Etiketlendi: doğum günü sözleri

Doğum Günü Mesajları

doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda sevdiklerinize gönderebileceğiniz doğum günü mesajları bulabilir onlara bu mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını gösterebilirsiniz. Aşk ve sevgi ne kutsal şeydir bu kutsallığı özel günlere sevdiğinizin yanında olduğunuzu göstererek devam ettirebilirsiniz. Hiç bir yerde bulunmayan doğum günü mesajı ile sevdikleriniz kendini özel hissedecek.

Doğum Günü Mesajları

Ne çabuk geçti yıllar, ne çabuk kovaladı zaman böyle peşimizi. Büyüdük kocaman insanlar olduk fakat unutulmayan dostluklar kurduk. Unutulmayan dostların bir de unutulmayan özel günleri vardır. Bugün de senin günün dostum. Hayatıma girdiğin, benim için çabaladığın uğraştığın ve diğer yaptığın her şey için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Upuzun yaşların olsun, her sene sevenlerin de seninle olsun, pastandaki mumlar her sene bir tane daha fazla olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum kardeşim. Doğum günün kutlu, yeni yaşın mutlu olsun.

Yeni yaşında bütün sevdiklerinle birlikte olmanı diliyorum. Hayatının her anında mutlu ol ve her zamanki gibi dolu dolu yaşa. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Nice yaşlarınla birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın, hayatın boyunca başarılar yakanı bırakmasın ve mutlu bir aileye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun.

İyilerin en çoğu bugün senin için dile geliyor. Bütün herkes bugün senin için iyi dilekler tutacak ve sen bugünün en özel adamı olacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. En büyük dileğim hayatımızın sonuna kadar birbirimizin yanından ayrılmayalım hep dost kalalım. Çok mutlu ol, her zaman başarılı ol, her zaman sağlıklı ve huzurlu ol. İyi ki varsın.

Akıllardan hiç silinmeyecek bir tarih bugün. Sen iyi ki doğmuşsun be kardeşim. Hayatta sırtımı dayayabileceğim, hiç düşünmeden seninle her ateşe atlayabileceğim bir dostluğa sahip olduk. Birbirimizin yanından hiç eksik olmayalım ve her doğum gününde yanında olayım diyorum ve fazla uzatmadan sadede geliyorum. 😀 Doğum günün kutlu olsun; nice sağlıklı, başarılı, huzurlu ve mutlu yıllara.

Niye doğdun bize masraf oldun. 😀 Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

En güzel yaşlarda buluşmak dileğiyle canım dostum. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana hayatın bütün güzellikleriyle birlikte gelsin. Her zaman mutlu ve başarılı ol. Sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin uzun yılların, yeni yaşların olsun. Çok mutlu l ve her zaman böyle saf kal. Hayatın ve inanların seni değiştirmesine asla izin verme. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Her sene bugün nasılda heyecanlı toplaşırdık hatırlıyor musun? Bütün çocukluğumuz boyunca böyle oldu. Şimdi aynaya baktığımda koca iki yetişkin adam görüyorum. Ne çabuk büyüdük be oğlum. Aslında itiraf etmem gerekiyor hala çocukluktan kalma küçük bir heyecan var içimde. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun kardeşim.

En güzel günlerden biri bugün… Çünkü dünya tatlısı bir kız gözlerini açtı dünyaya ilk çığlıkları hala kulağımda. O küçücük ağzıyla döküp yıkmıştı ortalığı ve o kadar güzel bir bebekti ki. Seneler geçti büyüdü ve güzelleşti ama o bebek kokusu hala üzerinde. Hala küçük bir kız çocuğu gibi. Teyzem; canım kızım benim doğum günün kutlu olsun. Bütün yaşlarında birlikte olmak, her yaşını görmek dileğimle… Her zaman çok mutlu ol, her zaman böyle kal ve her daim başarılar kovalasın seni. İyi ki doğdun.

Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış insan, doğum günün kutlu olsun. Nice güzel senelere, nice güzel yaşlara güzel arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Daha bu ne ki seneler sonra diye bahsettiğimiz günden senler önce diye bahsedeceğimiz anlar olacak. Aklar düşecek saçlarımıza, yüzümüze çizgiler oturacak. Tek temennim yine hep birlikte böyle yan yana olmak. Uzatmadan konuya gireyim artık. Eski dost diye anılacağım belki o zamanlar kısmet olursa, genç dostum doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, nice güzel başarı dolu yıllara.

En çok da bugünü seviyorum. Benim için özel olan birinin doğduğu gün bugün ve ben bugünü ömrümün sonuna kadar hep hatırlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Nice güzel yaşlara, nice sağlıklı yaşlara, nice mutlu, aşk dolu yaşlara… Bütün sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin bir yaş diliyorum sana. İyi şeyler hiç ayrılmasın yanından, bir de çok seviliyorsun. İyi ki varsın.

Doğduğun o ilk gün hala gözümün önünde canlanır. Zaman zaman hatırlarım, gözlerim dolar. Benim küçük prensesim, canım kızım. Doğum günün kutlu olsun. Rabbim nice sağlık ve başarı dolu yıllar nasip etsin sana. İyi ki doğdun, iyi ki benim en değerli parçamsın. İyi ki bana baba olma zevkini tattırdın. Seni çok seviyorum babacım, her yaşında çok mutlu ol.

Dünyanın en güzel ablası; doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Hayatın boyunca mutlu ol ve sevdiklerinle uzun ömürler geçir. Doğum günün kutlu olsun.İyi ki doğdun başımıza tatlı bir bela oldun.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel doğum günü kutlama mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları.  

Ellerini düşün her şeyden önce. En çok ihtiyaç duyduğun parmak diye bir şey var mı? Yok, çünkü hepsine birden ihtiyaç duyuyor insan. Sen benim elimdeki parmaklarımdan birisin. Sen olmasan geri kalan dört parmağım eksiklik çeker. Demem o ki; iyi ki varsın can dostum, doğum günün kutlu olsun.

Kime dokunsam çürür sanıyordum çünkü hep öyle oldu. Sonra bir gün hiç tahmin etmediğim bir geminin içinde buldum kendimi, adına arkadaşlık deniliyordu. Bu gemiye beni aldığından beri hiç bırakmadın ve ben bu gemideyken hiç dalgalarla savaşırken batmadım. Sen iyi ki doğdun arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Hayattaki bütün iyikilerimi toplasam bir tane sen etmez. Sen bütün iyikilerimin bile en iyi olanısın. Doğum günün kutlu olsun, yanımdaki desteğin ve içimde oluşturduğun bu güzel sevgi için sana minnettarım. İyi ki doğdun.

“Ölene kadar sorumlusun gönül bağı kurduğun herkesten dedi tilki.” yazıyordu son okuduğum kitapta. Oturup uzun uzun düşündüm gönül bağı kurduğum insanları. En güçlü bağım dostluk bağıydı. Sen benim dostum, gönül bağı kurduğum ve ölene kadar sorumlu olduğum biriydin bu cümleyi farkettikten sonra. Doğum günün kutlu olsun dostum. Varlığın hep daim olup, dostluğun bende baki kalsın.

İnsanlar çift yaratılmıştır derler. Ben bu cümleye seninle inandım. Çift yaratılmaktan kastım fiziki değildi elbette, sadece ben bu cümleyi bize uyarladım. Yüzümüz, gözümüz aynı değil belki ama ruhumuz bir arada büyüyor. Seni kazandığım için çok mutluyum. Sen benim yanıma kalan en iyi dostsun. Doğum günün kutlu olsun ruh ikizim. Her zaman mutlu ve başarılı ol.

Üzerine söylenecek milyon tane şey var belki de bugün ama ben yine bütün sadeliğimle sana içimden geçenlerden bahsedeceğim. Doğum günün kutlu olsun demek istemiyorum çünkü herkesten duyuyorsun. Daha özel olmalı dostum, doğduğun güne kutlu olsun varlığın. Bugün sen doğmamış olsaydın, hiç bir anlamı olmayacaktı günün. Seviliyorsun. 🙂

Aile kavramı başka tabi lakin bir de dostluk denen bir düzen var. Bu düzene en çok yakışan isim sensin. Doğduğun ve böyle bir düzende benim yanımda olduğun için teşekkürler dostum. Doğum günün kutlu olsun. Umarım bütün hayatın boyunca yanında olabilir ve her doğum gününde mutluluklarına şahit olabilirim. Seni çok seviyorum.

