doğum günü mesajları

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda sevdiklerinize gönderebileceğiniz doğum günü sözleri bulabilir onlara bu mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını gösterebilirsiniz. Aşk ve sevgi ne kutsal şeydir bu kutsallığı özel günlere sevdiğinizin yanında olduğunuzu göstererek devam ettirebilirsiniz. Hiç bir yerde bulunmayan doğum günü mesajları ile sevdikleriniz kendini özel hissedecek.

Doğum Günü Mesajları

Gönlüme aşkın tatlı meltemini getiren güzel kadın; rüzgârınla beni kendine bağladın. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

Dünyanın en değerli hediyesini veriyorum sana. Gönderdiğim zarfı aç ve bak o aynaya…

Her günümü özel kılan sevgilim. Bugün en güzel gün. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Seninle beraber nice sağlıklı güzel günlere nice mutlu seneler dilerim benim güzel sevgilim.

Birlikte ömrümü geçireceğim sevgilim nice mutlu seneler dilerim.

Sevgi, aşk, sağlık dolu nice mutlu senelere sevgilim yaş günün olsun

Bugün biraz daha ak düştü saçlarımıza doğum günün en büyük hediye bana. İyi ki doğdun bir tanem.

Sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Birlikte yaşanacak nice aşk dolu senelerimize yaş günün kutlu olsun sevgilim.

Unuttuğumu sandın değil mi? Hiç unutur muyum hayatımın anlamını sevgilim. Nice senelere seninle beraber.

Seni her yaş gününde bir kez daha seviyorum. Tanrı seni bana verdi. Bu hediyenin değerini hiçbir zaman unutmuyorum.

Beklenmedik güzel sürprizler; yaş gününde kırmızı kurdeleli bir hediye paketi gibi dolsun hayatına. Mutlu nice seneler benim güzel aşkıma.

Daha nice yıllara, pastaya koyduğumuz mumlar çoğalsın hayatımın ışığı seninle parlasın. Mutlu seneler bir tanem.

Okyanuslar kadar  uzun ve güzel yılların olsun. Hayatın en tatlı sürprizleri seni bulsun. Bir tanecik sevgilim yaş günün kutlu olsun.

Bir yaz güneşi gibi sıcak, yağmur damlası kadar berrak, nice seneler temenni ederim. Mutlu yıllar sevgilim.

Ne çabuk geçti yıllar, ne çabuk kovaladı zaman böyle peşimizi. Büyüdük kocaman insanlar olduk fakat unutulmayan dostluklar kurduk. Unutulmayan dostların bir de unutulmayan özel günleri vardır. Bugün de senin günün dostum. Hayatıma girdiğin, benim için çabaladığın uğraştığın ve diğer yaptığın her şey için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Upuzun yaşların olsun, her sene sevenlerin de seninle olsun, pastandaki mumlar her sene bir tane daha fazla olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum kardeşim. Doğum günün kutlu, yeni yaşın mutlu olsun.

Yeni yaşında bütün sevdiklerinle birlikte olmanı diliyorum. Hayatının her anında mutlu ol ve her zamanki gibi dolu dolu yaşa. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Nice yaşlarınla birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın, hayatın boyunca başarılar yakanı bırakmasın ve mutlu bir aileye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun.

İyilerin en çoğu bugün senin için dile geliyor. Bütün herkes bugün senin için iyi dilekler tutacak ve sen bugünün en özel adamı olacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. En büyük dileğim hayatımızın sonuna kadar birbirimizin yanından ayrılmayalım hep dost kalalım. Çok mutlu ol, her zaman başarılı ol, her zaman sağlıklı ve huzurlu ol. İyi ki varsın.

Akıllardan hiç silinmeyecek bir tarih bugün. Sen iyi ki doğmuşsun be kardeşim. Hayatta sırtımı dayayabileceğim, hiç düşünmeden seninle her ateşe atlayabileceğim bir dostluğa sahip olduk. Birbirimizin yanından hiç eksik olmayalım ve her doğum gününde yanında olayım diyorum ve fazla uzatmadan sadede geliyorum. 😀 Doğum günün kutlu olsun; nice sağlıklı, başarılı, huzurlu ve mutlu yıllara.

