Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiye sözleri yazımızda düğününüzde davetiyeye yazabileceğiniz en güzel davetiye sözlerini bulabilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Aşk evimiz oldu, mutluluk çatımız. Saygımız yastık, sevgimiz yorgan. Evleniyoruz, bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmayı, paylaştıkça çoğalacak mutluluğumuza ortak olmanızı çok isteriz.

davetiye sözleri

Dün nişan yarın düğün. Üç günlük dünyadan kaldı bir gün. Gelin bu günü doya doya hep birlikte yaşayalım. Düğünümüzde siz dostlarımızı aramızda görmekten çok memnun olacağız.

 

Evleniyoruz, her daim mutluluğa koşan ayaklarımız bugün evliliğe adım atmayı bekliyor. Bu adımı atarken siz sevdiklerimizin de yanımızda olmasından çok mutlu olacağız. Düğünümüze

davetlisiniz.

Yıllar süren bu güzel aşkın en güzel meyvesi olan evlilik kararı bugün bizi ve ailemizi mutlu etti. Siz dostlarımızın şahitliğiyle daha çok mutlu olacağız. Düğünümüze bekleriz.

davetiye sözleri düğün

Biri oğlan biri kız. Biri damat, biri gelin kızımız. Evleniyorlar ahali, kalmasın duymayanınız. Davetlisiniz bu düğüne, işi gücü bırakıp düğüne koşturasınız.

 

Birbirine değen bu iki kalbin tamamen buluşacağı ve asla ayrılmayacağı bu günde, siz sevdiklerimizin desteği ve varlığı bizi onurlandıracaktır. Düğünümüze davetlisiniz.

 

Duymayan kalmasın, evleniyoruz. Bu güzel günde bütün dostlarımızı ve arkadaşlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.

 

Ellerimizin hiç ayrılmayacağı bu kutsal günde yanımızda olmanızı çok isteriz. Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmek ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Bu güzel günde, birbirimize “evet” derken şahit olmanızı ve yanımızda olup bizi onurlandırmanızı arzu ediyor herkesin gözlerinden öpüyoruz. Düğünümüzde siz sevdiklerimizle yan yana olmak bizi çok mutlu edecektir.

 

Bizi birbirimize bağlayan sonsuz aşk çemberinin içinde, evlilik kararı aldık. Bu kararı siz dostlarımızla en güzel şekilde kutlamak bizi memnun edecektir, düğünümüze davetlisiniz.

düğün davetiye sözleri

Bu düğün dostlar olmadan olmaz. Bütün sevdiklerimizi yanımızda görmek, bu kutlu günü doya doya yaşamak istiyoruz. Düğünümüzde siz sevdiklerimizi olması bizi çok mutlu edecektir.

 

Aylar süren bu güzel aşkın en güzel basamağı olan evliliğe doğru yol aldık ve biz birbirimize “evet” dedik. Bir de sizlerle birlikte “evet” demek istiyoruz. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayın, düğünümüze davetlisiniz.

 

İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diye niyet ettiğimiz ve birbirimize mutluluk sözü verdiğimiz bu kutlu günde, bir de sizlerin önünde söz vermek en büyük dileğimiz. Düğünümüze davetlisiniz.

 

Aşkın en güzel çağındayız ve evlenmek için çok bekledik. Sonunda dünya evine girmeye karar verdik. Bu kararımızı bir de siz sayın dostlarımızın yanında tekrar etmek istiyoruz. Düğünümüzde sizleri de aramızda görmek bizi çok onurlandıracaktır.

 

Evleniyoruz, yanımızda olmanız bizi çok mutlu edecektir. Düğünümüze bekleriz.

 

Davetiye sözleri yazımızın sonuna geldik. Bu yazımızda istediğinizi bulamadıysanız veya daha fazlasını arıyorsanız davetiye sözleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Evlilik, Söz ve Nişan İçin Davetiye Sözleri

Evlilik, nişan ve söz için davetiye arayışındaysanız en büyük sorunlardan biri de davetiye de ne yazılacağıdır. Davetiye sözleri ve davetiye yazıları için sitemizdeki yazılardan ilham alabilirsiniz.

 

Mutluluk adına atılan bu ilk günümüzde, bize destek vermeniz ve bizimle birlikte mutluluğu büyütmeniz adına siz dostlarımızı yanımızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

 

“Seviyorum” dedim, “seviyorum” dedi. “Benimle evlenir misin?” dedim “EVET” dedi. Evleniyoruz ve siz değerli dostlarımızı da aramızda görmek istiyoruz. Bizimle birlikte bu mutlu günü paylaşmanızdan büyük bir onur duyacağız.

 

Evleniyoruz dostlar. Her şey tamam; gelinlik, saç, makyaj, damatlık, ev, araba, düğün salonu, sandalyeler… Boş sandalyelerimizi doldurmanızı umuyor, hep birlikte gülelim eğlenelim istiyoruz. Bu mutlu güne şahitlik etmenizi istiyoruz.

 

Huzur adına çıktığımız bu yolda ilk durak nişan. Bizi birbirimize mühürleyecek olan yüzüklerimizin parmağımıza girişine şahitlik etmenizi ve bu mutlu ilk heyecanımızı bizimle paylaşmanızı çok içten diliyoruz.

 

Bir yastıkta nasip olsun dedik ve yüzüklerimizi taktık. Sıra evlenmeye geldi; iyi günde kötü günde evet demek için siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyacağız. Düğünümüze bekleriz.

davetiye yazıları

Ömrümüzü birleştirmek için atacağımız ilk adımda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

İki bayram arası düğün olur mu dediler ama en sonunda kabul ettiler. El ele verdik ve koca bir hayata açılan kapının eşiğinden geçtik. Evet derken bizi desteklemenizi ve sizi aramızda görmeyi umuyoruz.

Davetiye yazılarına devam ediyoruz.

Gelin arabasını hazırladık, ayakkabının altına da isimleri yazdık. Ee, gelin çiçeğimiz de hazır. Bu heyecan dolu günde mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

 

Yıllar süren sevgimizi daha da büyütmeye ve aile olmaya karar verdik. Bütün dostlarımızı yanımızda görmekten çok mutlu olacağız, bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayın.

 

Aile olmak adına attığımız bu büyük adımda, siz değerli dostlarımızı ve çok sevdiğimiz yüzleri yanımızda görmek bizi onurlandıracaktır.

davetiye mesajları

Düğünümüze bekliyoruz, evleniyoruz ve çok mutluyuz. Bu mutlu günde bize eşlik etmeniz ve mutluluğumuzu büyütmenizi temenni eder, siz sevdiklerimizi yanımızda görmek isteriz.

 

Bu mutlu günümüzde gülüşlerimize gülüş katmanız, mutluluğumuza destek vermeniz için, siz dostlarımızı yanımızda görmekten onur duyacağız.

 

Çok sevdiğimiz dostlarımız, büyüklerimiz ve miniklerimiz; dünya evin girerken siz sevdiklerimizin yanımızda olmasını istiyor ve bu mutlu güne hepinizi davet ediyoruz.

Hayatlarımızı birleştirme konusundaki ilk adımı sizlerin yanında atmak ve bu güzel nişana şahit olmanızı en içten dileklerimizle istiyoruz. Bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız bizi onurlandıracaktır.