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Birbirinden güzel doğum günü kutlama sözleri yazılarınız sizinle paylaştık, sizde bizimle yorum kısmından kendi mesajlarınızı paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Kutlama Sözleri

Doğum günü mesajları yazımızda en güzel ve anlamlı herkese gönderebileceğiniz doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Doğum günü kutlama mesajları için doğru adrestesiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ve arkadaşa doğum günü mesajları yazılarımızı da tavsiye ederiz.

Herkese Doğum Günü Mesajları

Kalbine kök salmış bütün dileklerinin ve hayallerinin kabul olmasını, bütün güzel anıların seni bulmasını, hayatın boyunca karşına hep en iyi insanların çıkmasını ve hayatın boyunca sağlıklı, mutlu olmanı temenni ederim. Doğum günün kutlu, yarınların umutlu olsun.

 

Hayatımın hiçbir anında seni ve bu özel günü unutmayacağım. İyi ki doğdun ve beni buldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her yaşında yeni bir aşkla seveceğim.

 

Dünyaya verilen en güzel hediye sensin. Senin varlığın insanoğluna verilmiş bir ödül. Hayatın boyunca bütün güzellikler senin olsun, bütün iyi insanlar seni bulsun. Son nefesine kadar mutlu bir insan olarak yaşa. Doğum günün kutlu olsun.

 

Doğduğun günden bu yana seni ve varlığını hep yanımda hissettim. Bana olan desteğin ve her zaman yanımda oluşun için teşekkür ediyorum. Yeni yaşın sana ve sevdiklerine en güzel günlerini yaşatsın ve şans getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

 

Canım arkadaşım ne iyi yaptın da geldin bu dünyaya. Doğum günün kutlu olsun. Bu ve bundan sonraki bütün yaşların için bol bol sağlık, huzur, mutluluk ve masal gibi bir aşk diliyorum senin için. En güzel yaşarlımızdayız, gençliğin tadını çıkar.

doğum günü sözleri

Bütün günlerinden daha özel bir günündesin. Dünyaya gözlerini bugün açtın, ilk nefesini bugün aldın, ilk yemeğini bugün yedin. Bugün senin başlangıç günün… Seneler önce başladığın bu hayat yolculuğunda senin için başarı ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum. Rabbim seni ve sevdiklerini korusun. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

 

En güzel günlerden birinde daha yine ayrı yerlerdeyiz fakat unutmadığımı bilmeni isterim. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Ömrün de yüzün kadar güzel, kalbin kadar temiz olsun. Nice güzel yaşlara…

 

Bugün güneş sadece senin için doğdu dünyaya. Gelişin sadece bizi değil bütün gezegenleri mutlu etti. Bizi mutlu ettiğin gibi kendini de hayatın boyunca mutlu et. İnsanlar ışığını görsün ve ne kadar değerli bir insan olduğunu hiçbir zaman unutmasınlar. Yüzün her zaman güzel, kalbin her zaman temiz kalsın. Hayatın boyunca istediğin her şeye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun, nice sağlık ve başarı dolu yıllara.

 

Yine bir doğum gününde daha ayrıyız. Canım sevgilim; hayatımın geri kalanını adadığım, hayatım boyunca yanında olmak istediğim güzel kadın… İyi ki doğdun, iyi ki gönlüme de doğdun. İyi ki benim için atıyor kalbin ve iyi ki senin için atmayı seviyor kalbim. Seni hayatım boyunca aynı aşkla sevmeye devam edeceğim. Kalbindeki bir damla aşk için bütün ömrümü önüne sereceğim. Hayatın boyunca benimle ve mutlu ol sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Kalbim atmaya devam ettiği sürece bugünü benden önce kimsenin kutlamasına izin vermeyeceğim. Doğum günün kutlu olsun canımın en içi. Seni seviyorum.