Niye doğdun bize masraf oldun. 😀 Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

En güzel yaşlarda buluşmak dileğiyle canım dostum. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana hayatın bütün güzellikleriyle birlikte gelsin. Her zaman mutlu ve başarılı ol. Sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin uzun yılların, yeni yaşların olsun. Çok mutlu l ve her zaman böyle saf kal. Hayatın ve inanların seni değiştirmesine asla izin verme. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Her sene bugün nasılda heyecanlı toplaşırdık hatırlıyor musun? Bütün çocukluğumuz boyunca böyle oldu. Şimdi aynaya baktığımda koca iki yetişkin adam görüyorum. Ne çabuk büyüdük be oğlum. Aslında itiraf etmem gerekiyor hala çocukluktan kalma küçük bir heyecan var içimde. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun kardeşim.

En güzel günlerden biri bugün… Çünkü dünya tatlısı bir kız gözlerini açtı dünyaya ilk çığlıkları hala kulağımda. O küçücük ağzıyla döküp yıkmıştı ortalığı ve o kadar güzel bir bebekti ki. Seneler geçti büyüdü ve güzelleşti ama o bebek kokusu hala üzerinde. Hala küçük bir kız çocuğu gibi. Teyzem; canım kızım benim doğum günün kutlu olsun. Bütün yaşlarında birlikte olmak, her yaşını görmek dileğimle… Her zaman çok mutlu ol, her zaman böyle kal ve her daim başarılar kovalasın seni. İyi ki doğdun.

Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış insan, doğum günün kutlu olsun. Nice güzel senelere, nice güzel yaşlara güzel arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Daha bu ne ki seneler sonra diye bahsettiğimiz günden senler önce diye bahsedeceğimiz anlar olacak. Aklar düşecek saçlarımıza, yüzümüze çizgiler oturacak. Tek temennim yine hep birlikte böyle yan yana olmak. Uzatmadan konuya gireyim artık. Eski dost diye anılacağım belki o zamanlar kısmet olursa, genç dostum doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, nice güzel başarı dolu yıllara.

En çok da bugünü seviyorum. Benim için özel olan birinin doğduğu gün bugün ve ben bugünü ömrümün sonuna kadar hep hatırlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Nice güzel yaşlara, nice sağlıklı yaşlara, nice mutlu, aşk dolu yaşlara… Bütün sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin bir yaş diliyorum sana. İyi şeyler hiç ayrılmasın yanından, bir de çok seviliyorsun. İyi ki varsın.

Doğduğun o ilk gün hala gözümün önünde canlanır. Zaman zaman hatırlarım, gözlerim dolar. Benim küçük prensesim, canım kızım. Doğum günün kutlu olsun. Rabbim nice sağlık ve başarı dolu yıllar nasip etsin sana. İyi ki doğdun, iyi ki benim en değerli parçamsın. İyi ki bana baba olma zevkini tattırdın. Seni çok seviyorum babacım, her yaşında çok mutlu ol.

Dünyanın en güzel ablası; doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Hayatın boyunca mutlu ol ve sevdiklerinle uzun ömürler geçir. Doğum günün kutlu olsun.İyi ki doğdun başımıza tatlı bir bela oldun.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel doğum günü kutlama mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları.  

Ellerini düşün her şeyden önce. En çok ihtiyaç duyduğun parmak diye bir şey var mı? Yok, çünkü hepsine birden ihtiyaç duyuyor insan. Sen benim elimdeki parmaklarımdan birisin. Sen olmasan geri kalan dört parmağım eksiklik çeker. Demem o ki; iyi ki varsın can dostum, doğum günün kutlu olsun.

