Aşk Sözleri – Aşk Mesajları

Aşk sözleri yazımızda sizlerle en güzel aşk sözlerini, aşk mesajlarını, aşk sözleri kısa, aşk sözleri facebook paylaşmaya çalıştık. Aşk sözleri kategorisindeki tüm sözler için aşk sözleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşk Sözleri

Ruh eşim, can eşim, hayat arkadaşım. Seneler uzun çizgiler bıraksa da yüzlerimizde, biliyorum ki sevgimiz hala taptaze. Seni sevdiğim güne şükürler yağıyor kalbimden. Bir aşk bir kadına ancak bu kadar çok yakışabilirdi. Benimle aynı yolda yürüdüğün, ellerimi bir an olsun ellerinden ayırmadığın için sana minnettarım. Seni seviyorum.

 

Senelerin koşuşturmasına bakıyorum da ne çabuk geçmiş zaman. Ne çok şey çalmış bizden ve neler yapmışız neler. Dünya başta olmak üzere her şey çok fazla değişmiş, bir tek sen aynısın. Biz hala ilk günlerde ki gibi şeniz. Mutluluğumuz hiç eksik olmadı. Hep yanımda oldun ve böyle devam edecek biliyorum. Biz mutlu sonu gören çiftlerden olacağız karıcığım. Seni seviyorum.

 

Hayatıma babamdan sonra aldığım en sevilesi adam sendin. Senin sevgin, aşkın, huzurun sana “evet” diyebilmem için bana yetti. O masaya oturduğumuz günden beri bir kere olsun keşke demedim. Hayat arkadaşın olurken bir an tereddüt etmedim. Hayatıma anlam kattığın ve her geçen yıl beni daha çok mutlu ettiğin için sana teşekkür ederim kocacığım. Seni seviyorum.

 

Dünyanın en güzel kadınına sahibim ben. Gözleri menekşeler kadar kıskanılası, elleri pamuklardan daha yumuşak, gülüşü hırçın baharlar kadar ilgi çekici. Bir kadına aşığım ben beni dünya evine davet etti. Aynı yastığa baş koyduk ve hala sarılarak uyuyoruz. Karıcığım, benim gönlümün sultanı seni çok seviyorum. İyi ki hayatımdasın.

 

Benim güzeller güzeli karım, can yoldaşım, hayat arkadaşım… Dönüp bakıyorum geçen senelere de ne kadar çok anı biriktirmişiz. Ne kadar güzel günlerimiz geçmiş birlikte, sen beni ne kadar güzel sevmişsin. Nazımı çekmişsin, hastalandığımda yanımdan ayrılmamışsın, her sabah beni işe uğurlamışsın ve daha milyonlarcasını yapmışsın. Hayattaki en şanslı adam ben olmalıyım ki beni böylesine seven ve benimle böylesine ilgilenen bir kadınla birlikteyim. Canım karım seni çok seviyorum.

 

Sanki her şarapta bir yudum sen varsın, yoksa bu kadar başımı döndürmez bu meret benim.

Seni sevmek için gerekli iki şey var, bir ben bir de sen.

 

Bir şişe şaraba sığardı aşk, sen şaraptan daha tesirli olmasaydın.

 

Bir fincan kahve gibisin, sıcak dumanı üstünde. Bir sigara yakılır şimdi, ne de güzel içilirsin.

 

Güllere aldırma sen onlardan daha güzelsin, bülbüle bel bağlama sen ondan daha güzel şarkı söylersin.

 

Her gün seni düşünmek ne demek bir bilsen, bana değil kendine aşık olurdun.

 

Ellerim ellerini arar her zaman, yokluğun kalbime bir hançer soğukluğuyla batar. Sen olmasan gözlerim kime bakar, ellerim kimi arar.

 

Senin güzelliğin beni divane eder, her bakışımda biraz daha düşerim gözlerinin içine.

 

Derin bir kuyudur senin kalbin, her adımda daha çok dibe inmek isterim.

 

Aşkın kölesi olunmaz diyenler hiç aşık olmamışlar ya da aşkı hep yanlış anlamışlar.

