doğum günü mesajları

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda sevdiklerinize gönderebileceğiniz doğum günü sözleri bulabilir onlara bu mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını gösterebilirsiniz. Aşk ve sevgi ne kutsal şeydir bu kutsallığı özel günlere sevdiğinizin yanında olduğunuzu göstererek devam ettirebilirsiniz. Hiç bir yerde bulunmayan doğum günü mesajları ile sevdikleriniz kendini özel hissedecek.

Doğum Günü Mesajları

Gönlüme aşkın tatlı meltemini getiren güzel kadın; rüzgârınla beni kendine bağladın. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

Dünyanın en değerli hediyesini veriyorum sana. Gönderdiğim zarfı aç ve bak o aynaya…

Her günümü özel kılan sevgilim. Bugün en güzel gün. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Seninle beraber nice sağlıklı güzel günlere nice mutlu seneler dilerim benim güzel sevgilim.

Birlikte ömrümü geçireceğim sevgilim nice mutlu seneler dilerim.

Sevgi, aşk, sağlık dolu nice mutlu senelere sevgilim yaş günün olsun

Bugün biraz daha ak düştü saçlarımıza doğum günün en büyük hediye bana. İyi ki doğdun bir tanem.

Sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Birlikte yaşanacak nice aşk dolu senelerimize yaş günün kutlu olsun sevgilim.

Unuttuğumu sandın değil mi? Hiç unutur muyum hayatımın anlamını sevgilim. Nice senelere seninle beraber.

Seni her yaş gününde bir kez daha seviyorum. Tanrı seni bana verdi. Bu hediyenin değerini hiçbir zaman unutmuyorum.

Beklenmedik güzel sürprizler; yaş gününde kırmızı kurdeleli bir hediye paketi gibi dolsun hayatına. Mutlu nice seneler benim güzel aşkıma.

Daha nice yıllara, pastaya koyduğumuz mumlar çoğalsın hayatımın ışığı seninle parlasın. Mutlu seneler bir tanem.

Okyanuslar kadar  uzun ve güzel yılların olsun. Hayatın en tatlı sürprizleri seni bulsun. Bir tanecik sevgilim yaş günün kutlu olsun.

Bir yaz güneşi gibi sıcak, yağmur damlası kadar berrak, nice seneler temenni ederim. Mutlu yıllar sevgilim.

Ne çabuk geçti yıllar, ne çabuk kovaladı zaman böyle peşimizi. Büyüdük kocaman insanlar olduk fakat unutulmayan dostluklar kurduk. Unutulmayan dostların bir de unutulmayan özel günleri vardır. Bugün de senin günün dostum. Hayatıma girdiğin, benim için çabaladığın uğraştığın ve diğer yaptığın her şey için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Upuzun yaşların olsun, her sene sevenlerin de seninle olsun, pastandaki mumlar her sene bir tane daha fazla olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum kardeşim. Doğum günün kutlu, yeni yaşın mutlu olsun.

Yeni yaşında bütün sevdiklerinle birlikte olmanı diliyorum. Hayatının her anında mutlu ol ve her zamanki gibi dolu dolu yaşa. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Nice yaşlarınla birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın, hayatın boyunca başarılar yakanı bırakmasın ve mutlu bir aileye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun.

İyilerin en çoğu bugün senin için dile geliyor. Bütün herkes bugün senin için iyi dilekler tutacak ve sen bugünün en özel adamı olacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. En büyük dileğim hayatımızın sonuna kadar birbirimizin yanından ayrılmayalım hep dost kalalım. Çok mutlu ol, her zaman başarılı ol, her zaman sağlıklı ve huzurlu ol. İyi ki varsın.

Akıllardan hiç silinmeyecek bir tarih bugün. Sen iyi ki doğmuşsun be kardeşim. Hayatta sırtımı dayayabileceğim, hiç düşünmeden seninle her ateşe atlayabileceğim bir dostluğa sahip olduk. Birbirimizin yanından hiç eksik olmayalım ve her doğum gününde yanında olayım diyorum ve fazla uzatmadan sadede geliyorum. 😀 Doğum günün kutlu olsun; nice sağlıklı, başarılı, huzurlu ve mutlu yıllara.

Niye doğdun bize masraf oldun. 😀 Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

En güzel yaşlarda buluşmak dileğiyle canım dostum. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana hayatın bütün güzellikleriyle birlikte gelsin. Her zaman mutlu ve başarılı ol. Sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin uzun yılların, yeni yaşların olsun. Çok mutlu l ve her zaman böyle saf kal. Hayatın ve inanların seni değiştirmesine asla izin verme. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Her sene bugün nasılda heyecanlı toplaşırdık hatırlıyor musun? Bütün çocukluğumuz boyunca böyle oldu. Şimdi aynaya baktığımda koca iki yetişkin adam görüyorum. Ne çabuk büyüdük be oğlum. Aslında itiraf etmem gerekiyor hala çocukluktan kalma küçük bir heyecan var içimde. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun kardeşim.

En güzel günlerden biri bugün… Çünkü dünya tatlısı bir kız gözlerini açtı dünyaya ilk çığlıkları hala kulağımda. O küçücük ağzıyla döküp yıkmıştı ortalığı ve o kadar güzel bir bebekti ki. Seneler geçti büyüdü ve güzelleşti ama o bebek kokusu hala üzerinde. Hala küçük bir kız çocuğu gibi. Teyzem; canım kızım benim doğum günün kutlu olsun. Bütün yaşlarında birlikte olmak, her yaşını görmek dileğimle… Her zaman çok mutlu ol, her zaman böyle kal ve her daim başarılar kovalasın seni. İyi ki doğdun.

Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış insan, doğum günün kutlu olsun. Nice güzel senelere, nice güzel yaşlara güzel arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Daha bu ne ki seneler sonra diye bahsettiğimiz günden senler önce diye bahsedeceğimiz anlar olacak. Aklar düşecek saçlarımıza, yüzümüze çizgiler oturacak. Tek temennim yine hep birlikte böyle yan yana olmak. Uzatmadan konuya gireyim artık. Eski dost diye anılacağım belki o zamanlar kısmet olursa, genç dostum doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, nice güzel başarı dolu yıllara.

En çok da bugünü seviyorum. Benim için özel olan birinin doğduğu gün bugün ve ben bugünü ömrümün sonuna kadar hep hatırlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Nice güzel yaşlara, nice sağlıklı yaşlara, nice mutlu, aşk dolu yaşlara… Bütün sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin bir yaş diliyorum sana. İyi şeyler hiç ayrılmasın yanından, bir de çok seviliyorsun. İyi ki varsın.

Doğduğun o ilk gün hala gözümün önünde canlanır. Zaman zaman hatırlarım, gözlerim dolar. Benim küçük prensesim, canım kızım. Doğum günün kutlu olsun. Rabbim nice sağlık ve başarı dolu yıllar nasip etsin sana. İyi ki doğdun, iyi ki benim en değerli parçamsın. İyi ki bana baba olma zevkini tattırdın. Seni çok seviyorum babacım, her yaşında çok mutlu ol.

Dünyanın en güzel ablası; doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Hayatın boyunca mutlu ol ve sevdiklerinle uzun ömürler geçir. Doğum günün kutlu olsun.İyi ki doğdun başımıza tatlı bir bela oldun.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel doğum günü kutlama mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları.  

Ellerini düşün her şeyden önce. En çok ihtiyaç duyduğun parmak diye bir şey var mı? Yok, çünkü hepsine birden ihtiyaç duyuyor insan. Sen benim elimdeki parmaklarımdan birisin. Sen olmasan geri kalan dört parmağım eksiklik çeker. Demem o ki; iyi ki varsın can dostum, doğum günün kutlu olsun.

Kime dokunsam çürür sanıyordum çünkü hep öyle oldu. Sonra bir gün hiç tahmin etmediğim bir geminin içinde buldum kendimi, adına arkadaşlık deniliyordu. Bu gemiye beni aldığından beri hiç bırakmadın ve ben bu gemideyken hiç dalgalarla savaşırken batmadım. Sen iyi ki doğdun arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Hayattaki bütün iyikilerimi toplasam bir tane sen etmez. Sen bütün iyikilerimin bile en iyi olanısın. Doğum günün kutlu olsun, yanımdaki desteğin ve içimde oluşturduğun bu güzel sevgi için sana minnettarım. İyi ki doğdun.

“Ölene kadar sorumlusun gönül bağı kurduğun herkesten dedi tilki.” yazıyordu son okuduğum kitapta. Oturup uzun uzun düşündüm gönül bağı kurduğum insanları. En güçlü bağım dostluk bağıydı. Sen benim dostum, gönül bağı kurduğum ve ölene kadar sorumlu olduğum biriydin bu cümleyi farkettikten sonra. Doğum günün kutlu olsun dostum. Varlığın hep daim olup, dostluğun bende baki kalsın.

İnsanlar çift yaratılmıştır derler. Ben bu cümleye seninle inandım. Çift yaratılmaktan kastım fiziki değildi elbette, sadece ben bu cümleyi bize uyarladım. Yüzümüz, gözümüz aynı değil belki ama ruhumuz bir arada büyüyor. Seni kazandığım için çok mutluyum. Sen benim yanıma kalan en iyi dostsun. Doğum günün kutlu olsun ruh ikizim. Her zaman mutlu ve başarılı ol.