Kime dokunsam çürür sanıyordum çünkü hep öyle oldu. Sonra bir gün hiç tahmin etmediğim bir geminin içinde buldum kendimi, adına arkadaşlık deniliyordu. Bu gemiye beni aldığından beri hiç bırakmadın ve ben bu gemideyken hiç dalgalarla savaşırken batmadım. Sen iyi ki doğdun arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Hayattaki bütün iyikilerimi toplasam bir tane sen etmez. Sen bütün iyikilerimin bile en iyi olanısın. Doğum günün kutlu olsun, yanımdaki desteğin ve içimde oluşturduğun bu güzel sevgi için sana minnettarım. İyi ki doğdun.

“Ölene kadar sorumlusun gönül bağı kurduğun herkesten dedi tilki.” yazıyordu son okuduğum kitapta. Oturup uzun uzun düşündüm gönül bağı kurduğum insanları. En güçlü bağım dostluk bağıydı. Sen benim dostum, gönül bağı kurduğum ve ölene kadar sorumlu olduğum biriydin bu cümleyi farkettikten sonra. Doğum günün kutlu olsun dostum. Varlığın hep daim olup, dostluğun bende baki kalsın.

İnsanlar çift yaratılmıştır derler. Ben bu cümleye seninle inandım. Çift yaratılmaktan kastım fiziki değildi elbette, sadece ben bu cümleyi bize uyarladım. Yüzümüz, gözümüz aynı değil belki ama ruhumuz bir arada büyüyor. Seni kazandığım için çok mutluyum. Sen benim yanıma kalan en iyi dostsun. Doğum günün kutlu olsun ruh ikizim. Her zaman mutlu ve başarılı ol.

Üzerine söylenecek milyon tane şey var belki de bugün ama ben yine bütün sadeliğimle sana içimden geçenlerden bahsedeceğim. Doğum günün kutlu olsun demek istemiyorum çünkü herkesten duyuyorsun. Daha özel olmalı dostum, doğduğun güne kutlu olsun varlığın. Bugün sen doğmamış olsaydın, hiç bir anlamı olmayacaktı günün. Seviliyorsun. 🙂

Aile kavramı başka tabi lakin bir de dostluk denen bir düzen var. Bu düzene en çok yakışan isim sensin. Doğduğun ve böyle bir düzende benim yanımda olduğun için teşekkürler dostum. Doğum günün kutlu olsun. Umarım bütün hayatın boyunca yanında olabilir ve her doğum gününde mutluluklarına şahit olabilirim. Seni çok seviyorum.

Sadece yaş gününde değil, her günde özelsin sen. İyi ki doğdun hayatımın anlamı.

Her gelen gün kapını güzellikler, müjdeler vererek çalsın. Her dileğin gerçek olsun. Nice güzel seneler güzel dostum.

Pastanın üzerindeki mumları üflerken, dileğin ben olayım. Nice seneler sevgilim yaş günün kutlu olsun.

Bir senelik macera biterken şimdi bir tanesi daha başlıyor. O yıllara hayatının en güzel anlarını yazmayı sakın unutma.

Gökyüzündeki yıldızlar bile bugün başka parlıyor. Sanki hepsi senin yaş gününü kutluyor.

Yeni doğan her günle biraz daha doğuyorsun dünyama. Nice seneler sevgilim. Mutlu yıllar sana.

Tanrı’ma binlerce kez teşekkür ediyorum. Bu dünyaya seni gönderdiği için. İyi ki doğdun. Mutlu seneler sevgilim.

Kırların en güzel çiçeği, yaşamımın rengi. Nice senelere. İyi ki doğdun.

Güzel kalbin kadar güzel günler versin Tanrım sana. İyi ki doğdun. İyi ki geldin dünyama.

Bu güzel günün adı sen. Kalpler senin için çarpar, her şarkı senin için çalar. Mutluluklar dilerim. Nice seneler sevgilim.

Baharda çiçeklenmiş gül dalımsın. Tanrı’nın verdiği en güzel hediyesin. İyi ki doğdun. İyi ki varsın sevdiğim.

