Aşk Mesajı

Aşk mesajı yazımızda güzel aşk mesajları ve aşk sözleri bulabilirsiniz. Bu mesajları sevgilinize, eşinize, nişanlınıza gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Aşk Mesajı

Hangi baharlara aldanırsın ey aşk! Ne bu alıp başını gitmeler şimdi? Hani sen benim can damarımdan daha yakındın bana, koparıp da gittin o canı şimdi.

 

Aşk öyle bir kördüğüm ki… Olmaz dediklerin olur, olur sandıkların başka yollara koyulur. Ne yediğinden tat alırsın, ne yemediğinde tamahın olur. Geceleri yalnız başına kalınca düşünür durursun. Kanın kırmızısıyla şarabın kırmızısını unutur kendinde başka koyular bulursun.

 

Hiçbir adama tutuklu kaldınız mı? Ben kaldım… Bu öyle bir kalmak ki, gitmek fikri değil aklınızdan fiil halinde bile uğramaz size. En olmadık sabahları doğururken birden bire doğuramadıklarınızda bulursunuz kendinizi. Aşkın tek kalma halidir bu, oysa bütün aşk hikâyeleri çift kişiliktir.

 

En güzel aşk tanımıdır belki de bu yaşadığım. Çift kişilik yatak, çift kişilik bir masa, çift çift bezenmiş bardaklar, fincanlar. Demet demet biriken çiçekler. Çürümeye yüz tutmuş iki kalbin bir anda tazeleşivermesidir bahar. Çiçeği burnunda filizler yeşerir, toprak kökleri yeni kabul etmiştir.

 

Aşkın cicim ayı olmaz, aşk her zaman aşktır. Bunu başkalaştıranlara inat ben bugün aşkımı en taze haliyle yaşamayı teklif ediyorum. Benimle misin?

aşk mesajı

Aşkın çıkmazı var bilmem bilir misiniz? En kuytu sokaklara girmeye korkulur en başında, sonra gözünüz kapalı yola koyulursunuz. Aşkın sokakları git git bitmez. Kendinizi bir sevdada bulursunuz, bir de bakmışsınız ayrılığın köşe başını dönmek üzeresiniz. Aşık oldukça hem büyür hem çürürsünüz. Sizden başka hiç kimseye vermezken sizi kırma yetkisini, bu yetkiyi birden aşkın ellerinde bulursunuz.

 

Anlaşılmaz olan ne varsa aşkın içinde toplanmıştır bir bir. Ne yaparsanız yapın bazı düğümleri çözemezsiniz. Hâlbuki bu aşk için ne kördüğümleri geçmişsinizdir. Emek ister aşk emek! Öyle yatıp kalkmakla, yiyip içmekle uzamıyor bu meredin ömrü. Aşka nefes olmak gerek, soluk soluğa kaldığınızda anlarsınız aşka nefes olmak ne demek.

 

Ağlamak istiyorum, bağıra çağıra bir köşe başında dizlerimin üzerine çöküp inlemek istiyorum. Gözyaşlarım gökyüzüne kadar ulaşıp avuç içlerime dökülsün. Kanasın izlerim, kan gözyaşımın tuzlu suyuna karışsın. Avuçlarım bu kez yüzümü değil yeri kucaklasın. Kalbim yıkansın bu yağmurda, bir daha aşık olmak bana nasip olmasın.

 

Aşk mesajı yazımızın sonuna geldik. Daha fazla aşk mesajları için aşk sözleri kategorimize bakabilirsiniz.

Aşk Sözleri Yeni, Aşk Sözleri 2016, Aşk Yazıları

Aşk sözleri ve aşk mesajları 2016 sözlerinde en yeni en romantik aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Sanki anneymişim gibi, sanki benim rahmimden çıkmışsın gibi seviyorum seni adam. Ben emzirmişim, ben büyütmüşüm gibi… Bir anne şefkatiyle seviyorum seni. Karnın tok mu, başın dertte mi, sıkıntıda mısın, uykunu alabildin mi, kalın giyindin mi diye sorular hep dolanıyor içimde. Sonra seni bir deli seviyorum adam. Güneş doğacağına ay çıkıyor gökyüzüne, göktaşı düşeceğine yıldızlar akıyor denizlerin üstüne, saat ileri değil geri akıyor ve sen hala sevdiğim yaşta kalıyorsun.

 

Öpmeye doyamadığım, ellerini hiçbir zaman tam saramadığım kadınım; varlığın ne büyük armağan bana. Ne tatlı sesin öyle, ne kadar net bakışların… Ne deli seviyorum seni… Aklım kalbime, kalbim kafatasıma yerleşti sanki. Seni öyle başka seviyorum ki.

aşk sözleri

Bir sigaraya sığıyor bazen duygularım ama şarkılara sığdıramıyorum. Kelimelerle telaffuz edilmiyor bu aşk denen şey anca bir sigara yakıp sessizce seni düşündüğümde ortaya çıkıyor bütün duygular. Doğruymuş, duyguların dili yokmuş sevgili, duyguların sadece hissi varmış sen kokan.

 

Aşk sözleri 2016 ile 2016 yılına ait en güzel aşk sözlerini bulabilir bu sözleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Ayaklarım üşüdüğünde nasılda hemen bacaklarının arasına alıp ısıtmaya çalışırdın hatırlıyor musun? Çok özlüyorum ben o günleri. Aramıza mesafeler girdi ve mesafelerden beri ayaklarım buz kesti sevgili. Kapatalım bu arayı artık, yoksa hiç değişmeyecek benim bu soğukluğum. Isınmaya ihtiyacım var sevgili, ısıtılmaya, sana…

 

Seni dinlemek bir şarkıda, yahut seni yakalamak bir şarkının en iç delen notasında. Seni sevmek tarif edilemeyecek kadar uzun, tanımı yapılamayan, birden fazla anlamı olan ve bu anlamı sadece ikimizi anlatan bir şey.

aşk sözleri 2016

“Derdime suları katıp katıp içiyorum.” diyordu Toygar Işıklı. Sen gittiğinden beri takılı kaldım o şarkıda, askıya asılan eski bir mont gibi. Ne kendimi aşağı alabiliyorum bu askıdan, ne de askıda kalmaya tahammülüm var. Bir tuhafım bu aralar sevgili,” korkuyorum cesaretim kayıp!..”

 

Belki bir mum alevi, belki olmayan bir besteye şarkı yapmak, belki de delirmek üzereyken aklı başında davranmak… Nedir bilemiyorum, aşkın bana ettiği. Ben meye düştüm gel al beni, senden gayrı iflah olmam ben.

 

Hiç durmayan bir otobüse binip, kulaklarımı takıp, yolu izleyerek düşünmek istiyorum seni. Hiç sevilemediğin yerlerinden sevmeye başlamak istiyorum seni. Bütün kırıklarınla baş edebilmek, bütün kırıklarını örtmek istiyorum. Seni seviyorum ve senin için seni düşünmek istiyorum sevgili.