 

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, daha fazlası için doğum günü mesajları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum günü kutlama mesajları yazımızda en güzel doğum günü mesajları ve doğum günü tebrik sözlerini bulabilirsiniz. Sizde sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak istiyorsanız aşağıdaki doğum günü sözleri‘ni kullanabilirsiniz. Sevgiliye gönderilecek en anlamlı doğum günü mesajları, arkadaşa gönderilecek en güzel doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Takvimde sadece bu gün sayılı benim için. Bugün dünyaya en güzel peri düştü, kanatlarından vazgeçip bana koştu. Aldığın her nefeste, bütün sevin. Ve üzüntülerinde seninle olacağım sevgilim, doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Bana atan kalbimden daha yakın olanım, her derdimde hemen yanımda yer alanım, canımın içine katıp sardığım, ne güzel geldin sen dünyaya bugün. Her artan yaşınla birlikte daha da güzelleşiyorsun, sen ne kadar güzel oldun bugün. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Senin için bol bol sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve çok güzel bir aşk diliyorum. Doğum günü dilekleri kabul olur derler, umarım bu dileğim de senin için kabul olur. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, nice güzel yaşlara.

 

Yarınının bugünden daha mutlu olmasını diliyorum ilk önce. Sonra da senin için güzel ve temiz bir hayat, başarı ve huzur dolu uzun bir ömür. E bir de aşk var tabii, umarım aşkların en güzelini yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşında da her zamanki gibi iyi yürekli, sevgi dolu ve neşeli kal. Geçen yıllar sana zincir vuramasın ve sen hep ileriye bak. Hayatın boyunca mutlu olmayı da ihmal etme. Senden daha değerli hiçbir şeyin olmadığı bu hayatta yeni yaşınla birlikte daha da değerli kal. Doğum günün kutlu, yarınların mutlu olsun.

 

Yeni yaşın seni hayallerine bir yıl daha yaklaştırdı. Umarım bu yaşın hayallerini gerçekleştirebileceğin, bütün kalbinden geçenlere sahip olabileceğin, başarılı, sağlıklı ve huzur dolu bir yaş olur. Seni ve sevdiklerini her zaman bir arada görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

 

Benim meleğim, yanı başımda bekleyenim. Geceleri bensiz yatağa girmeyenim, canım ablam. İyi ki doğdun, iyi ki benim ablam oldun. Seni ve seninle geçen günlerimi hafızamın hiçbir karesinden silmeyeceğim. Seni çok seviyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

 

Koskoca derler ama kısacık sürdü, bir yılı daha arkada bıraktın. Zaman çabuk geçiyor evladım, sen hala benim gözümde beşikteki yavrucaksın. Annesinin ilk göz ağrısı, canım kızım, doğum günün kutlu olsun. Seni her zaman çok sevecek olan annen.

 

Doğum günün hayatındaki bütün zorlukları unuttursun sana. İyi ki doğdun büyük insan, iyi ki hayatımızdaki yerini buldun ve bizleri hiç bırakmadın. Her zaman sana ve dostluğuna ihtiyacımız var. Doğum günün kutlu olsun.

 

Kalbindeki bütün güzellikler bu yaşında seni bulsun. Sahip olmak istediğin ne varsa hepsine bir bir sahip ol ve hayatın boyunca hep çok mutlu ol. Senin için iyi bir eş, iyi bir hayat, sağlık dolu uzun yıllar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

 

Canım dostum, yeni yaşın sana ve hayatına damga vursun. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızda canınız kanınız ablanıza doğum günü mesajlarını bulabilir ona bu sözleri gönderip mutlu edebilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaların bir tanesi, canı ciğeri, ballı böreği… Benim küçük annem, meleğim… Sen olmasan kim gösterecekti bana doğru yolu, sensiz bir hayatta ben nasıl kendimi korumayı öğrenecektim. Kim sevgi aşılayacaktı senden başka bana. Bugün ilk önce benim için doğdun, her geçen yıl daha bir güzelleşiyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