Gündüz yıldızlar ve ay görünmez. Ama  bilirsin gece onlar geri gelecek. Sana olan sevgim de böyle aşkım. Her zaman göremesen de ben hep yanındayım aslında. Bunu hatırlamak için gökyüzüne bak daima. İyi ki doğdun meleğim.

Telefondan yaş günü mesajı atmak duygularımı sana nasıl anlatacak? Ne bu telefona ne de şu kalbime sığmıyor sana olan duygularım. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın.

Şair olsam en güzel şiiri sana yazardım. Ressam olsam en güzel resmi yine sana yapardım.  Pek yetenekli değilim elden ne gelir. Ancak telefon mesajı çekebildim.  Yaş günün kutlu olsun bir tanem.

Bir mesaja sana olan sevgimi nasıl sığdıracağım. Teknoloji bile çaresiz. Yaş günün kutlu olsun.

Yıllar senin için hep güzel yüzünü göstersin. Hep mutlu ve neşeli ol. Nice yıllara sevgili arkadaşım.

Uzaklarda olsam da yaş günün de hep seni düşünüyorum. Nice güzel, sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.

Sana yaş günü hediyesi verirken düşünüyorum. Acaba en güzel hediyeyi kim kime veriyor. Sen doğumunla bana verilen en güzel hediyesin bir tanem. Nice güzel seneler dilerim.

Bu kısa mesajlara sana olan sevgimi nasıl sığdıracağım bilmiyorum. O yüzden sadece mutlu yıllar diliyorum.

Yıllar içinde en güzel hikâyeleri biriktirmen dileğiyle. Onları iyi hatırla yaşlandığımızda bana anlatacaksın unutma. İyi ki doğdun nur tanem.

Seneler saçlarımıza ak düşürür belki ama yüreğimize dokunmasın. Delip geçmesin zaman yüreğimizi. Zaman seninle tatlanan yıllanmış bir şarap olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yapamadığın ne varsa bu yaş gününle hayallerini gerçekleştirmeye başla. Hiçbir zaman geç değildir. Benim hayalim sendin. Bak nasılda gerçekleştin. Mutlu yıllar altın kalpli sevgilim.

Tanrı sana baktı ve bu güzel gülün bu dünyaya yakışacağını düşündü. O yüzden seni gönderdi bu dünyaya. Nice yaşlara bir tanem nice mutluluklara.

Sil baştan deriz her sene. Her yıl bize verilen hediye. Temiz sayfalar yeniden yaz adını. Hayallerin gerçek olsun sakın unutma bu lafımı. Nice senelere

Bu yaş günü pastasına sevgimi ve sana olan aşkımı kattım. Güzel olmaması ne mümkün. İyi ki doğdun.

Dünyaya ilk bugün açtın gözlerini. O güzel gözler umarım her zaman gül şeyler görür. Mutlu yıllar.

Bazen sadece unutulmadığını bilmek: en güzel hediyedir. Seni hiç unutmadım ki, sadece bu özel günde, yaş gününde daha çok hatırladım. Yaş günün kutlu olsun.

Tek radikal düşüncem sadece sensin sevgilim. Seninle her yola gelirim. Yeter ki sana çıksın uzak yolların sonu. İyi doğdun sevgilim.

Aşk, sevgi ve güzellik sadece masallarda var sanırdım. Bugün yaş günün masalların ve hayallerimin gerçek olduğu gün.

Gönlüme aşkın tatlı meltemini getiren güzel kadın rüzgârınla beni kendine bağladın. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

Bugün senin yaş günün. Ne dilersen dile gerçeklere dönüşsün. Varlığım, yaşama sebebim iyi ki varsın.

Sensiz bir dünyayı hayal bile edemiyorum. Zaten böyle bir hayal olur mu. Olsa olsa kâbus olurdu bu. İyi ki doğdun bir tanem. Hayatıma yaşam ışığını getiren. İyi ki doğdun.

En güzel günlerimi seninle yaşanmış addediyorum Sensiz geçen günleri yaşanmış bile saymıyorum. İyi ki doğdun.