 

Bu güzel günler hiç bitmeyecek sevgilim zira içinde sen olup da biten bir şey henüz görmedim.

 

Senin gibi olmalı aşık bir kadın; sevmeli, gülmeli, her ana değer vermeli. Sen aşkın baş tacısın kadın, başımın tacısın.

 

Seni seviyorum derken hiç tereddüt etmedim ben.

 

Buram buram türkü kokar saçların, ben turnalarla uçar yine saçlarına konarım.

 

Bir deli aşk masalı sardı beni dört yanımdan. Sağım solum önüm arkam sen oldun.

 

Senin bir gülüşüne ölecek bir adam var bu dünyada.

 

Seninle gelen her şeye razıyım. Varsın senden gelsin sefa da cefa da.

aşk sözleri

Seninleyken bütün dertlerimden arınıyorum sevgili, bir sakinlik alıyor beni götürüyor başka diyarlara. Deniz ötesi ülkelerden sarılıyorum sana.

 

Seni sevmeyen gönlün kapıları ardına kadar kapansın sevgili, o kapılara hiçbir aşk ayak süremesin.

 

Benimle yaşamayı benimle yaşlanmayı seven kadınım, ben senin her anına ilk günkü gibi viraneyim.

 

Sensizlik alır başımı ayırır gövdemden, sen olmadıktan sonra başımla gövdemi ben nedem?

 

Başımı döndüren sevimli gülüşün hiç çıkmıyor aklımdan. Sen hep benimle kalmalısın ve ben hep kendimi sek rakı içmişim gibi hissetmeliyim.

 

Benden başka ellere bırakma kendini kadınım, senin yerin benim kollarım.

 

Aşk sözleri yazımız bitti mi ? Tabiki de hayır aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Gölgen düşer üstüme, sen ve sana dair ne varsa yeniden hayat bulur bu beden denen gezegende.

 

Her şeyi bırakıp sana koşmak var sevgili; usanmadan, yorulmadan, umursamadan nefes nefese sana koşmak…

 

Benim yolum, yordamım, canım, kanım, sultanım, Viyana’m… Güneşimi doğurur her gün gülüşlerin de batmak bilmez o güneş yüzüne doğunca.

 

Canımın içine kattığım yarim; sensiz nasıl günüm geçsin benim, viraneyken ben bakışlarına. O bakışlar ki içinde gökyüzünü barındırır, insan aniden kuş olur ve kanatları gökyüzüne takılır.

 

Ölümüne aşk derler adına da kimseler bilmez. Bırak bilmesinler, sen hep benim en gizli kentim olarak kal.

 

Bir seni seviyorum’a neler sığdırabilir insan en fazla? Ben mesela; sana dokunuşlarımı, sana bakışlarımı, sana gülüşlerimi, senin ellerini, biraz da gamzelerini sığdırabiliyorum.

 

Kalbimden gelen seslerin gürültüsünü duy ey sevgili, bir sana tapar bir senin için atar bu kalp.

aşk sözleri

Ne zaman sana baksam benim için yanan tutkulu bir kalp görüyorum karşımda. Sana söz sevgilim, bu alevin harı beni yaktıkça ben de senin için yaşayan bir adamdan ibaret olacağım.

 

Gözlerimin gördüğü en muhteşem kadına; sen ki beni virane ettin bu aşka, ben bu aşk uğrunda sererim kendimi musalla taşına.

 

Gözlerinin maviliğinden mi ki benim bu denizlere olan tutkum. Ne zaman denize baksam sen, ne zaman gözlerine dalsam mavi denizler.

 

Gökyüzünde uçan bir kuştum ben, sonra takıldı kanadım sana. Sen neredeysen ben oraya uçtum. Gökyüzüne sığamayan özgürlüğümü, senin sol yanına sığdırdım.

 

En yüksek dağların tepesinden çağladım sana ben. Bu aşk öyle bir aşk ki; seni Şirin beni Ferhat yapacak.