 

İnsanın her şeyden önce bir ablası olmalı. Koruyup kollayacak, alıp saracak, ağladığında gözündeki yaşı silecek, yanlışlarını bir bir gösterecek, yeri gelecek kızacak ama hep çok sevecek.  Ablam; ben böyle bir ablaya sahibim, beni hep çok sevdin, ellerini üzerimden bir an olsun çekmedin. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum canım ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

 

Bugün dünyaya bir melek düşmüş. Seneler önce bugün merhaba demiş hayata. Sonra bir kardeşi olmuş ve o kardeşini çok sevmiş. Her zaman yanında destek olmuş. Canım ablam benim, melek ablam. Sana olan sevgimi anlatacak kadar hisli cümleler yok dünya üzerinde. Sadece kalbimde hissedebildiğim bir sevgi sana olan sevgim. Kelimeler işe yaramaz hiçbir zaman. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

ablaya doğum günü mesajları

Ne zaman hastalansam annemden sonra sen vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, bütün yaşlarını birlikte kutlamak dileğiyle seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

Güzeller güzeli bir abla, işte o benim ablam. Dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametlisi… Yeni yaşın sana her zamankinden daha çok başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü

Bazen düşünüyorum ya ben tek olsaydım, ablam olmasaydı diye. Acı bir his saplanıyor içime hemen ve direk düşünmekten vazgeçiyorum. Biz seninle etle tırnak gibiyiz. Sensiz bir ben düşünülemez bile. Hep yan yana olmamız ve senin bana daha çok şey öğretmen gerekiyor. Güzelliğine bir yıl daha eklendi ablacığım, bugün yeni bir yaşı daha karşıladın. Bu yaş seni bizden hiç ayırmasın, hep yanımızda kal. Hayatın boyunca sağlıklı, başarılı ve huzur dolu ol. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

 

Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli. İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda, sevdiğiniz kişiye bu eşiniz olur sevgiliniz olunur ya da daha duygusal bir bağ kuramadığınız ancak hoşlandığınız biri olur, bu kişilerden birine gönderebileceğiniz en güzel doğum günü sözlerini bulabilirsiniz.

 

Seninle güneşimin açtı önünü bulutlarım. Yağmurlarım dindi gözlerimde yaz geldi yeniden. Sevgiye susamış meğerse sevilmeyi unutmuş gönül gözüm. Geldin ki geldi seninle ilkbaharım. Çiçeklerim açmış avuçlarımda gül kokusu günlerim aralamış perdelerini…  Hoş gelmişsin gönlüme… Hoş gelmişsin yüreğimin bam teline… DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

 

Sevgine doyaydım her seferinde davullar zurnalar şenliğe ayak durmazdı, her gelişinde, sözüne kulaklarım şahit olma hasretinde… Bir seviyorum bir geliyorum bir de özledim deyişine… Sözlerin can verir yüreğime… Her gelişin davul zurna düğün dernek kurulur bende… İYİKİ HER GÜNÜN BANA ATTIĞIN ADIM. İYİKİ GÜLEN GÖZLERİMİN NEDENİSİN. İYİKİMSİN… İYİKİ DOĞDUN… İyi ki varsın.

sevgiliye doğum günü sözleri

Seni soruyorum aşka inandırdığın gökyüzünün altında, aşka haykırdığın dağların tepesinde, rüzgârın hoyratlığına, o çok sevdiğin şarkılara… Mısra mısra ezbere döktüğün şiirlere… Soruyorum… Gönlüme gelişin neyin kimin hediyesi?  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN… Yağmur damlalarını dökeyim eteklerine güneşi gözlerine doğdurayım. Dünyanın en mucizevi şeyini bırakayım avuçlarına… Ne yapsam az senin ömrünün yıldönümüne. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yanında olamadım en güzel gününde… Doğum gününde en değerlim en sevdiğim en kıymet biçemediğim. Olamadım yanında. Olamasam da sol yanım yanında… Doğum günün kutlu olsun.