Üzerine söylenecek milyon tane şey var belki de bugün ama ben yine bütün sadeliğimle sana içimden geçenlerden bahsedeceğim. Doğum günün kutlu olsun demek istemiyorum çünkü herkesten duyuyorsun. Daha özel olmalı dostum, doğduğun güne kutlu olsun varlığın. Bugün sen doğmamış olsaydın, hiç bir anlamı olmayacaktı günün. Seviliyorsun. 🙂

Aile kavramı başka tabi lakin bir de dostluk denen bir düzen var. Bu düzene en çok yakışan isim sensin. Doğduğun ve böyle bir düzende benim yanımda olduğun için teşekkürler dostum. Doğum günün kutlu olsun. Umarım bütün hayatın boyunca yanında olabilir ve her doğum gününde mutluluklarına şahit olabilirim. Seni çok seviyorum.

Sadece yaş gününde değil, her günde özelsin sen. İyi ki doğdun hayatımın anlamı.

Her gelen gün kapını güzellikler, müjdeler vererek çalsın. Her dileğin gerçek olsun. Nice güzel seneler güzel dostum.

Pastanın üzerindeki mumları üflerken, dileğin ben olayım. Nice seneler sevgilim yaş günün kutlu olsun.

Bir senelik macera biterken şimdi bir tanesi daha başlıyor. O yıllara hayatının en güzel anlarını yazmayı sakın unutma.

Gökyüzündeki yıldızlar bile bugün başka parlıyor. Sanki hepsi senin yaş gününü kutluyor.

Yeni doğan her günle biraz daha doğuyorsun dünyama. Nice seneler sevgilim. Mutlu yıllar sana.

Tanrı’ma binlerce kez teşekkür ediyorum. Bu dünyaya seni gönderdiği için. İyi ki doğdun. Mutlu seneler sevgilim.

Kırların en güzel çiçeği, yaşamımın rengi. Nice senelere. İyi ki doğdun.

Güzel kalbin kadar güzel günler versin Tanrım sana. İyi ki doğdun. İyi ki geldin dünyama.

Bu güzel günün adı sen. Kalpler senin için çarpar, her şarkı senin için çalar. Mutluluklar dilerim. Nice seneler sevgilim.

Baharda çiçeklenmiş gül dalımsın. Tanrı’nın verdiği en güzel hediyesin. İyi ki doğdun. İyi ki varsın sevdiğim.

Gündüz yıldızlar ve ay görünmez. Ama  bilirsin gece onlar geri gelecek. Sana olan sevgim de böyle aşkım. Her zaman göremesen de ben hep yanındayım aslında. Bunu hatırlamak için gökyüzüne bak daima. İyi ki doğdun meleğim.

Telefondan yaş günü mesajı atmak duygularımı sana nasıl anlatacak? Ne bu telefona ne de şu kalbime sığmıyor sana olan duygularım. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın.

Şair olsam en güzel şiiri sana yazardım. Ressam olsam en güzel resmi yine sana yapardım.  Pek yetenekli değilim elden ne gelir. Ancak telefon mesajı çekebildim.  Yaş günün kutlu olsun bir tanem.

Bir mesaja sana olan sevgimi nasıl sığdıracağım. Teknoloji bile çaresiz. Yaş günün kutlu olsun.

Yıllar senin için hep güzel yüzünü göstersin. Hep mutlu ve neşeli ol. Nice yıllara sevgili arkadaşım.

Uzaklarda olsam da yaş günün de hep seni düşünüyorum. Nice güzel, sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.

Sana yaş günü hediyesi verirken düşünüyorum. Acaba en güzel hediyeyi kim kime veriyor. Sen doğumunla bana verilen en güzel hediyesin bir tanem. Nice güzel seneler dilerim.

Bu kısa mesajlara sana olan sevgimi nasıl sığdıracağım bilmiyorum. O yüzden sadece mutlu yıllar diliyorum.

Yıllar içinde en güzel hikâyeleri biriktirmen dileğiyle. Onları iyi hatırla yaşlandığımızda bana anlatacaksın unutma. İyi ki doğdun nur tanem.

Seneler saçlarımıza ak düşürür belki ama yüreğimize dokunmasın. Delip geçmesin zaman yüreğimizi. Zaman seninle tatlanan yıllanmış bir şarap olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yapamadığın ne varsa bu yaş gününle hayallerini gerçekleştirmeye başla. Hiçbir zaman geç değildir. Benim hayalim sendin. Bak nasılda gerçekleştin. Mutlu yıllar altın kalpli sevgilim.

Tanrı sana baktı ve bu güzel gülün bu dünyaya yakışacağını düşündü. O yüzden seni gönderdi bu dünyaya. Nice yaşlara bir tanem nice mutluluklara.

Sil baştan deriz her sene. Her yıl bize verilen hediye. Temiz sayfalar yeniden yaz adını. Hayallerin gerçek olsun sakın unutma bu lafımı. Nice senelere

Bu yaş günü pastasına sevgimi ve sana olan aşkımı kattım. Güzel olmaması ne mümkün. İyi ki doğdun.

Dünyaya ilk bugün açtın gözlerini. O güzel gözler umarım her zaman gül şeyler görür. Mutlu yıllar.

Bazen sadece unutulmadığını bilmek: en güzel hediyedir. Seni hiç unutmadım ki, sadece bu özel günde, yaş gününde daha çok hatırladım. Yaş günün kutlu olsun.

Tek radikal düşüncem sadece sensin sevgilim. Seninle her yola gelirim. Yeter ki sana çıksın uzak yolların sonu. İyi doğdun sevgilim.

Aşk, sevgi ve güzellik sadece masallarda var sanırdım. Bugün yaş günün masalların ve hayallerimin gerçek olduğu gün.

Gönlüme aşkın tatlı meltemini getiren güzel kadın rüzgârınla beni kendine bağladın. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

Bugün senin yaş günün. Ne dilersen dile gerçeklere dönüşsün. Varlığım, yaşama sebebim iyi ki varsın.

Sensiz bir dünyayı hayal bile edemiyorum. Zaten böyle bir hayal olur mu. Olsa olsa kâbus olurdu bu. İyi ki doğdun bir tanem. Hayatıma yaşam ışığını getiren. İyi ki doğdun.

En güzel günlerimi seninle yaşanmış addediyorum Sensiz geçen günleri yaşanmış bile saymıyorum. İyi ki doğdun.

Benim dileğim seninle gerçek oldu. Yaş gününde dileyeceğin her şey de senin için gerçek olsun meleğim. İyi ki doğdun. Mutlu nice yıllar sana.

Yüksek sesle söylediğim hayallerimi gerçekleştiren kadın. Hayallerimi gerçeğe döndüren kadın. İyi ki varsın. Nice güzel yıllar dilerim.

Ne kadar üzgün olursan ol. Sakın pes etme. Her yaş günü sana verilen yeni bir fırsattır bunu iyi değerlendir. Nice senelere.

Bu kalp yaşadıkça senin yerin kalbimdeki tahtında yer alacak. Her yaş günü Tanrı’ya şükür edecek. Seni bana verdi diye. Nice güzel senelere, seninle.

Bugün senin yaş günün. Bir mum daha ekle pastana. Uzaklarda seni seven biri var sakın unutma. İyi ki doğdun bir tanem.

Dil bilgisi yetersiz kalıyor, aşk şiirleri kafiyesiz. Sana olan sevgimi nasıl anlatacağım. Bu güzel gün senin yaş günün. Tanrı’m her dileğini gerçekleştirsin. Mutlu senelerine daha mutlu seneler eklensin.

Yaş günü çocuğu, çok uzaklarda da olsa seni seven arkadaşını sakın ama sakın unutma. Nice yıllara canım arkadaşım.

Doğum Günü Sözleri

Bana o kadar çok sevgi verdin ki bunun farkında olmamak elde değil çünkü Tanrı’nın her günü aşkını kalbimin derinliklerinde hissediyorum. Benim kalbim sadece senin için atıyor. İyi ki doğdun sevgilim, bu yürek içinin en derininde sadece senin adını taşıyor.

Kralım olmaya devam edersen, kraliçen olarak kalırım. Hayat yolculuğumda benimle birlikte olduğun ve her zor anımda beni kolladığın için  çok mutluyum. Biz bir bütünün iki parçasıyız ve şimdi bir aradayız. Bu yol aşkın ve mutluğun yolu ve seni bana getiren bu kutlu gün yani doğum günün benim için en önemli günlerden biri. Mutlu yıllar dilerim hayat yolculuğumun eşi.

Dünya güzelliğini kaybediyor. Gece gündüzleri yutuyor. Konuşmayı seviyorum ama kimse senin gibi konuşmuyor. Bu aşk kapısından gelip beni kollarında tuttuğunu görüyorum. Dudaklarını öpmek, yüzüne dokunmak ve hayatıma hoş geldin demek istiyorum. İyi ki doğdun diyorum sevgilim. İyi ki varlığınla doldurdun şu içi boş dünyayı.

Göğsümde neden bu derin acıyı hissettiğimi açıklayamıyorum. Kalbim kanıyor mu? Ruhum ilk defa seninle hissettiriyor kendini. Sadece senin aşkın ve sevgin bana yaşam gücü veriyor. Doğduğun günle benim kaderimde yazılmış oldu şimdi anlıyorum. Sevgilim sana benimle geçecek nice mutlu seneler diliyorum.

Lütfen birazdan eve gel ve yüzüme konduracağın bir buseyle bir gülümseme yerleştir çünkü çok uzun zamandır uzaktasın. Seni özlüyorum ve seni seviyorum. Yaş gününde sana en güzel dileklerimi, kalbimin en derin ve sadece senin sahip olduğun yerden gönderiyorum bir tanem.

Şu anda senin ilgine ve sevgine çok ihtiyacım var. Senin yaş gününde olamadığım için çok üzgünüm ama fiziksel olarak yanında olamasam da ruhum ve aşkım her zaman senin yanında biliyorsun. Seni çok özlüyor ve seviyorum. Birlikte geçirebileceğimiz nice doğum günleri diliyorum Tanrı’dan.

