Aşk Sözleri Yeni, Aşk Sözleri 2016, Aşk Yazıları

Aşk sözleri ve aşk mesajları 2016 sözlerinde en yeni en romantik aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Sanki anneymişim gibi, sanki benim rahmimden çıkmışsın gibi seviyorum seni adam. Ben emzirmişim, ben büyütmüşüm gibi… Bir anne şefkatiyle seviyorum seni. Karnın tok mu, başın dertte mi, sıkıntıda mısın, uykunu alabildin mi, kalın giyindin mi diye sorular hep dolanıyor içimde. Sonra seni bir deli seviyorum adam. Güneş doğacağına ay çıkıyor gökyüzüne, göktaşı düşeceğine yıldızlar akıyor denizlerin üstüne, saat ileri değil geri akıyor ve sen hala sevdiğim yaşta kalıyorsun.

 

Öpmeye doyamadığım, ellerini hiçbir zaman tam saramadığım kadınım; varlığın ne büyük armağan bana. Ne tatlı sesin öyle, ne kadar net bakışların… Ne deli seviyorum seni… Aklım kalbime, kalbim kafatasıma yerleşti sanki. Seni öyle başka seviyorum ki.

aşk sözleri

Bir sigaraya sığıyor bazen duygularım ama şarkılara sığdıramıyorum. Kelimelerle telaffuz edilmiyor bu aşk denen şey anca bir sigara yakıp sessizce seni düşündüğümde ortaya çıkıyor bütün duygular. Doğruymuş, duyguların dili yokmuş sevgili, duyguların sadece hissi varmış sen kokan.

 

Aşk sözleri 2016 ile 2016 yılına ait en güzel aşk sözlerini bulabilir bu sözleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Ayaklarım üşüdüğünde nasılda hemen bacaklarının arasına alıp ısıtmaya çalışırdın hatırlıyor musun? Çok özlüyorum ben o günleri. Aramıza mesafeler girdi ve mesafelerden beri ayaklarım buz kesti sevgili. Kapatalım bu arayı artık, yoksa hiç değişmeyecek benim bu soğukluğum. Isınmaya ihtiyacım var sevgili, ısıtılmaya, sana…

 

Seni dinlemek bir şarkıda, yahut seni yakalamak bir şarkının en iç delen notasında. Seni sevmek tarif edilemeyecek kadar uzun, tanımı yapılamayan, birden fazla anlamı olan ve bu anlamı sadece ikimizi anlatan bir şey.

aşk sözleri 2016

“Derdime suları katıp katıp içiyorum.” diyordu Toygar Işıklı. Sen gittiğinden beri takılı kaldım o şarkıda, askıya asılan eski bir mont gibi. Ne kendimi aşağı alabiliyorum bu askıdan, ne de askıda kalmaya tahammülüm var. Bir tuhafım bu aralar sevgili,” korkuyorum cesaretim kayıp!..”

 

Belki bir mum alevi, belki olmayan bir besteye şarkı yapmak, belki de delirmek üzereyken aklı başında davranmak… Nedir bilemiyorum, aşkın bana ettiği. Ben meye düştüm gel al beni, senden gayrı iflah olmam ben.

 

Hiç durmayan bir otobüse binip, kulaklarımı takıp, yolu izleyerek düşünmek istiyorum seni. Hiç sevilemediğin yerlerinden sevmeye başlamak istiyorum seni. Bütün kırıklarınla baş edebilmek, bütün kırıklarını örtmek istiyorum. Seni seviyorum ve senin için seni düşünmek istiyorum sevgili.