dogumgunusozlerin

Diyorlar ki ömrümde bir gün oluyor. O gün her şey değişiyor. Sen sen olmuyorsun. Hayat da değişiyor. Kokusu deseni ayı yıldızı… Çünkü o gün ömrünün güneşiyle tanışıyorsun. İşte bugün benim güneşimin doğum günü. Dünyamı değiştirdiğin ve beni ben yaptığın için teşekkür ederim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun güneşim…

 

Kır çiçeklerini mi sersem gül bahçesini mi ayaklarına… Ayak parmaklarının değdiği yeri hangi mis kokular karşılasa bugün.  Hangi kokuları donatsam nefesin olacak havaya… Bugün ne yapsam da kirpiklerine kar tanesi gibi dökülse mutluluk… Böyle alttan alttan baksan mahcup mahcup… Ne yapsam da doğduğun gün mutluluk aksa gönlünün paçalarından… Doğum günün kutlu olsun…

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları adlı yazımızda sevgiliye, arkada, kardeşe, ablaya, abiye, anneye ve babaya gönderebileceğiniz onlara yazabileceğiniz en güzel doğum günü mesajları bulunmaktadır. Doğum günü sözlerini sevdiklerinize gönderip gönüllerini fethedebilirsiniz. En anlamlı doğum günü mesajlarını bulabileceğiniz sayfamızdaki sözleri dilediğiniz gibi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Benden önce dünyaya geldin ve benden önce hayatı öğrendin. Öğrendiklerini bana öğrettin ve yaşadığın mutsuzlukları ben yaşamayayım diye hep bana kanat gerdin. Her şeyin acısını benden önce tattın ve doğduğumdan beri tek amacın aynı acıları benim yaşamamam oldu. Canım ablam, seni çok seviyorum. Yanımda olduğun ve bana destek verdiğin için sana teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

Farklı anne babadan meydana geldik ama kan bağı olmayan iki kardeş olduk. İyi günümde de kötü günümde de çekmedin ellerini üstümden. Sen hayatta karşılaşabilecek en mükemmel dostsun. Doğum günün kutlu olsun can dostum. Bütün yaşarlında birlikte olmak dileğiyle, iyi ki doğdun.

doğum günü sözleri

Hayatımın dikili taşı, bu doğum gününde yanında değilim ve en az senin kadar üzgünüm. Her yaşını birlikte kutlamaya da alışmışım, büyüdüğünü görmek güzel şey. Mesafelerin engel olmadığını ve atan kalbinin hemen uç köşesinde sana hayran hayran baktığımı hisset. Doğum günün kutlu olsun meleğim. Seni seviyorum.

 

Benim tatlı küçük prensesim. Ablan olmakla gurur duyuyorum. Umarım bütün yaşlarını görebilecek ve kutlayabilecek kadar çok yaşarım. Yeni yaşın kutlu olsun ablasının bir tanesi. Seni seviyorum.

 

Hayatıma anlam kattığın güne geri döndüm. O gün benim doğduğum gündü. Bugün ise senin doğduğun gün… İyi ki o küçük gözlerini açmışsın dünyaya. Meleğim seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

Koca ulu çınar, hayatıma ilk katılan erkek, benim canım babam… Daha gözlerimi dünyaya bile açmadan, bütün varını yoğunu bana göre ayarladığın, beni herkesten çok sevip koruduğun ve bana senin kızın olabilme şansını sunduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

 

Benim dünyalar güzeli bir tanecik annem. Varlığınla bana can kattığın, beni dokuz ay boyunca karnında taşıdığın, çektiğin ağrı ve sancılara rağmen beni bırakmadığın ve hayatın boyunca benden vazgeçmediğin için sana minnettarım. Nefesinle bana nefes verdiğin için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

 

İlk önce sevgilim, sonra nişanlım, şimdi ise yol arkadaşım olan benim biricik karım. Hayatıma girdiğin ve bana senin kocan olma şansını verdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Evimin kadını, mutfağımın baş aşçısı, masamın yanan mumu, hayat ışığım can yoldaşım, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni çok büyük bir aşkla seviyorum.