Damar Sözler Anlamlı

Damar sözler yazımızda en güzel en anlamlı damar sözleri bulabilirsiniz. Damar sözler ile efkarlı anlarınızı efkarlı sözler ile anlatabilirsiniz.

Damar Sözler

Aşkın beni etti heder. Her gün oldum ölmekten beter.

 

Tek dileğim gözlerimi kapayıp hayallere daldığımda, hayalimden uyanınca karşımda seni bulmak.

 

Ben kimiz için olan hüzünlü kurşunu az önce kafama sıktım. Kalbim dahil bütün parçalarım dağıldı.

 

Hiç aynı kalpte defalarca dirilip öldünüz mü?

 

Sen virgül koymaya uğraş ve devam et. Ben noktayı çoktan koydum. Hiçbir soru işaretine mahal yok, ben seni az önceki cümlede ünlemlerle boğdum.

 

Hiç kimse sebepsiz girmez hayata. Kimisi bela olur kimisi sefa. Sen benim cefam oldun.

 

Kaç kalbi daha kıracağım içinde sen yoksun diye? Peki, sen nasıl Allah’ın huzuruna çıkacaksın, bir kalbi sensiz bıraktın diye.

 

Ah olmayan sebebim, ah görmediğim eşim, pişmeyen aşım. Ne zaman bulacaksın beni, ne zaman aşka davetli olacağım ben…

 

Kalbimi kıranlara bir çift lafım var. İyi koruyun kendinizi zira geri döndüğümde menzilimde bir tek yalan dolu kalpleriniz olacak.

 

Bu kadar kırılacağımı bilseydim, daha önceki kırklarımı sarmana müsaade etmezdim.

 

Kaderim gülseydi bir kere, gerek duyar mıydım böyle damar sözlere…

 

Duygusuz olmadığımı bir tek uykusuz gözlerimden anlayabilirsiniz.

damar sözler

Damar sözler yazımız devam ediyor, çokta damara bağlamayın 😉 🙂

 

Gülüşlerimi alacak kadar pahalı olsaydı şerefin, tüm dünyaya sırtımı döner bir tek sana gülümserdim.

 

Ne bu haller sürekli Hint kızları gibi öküze tapar olmuşsun.

 

Açacaksan ellerini bana değil Allah’a aç. Seni ben değil o affeder bir tek.

 

Böylesine seven bir adamı derinden yaraladın, alacağın olsun en mutlu gününde bu adam tarafından yaralanacaksın.

 

Kalbime dokunma bir daha, ellerini kor ateşlerde kavurur, buz dağlarına sokarım.

 

Kim dil uzatabilir benden başka güzelliğine, seni sevecek başka adam daha gelmedi yeryüzüne.

 

Bakma onlara, onlar sana ben gibi davranmaz. Ruhunu yaralar, kalbini kırarlar. Sana ancak ben iyi gelebilirim, bir de sana köle olan kalbim.

 

Kaç defa diyeceğim gelme diye, bir daha gelme sakın, geldiğin yollara mayın döşeyeceğim.

 

Yakınca sigarayı, çekince içime bir nefeste boğazıma takılıyorsun sevgili. Herkes sigaradan sanıyor, ama kimse bilmiyor her sigara içişimde dudaklarının bana verdiği dumanı anımsadığımı.

 

Kaç gün lazım unutmak için, kaç kere gece güneşe dönecek, kaç gün geceye yer verecek. Söyle kendimi en uzağa fırlatayım, bu derdin biteceği güne varayım.

 

Yeminim olsun ki benden başka kimse bakmaya cesaret edemeyecek katran karası gözlerine.

 

Bir ben bileceğim bu aşkın sefilliğini, bir de sen…

 

Senden başka ne dileğim yok benim. Gece kollarımda, sabah yanı başımda ol yeter.

En popüler damar sözler konumuz: Damar Sözler.

Damar Sözler, Damar Mesajlar 2016

Damar sözler 2016 yazımızda en damar sözleri ve ağır abi sözlerini bulabilirsiniz. Damar sözler ve ağır abi sözleri 2016 yılına ait olup hiç bir yerde olmayan sözlerdir.

 

Kahpe bir gönül sevdim. Ne işim rast geldi, ne başıma bir tas zemzem değdi.

 

Harama bulaşan ellerini paklamak istemiştim oysaki. Ne sen temize yönelebildin, ne ben kendimi kirden alabildim. Helal olacak diye niyetlenip, haramdan ayıramadığım bedenim yorgun ve bitkin şimdi. Sen haram elleri sevdin, bense helalden geçtim.