Gel yüzüme dokun ve dudaklarımı öp, seni özledi ruhumun her bir parçası. Sensiz eksik, sensiz yavanım. Her bir parçam senin dokunuşlarınla değer kazanıyor. Bu kutlu günde seni bana bağışladığı için Tanrı’ya minnettarım. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

Seninle olmak, bu sevginin ve senin hakkını veremeyeceğim korkusu yaşadığım bir duygu. Geçmişte yaşadığımız tüm ölümsüz hatıralar benim aklımı başımda tutmaya yarayan tek şey.  Bu dünyaya gelişinle aslında ben bir kez daha doğdum. Varlığınla mutlu ve aşkınla yepyeni bir insanım ben. İyi ki doğdun bir tanem.

Senin olduğun her yerde yanında olmak istiyorum. Sıcaklığını hissetmek ve tatlı sözlerini duymak için can atıyorum. Geleceğimi seninle hemen başlatmak istiyorum. İyi ki doğdun sevgilim. Nice yaş günleri dilerim birlikte geçirip birlikte güleceğimiz.

Bütün kusurlarım aşkımızla yıkanır. Ben her şeyi unutmak ve sadece sana ait olan kalbimle seni sevmek istiyorum. Bana dünyaları verdin sen, bu dünyaya doğumunla en güzel hediyeydin sen. İyi ki doğdun sevgilim. Sen olmasan bu dünyanın ne kadar boş ve ne kadar anlamsız olabileceğini hayal bile etmek istemem.

Hayatımdaki varlığın en büyük neşe kaynağım oldu. Birlikte yürürken hissettiğim mutluluk, hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Sana olan bağlılığım tartışılmaz. Umarım bu yaş gününde sana bu duygularımı yeterince ifade edebildim. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın hayatımda meleğim.

Kalbim artık sefalet ve hüznü bilmiyor, hayatıma girdiğinden beri dertlerimin hiçbir hükmü yok.

Şimdi, gerçek sevginin var olduğuna inanıyorum çünkü sevgin bana bunu ispatladı. İyi ki doğdun gün ışığım seninle birlikte hayatım anlam kazandı.

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye doğum gününde uzun mesajlarda göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Uzun sözler için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye kısa doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye iletip yüzünü güldürebileceğiniz güzel mesajlar bulabilirsiniz. Sevgiliye kısa doğum günü sözleri ile romantiklik yapabilir ve sevdiğinizin doğum gününde onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirebilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Gözlerindeki ışıltıyı ve birlikte olduğumuzda bana bahşettiğin güzel gülümsemeyi seviyorum. Daha fazla doğum gününü kutladığımızı izlemek için yanında olmak istiyorum.

Çiçeklerle dolu bir bahçede, en güzel ve en zarif çiçek olarak öne çıkıyorsun. Seninle her zaman cennetteyim gibi hissediyorum. İyi ki doğdun,  benim dünyalar güzelim.

Bu gece, dünyada başka hiçbir dert yokmuş gibi yaşayalım. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun, o halde sana yakışan bir doğum gününü beraber kutlayalım.

Günün güneş olmadan başlamayacağı gibi, hayatım senin dokunuşların ve tatlı sözlerin olmadan başlamaz. Dünyanın en tatlı yâri, doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün herkes için uğurlu bir gündü. Hayatımı o kadar çok zenginleştiriyorsun ki anlatamam seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum. İyi ki doğdun.

Hiçbir zaman senin gibi değerli biriyle karşılaştığımı anımsamıyorum. Tüm günlerin doğum günün kadar özel olmalı. Bunun için elimden geleni yapmak istiyorum. İyi ki doğdun sevdiğim. Seni çok seviyorum.

Gökler açılıp , seni benim için yolladı. Her zaman seni ilk gördüğümde kalbimin nasıl attığını hatırlayacağım. Doğum gününü bu duygularla kutlayacağım.

Başıma gelen en iyi şey sensin.  Bu özel günü, Doğum gününü sana yakışır şekilde kutlayalım. Dünyayı bugün en güzel renklere boyayalım.

Sen benim ruh eşimsin. Hayatımın sensiz nasıl olacağını hayal bile edemiyorum. Doğum gününde, seni neden sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. İyi ki doğdun meleğim seni deli gibi seviyorum

Şairler ve ressamlar duygularımı en iyi ifade ederler. Zavallı benliğim sadece şunu söyleyebilir: İyi ki doğdun ve seni seviyorum.

Bugün yılın en güzel günüdür, çünkü bugün hayatımın aşkı doğdu. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyadaki dert kapılarını kapatmak, böylece sadece seninle doğum gününde baş başa olabilmek en büyük dileğim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Doğum günün için binlerce öpücük yolluyorum sana. Bu güzel günü binlerce öpücükle doldurabilirim. İyi ki doğdun bebeğim

Pastayı keserken yanınızda olmak için fiziksel olarak mevcut olmayabilirim, ama bugün düşüncelerimde olacaksın! Doğum günün kutlu olsun.

Dokunduğun her ruh rahatlık ve huzura erer. Sarıldığın her arkadaş sevinçle dolar. Doğum gününde, dileğim, kalbinin istediği her şeye sahip olmasıdır çünkü bunu hak ediyorsun.

O olmadan hayatım bir hiç olan sevgiliye iyi ki doğdun diyorum. Varlığınla anlam buldu yaşamım.

Seni seviyorum ve bunu söylemekten çekinmiyorum. Şimdi doğum günün, umarım kalbimi bir armağan olarak kabul edersin.

Bu yıl sürprizlerle dolu olabilir ve ilki benden geliyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Aldığınız her yol engellerden arındırılmış olabilir. Her köşe hoş sürprizler getirebilir. Girdiğiniz her kapı iyi bir servet getirir. Bu gün senin için en mutlu doğum günü olabilir.

Bugün sana en iyi hediyeleri veremeyebilirim ancak bu özel günde düşüncelerim ve dileklerim seninle birlikte.

Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen her zaman aklımdasın ve kalbimdesin. Aramıza hiç bir şey giremez. Bugün ve her zaman, sen benim ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun, gün ışığım.

Seninle, yolum aydınlık ve istikrarlı ama asla sıkıcı değil. Umarım doğum günün eğlenceli, sevgi dolu olur. Tıpkı senin gibi.

Umarım bu yıl yüzlerce kez yaptığın tüm iyilikleri, hediye olarak geri alırsın. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Hayatımı sadece seninle yaşamak istiyorum. En güzel doğum günü hediyelerini sadece sana vermek istiyorum.

Umarım doğum günün senin kadar harika geçer. Bu muhteşem günü bir Kral gibi yaşa.

Doğum günleri çabuk geçer, ama aşkımız her zaman kalır.

Çevrende bir çember çiziyorum: bir kalp değil, çünkü bir kalp kırılabilir, ancak bir daire sonsuza kadar devam eder. Mutlu Yıllar tatlım.

Doğum günleri gelir ve gider, ancak doğum günlerini hatırlayan insanlar seni sonsuza kadar kalplerinde tutar.

Hayatımdaki en muhteşem kişiye mutlu yıllar. Hayatımda ilk defa aşkta seninle güldü yüzüm.

Sevgilim, sadece gerçek aşkın büyüdüğü güzel bir bahçede harika bir gül goncasın. Güzelliğin ve tazeliğinle nefes kesiyorsun. Koklamaya kıyamıyorum. Sana senin gibi güzel bir doğum günü diliyorum.

Doğum günün kutlu olsun canım. Hayatıma umut ve mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve hislerim gün geçtikçe güçleniyor.

Sevgiliye birbirinden romantik ve duygusal kısa doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Fakat bitmedi sitemizdeki diğer doğum günü sözlerine bakabilirsiniz. Daha fazlası için sevgiliye doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

ablaya doğum günü mesajları

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızda canınız kanınız ablanıza doğum günü mesajları bulabilir ona bu doğum günü sözleri ile mutlu edebilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaların bir tanesi, canı ciğeri, ballı böreği… Benim küçük annem, meleğim… Sen olmasan kim gösterecekti bana doğru yolu, sensiz bir hayatta ben nasıl kendimi korumayı öğrenecektim. Kim sevgi aşılayacaktı senden başka bana. Bugün ilk önce benim için doğdun, her geçen yıl daha bir güzelleşiyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

İnsanın her şeyden önce bir ablası olmalı. Koruyup kollayacak, alıp saracak, ağladığında gözündeki yaşı silecek, yanlışlarını bir bir gösterecek, yeri gelecek kızacak ama hep çok sevecek.  Ablam; ben böyle bir ablaya sahibim, beni hep çok sevdin, ellerini üzerimden bir an olsun çekmedin. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum canım ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Bugün dünyaya bir melek düşmüş. Seneler önce bugün merhaba demiş hayata. Sonra bir kardeşi olmuş ve o kardeşini çok sevmiş. Her zaman yanında destek olmuş. Canım ablam benim, melek ablam. Sana olan sevgimi anlatacak kadar hisli cümleler yok dünya üzerinde. Sadece kalbimde hissedebildiğim bir sevgi sana olan sevgim. Kelimeler işe yaramaz hiçbir zaman. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Ne zaman hastalansam annemden sonra sen vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, bütün yaşlarını birlikte kutlamak dileğiyle seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Güzeller güzeli bir abla, işte o benim ablam. Dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametlisi… Yeni yaşın sana her zamankinden daha çok başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bazen düşünüyorum ya ben tek olsaydım, ablam olmasaydı diye. Acı bir his saplanıyor içime hemen ve direk düşünmekten vazgeçiyorum. Biz seninle etle tırnak gibiyiz. Sensiz bir ben düşünülemez bile. Hep yan yana olmamız ve senin bana daha çok şey öğretmen gerekiyor. Güzelliğine bir yıl daha eklendi ablacığım, bugün yeni bir yaşı daha karşıladın. Bu yaş seni bizden hiç ayırmasın, hep yanımızda kal. Hayatın boyunca sağlıklı, başarılı ve huzur dolu ol. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli. İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Seni çok seviyorum.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızın ablaya doğum günü sözleri bölümünde kız kardeşe doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam… Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Benden önce doğduğun için sen değil ben çok şanslıyım. Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa. Seni çok seviyorum.

