 37. Semal Semal 19 Haziran 2017

  Ben kocama aşığım…

  • Nilay Nilay 23 Eylül 2017

   Bn kocami seviorum kicam bnin hersryim???bn biz bu kadar sabirli olmassydik bszi seylerin usttesinden gelebilirmiydik olsun vsrsin hic biseyim olmasin olucaksada canim kocamla olsun cunku biz hakediyoruz ???

   • Nenk Nenk 20 Nisan 2018

    Ne guzel

 38. Nazlı yıldız Nazlı yıldız 19 Haziran 2017

  Dünyaya bidaha gelsem yine kocamla evlenirdim yine onu seçerdim seni çok seviyorum kocacım cokkkk Allah seni başımdan eksik etmesin aminnnn

 39. selvi boylum selvi boylum 10 Haziran 2017

  Cok guzel sozler bende kocama soyleyecegim inaninki yani yani yani

 40. Ceylan Ceylan 2 Haziran 2017

  Benim dünyalar tatlısı kocacım seni çok seviyorum iyiki seni tanımışım iyiki benim hayatımdasın ve bu kaderimdende çok memnunum çokta şanslıyım S?C

 41. Ümran ates Ümran ates 22 Mayıs 2017

  Cok guzel sozler amaesimle bir turlu yildizmz barsmiyo surekli kavga bu sozlern hpsini soylem yazdm ama fayda etmedi

  • Semoş Semoş 24 Mayıs 2017

   Egerki kocanizin bacisi warsa indandir kavga ediinuzdur

   • Semoş Semoş 26 Mayıs 2017

    Bnde kocami çok seviyorum canım oglum senide seviyorum askim bunun

   • Gül Gül 27 Eylül 2017

    He valla aynenn ?

 42. kader kader 28 Nisan 2017

  Bende kocamı cok seviyorum????

 43. Kader Kader 12 Nisan 2017

  Canım kocam canım ersinim iyiki varsın iyiki benim kocamsin bu dünyanın en şanslı kadını benim senin gibi bir eşe sahip olduğum için…Seni çok seviyorum iyiki varsın kalbimin tek sahibi

  • Anonim Anonim 28 Ekim 2017

   Bende karımı çok seviyorum

 44. Gamze Gamze 24 Mart 2017

  Bugün canıma can yaptığım ömrüm boyunca seveceğim sevdiğim eşimin doğum günü onu herşeyden çok seviyorum iyiki hayatımda iyiki evliyim onunla

 45. GULER GULER 24 Mart 2017

  Kadinlar erkeklerden ustundur
  Bunu biliyorlar erkekler
  Ondan kadinlarinin onlari bawa salmalarini isdemirler ve serbest hareket ede bileceklerini duwunurler
  Bu uzden kadin erkek evlilikde anlawamazlar
  Nasil derler .. evlilik bir kakduse benzer dikenleri hepp vardir .. dozmek lazim
  Hec bir evlilik iyi deyildir her evlilikde kavqa vardir
  Kiskanclikdan yani
  Soz sohbet dedi qodu vardir
  Amma:::sabreden derbiw muradina ermiw

 46. Hatun Hatun 21 Mart 2017

  Canım eşim iyiki varsın seni çok seviyorum NE yaparsam yapayım hep yanımdasın biliyorum çok hatalarım oldu ama hayata Yen’i bir sayfa açıyorum ilk sözümde sensin…..

 47. SeraM SeraM 20 Mart 2017

  Bu sözlerin bir tanesini bile haketmeyen ve böyle davranması için bir beklenti bulundurmayan bir kocam var aslında ama yinede çok seviyorum ona onun ikizi gibi çok benzeyen bir kız verdim ama yinede sevgisini doğru düzgün göremedim inanın bence hersey sevgiliyken çok güzel ?

  • Ali kurt Ali kurt 8 Ekim 2017

   Aynen öyle

  • Eylem ♡♡♡ Eylem ♡♡♡ 12 Kasım 2017

   He valla öyle

  • Anonim Anonim 15 Kasım 2017

   Kim o

  • Burcum Burcum 22 Aralık 2017

   Ne güzel ifade etmişsin

  • SibelAselTaş SibelAselTaş 9 Eylül 2018

   Yok bence herşey farklı sevgiliyken iyi evliyken çok iyi çocuk olduktan sonra daha iyi olur ilişkiler

 48. Burcu Burcu 17 Mart 2017

  Harbiden güzel yazmışlar

  • Elif özdemir Elif özdemir 25 Mayıs 2017

   Zelten herkes eşini seviyo

 49. Anonim Anonim 27 Şubat 2017

  Ne demis ki

 50. Reqiyye Reqiyye 25 Şubat 2017

  Esimi seviyom

 51. Hayal8msin Hayal8msin 12 Şubat 2017

  Esine guven verseydin oda oyle sormazdi sana??

 52. Hayal8msin Hayal8msin 12 Şubat 2017

  Ona guven verseydin sana bunlari demezdi??

 53. Ceylan demi Ceylan demi 30 Ocak 2017

  EsiniZde benden sayilir ??

 54. Tugba Tugba 21 Ocak 2017

  Çok haklısın.

 55. Esra Akçakaya Esra Akçakaya 16 Ocak 2017

  eşler değerlidir ewet ama onları leylekler getirmedi bize onlarında annesi var bnce eşlerimizin doğum günlerinde annelerinede küçükte olsa bir hediye almak yada elini öpüp varlığına şükürler olsun annem demek inanın çok hoslarina gidecektir .

 56. Refiye Refiye 30 Aralık 2016

  demek kadına hiç öyle itiraf etmemissin ki şaşkınlığından bskasinami gnderiyonda bana geldi dedi ??

 57. a.k. a.k. 5 Kasım 2016

  böyle sözler görmedim çok anlamlı teşekkürler…

 58. seda celik seda celik 18 Eylül 2016

  Kadınlar öyle ya

 59. Haber Haber 12 Ağustos 2016

  Bu kadaın milletide bir alem yahu. Kızarsın surat yaparlar, iltifat edersin başka niyet ararlar offf offfff. Hanıma buradan sevdiğim bir yazı okudum ve mesaj olarak yolladım başkasına mı yollarken bana geldi, kime gönderiyordun vs vs off allahım offf

  • Ebru Ebru 1 Ağustos 2018

   😂😂🤣🤣🤣😂🤣