 

Gözünü bir kere daha açıp bakma, o gözler içinde kahpelik taşıyor. Civanmert adamları o bakışlarla yıkma.

 

Ne kadınlar tanıdım; bir elinde nar, bir elinde pınar. Ne erkekler tanıdım; bir elinde yağ, bir elinde bal. Bir de seni tanıdım. Bir bacağında yar, bir göğsünde hıyar.

 

Severek gelmek istedim yeniden dünyaya, bir kere daha doğmak istedim. İstedim ki bütün derdim tasam aşk olsun, sevgi olsun. Bu dünyaya üçüncü gelişim ve burada aşk yok, haram çok.

 

Yatağımda bıraktığın koku tanıdık değil, buralarda bir yabancı barınmış. Ben her gün sana sarılmış, sen başka adamlara bacaklarını açmış.

 

Namus yürekte taşınır bizim oralarda. Dil namusun bekçisi, göz namusun perdesi, kulak namusun yarenidir. Senin dilin dil değil, gözlerin pervane. Kulakların ise pezevenk ister her gece.
Damar sözler 2016 yazısına devam ediyoruz:

Bir daha bu elleri tutmayacağım demiş de gitmişsin. Bu eller sana muhtaç değil, bil istedim.

 

Başımı koltuğa değil, omzuna dayamaktı bütün derdim. Koltuk omuz olmuş şimdi, omzun f*huşa kadim.

 

Kara gözlerini kömür gibi bildim. Sen siyahın içinde ne aşklar biriktirmişsin. Bakışların bir tek bana güzel zannettim, meğer sen ne kahpeymişsin.

 

Zindanlar gördüm kara duvarları, beyaz hayalleri olan. Seni gördüğüm günden beri; ne zindan duvarları kaldı, ne beyaz hayaller.

 

Yokuşları çıkmayı bilmiyorsan, inmek için yuvarlanmayı göze almayacaksın güzelim. Bizim yokuşumuz olduğu kadar, inişimiz de dik.

 

Dillere süpürge olan saçlarından öldüreceğim seni bu gece. Önce saçlarını yakacağım yüreğimde, sonra gözlerini çıkaracağım bir daha bakmasın diye. Bedenin ise zaten kirli bir çaput gibi, ayağımın kirini sileceğim o bedenle, üstüne tükürüp gideceğim.

 

Delikanlı adamları bozar senin güzelliğin, kanımın deli olduğu kadar delirdi delikanlılığım. Ver ellerini bu deliyi bir kalbe tıkalım. Müebbet yatsın.

Damar sözler 2016 yazımızın sonuna geldik daha fazlası için Damar Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

En Yeni Damar Sözler

Damar sözler yazımızda en yeni 2016 yılına ait damar sözleri bulabilirsiniz. Damar sözler ağır abi sözleri gibidir. En beğenilen ve hiç bir yerde olmayan arasanız da bulamayacağınız süper damar sözler bu yazımızda.

 

Seni alıp başıma taç etmek istedim. Bütün derdim buydu be güzelim.

 

Sen değer bilmez bir kadınsın. Adın da yere batsın, güzelliğin de. Sen hiç bir şeyi hak etmeyen adi bir kadınsın. Artık seni sevmeyeceğim.

 

Kalbimi ellerinle söküp aldın. Beni sevdiğini sanırken, sen başka adamlara kucak açtın. Sevmeye de aşka da layık değilmişsin güzelim.

 

Gözlerin kara bir diken, baktıkça kalbime batıyorsun.

damar yazılar

Ben ki sevdam uğruna dünyayı karşıma alırdım. Sen olayı yanlış anladın güzelim, sen dünya değilsin ki karşımda durasın.

 

İçip içip kenara attığım içki şişelerim kadar değerli olamadın. Sigaramın dumanı kadar bile yakamadın içimi. Isınmaya dair hiçbir his yaşatamadın.

 

Kalbim ağrıyorsa senin aşkın için değil, kalitenin düşüklüğüne verdiğim değerden ağrıyor.

 

Bedenini satmayı alışkanlık haline getirmişsin onu anlıyorum da, ruhunla ne zorun vardı be kızım. Ruhunu niye sattın?

 

Bizim için bir ev yapmıştım. Duvarları tuğladan, kapısı tahtadan. Ama sen gittin duvarları tunçtan, kapısı çelikten evleri bana tercih ettin. Zengin olamadık belki güzelim, ama insan olduk adam olduk. Sevdik ev diktik, diktiğimiz gibi yıkmasını da biliriz. Sen var git o evlere oyun bezi ol. Bu sevdadan artık bize hayır yok.

damar mesajlar

Ayaklarına kapanmaya razıydım be. Affetmen için her şeyi yapardım ama gördüm ki senin derdin aşk dolu bir yuva değil, para dolu bir kasa.