Bugün günlerden ablaları şımartma günü, bugün senin doğum günün. Dünyaya benden önce gözlerini açıp dışarıdaki kötülükleri öğrendin ve beni her türlü kötülükten sakındın. Bana kardeş olmayı öğrettin, annemden sonra benimle en çok sen ilgilendin. Ablam, benim küçük annem yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

Canım ablam, bugün bir yaş daha geride bırakıyorsun. Artık kıdemli oldun sen ablalıkta. J İyi ki doğmuşsun, iyi ki bir tek bana abla olmuşsun. Kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki, kelimelerle tarif edilemez. Annem kadar sevdiğim, en değer verdiğimdensin. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Ablaların en balı, en birtanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

Seneler önce bugün ablaların en güzeli dünyaya gelmiş. İyi ki gelmiş, iyi ki beni de kendinden sonra istemiş ve sevmiş. Annemizi ve babamızı benimle paylaştığın için sana teşekkür ediyorum, beni çok sevdiğin için sana teşekkür ediyorum, korktuğumda bana sarıldığın benimle yatağını paylaştığın için teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Canım ablam; yeni yaşında senin için bol bol sağlık, huzur, mutluluk ve başarı diliyorum. Sen benim en değerli varlığımsın. Senin olmadığın bir ev, senin olmadığın bir dünya düşünemiyorum. Sen iyi ki varsın, iyi ki bu evde benimle birlikte aynı havayı soluyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

Bir insan evin küçüğü olduğuna bu kadar mı sevinir? Canım ablam, iyi ki benden önce dünyaya geldin ve bana hayatı öğrettin. Annemden sonra bir tek seni anne bildim. Varlığın bana hep güven verdi, senin yanında olmak ve senin benim yanımda olduğunu bilmek her geçen yıl sana olan sevgimi daha da büyüttü. Sen benim başıma gelen en güzel meleksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

kız kardeşe doğum günü mesajı
kız kardeşe doğum günü mesajı

Ablaya doğum günü mesajı yazımızın son bölümü olan kız kardeşe doğum günü sözleri bölümünde güzel sözler bulabilirsiniz.

İnsαnın αbIαsı oImαsı nimettir αsIındα. Sen benim gözüm cαnım αblαm, büyüğüm αbIαmsın. İyi ki doğdun cαnım αbIαm ΑIIαh senin eksikIiğini göstermesin.

Küçük bir cenindin vαktinde fetüs oIdun, embriyo oIdun, sonrα kocα kız oIup bu hαIe geIdin iyi ki doğdun cαnım ciğerim αbIαm.

Biz; küçücüktük, büyüdük. CαhiIdik, αdαm oIduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Cαnım benim seni çok seviyorum αbIαcım. Doğum günün mübαrek oIsun.

Αnımsıyor musun küçükken yediğimiz dαyαkIαrı, bize bαğırışIαrı. Ne kαdαr dα yαrαmαzdık. İyi ki vαrsın, iyi ki güzeI hαtırαIαrIα doIu bir yαşαntımız vαr cαnım αbIαcım. Doğum günün mübαrek oIsun.

Senin o güzeI yüreğin her vαkit en güzeI mutIuIukIαrı hαk ediyor. İyi ki αbIαmsın, iyi ki cαnımsın nice yıIIαrα.

Dünyαdα eşsiz bir güzeIIik vαrsα o dα kαIbindedir. Hαyαtının bundαn sonrαsı kαIbinin güzeIIiği gibi geçsin. İyi ki vαrsın ve iyi ki doğdun αbIαcım!

İnsαn ömründe kimi tαIihIer αkıI αImαz mutIuIukIαr getirir. MutIuIuğu hαk eden biri oIduğunα göre, kendine tαIih tαnı. Her ααm bαşını yαstığınα dαyαdığındα iyi oIαn her şeyi αnımsα. Kötü oIαn her şey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutmα. Yαpmαn şαrt oIαn tek şey bαIıkIαr gibi o sisten uzαk durmαktır. Göreceksin ki, o özIediğin deniz bir gün senin oIαcαk. Doğum günün kutIu oIsun..

Ne güzeI bαşIαmıştı oysα değiI mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz iIk gözyαşıyIα mutIu etmedik mi insαnIαrı? Αnnemizi, bαbαmızı ve ondαn sonrα bαşIαmαdık mı αrαmαyα, mesut oIduğumuz için bizi αğIαtαcαk insαnIαrı? Gözyαşı her zαmαn vαrdı. İnsαndık, αşıktık ve mutIuIuğα αçtık. Doğum günün kutIu oIsun..

Bugün bir yαşını dαhα doIdurmαnın mutIuIuğunu yαşαrken geIeceğin sαnα kαIbindeki tüm diIekIeri vermesini diIiyorum. Doğum günün kutIu oIsun.

Sαnα çok iIetiIer αtmαk isterdim fαkαt biIiyorum ki hiçbiri senin özeIIiğini αnIαtαmαz sαnα. Cαnım αbIαcım iyi ki doğdun nice yıIIαrα.

Cαnım αbIαm doğum gününü en içten diIekIerimIe kutIαrım. Yeni yαşının mutIuIuğunα mutIuIuk, bαşαrınα muvαffαkiyet kαtmαsı diIeğiyIe Doğum günün kutIu oIsun.

GüzeIIik insαnın içinde, ehemmiyetIi oIαn onu görmekte. Görmek de değiI αsIındα bαkmαsını biImekte. İyi ki doğdun biricik ΑbIαm. Doğum Günün KutIu OIsun.

Ablama Doğum Günü Sözleri

Annemizden sonra başımızda olan güzel insan. Nice yıllar hep birlikte sağlıkla mutlu olalım. İyi ki doğdun sevgili ablacığım.

Senin varlığın bize hediyedir ablacığım. Mutlu yıllar sana.

Annemizin sağ kolu, bizlerin gözbebeği ablam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşımız ne olursa olsun bizi koruyup kollayan, bazen de azıcık kızan ablam iyi doğdun. Nice mutlu senelere.

Kızsa da bize kıyamayan ablam. Allah’ın lütfusun sen. Mutlu yıllar.

Her şeyin en güzelini hak eden, bilge kadın. İyi ki varsın.

Yeni yaşınla beraber mutlu günler ayağının altına kırmızı halı gibi serilsin. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Her şeyin gönlünün güzelliği gibi olmasını Allah’tan niyaz ettiğim benim tatlı meleğim, canım ablam yaş günün kutlu olsun.

Gülüm, menekşem, bahçemdeki sardunyamsın sen ablacığım, seninle kardeşlik bağlarımız hem bu dünyada hem ahirette yeşersin. Allah senin yokluğunu bize hiç göstermesin. İyi ki doğdun.

Kardeşlik sadece kan bağıyla olmaz. Kalplerin muhabbetiyle temellenir. En kötü günümüzde bizim yanımızda olan cefakâr ablam iyi ki doğdun.

Ablaların en güzeli, en düşüncelisine sahip olmakla aslında ben en güzel hediyeyi almışım Rabbimden. Allah seni bizlere bağışlasın. İyi ki doğdu. İyi ki varsın.

Pastana bu mumları koyarken yaşını değil bizlere yaptığın iyilik ve güzellikleri hesapladım. Ancak bu mumlar bu pastaya sığmayacak anladım. İyi ki doğdun iyilik perim.

Hiçbir pasta senin gibi tatlı olamaz ama adet olmuş pasta aldık. Dünyanın en tatlı insanına ne yapsak azdır. İyi ki doğdun sevgili ablacığım.

Senin küçük, baş belası kardeşin, senin en büyük hayranın. Beni koruyup kollayan ablam biliyorum çok çektirdim sana. Seni çok seven kardeşin.

Hatalarımızı örten, bizi anne ve babamıza şikâyet etmeyen ablamız. Her suçumuzu üstlendin. Annemiz kadar kıymetlisin. Mutlu seneler dilerim.

Saçımı okşayıp, masallar anlattığın günler hala hatırımda, keşke yine o günlere dönsek dediğim çok olmuştur. Seni tüm kalbiyle seven kardeşin. İyi ki doğdun.

Küçük bir çocukken elimden tutan, tüm yaramazlıklarıma katlanan ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Top oynarken kırdığım komşu evlerinin camlarını annemle babama söylemeyen, beni hep koruyan ablam. Ne yapsam sana olan borcumu ödeyemem. Şu küçük çocuğu hep sen kolladın unutamam. Nice mutlu yıllar sana. İyi ki varsın. İyi ki doğdun canım ablam. Koruyucu meleğim.

Canımız da kanımızda bir. Elin kesilse benim de canım yanar. Canım ablam sen bizim başımızın tacısın. Allah bizi sensiz bırakmasın

Bu dünyada da ahiret te de ablamsın. Rehberim, yol gösteren canım ablam. Sen hayatı anlamama yardımcı olan, büyüdükten sonra bile beni yalnız bırakmayan tatlı meleğimsin. Sana güzel kalbin gibi nice güzel seneler dilerim.

Bu akılsız çocuğu kötülüklerden koruyup bu yaşa getirmesini bildin. Bize hem baba hem ana oldun canım bir tanem ablacığım. Bu dünyaya doğmakla aslında bize bir armağansın sen Tanrı’dan. Nice güzel yıllar ve bir ömür mutluluklar diliyorum sana.