 

Kim ne derse desin sevgili; sen benim ömrüme ömür, gönlüme gönül, yüreğime huzur olacaksın. Çünkü aşk sadece senin gözlerine bakınca güzel…

 

Kaç kadeh içilir uğruna bilmem, lakin en az alkol kadar aklımı başımdan aldığın doğru.

 

Gönlümün odalarını yokla, çal her kapıyı ve kendini ara. İçimde parçalara böldüm ben seni, bütün odalarımı ayrı ayrı güzelliklerinle doldurdum. Gözlerin, yüzün, gülüşün, kalbin ve o can alan ellerin…

 

Adına yazılan aşk şiirleri oldu mu bilmiyorum lakin sen şiirlere sığamayacak kadar güzelsin.

 

Her şarkıda seni bulmanın ne demek olduğunu hiçbir zaman anlayamayacaksın zira sen sana aşık olmak ne kadar kutsal bir mesele hiç tadamayacaksın.

 

Ellerini her avuç içlerime bıraktığında göklere yükselir ruhum. Ben ki sevgili senin için her gün ölüp ölüp dirilirim.

 

Koy ellerini ellerime, koy gönlünü gönlüme, ver sevgini sevgime zira senin dokunmadığın her yerde aşka dair nefes alınmaz.

 

Güzelliğin alır beni benden, ne zaman sana baksam bir çiçek daha açar bahçemde.

 

Her seni seviyorum dediğimde elini kalbime koy, koy ki senin için atan kalbimin sesinin sadece senin aşkından geldiğini anla.

 

Bak dinle ne diyor Müslüm Gürses; çünkü sen çölüme yağmur oldun. İşte en çok da bu yüzden sen.

 

Kalbimin attığı her yerde sadece sen ve ben varız. Bizden başkasını unut sevgili zira benim aklımda da gönlümde de senden başka bir aşk barınamaz.

 

O güzel gözlerinden öperim seni sevgili. O gözler ki beni bir bakışta kendine meftun etti.

 

Aşka en çok yakışan addı senin adın. Kimse aksini ispat dahi edemez.

 

Seni seviyorum deyip nokta koyamam ki cümleme. Sen benim için bitmeyen bir cümlesin.

 

Aşk sözleri yazımızın sonuna geldik diğer sözler için sevgiliye güzel sözler kategorimize bakabilirsiniz, bir başka yazımızda görüşünceye dek aşkla kalın, hoşça kalın…

Aşk Sözleri Yeni, Aşk Sözleri 2016, Aşk Yazıları

Aşk sözleri ve aşk mesajları 2016 sözlerinde en yeni en romantik aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Sanki anneymişim gibi, sanki benim rahmimden çıkmışsın gibi seviyorum seni adam. Ben emzirmişim, ben büyütmüşüm gibi… Bir anne şefkatiyle seviyorum seni. Karnın tok mu, başın dertte mi, sıkıntıda mısın, uykunu alabildin mi, kalın giyindin mi diye sorular hep dolanıyor içimde. Sonra seni bir deli seviyorum adam. Güneş doğacağına ay çıkıyor gökyüzüne, göktaşı düşeceğine yıldızlar akıyor denizlerin üstüne, saat ileri değil geri akıyor ve sen hala sevdiğim yaşta kalıyorsun.

 

Öpmeye doyamadığım, ellerini hiçbir zaman tam saramadığım kadınım; varlığın ne büyük armağan bana. Ne tatlı sesin öyle, ne kadar net bakışların… Ne deli seviyorum seni… Aklım kalbime, kalbim kafatasıma yerleşti sanki. Seni öyle başka seviyorum ki.

aşk sözleri

Bir sigaraya sığıyor bazen duygularım ama şarkılara sığdıramıyorum. Kelimelerle telaffuz edilmiyor bu aşk denen şey anca bir sigara yakıp sessizce seni düşündüğümde ortaya çıkıyor bütün duygular. Doğruymuş, duyguların dili yokmuş sevgili, duyguların sadece hissi varmış sen kokan.

