Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları adlı yazımızda sevgiliye, arkada, kardeşe, ablaya, abiye, anneye ve babaya gönderebileceğiniz onlara yazabileceğiniz en güzel doğum günü mesajları bulunmaktadır. Doğum günü sözlerini sevdiklerinize gönderip gönüllerini fethedebilirsiniz. En anlamlı doğum günü mesajlarını bulabileceğiniz sayfamızdaki sözleri dilediğiniz gibi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Benden önce dünyaya geldin ve benden önce hayatı öğrendin. Öğrendiklerini bana öğrettin ve yaşadığın mutsuzlukları ben yaşamayayım diye hep bana kanat gerdin. Her şeyin acısını benden önce tattın ve doğduğumdan beri tek amacın aynı acıları benim yaşamamam oldu. Canım ablam, seni çok seviyorum. Yanımda olduğun ve bana destek verdiğin için sana teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

Farklı anne babadan meydana geldik ama kan bağı olmayan iki kardeş olduk. İyi günümde de kötü günümde de çekmedin ellerini üstümden. Sen hayatta karşılaşabilecek en mükemmel dostsun. Doğum günün kutlu olsun can dostum. Bütün yaşarlında birlikte olmak dileğiyle, iyi ki doğdun.

doğum günü sözleri

Hayatımın dikili taşı, bu doğum gününde yanında değilim ve en az senin kadar üzgünüm. Her yaşını birlikte kutlamaya da alışmışım, büyüdüğünü görmek güzel şey. Mesafelerin engel olmadığını ve atan kalbinin hemen uç köşesinde sana hayran hayran baktığımı hisset. Doğum günün kutlu olsun meleğim. Seni seviyorum.

 

Benim tatlı küçük prensesim. Ablan olmakla gurur duyuyorum. Umarım bütün yaşlarını görebilecek ve kutlayabilecek kadar çok yaşarım. Yeni yaşın kutlu olsun ablasının bir tanesi. Seni seviyorum.

 

Hayatıma anlam kattığın güne geri döndüm. O gün benim doğduğum gündü. Bugün ise senin doğduğun gün… İyi ki o küçük gözlerini açmışsın dünyaya. Meleğim seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

Koca ulu çınar, hayatıma ilk katılan erkek, benim canım babam… Daha gözlerimi dünyaya bile açmadan, bütün varını yoğunu bana göre ayarladığın, beni herkesten çok sevip koruduğun ve bana senin kızın olabilme şansını sunduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

 

Benim dünyalar güzeli bir tanecik annem. Varlığınla bana can kattığın, beni dokuz ay boyunca karnında taşıdığın, çektiğin ağrı ve sancılara rağmen beni bırakmadığın ve hayatın boyunca benden vazgeçmediğin için sana minnettarım. Nefesinle bana nefes verdiğin için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

 

İlk önce sevgilim, sonra nişanlım, şimdi ise yol arkadaşım olan benim biricik karım. Hayatıma girdiğin ve bana senin kocan olma şansını verdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Evimin kadını, mutfağımın baş aşçısı, masamın yanan mumu, hayat ışığım can yoldaşım, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni çok büyük bir aşkla seviyorum.