Her yola seninle çıkarım. Bu dünyada önce Allah’a sonra sana güvenirim ablam. Ben seni üzmüş olabilirim ama sen beni hiç üzmedin. Hatalarım olsa bile sen hiç yüzüme vurmadın. Allah herkese senin gibi bir abla nasip etsin. İyi ki doğdun. Yaş günün kutlu olsun.

Oyuncaklarını benimle paylaşan ablam şimdi dertlerimin ortağı oldu. Bu hayat onsuz hiç çekilmezdi, iyi ki doğdu.

Yazdıklarım, söylediklerim senin bana geçen emeklerine teşekkür etmeye yetmez ama sen biliyorsun içimdekileri. Mutlu yıllar canımın yarısı ablacığım.

Ablaya doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

sevgiliye uzun doğumu günü mesajları

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları, sevgiliye uzun doğum günü mesajı ve sevgiliye uzun doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Sevgilinize doğum gününde gönderebileceğiniz romantik doğum günü mesajları ile etkileyebilir ve sevindirebilirsiniz. İşte uzun doğum günü yazıları;

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Cennet bahçelerinden kopup gelen bir meleğe tam da bugün rastladım. Bugün o meleğin dünyayı selamladığı ilk gün. Takvimler, gazeteler, televizyonlar ve sosyal medya haberlerinde hep sen varsın bugün. Beni anlayan, her zaman desteğini yanımda hissettiren, bazen eşim, bazen işim, bazen annem, bazen de ürkek çocuğum olan benim güzel sevgilim… Bütün doğum günlerinde birlikte nefes almak dileğimle, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

İçimde güzel olan ne varsa seninle birlikte bugün doğmuş sanki. İlkbahar kokusunu seninle almışım, ilk defa düşen yağmuru hissetmişim, ilk kez ellerimi açıp dua etmişim, ilk kez birine sarılmanın verdiği mutluluğu yaşamışım ve ilk defa benim için biri doğmuş sanki. İyi ki doğdun yaşam sebebim, iyi ki varlığımı varlığına tutsak ettin. Seninle büyümek, senin olduğun yerde yeniden tazelenmek benim için büyük nimet. Bütün yaşlarında birlikte yaşlanmak dileğimle, seni seviyorum.

Böylesine kutlu bir doğum görülmedi daha önce. Hiçbir bebek ağlaması bu kadar umutlu çınlamadı kulaklarda. Ben ilk defa çıktım çığrımdan ve ilk deniz dalgası bugün vurdu yüzüme sere serpe. Ben bugün seninle büyüyorum güzel kadın, ben bugün varlığınla doluyorum bütün hücrelerimde. Üstüm başım sen oldu, sağım solum sen koktu yine. Doğum günün senle birlikte bütün dünyaya kutlu olsun.

Takvimleri kurcalamayı pek sevmem bilirsin. Zaten tarih ve günlerle de pek aram yoktur. Sabah kalktığımda hangi günde olduğumu merak etmem ama her sene bugünü hiçbir zaman çıkaramadım hatrımdan. Sen gideli uzun zaman oldu ama üzerimdeki etkin hala devam ediyor. Tesirinde kaldım can içi, doğduğun güne sonsuz saygıyla eğiliyorum hep bu saatlerde. Yok olsan da hayatımdan, iyi ki var olmaya devam ediyorsun kendi hayatında. Doğum günün kutlu olsun.

En çok bugünü ezberledim ben, her harfini ayrı ayrı aldım zihnime. Her yaşında daha da kuvvetlendi ezberim. Seninle birlikte adım atmayı, seninle birlikte gülüp ağlamayı ama en çok da seninle birlikte bilinmezliğe doğru yol almayı sevdim ben. Her günün ayrı bir delilik, her günün ayrı bir kapışma. Solgun hayatıma renk kattığın için teşekkür ediyorum sana. Doğum günün kutlu olsun ayarı kaçık kadın.

Sadece bugün değil, benim kalbimde her gün güneş gibi yeniden doğuyorsun sevgilim. Sen varsan eğer, gecenin ve gündüzün, yağan yağmurun, esen meltemin anlamı var benim için. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum sevdiceğim.

Dakikaları sana verdim yetmedi, saatleri sana verdim yetmedi, günleri sana verdim yetmedi, doğduğun bugün, yaşadığım tüm güzel günlere bedeldi. Sana bugün tüm benliğimi veriyorum Nice mutlu yıllara sevdalım.

Al sevgilim bu kristal kutunun içerisine yüreğimi koyup sana veriyorum onu öyle bir yerde sakla ki, düşüp kırılmasın, yüreğimi, yüreğinin içine koy. Sonsuza kadar iki yürek bir arada kalsın. İyi ki doğdun hayatım

Sevgilim, bir şarkı besteledim senin için. İçinde her renkten bir parça, her duygudan bir demet ve son kelimesine kadar umut olan bir şarkı hediye ediyorum sana. Tıpkı bugün doğarak, kendini benim sevdama hediye ettiğin gibi. Bütün yeni yaşların, benimle olsun. İyi ki doğdun

Sen olanca parlaklığı ile beni aydınlatan güneş, ben ise sana delice âşık ay çiçeği. Ne zaman seni görsem, yönümü sana çevirir, sıcaklığını kucaklar ve köklerimi ısıtırım sevgilim. İyi ki hayatıma geldin, hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun.

En büyük umudum sensin sevgilim, sen olmasan bu hayat çekilmez, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu benim için. Gözlerimi yeni güne huzurla açıyorsam eğer bu tamamen senin eserin. Seni sevmenin mutluluğu dolaşıyor ruhumun derinliklerinde. Aşkına tutunduğum, iyi ki doğdun.

Kusura bakma sevdiceğim, bu doğum gününde sana uygun bir hediye bulamadım. Ne alacak olsam bir bahane buldum kendimce ve sana layık olmadığı için vazgeçtim. Bu yüzden sana bugün canımı vereceğim. Seni kendimden vazgeçercesine seviyorum bilesin. Mutlu yıllar en değerlim.

Sen benim hoşgörümsün, en zorda kaldığım anda bile düşünceme izinsiz girip, tüm kötü düşünceleri temizleyen ve yerlerine umut eken hoşgörümsün. Benim için aldığım her nefesi anlamlı kılan hayallerimsin, seni yaşamak soğuktan donmak üzereyken, son anda hayata tutunmak gibi değerli. İyi ki doğdun sevdiğim, ruhumun ikizi, sevdanın en temizi.

Dünyada en saf sevgi bir çocuğun hissettiği sevgi derlerdi de inanmazdım. Seni benden önce, içimde ki çocuk sevdi yârim, bu yüzden sana karşı çaresizim. Bu hayatta ki son günüme kadar, aşkının tutkunuyum. İyi ki varsın, iyi ki içimde ki çocuğun aşkısın.

Bir kıvılcımdan koca bir şehri yakacak kadar büyük bir ateşe dönüşen, başka bir aşk görmedim ben sevgilim. Öyle bir ateş ki bu yıldızlar bile şahit aşkımıza Biz bu kadar severken yansın dünya kimin umurunda. Nice yıllara, doğum günün kutlu olsun aşkların en güzeli

Gülümsemen güzel gözlerinin, yıldızlar karanlık gökyüzünün, mutluluk her daim seninle olsun. Öyle çok mutlu ol ki, bir gün gözyaşı dökeceksen olursan eğer, bu sadece mutluluktan dolayı olsun. Bu en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.

Varsın kara kışlarda donalım, yaz gelsin güneş yaksın tenimizi, baharın sıcak meltemlerinde dalgalansın saçlarımız, sen ve ben ne de olsa olduğumuz her yeri cennet yaparız. Doğduğun gün benim için milat sevgilim, sen küçücük dünyamda hayatı başlatan tanrıçamsın.

Ölümün bile senin aşkının yanında hükmü kalmaz, bütün karanlıklar aydınlanır ışığınla. Yüreğinin temizliği ile hiçbir kötülük baş edemez ve karşında boyun eğer. Sen bu dünyada saflığın ve iyiliğin vücut bulmuş hali, uğrunda her şeyi düşünmeden yapabileceğim mucizemsin. Nice yıllara aşkım.

Seni bulmam seneler sürdü, sen geldin ya sevgilim yüzüm güldü. Gitti kötü hatıralar yerine huzur ve mutluluk doldu, ibadetim ve Allaha şükrüm oldun sevgilim. Bütün dualarım sadece senin için. Seninle nice güzel doğum günlerini görmek en büyük dileğim. İyi ki doğdun en güzel duam.

Yeni yaşında umudunu, huzurunu, temiz kalbini, insanlara olan güvenini, ailene olan bağlılığını, sağlığını, o güzel gülüşünü, insanlara verdiğin pozitif enerjiyi kaybetmemeni diliyorum sevgilim. Sen benim tanıdığım en güzel doğal afetsin. Nice yıllara

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Her şeye karşı olan inancımı yitirip, hayattan kopma noktasına geldiğim anda çıktın karşıma. Karaya vuran bir denizyıldızı gibi çırpınırken, o yumuşacık ellerinle beni tutup koyduğun yüreğinin okyanuslarına. Yeniden gülebilmeyi ve sevebilmeyi sana borçluyum ömrüm, mutlu yıllar diliyorum sana

İnsanın ne kadar yaşadığı değil, ne kadar sevdiği önemli bu hayatta. Sevgisiz geçen onca yıldan sonra, senin sevginle geçen bu kısa süre, koca bir ömre bedel benim için. Seni yaşadıkça, Allah’ın mükemmelliğini anlıyorum, seni tanıdıkça daha bir özlemle seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kadınım

Hayata ne verirsek, o da bize aynı şekilde cevap verirmiş. Ben hayata senin kadar güzel hiçbir şey vermedim. Hayat o kadar cömertmiş ki, beni sevdaya boğan ve bugün doğum günü olan güzel kadını verdi bana. Hayata borçluyum ve borcumu seni sonsuza kadar severek ödeyeceğim sevgilim.