 

Aşk sözleri 2016 ile 2016 yılına ait en güzel aşk sözlerini bulabilir bu sözleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Ayaklarım üşüdüğünde nasılda hemen bacaklarının arasına alıp ısıtmaya çalışırdın hatırlıyor musun? Çok özlüyorum ben o günleri. Aramıza mesafeler girdi ve mesafelerden beri ayaklarım buz kesti sevgili. Kapatalım bu arayı artık, yoksa hiç değişmeyecek benim bu soğukluğum. Isınmaya ihtiyacım var sevgili, ısıtılmaya, sana…

 

Seni dinlemek bir şarkıda, yahut seni yakalamak bir şarkının en iç delen notasında. Seni sevmek tarif edilemeyecek kadar uzun, tanımı yapılamayan, birden fazla anlamı olan ve bu anlamı sadece ikimizi anlatan bir şey.

aşk sözleri 2016

“Derdime suları katıp katıp içiyorum.” diyordu Toygar Işıklı. Sen gittiğinden beri takılı kaldım o şarkıda, askıya asılan eski bir mont gibi. Ne kendimi aşağı alabiliyorum bu askıdan, ne de askıda kalmaya tahammülüm var. Bir tuhafım bu aralar sevgili,” korkuyorum cesaretim kayıp!..”

 

Belki bir mum alevi, belki olmayan bir besteye şarkı yapmak, belki de delirmek üzereyken aklı başında davranmak… Nedir bilemiyorum, aşkın bana ettiği. Ben meye düştüm gel al beni, senden gayrı iflah olmam ben.

 

Hiç durmayan bir otobüse binip, kulaklarımı takıp, yolu izleyerek düşünmek istiyorum seni. Hiç sevilemediğin yerlerinden sevmeye başlamak istiyorum seni. Bütün kırıklarınla baş edebilmek, bütün kırıklarını örtmek istiyorum. Seni seviyorum ve senin için seni düşünmek istiyorum sevgili.

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları

En güzel aşk sözleri ve en anlamlı aşk sözlerinin bulunduğu aşk sözleri, aşk mesajları yazımızdaki sevgiliye güzel sözler sizler için özel olarak yazdık. Sizde bu sözleri sizin için özel olan insanlara gönderebilir veya sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Büyük bir korku var içimde. Sanki aşık olmak üzereyim, sanki yakınlarımda bir yerlerde beni bekliyorsun gibi hissediyorum. Sokakları terk edeceğim sevgili, etrafımdaki kırık kalpleri gördükçe yalnızlıktan yana mutlu olmayı seçiyorum. Kırılmaktan korkuyorum. Güzel başlamasından ve kötü bitmesinden korkuyorum. Bitecek biliyorum, ya kavgayla son verilecek bu davaya, ya ölümle. Kavga ayırmasa ölüm ayıracak. Gelme yakınlarıma, ben seni tanımadan, görmeden, bilmeden ve dokunmadan sevmeyi öğrendim. Olmayan sevgiliye mektuplar yazmayı öğrendim.

 

Daha o gün vazgeçmeliydim senden. Onurumu ve gururumu hiçe saydığın gün bitmeliydi bu sevda. O gün tanımazdan gelmeliydim seni, o gün unutmalıydım. O gün son bulmalıydı bu rüya. Kabusa dönüşen her şeyin içinde yer alan sen, benim içimden kopup gitmeliydin.

 

Söz cambazıydın sen sevgili. Yıllar geçti lakin hala cümlelerin ilk günkü tazeliğiyle aklımda. Aklım başımda değil ama. Olsaydı hala bunları düşünmezdim, olsaydı hala acaba demezdim. Sen benim aşkıma leke süren tek gerçeksin ve ben artık gerçekleri reddediyorum adam.

aşk yazıları

Bam telime dokunurda ellerin, söyleyemem. Her cümlende, her nefesinde biraz daha kırıyorsun. Kara bulutların içini delemiyorum, çıkamıyorum bu karanlıktan. Karşına geçip konuşamayınca insan, dilin bir alamı kalmıyor. Sözcükler terk ediyor bedenimi, geriye bir tek aşk kalıyor.