 

Beni bütün yalanlarına inandırdın. Hani beni çok seviyordun insafsız. Hani bensiz nefes bile almazdın. Alıyorsun işte, ama sana söz bir gün çıkarsan karşıma seni en kadın olduğun yerinden vuracağım.

 

Kaç gece sabahlara kadar seni bekledim. Bekle demeseydin de beklerdim ama sen deyince beklemek daha güzel oluyor. Belki bu gece gelirsin diye hiç uyumadım, yarın gelirsin diye yarın uyumadım. Senelerdir uykusuzum ve sen hala bekle diyorsun. Gelmeyeceksen neden bekliyorum!!!

 

Başka kollara koşmayı öğrendiğinden beri ne değerin kaldı gönlümde, ne de aşkın. Sen değersiz yüreklere tohum salmışsın. Umarım toprağına su düşmez de filizlenemezsin. İşte o zaman aşk acısı nasılmış anlarsın.

 

Ben sadece seni sevdim be kadın. Delice, delikanlıca seni sevdim. Sen bu sevgiye ne zaman layık olacaksın? Ne zaman paraya değil bana bakacaksın?

 

Yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Damar Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Damar Sözler 2016

Damar sözlerin bulunduğu “damar sözler” yazımızdaki sözleri tüm sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Sizde damar sözler yazımıza yorum yaparak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

 

Kokun sindi hayatıma… Her günümde nefesinin imzası… Her cümlemin başı sen oldun… Geldin, ömrümün neşesi oldun… İyi ki geldin… Ömrüme şenlik benim sebebim oldun. Hayatımın hediyesi hayatıma güzelliklerinle doldun.

 

Benimsin… Ellerin ellerimin nezaretinde, gözlerimin seyri-sefası kirpiklerinse… Baktıkça gönlümü titreten yüzün, utangaç ve hatıralar biriktirmiş çizgileriyle… Benimsin yıllanmış kadınım, benim en eski şarabım… Rengi kırmızım… Benimsin.

 

Ömrüne ilikledim ben bir kere ömrümü… Kadeh kadeh içtim sevdanın suyunu… Mezemse senin zehir zemberek sözündü…

damar mesajlar

Hapishaneydi bana senin bir tatlı bakışın. Bir baksan dünyam duruyordu, ellerimde kelepçe, iş görmez oluyor bakışının değdiği an bu serseri bedenim. Sevdana gark oluyor yüreğim, her önümden geçişin saçlarını savuruşun göz göz ediyor beynimi. Edalı edalı yürüyüşün hükmediyor gönlüme. Ölüyorum kıskançlıktan fark edilecek başka bir gönülde diye… Basma sevgili ne olur yüreğimin bam teline…

 

Vursunlar beni sevdiğim senin gittiğin yerde. Vursunlar senle dolan gönlümü… Yaksınlar hatıralarımızın dolduğu yuvamızı… Gidersen gittiğin gün dursun dünya… Kaybolayım karanlıklarda sevdiğim. Dağlar tepeler yıkılsın üzerime, yıkılsın da kaybolayım yokluğunun başladığı yerde. Karanlıklar dolsun terk ettiğin yüreğime ya da yok yok vursunlar beni vursunlar ki ölsün kokunun değmediği nefesim, ellerinin değmedi ellerim, gözlerin değmeyecekse gözlerime vursunlar beni sevdiğim. Sen gidersen yüreğim dursun benimde sebebim.

 

Gülüm bende sevdalar öyle senin bildiğin türden değildir. Ya imzanı atarsın ömrüme, ömrümün sahibi olursun. Ya da adım bile atmadan selamın sabahın almadan tanımadan yanmadan geçer gidersin bir yolcu olursun.

damar yazılar

Yaktım yine sigaramı gecenin sabaha çalan saatleri ne eve sığabiliyorum ne de sokaklara. Gel desem gelir misin bu fakirane ye. Gel desem gelir misin sadece sevdana adanmış bu adama. Çizgiler düşen alnıma dokunsan nefesime karışsa nefesin sevdiğim gelir misin evime…

 

Eğer gelmezsen ölürüm mezarım başına akıtırsın gözyaşlarını, çiçekler ekersin toprağıma güller büyütürsün hasretim kokar sana.  Her gün pişmanlığını anarsın. Gelmeyişini topraklarıma. Sarılmak istesen sarılamazsın. Dokunmak istesen dokunamazsın. Karanlık çöker o yeşile çalan gözlerine. Sevemez kimse bilirsin seni benim gibi. Ömrüm tükenmeden gel…