Dağları büksem ve avucuna koysam, yıldızları küçültüp boynuna kolye diye taksam, güneşi söndürüp yakana çiçek niyetine iliştirsem, ayı ikiye bölüp o kokusuna kurban olduğum saçlarına toka diye taksam, yine de senin hakkını asla ödeyemem aşkısı, bütün güzellikler, senin yanında sadece ufak bir detay olarak kalır.

Bugün senin doğum günün, sana hediye olarak dudaklarımı gönderiyorum. Al onları gözlerini kapat ve masum bir buse kondur. O an yanında olduğumu ve zamanın durduğunu hissedeceksin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara

Arkadaşlarım oldu hem de birçok arkadaşım, sırtlarını dönüp gittiler. Dostlarım oldu, gerçekten canımı bile verebileceğimi düşündüğüm dostlarım, bana ihanet ettiler. Her şey herkes gitti ama bir tek sen kaldın geri sevgilim. Bir tek sen en zor zamanımda, sevginin gücü ile ayağa kaldırdın beni. Allah mutluluğumuzu bugün olduğu gibi, her zaman daim kılsın. İyi ki varsın, beraberce nice mutlu yıllara.

Sana benimle çıkar mısın dedim, sen sevgilim oldun. Hayat arkadaşım olur musun dedim. Sen her şeyim, biricik eşim oldun. Ben ise senin kusursuz aşkınla ve sadakatinle yeniden küllerimden doğdum. Her şeyi, yaşadığım her güzel duyguyu sadece sana borçluyum. İyi ki doğdun hayatımın aşkı.

Hayatımın en önemli günlerin den biri bugün. O kadar mutlu edip sevindirdin ki beni sevgilim, sana söyleyeceğim her kelime kifayetsiz kalır. Çünkü sen benim hayatımda asırlık eşim gibisin. Bizim sevgimizin yanında sana ne yapsam ne etsem ne söylesem az kalır biliyorum sen bana rabbimin bir lütfusun iyi ki karşıma çıktın seninle de doğduğum gün bugün nice daha mutlu sağlıklı huzurlu yıllarımız olsun.

Hayatım aşkla kal hep ömrümde seni en içten kalbimle seviyorum iyi kilerimin vazgeçilmezi. Benim gökyüzüm mavi artık ışıl ışıl sen varsın bulutlarında, gölgeme güneş, yağmuruma güzellik katan, yıldızı parlatan gecenin en karanlığında ki ışık, günlerim aylarım senelerim senin etrafında rüzgârgülü gibi dönsün, dönsün ki dönüp dolaşacağı yer sen olsun, yaş aksın kalbime damla damla sen dolsun. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın

Sevgiliye doğum günü mesajları paylaştığımız sevgiliye uzun mesajlar paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye gönderebileceğiniz uzun sözler için sevgiliye uzun mesaj yazımıza göz atabilirsiniz.

doğum günü yazıları

Doğum Günü Yazıları

Doğum günü yazıları konumuzda doğum gününde sevdiklerinize gönderebileceğiniz doğum günü yazıları bulabilir, bu yazılarla sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Doğum Günü Yazıları

Aşk sadakati, sevgi fedakarlığı, mutluluk yaşamayı, dostlar hatırlamayı bilenler için vardır. Sen bunların hepsini hak edenlerdensin. Doğum günündeki kadar şen ol, mutlu ol yarınlarda.

Ben pek yazamam, kelimeleri ve cümleleri şiirsel anlatımlarla sana sunamam. Belki yeteneğim yok, belki aklım kıt. Ancak seni her zaman hatırlayan, doğduğun günü asla unutmayan bir yüreğim var, yüreğine değen.

Senin varlığını saniyelerin hesabını tutarak düşünüyorum, yetmedi uykumda dahi düşlüyorum. Doğum gününü unutacak değilim; seni senden fazla nasıl sevebilirim, biraz da buna akıl yoruyorum.

Sevgi, zaman, sabır, şans ve mutluluk… İnsan doğduğu günden göçeceği güne kadar bunların içinde yer alır. Doğum gününde bütün güzelliklerin içinde yer almanı diliyorum.

Hayallerine gerçeğe dönüşmekten başka bir fırsat tanımayacağın, sabırla yaşadığın bu hayattan her zaman memnun kalacağın günleri yaşaman dileğimle…

Hayat kısa olabilir, fakat günler sana ait. Nasıl yaşamak istediğine en iyi sen karar vereceksin. Kararlarının seni sürekli doğruya götürmesini diliyorum. Yeni yaşında günlerin güller dolusu olsun.

Doğum gününün sana modern tıbbı hayrete düşürecek kadar sağlık, girişimcileri kıskandıracak kadar para, meleklerin yüzünde tebessüm bırakacak kadar mutluluk, zamanı yok artık dedirtecek kadar ömür getirmesini diliyorum.

“Harika bir yıldı!” demeyi pek sevmeyiz. Çünkü daima ileriye bakmayı hedefleriz. Senin hedefinin de, geçmişinden çıkaracağın derslerle birlikte geleceğin güzellikleri olmasını diliyorum.

Bugün doğum günün ya, sana ne hediye alsam diye düşündüm durdum. Sonrasında gerçeğin ne olduğunu buldum. Seni sana hediye edebileceğim bir yöntem var mıdır?

Saçına takılan yıldızların hiç sönmeyeceği, eline yakışan elin hiç ayrılmayacağı, gönlünü yeşerten baharın hiç bozulmayacağı senelerin olsun.

Issız bir adaya düşsen yanına ilk ne alırdın? Ben seni alırdım. Çünkü sen varsan imkan da var demektir. Yarınlarında bütün imkanların senin için seferber olmasını diliyorum arkadaşım.

İçindeki sevginin gücü, gücün sevgisinden daha büyük olsun. Yaşamı sevdikçe güçlenir insan, geleceğe umutlu baktıkça görür mucizeyi. Yeni yaşında sevgisiz geçen bir günün dahil olmasın.

365 günlük bir öykü daha geliyor şimdi. Her güne bir özlem sakla, her özleme bir öykü sığdır. Bütün günlerin adına mutluluk de, özlemlerini öykülerin kadar anlamlı kıl.

Diline gelen keşkeler yarınlarında karşına iyi ki olarak çıksın. Mutluluk senin adın, gülücükler senin bahtın olsun. Doğum gününde neşen daim olsun.

Hayırla doğdun, hayırla yaşamak sana nasip olsun. Gecenin en karanlık anında, gökteki yıldızlar üzerine rahmet olsun.

Doğum günü yazıları konumuzun sonuna geldik. Daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları tumblr yazımızda arkadaşa gönderebileceğiniz doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Arkadaşa doğum günü mesajları kısa, arkadaşa doğum günü sözleri ile yakın arkadaşlarınıza doğum günü mesajlar gönderebilirsiniz. Ayrıca sevgiliye doğum günü mesajları yazımıza da göz atmanızda fayda var.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Sımsıcak bir güneş gibi doğdun Sonbahar’ın en umutsuz gecesinde. Soğuklar sarsa da bedenlerimizi, senin doğuşunla tekrar ısındı Sonbahar’ın en soğuk geceleri. İyi ki doğun güzel arkadaşım.

 

Bir parça umut, hüzün, sevgi, kahkaha, gözyaşı ve başarı ekliyorum pastana. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım nice mutlu ve huzurlu nice senli yıllara.

 

Baş belası olduğun bu kalpte kardeşten öte oldun bir arkadaştan çok. Her sene başımızın belası olman dileği ile iyi ki varsın iyi ki doğdun sevgili dostum.

 

Her gün takvimden düşen bir parça yaprak misali gider hayallerimizden akan onca sancı. Kimisi üzer, kimisi sevindirir. Biz sevindiren yaprakları tutalım arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin.

 

Bugün senin yerine ben dilek tutmak istiyorum arkadaş, bu yılın diğer yıllarına göre daha güzel ve daha harika anlar yaşamanı dilerim. Hayat merdiveninde atacağın her adım sana huzur, barış, sağlık, mutluluk ve bol bereket getirsin. İyi ki doğdun, iyi ki aramızdasın arkadaşım.

 

Biliyorum ki şuan hediyelerin ne olacağını düşünüyorsun, umarım yeni yılda beklediğin hayat sana hediyelerin beklediğin kadar heyecan, umut ve tatlı şaşkınlıklar getirsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın arkadaşım.

 

Her geçen sene, bir önceki seneye inat biraz daha gülümse. Çünkü senden başka bir sen daha yok bu evrende. Kendini özel hisset, çünkü yaradan her bir kulunu ayrı bir güzellikten yaratmıştır. Sende bu kadar özel ve güzelsin sevgili arkadaşım. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

 

Dostlar yıldız gibidir; kimi kayar gider, kimi ise sen ona baktığın sürece hep aynı yerde kalır. Sende kalanlardansın, öyle bir kalıyorsun ki bazen ben bile sıkılıyorum senden. Bu işin esprisi tabi, ama her daim gerçek olman dileği ile dostum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

 

Bugün senin doğum günün, mutlu ol çocuk. Hüzünlerini bir kenara bırakıp, iyi ve huzurlu yaşaman dileği ile iyi ki doğdun iyi ki bizimlesin.