 

Adamlığımın hatrı kalır demişsin, keşke kalsaydı. Aramızda sadece hatır meselesi olsaydı. Beni bu denli yıkıma uğratmadan gidebilmeyi becerebilseydin. Kırıklarımın, enkazlarımın hatırına beni sessizce terk edebilseydin. Keşke bana “keşke…” dedirtmeseydin. Sakın geri dönme zira hatırını saymadığın enkazlarımın altında çürüyüp gideceksin.

 

Bugün bu odada sevebiliyorum ben seni. Hala daha bitmeyen duygularım, ölmeyen sevdalarım var sana. Bu gün gelsen bu odaya, otursan başköşeye, hoş geldim der ayaklarına kapanırım. Sana göre geç kaldım biliyorum, lakin benim için hala her şey yeni baştan başlayabilir bil istedim.

 

Daha ilk karşılaştığımızda biliyordum alnıma yazılan en güzel ismin sen olduğunu. İnsan o ismi okumaya kıyamaz, insan o ismi söylemeye dayanamaz. O isim bir hayal olur kapılırsın peşine, o isim seni öyle bir sarar saklar ki içine, kaybolmayı sadece o isimle seversin. O isim kaderdir, alın yazısıdır, aştık.

aşk sözleri

Seni sevmek değil bu bana olan, sevmenin çok ötesinde, çok başka bir duygudur. Sevmek böyle değil, olmamalı. Çok adamlar sevdim ama seninki başka. Aşkı andıran ama çok daha derin olan bir şey sana duyduğum. Sen hiç bilinmeyen duygulara efendi oldun.

 

Her şarkı mı benzer sana bu kadar. Acısı, mutluluğu, hüznü hepsi seni anlatıyor sanki. İçim parçalanıyor, içim daralıyor, içim büyüyor seninle. Sen şarkılarla geldin bana, ben hislerle. Ne hisler bensiz, ne şarkılar sensiz olur.

 

Ellerime dokun, çözülsün bu nasırlar. Acıyan canımın acısını al sadece, dokun ellerime, sev beni. Dudakların öpsün tenimi, bahçelerim çiçeklerle dolsun. Sen gel, bu bahçe seni toprağa boğsun. Dilediğin gibi filizlen, çiçek aç buralarda.

Etkileyici Aşk Sözleri 2016 Kısa

Etkileyici aşk sözleri 2016 kısa yazımızda, hem etkileyici aşk sözlerini, hem en yeni 2016 yılına ait aşk sözlerini, hem de kısa aşk sözlerini bulabilirsiniz.

 

Bazen anlamak yetmiyor seni. Seni her zaman anlamak olmuyor. Bazen anlamayacaksın seni, bazen de saçmalayacaksın seninle, bazen de delirecek ve sokaklara düşeceksin serserice. Sen deli bir aşka fidansın, sessiz bir aşk yok senin hecelerinde.

 

Saç tellerini dağıtıyor sonbahar rüzgarları. Rüzgarlara takılıp gideceksin başka ülkelere diye korkuyorum nedense. Gitmenden korkuyorum sevgili, gidip hiç gelmeyişlerinden korkuyorum. Gitme, bir ömür bende takılı kalsın saçların.

 

Senin gülüşlerin var, yağmur sonrası toprak kokusunu andıran. İnsanın içini huzura boğan, fakat bir o kadar korkutan. Sen gidip gelmek gibisin. Bir ayağın odada, bir ayağın kapı dışında… Sağın solun belli olmaz senin, her an beni bırakıp gidebilirsin. Gitme…

….

Aşk sözleri 2016 yazımızın devamı aşağıdadır. 🙂

aşk yazıları 2016

Kalbindeki ışıkla ısındı benim odam. Ben o ışığı bana geldiği gün sevdim. Odamı aydınlatmanı, yalnızlığımı dağıtmanı, beni ben olduğumda sarmanı sevdim.