 

Doğun günlerini pek sevmem, ama süslü cümleler kurmakta üstüme yok. Bugün sen doğdun diye bir başka güzel doğum günleri, süslü cümlelerimin hatırına mutlu yaşa dostum, iyi ki varsın.

 

Kaybolup giden mutluluklar inadına her geçen gün bir sevgi kat kalbine. Alış ve öğren ne denli sevmenin ne demek olduğunu. Zira kalplerimiz ve ruhumuz sevgililerle büyür, iyi ki doğdun kardeşten öte insan ve iyi ki başımızın belasısın.

 

Durum vahim, duydum ki sen doğmuşsun bugün. Desene bir senli yıl daha çekeceğiz bu hayatta; yaptığım şaka gerçeklerin en gerçeğine işaret olması dileği ile iyi ki doğdun dostum, iyi ki halen baş belasısın.

 

Kötü düşünme, pozitif ol ve bugünün tadını çıkar. Çünkü birkaç saat sonra yeni bir güne ve yeni yaşında yeni bir adıma ayak basacaksın. Bu çerçevesi kırılmış hayatta güzel adımlar atman dileği ile arkadaşım. İyi ki varsın iyi ki doğun dostum.

 

Kanayan günlere inat, yeni yılında tüm umutsuzlukları sarman dileği ile dostum, iyi ki doğdun.

 

Yeni yılında ailen ve diğer tüm sevdiklerinle daha güzel günlere kavuşmanız dileğini iletiyorum sana ta uzaklardan. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.

 

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, sizlerde yorum yaparak doğum günü mesajları paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri

Doğum günü sözleri yazımızda sevgiliye doğum günü sözleri, eşe doğum günü sözleri, arkadaşa doğum günü sözleri, anlamlı doğum günü mesajları bulabilir bunları sevdiklerinize gönderebilir veya sosyal medya aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

 

Cennet bahçelerinden kopup gelen bir meleğe tam da bugün rastladım. Bugün o meleğin dünyayı selamladığı ilk gün. Takvimler, gazeteler, televizyonlar ve sosyal medya haberlerinde hep sen varsın bugün. Beni anlayan, her zaman desteğini yanımda hissettiren, bazen eşim, bazen işim, bazen annem, bazen de ürkek çocuğum olan benim güzel sevgilim… Bütün doğum günlerinde birlikte nefes almak dileğimle, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

 

İçimde güzel olan ne varsa seninle birlikte bugün doğmuş sanki. İlkbahar kokusunu seninle almışım, ilk defa düşen yağmuru hissetmişim, ilk kez ellerimi açıp dua etmişim, ilk kez birine sarılmanın verdiği mutluluğu yaşamışım ve ilk defa benim için biri doğmuş sanki. İyi ki doğdun yaşam sebebim, iyi ki varlığımı varlığına tutsak ettin. Seninle büyümek, senin olduğun yerde yeniden tazelenmek benim için büyük nimet. Bütün yaşlarında birlikte yaşlanmak dileğimle, seni seviyorum.

 

Böylesine kutlu bir doğum görülmedi daha önce. Hiçbir bebek ağlaması bu kadar umutlu çınlamadı kulaklarda. Ben ilk defa çıktım çığrımdan ve ilk deniz dalgası bugün vurdu yüzüme sere serpe. Ben bugün seninle büyüyorum güzel kadın, ben bugün varlığınla doluyorum bütün hücrelerimde. Üstüm başım sen oldu, sağım solum sen koktu yine. Doğum günün senle birlikte bütün dünyaya kutlu olsun.

 

Takvimleri kurcalamayı pek sevmem bilirsin. Zaten tarih ve günlerle de pek aram yoktur. Sabah kalktığımda hangi günde olduğumu merak etmem ama her sene bugünü hiçbir zaman çıkaramadım hatrımdan. Sen gideli uzun zaman oldu ama üzerimdeki etkin hala devam ediyor. Tesirinde kaldım can içi, doğduğun güne sonsuz saygıyla eğiliyorum hep bu saatlerde. Yok olsan da hayatımdan, iyi ki var olmaya devam ediyorsun kendi hayatında. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye doğum günü sözler konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

 

En çok bugünü ezberledim ben, her harfini ayrı ayrı aldım zihnime. Her yaşında daha da kuvvetlendi ezberim. Seninle birlikte adım atmayı, seninle birlikte gülüp ağlamayı ama en çok da seninle birlikte bilinmezliğe doğru yol almayı sevdim ben. Her günün ayrı bir delilik, her günün ayrı bir kapışma. Solgun hayatıma renk kattığın için teşekkür ediyorum sana. Doğum günün kutlu olsun ayarı kaçık kadın.

 

Bir insanın hayat damarlarına sarılmak ne demek bilir misin? Ben çok iyi bilirim. Böyle her anın onunla geçsin istersin, aldığın her nefes onunla birlikte tat verir, sadece o yanındayken mevsim bahara gelir. Sonra birlikte yudumlanan kahveler hatırlı olur, birlikte içilen çaylar demini alır ama çayın acımaz. Bu tarifleri boşuna anlatıyorum gibi gelecek şimdi sana lakin boşuna değil. Benim hayat damarlarına sarıldığım insan sensin ve sen bugün dünyaya geldin. Doğum günün kutlu olsun sakalları huzur kokan adam. İyi ki doğdun.

 

Sen benim içinsin derken yalan söylemiyordum adam. Sen benim içinsin ve benim içimsin. Senin olduğun yerde geceleri güneş doğururum ufuklarda. Senin olduğun sabahlarda yıldızlar dökerim kalbimden gökyüzüne. Senin güldüğün zamanlar mevsimleri koyarım masama. Kışın başkadır senin, yazın başka. Sen, sen olduğundan beri; ben, beni sen olmuş gibi sayarım. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

 

Şimdi uzat kafanı usulca pencerenden dışarı, hisset yanağını okşayan rüzgarı fakat kapalı olsun gözlerin. Sesleri dinle etrafındaki; soskağın gürültüsünü, top oynayan çocukların sevincini, hemen aşağıda miyavlayan kediyi, arabaların korna ve seyir sesini dinle. Sonra gökyüzüne doğru kaldır başını, kuşların kanat seslerini hissedebiliyor musun? Seslerini duy ve kocaman gülümse. Sen bu dünyaya ödül olarak gönderildin bugün. Sen olmasan bu güzelliklerin hiçbir anlamı olmayacaktı. Seni çok seviyorum kadın, sen bugün sadece buraya değil aynı zamanda bana da doğdun. İyi ki doğdun kadın, iyi ki doğup beni buldun. Doğum günün kutlu olsun.

 

Ellerinin dokunduğu her yer cennet bahçesine dönüşürken kaldırıp başımı düşündüm; ya olmasaydın… Yüreğime bir sızı çöktü ve düşündüğüm her şeyden çekip fikrimi, varlığına şükrettim. Seni bana sevdiren Rabbim, almasın seni benden önce. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, seni her zaman seveceğim.

 

Kalbimin orta yerine kurulmuş bir sofra misali senin bendeki etkin. Eksildikçe doluyor tabaklar, içtikçe içesim geliyor şarabından. Her oturuşum besmele, her kalkışım bir emhamdülillahla son buluyor. Bugün ben senin gönül sofrana kurulayım sevgili; ye, iç eksilt beni. Ben dolayım yine tabakların içine. Doğum günün kutlu olsun sevgili. 

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye doğum günü mesajları, kardeşe, arkadaşa doğum günü mesajları, dosta gönderebileceğiniz doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderebileceğiniz birbirinden anlamlı doğum günü sözlerini bu yazımızda bulmanız mümkün. Aşk dünyanın en güzel duygusu..

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiler artık sözde yeşeren yapay bir çiçek, benim sevgim ve sevdam ise körelmiş bir coğrafya’da filizlenen gonca gül. Ardında bıraktığın buruk bir yılın acısını yeni yaşında birlikte yaşamak dileğiyle sevdiğim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki benimsin aşkım..

 

Bunca yıldır ömrümün baharı boş yere geçmiş sevda denizlerinde, sen gördüğüm ilk gün doğum günündü ve bugün bir yaşını daha geride bıraktın canım sevdiğim. Her yeni senende seninle yaşlanma hayallerini kurmak dileğiyle seni seviyorum, iyi ki doğdun iyi ki varsın bebeğim..

 

Ufukta bir hüsran, sevdiklerinle olamaman ve seni senden alan günlerin zorluğuna inat uzaklarda geçirdiğin yeni yaşında nice mutlu yıllar dilerim. Aramızda kilometrelerce yollar yer alsa da dostluğun ve kardeşliğin her daim yanımda olan bir hazinedir bende. Kendini yalnız hissettiğin bu saatlerde hüsrana kaptırma, iyi ki doğdun iyi bizimlesin..

 

İnsanlar doğunca ağlayarak gelirmiş dünyaya, her geçen yıla inat geçirdiğin bir sene seni yeni bir yıla umutla ve gözyaşı olmadan bağlasın. Ne olursa olsun seni seven insanların güler yüzü ve sevgileri ile büyüten umutların hiç solmasın. 23. Yaş dönümün kutlu, huzurlu ve mutlu olsun, seni seven kardeşlerin..

 

18 yıl evvel doğurduğum ilk günkü heyecanla bakıyorum bugün dünyaya, sen benim evladım ilk göz ağrım canımın içi bir tanecik kızım. Aramıza düşen hasret yollarına hüsran bağlama, dökülmesin gözlerinden yaşlar. Sakın ola ağlama, gülümsediğin her an sana kavuşacağım günlerin özlemi başlar. İyi ki doğdun, iyi ki doğurmuşum seni güzel kızım.

 

doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin.

 

Babalar güzel sözler edemez ve ağlamaz der şairler. İnanma sen bunlara kızım, sensiz uzakta geçen her gündüzüm özlem ve tevekkül içerisinde geçmekte. Sana uzak olduğum şehirden bilmeni isterim, bugün yine seni kucağıma aldığım ilk heyecanla anıyorum iyi ki doğdun iyi ki varsın..

 

Yeni yılını tüm kalbimle ve sevgimle buradan dile getiriyorum. Geçirdiğin tüm günler ve bu günlere bağlı olan saatlerde hiçbir zaman gözlerinin buğusu akmadan nice güzel ve huzurlu yıllar geçirmen diliyorum. Canından çok sevdiğin, fakat seni canından bezdiren tatlı belan can dostun ..

 

Yeni yaşına girdiğin bu dönemlerde hatırlayabildiğin tüm güzelliklerin yüzlerce katı kadar yeni yılına eklenmesi dileğiyle. Canım dostum, birlikte geçirdiğimiz onca yılın geçmiş kalıntıları yeni yılında sana rehber olacak şekilde iyi dostlar edinmen ve iyi insanlarla tanışmana vesile olması dileğiyle iyi ki doğdun iyi ki varsın..

 

Bugün yeni bir yıla giriyorsun, önünde 365 günün yeni boş sayfaları yer almakta. Bu sayfalara hiçbir dert rüzgarı esmeden tüm boş kısımları iyi hatıralarınla doldurman ve güzel bir hayat yaşaman dileği ile nice güzel mutlu ve kutlu yıllara kardeşim iyi ki varsın iyi ki bizlesin..

 

Hayat üçkağıtçı ve çıkarcı bir yapıya sahiptir sevgili dostum, sen hayata ne verirsen o da sana onu sunar. Eksik sunar fakat fazlasını sunmaz, umarım yeni yılında çıkarcı günlerin gerisinde kalarak güzel ve sürekli yüzünü güldürecek olaylara maruz kalırsın. İyi ki doğdun kardeşlik, uzak şehirlerden can dostun.

 

Bir SMS ekranına ne kadar sevgi sığabilir ki, bunca kahrımızı çeken ve bizi biz olduğumuz için değer verdiğiniz bu bedenlere sürekli gülümsemeniz dileğiyle hocam, iyi ki varsınız ve hepte olursunuz inşAllah.

 

Üzme kendini ve yeni yılında iyi bir ilerleme kat etmek için sürekli pozitif ol. Çünkü senden başka bir sen daha yok bu dünya’da. İnsanlarla aynı ortak düşüncelere ve benzeri oluşumlara kafa yorabiliriz, fakat bizden başka bir kişi daha yok. Bu yüzden değerinin farkına varman ve kendini sürekli sevmen dileğiyle canım arkadaşım. İyi ki doğdun iyi ki bizimlesin..

 

En güzel ve anlamlı doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, tüm doğum günü mesajları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Kutlama Sözleri

Doğum günü mesajları yazımızda en güzel ve anlamlı herkese gönderebileceğiniz doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Doğum günü kutlama mesajları için doğru adrestesiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ve arkadaşa doğum günü mesajları yazılarımızı da tavsiye ederiz.

Herkese Doğum Günü Mesajları

Kalbine kök salmış bütün dileklerinin ve hayallerinin kabul olmasını, bütün güzel anıların seni bulmasını, hayatın boyunca karşına hep en iyi insanların çıkmasını ve hayatın boyunca sağlıklı, mutlu olmanı temenni ederim. Doğum günün kutlu, yarınların umutlu olsun.

 

Hayatımın hiçbir anında seni ve bu özel günü unutmayacağım. İyi ki doğdun ve beni buldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her yaşında yeni bir aşkla seveceğim.

 

Dünyaya verilen en güzel hediye sensin. Senin varlığın insanoğluna verilmiş bir ödül. Hayatın boyunca bütün güzellikler senin olsun, bütün iyi insanlar seni bulsun. Son nefesine kadar mutlu bir insan olarak yaşa. Doğum günün kutlu olsun.

 

Doğduğun günden bu yana seni ve varlığını hep yanımda hissettim. Bana olan desteğin ve her zaman yanımda oluşun için teşekkür ediyorum. Yeni yaşın sana ve sevdiklerine en güzel günlerini yaşatsın ve şans getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

 

Canım arkadaşım ne iyi yaptın da geldin bu dünyaya. Doğum günün kutlu olsun. Bu ve bundan sonraki bütün yaşların için bol bol sağlık, huzur, mutluluk ve masal gibi bir aşk diliyorum senin için. En güzel yaşarlımızdayız, gençliğin tadını çıkar.

doğum günü sözleri

Bütün günlerinden daha özel bir günündesin. Dünyaya gözlerini bugün açtın, ilk nefesini bugün aldın, ilk yemeğini bugün yedin. Bugün senin başlangıç günün… Seneler önce başladığın bu hayat yolculuğunda senin için başarı ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum. Rabbim seni ve sevdiklerini korusun. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

 

En güzel günlerden birinde daha yine ayrı yerlerdeyiz fakat unutmadığımı bilmeni isterim. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Ömrün de yüzün kadar güzel, kalbin kadar temiz olsun. Nice güzel yaşlara…

 

Bugün güneş sadece senin için doğdu dünyaya. Gelişin sadece bizi değil bütün gezegenleri mutlu etti. Bizi mutlu ettiğin gibi kendini de hayatın boyunca mutlu et. İnsanlar ışığını görsün ve ne kadar değerli bir insan olduğunu hiçbir zaman unutmasınlar. Yüzün her zaman güzel, kalbin her zaman temiz kalsın. Hayatın boyunca istediğin her şeye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun, nice sağlık ve başarı dolu yıllara.

 

Yine bir doğum gününde daha ayrıyız. Canım sevgilim; hayatımın geri kalanını adadığım, hayatım boyunca yanında olmak istediğim güzel kadın… İyi ki doğdun, iyi ki gönlüme de doğdun. İyi ki benim için atıyor kalbin ve iyi ki senin için atmayı seviyor kalbim. Seni hayatım boyunca aynı aşkla sevmeye devam edeceğim. Kalbindeki bir damla aşk için bütün ömrümü önüne sereceğim. Hayatın boyunca benimle ve mutlu ol sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Kalbim atmaya devam ettiği sürece bugünü benden önce kimsenin kutlamasına izin vermeyeceğim. Doğum günün kutlu olsun canımın en içi. Seni seviyorum.

 

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, daha fazlası için doğum günü mesajları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum günü kutlama mesajları yazımızda en güzel doğum günü mesajları ve doğum günü tebrik sözlerini bulabilirsiniz. Sizde sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak istiyorsanız aşağıdaki doğum günü sözleri‘ni kullanabilirsiniz. Sevgiliye gönderilecek en anlamlı doğum günü mesajları, arkadaşa gönderilecek en güzel doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Takvimde sadece bu gün sayılı benim için. Bugün dünyaya en güzel peri düştü, kanatlarından vazgeçip bana koştu. Aldığın her nefeste, bütün sevin. Ve üzüntülerinde seninle olacağım sevgilim, doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Bana atan kalbimden daha yakın olanım, her derdimde hemen yanımda yer alanım, canımın içine katıp sardığım, ne güzel geldin sen dünyaya bugün. Her artan yaşınla birlikte daha da güzelleşiyorsun, sen ne kadar güzel oldun bugün. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Senin için bol bol sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve çok güzel bir aşk diliyorum. Doğum günü dilekleri kabul olur derler, umarım bu dileğim de senin için kabul olur. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, nice güzel yaşlara.

 

Yarınının bugünden daha mutlu olmasını diliyorum ilk önce. Sonra da senin için güzel ve temiz bir hayat, başarı ve huzur dolu uzun bir ömür. E bir de aşk var tabii, umarım aşkların en güzelini yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşında da her zamanki gibi iyi yürekli, sevgi dolu ve neşeli kal. Geçen yıllar sana zincir vuramasın ve sen hep ileriye bak. Hayatın boyunca mutlu olmayı da ihmal etme. Senden daha değerli hiçbir şeyin olmadığı bu hayatta yeni yaşınla birlikte daha da değerli kal. Doğum günün kutlu, yarınların mutlu olsun.

 

Yeni yaşın seni hayallerine bir yıl daha yaklaştırdı. Umarım bu yaşın hayallerini gerçekleştirebileceğin, bütün kalbinden geçenlere sahip olabileceğin, başarılı, sağlıklı ve huzur dolu bir yaş olur. Seni ve sevdiklerini her zaman bir arada görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

 

Benim meleğim, yanı başımda bekleyenim. Geceleri bensiz yatağa girmeyenim, canım ablam. İyi ki doğdun, iyi ki benim ablam oldun. Seni ve seninle geçen günlerimi hafızamın hiçbir karesinden silmeyeceğim. Seni çok seviyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

 

Koskoca derler ama kısacık sürdü, bir yılı daha arkada bıraktın. Zaman çabuk geçiyor evladım, sen hala benim gözümde beşikteki yavrucaksın. Annesinin ilk göz ağrısı, canım kızım, doğum günün kutlu olsun. Seni her zaman çok sevecek olan annen.

 

Doğum günün hayatındaki bütün zorlukları unuttursun sana. İyi ki doğdun büyük insan, iyi ki hayatımızdaki yerini buldun ve bizleri hiç bırakmadın. Her zaman sana ve dostluğuna ihtiyacımız var. Doğum günün kutlu olsun.

 

Kalbindeki bütün güzellikler bu yaşında seni bulsun. Sahip olmak istediğin ne varsa hepsine bir bir sahip ol ve hayatın boyunca hep çok mutlu ol. Senin için iyi bir eş, iyi bir hayat, sağlık dolu uzun yıllar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

 

Canım dostum, yeni yaşın sana ve hayatına damga vursun. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.