 

Güzel bir hayat yaşayamamış olabilirim, ama seni çok güzel yaşatabilirim. Senle eskiyecek kırık döküklerim, senle başlayacak güzel, neşeli günlerim. Sen doğuracaksın güneşi, ben seni besleyeceğim.

 

Kalbine sor, aklın başında değil. Kalbine sor, bu gidiş bu kalbin işi değil. Gitme kal; kalbin kalsın benimle, aklın azat bir kafeslik.

 

Sen sus sadece gözlerin kalsın bu odada. Çek kapıyı ardına kadar ve çık git, bakışların kalsın kapının ardında. Dilin değil, gözlerin söylesin beni hala çok sevdiğini. Bakışlar yalan söylemez, dil şeytan işi.

aşk mesajları 2016

İnanmıyorum hala gittiğine, bittiğin. Biz farklı olan ama aynı bakan gözleriz. Ben bakmadan sen göremezsin, sen konuşmadan ben duyamam. Sen düşünmeden ben saramam, ben bakmadan sen gülemezsin. Eksik kaldığımız oldu hep, tam olmak için birbirimize ihtiyacımız var.

 

Alıp başımı gitmek istiyorum bu insan kalabalığından. Yanımda eski bir bavul bir de sen ol yeter. Biz seninle başka denizlere gidelim. Başka sularda yüzelim. Başka fikirler sevelim ve gitmelerimiz hep birlikte olsun. Terk etmek ne hiç bilmeyelim.

 

Hastalandığımda annemin yaptığı çorba kadar iyi gelirdin sen bana. Derdim tasam kalmazdı, içimde bahalar açardı, hastalık bende barınamazdı. Sen gideli iki gün oldu, ruhum hasta oldu, bedenim yataklara düştü.

Aşk Sözleri, Aşk Sözleri Yeni, Aşk Mesajları

Sevdiklerini gönderebileceğiniz veya sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz en güzel aşk sözleri ve aşk mesajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Senin olduğun yerde mutsuz olmak ne haddime, gülmeyen suratlar utanır hüznünden seni görünce. Sen nefes aldıkça tazelenir ruhlar.

 

Sen hep yaşamalısın, ölümü tatmamalısın. Hayat küser sen yaşamdan elini çekersen. Bütün dünya çöle döner.

 

Dünya üzerinde yaşanabilecek tek yer senin avuç içlerin. Uzun ve ince yollar var senin avuç içlerinde, dinlenecek duraklar var. Sadece tek bir kişi sığabilir senin avuç içlerine, ikinci bir kişiye yer vermezsin. Ömürlük yaşar senin avuçlarında insan. Avuçlarına doğar, avuçlarında büyür ve avuç içlerine gömülür.

 

Küçücük ayaklarınla bastın dünyama. Adım adım geldin bana, hoş geldin kadınım. İyi ki geldin, hayat verdin.

aşk sözleri

Seninle yola çıktım ben, rotam aşk limanı. Dümen kalbim, yüzün ise kamara. Önümdeki sonsuz manzara bakışlarınla süslü…  Gemi hareket ettikçe güzelliğine bir parça daha ekleniyor sanki. İnsanın ne durası geliyor, ne de limana varası…

 

Güzel sesinle uyanırdım her sabah. Sıcacık esmer tenin karşılardı beni gün ışığında. Kocaman sarılırdın bir de… Özledim sevgili; kahve kokan tenini, seninle şarap içilen geceleri, seninle biten günü çok özledim.

 

Uzun mesafeler girerdi bazen aramıza. Hiç buluşamayacakmışız gibi hissederdim. Bak bugün ayaklarım sana geliyor, iyi karşıla beni zira yeryüzünde depremler olacak, denizler karaya taşacak.

 

Aşk deyince aklıma ilk sen gelirsin, bir de cam yeşili gözlerin. Biraz aşağıda gamzelerin karşılar beni, bir de dudaklarından çıkan güzel sesin. İyi ki varsın sevgili.

aşk mesajları

Çerçevedeki resim herkese güzel görünür. Resmimize bakan herkes çok yakıştığımızı söylüyor. Bilmiyorlar biz ayrıyız, bilmiyorlar ben seni kendi dünyamda seviyorum. Bilmiyorlar çerçevede ki resim olmadan yaşayamıyorum, bilmiyorlar…

 

Sanki benim için yaratılmışsın. Benim tenim soğuk, seninki kor alev. Sen benim soğuğumu alırken, ben senin ateşini çekiyorum bedenime. Biz iki yarım parça gibiyiz. Anca yan yanayken anlamlanabiliriz. Ayrılık bize göre değil sevgili.

 

Saat sabahın beşi oldu ve ben hala seni düşünmekteyim. Teninin güzelliğini, kokunun sıcaklığını, kollarının büyüsünü… Sensiz gecelere salma artık beni sevgili, özlemden kırık döküğüm.

Yeni Aşk Sözleri 2016, Aşk Mesajları 2016

En yeni aşk sözleri 2016 başlıklı yazımızda, 2016 yılında trend olacak en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz.

 

Karşılıksız mı bilmiyorum fakat aşk olduğundan adım gibi eminim. Uzaktan seviyorum seni, dokunmadan, sarılmadan, öpmeden. Böylesi daha masum geliyor bana. Tenine yapışan ellere değmesin elim, benim onlardan bir farkım olsun istedim. Sen uzaktan daha güzelsin sevgilim.

 

Ben seni sadece sana ettiğim dualarla seviyorum. Ben senin iyi oluşunu, mutlu oluşunu, kahkahalara boğuluşunu seviyorum. Ben seni sadece varolduğun ve nefes aldığın için seviyorum.  Ben seni en sek halinle istiyorum, değişime ihtiyacın yok. Böyle olman, aşık olmama yetiyor.

Güneş bile doğunca ilk seni görmek istiyor. O yüzden hiç kapatma pencereni. Ay gökyüzüne çıkınca ilk sana yansımak istiyor, sakın çekme gözlerini. Ayı izle, yıldızları dinle. Bak nasılda yalvarıyorlar sana. Sen gökyüzüne hayatsın sevgili, sen bütün güzelliklerin ilhamı…

 

Kader bizi hayatımızın hiçbir anında yalnız bırakmazmış. Sen karşılaştığım ve kader olarak kabul gördüğüm ilk gerçeksin. Bizi birleştiren kaderin, asla ayırmaması dileğimle… Seni seviyorum.

 

Sana dokunamıyor olmak bütün duyguların öfkeye dönüşmesine sebep oluyor. Seni seviyorum ve senden milyonlarca kez uzağım. Her seferinde daha da uzaklaşıyorum. Beni hep uzaklara fırlatıyor sana olan aşkım. Biz deniz aşırı ülkelerde birlikte nefes alacağız sevgilim.

 

Senin yüzüne bakınca kendi ütopyam da yaşamaya başlıyorum. Benim ve senin dışındaki her şey yalan. İkimizden başka hiçbir canlı nefes almıyor.

 

Ben sana kullandığım hiçbir cümleyi ikinci kez tekrarlamadım. Her defasında yeni sözler, yeni cümleler besteledim sana. Sen tekerrürü hak edecek bir kadın değilsin sevgili, sen her şeyin en ilkine layıksın. İkincisi söz konusu bile olamaz.

 

Sen Atatürk gibi bir gerçeksin, bundan daha büyük bir direniş olabilir mi. Sen tarihlerden silinmeyecek, kendine güveni hiç tükenmeyecek bir kadınsın. Sen sana aşık adamları namlu ucunda tutan kadın,  beni de al namlunun ucuna. Ruhumu bedenimden ayırmak ancak sana yakışır.

 

Sana olan aşkımı bilen her kadın bir sandalye çekip oturuyor masama. Sana olan aşkımı seviyorlar. Hiç senin gibi sevilmemiş kadınlar var sevgili. Onlara tapayım istiyorlar ama bilmiyorlar ki senin bana nasıl baktığını. Seni taklit edemeyeceklerini bilmiyorlar sevgili. Sen taklit edilemeyecek kadar gerçek bir kadınsın.