Benim dileğim seninle gerçek oldu. Yaş gününde dileyeceğin her şey de senin için gerçek olsun meleğim. İyi ki doğdun. Mutlu nice yıllar sana.

Yüksek sesle söylediğim hayallerimi gerçekleştiren kadın. Hayallerimi gerçeğe döndüren kadın. İyi ki varsın. Nice güzel yıllar dilerim.

Ne kadar üzgün olursan ol. Sakın pes etme. Her yaş günü sana verilen yeni bir fırsattır bunu iyi değerlendir. Nice senelere.

Bu kalp yaşadıkça senin yerin kalbimdeki tahtında yer alacak. Her yaş günü Tanrı’ya şükür edecek. Seni bana verdi diye. Nice güzel senelere, seninle.

Bugün senin yaş günün. Bir mum daha ekle pastana. Uzaklarda seni seven biri var sakın unutma. İyi ki doğdun bir tanem.

Dil bilgisi yetersiz kalıyor, aşk şiirleri kafiyesiz. Sana olan sevgimi nasıl anlatacağım. Bu güzel gün senin yaş günün. Tanrı’m her dileğini gerçekleştirsin. Mutlu senelerine daha mutlu seneler eklensin.

Yaş günü çocuğu, çok uzaklarda da olsa seni seven arkadaşını sakın ama sakın unutma. Nice yıllara canım arkadaşım.

Doğum Günü Sözleri

Bana o kadar çok sevgi verdin ki bunun farkında olmamak elde değil çünkü Tanrı’nın her günü aşkını kalbimin derinliklerinde hissediyorum. Benim kalbim sadece senin için atıyor. İyi ki doğdun sevgilim, bu yürek içinin en derininde sadece senin adını taşıyor.

Kralım olmaya devam edersen, kraliçen olarak kalırım. Hayat yolculuğumda benimle birlikte olduğun ve her zor anımda beni kolladığın için  çok mutluyum. Biz bir bütünün iki parçasıyız ve şimdi bir aradayız. Bu yol aşkın ve mutluğun yolu ve seni bana getiren bu kutlu gün yani doğum günün benim için en önemli günlerden biri. Mutlu yıllar dilerim hayat yolculuğumun eşi.

Dünya güzelliğini kaybediyor. Gece gündüzleri yutuyor. Konuşmayı seviyorum ama kimse senin gibi konuşmuyor. Bu aşk kapısından gelip beni kollarında tuttuğunu görüyorum. Dudaklarını öpmek, yüzüne dokunmak ve hayatıma hoş geldin demek istiyorum. İyi ki doğdun diyorum sevgilim. İyi ki varlığınla doldurdun şu içi boş dünyayı.

Göğsümde neden bu derin acıyı hissettiğimi açıklayamıyorum. Kalbim kanıyor mu? Ruhum ilk defa seninle hissettiriyor kendini. Sadece senin aşkın ve sevgin bana yaşam gücü veriyor. Doğduğun günle benim kaderimde yazılmış oldu şimdi anlıyorum. Sevgilim sana benimle geçecek nice mutlu seneler diliyorum.

Lütfen birazdan eve gel ve yüzüme konduracağın bir buseyle bir gülümseme yerleştir çünkü çok uzun zamandır uzaktasın. Seni özlüyorum ve seni seviyorum. Yaş gününde sana en güzel dileklerimi, kalbimin en derin ve sadece senin sahip olduğun yerden gönderiyorum bir tanem.

Şu anda senin ilgine ve sevgine çok ihtiyacım var. Senin yaş gününde olamadığım için çok üzgünüm ama fiziksel olarak yanında olamasam da ruhum ve aşkım her zaman senin yanında biliyorsun. Seni çok özlüyor ve seviyorum. Birlikte geçirebileceğimiz nice doğum günleri diliyorum Tanrı’dan.

Gel yüzüme dokun ve dudaklarımı öp, seni özledi ruhumun her bir parçası. Sensiz eksik, sensiz yavanım. Her bir parçam senin dokunuşlarınla değer kazanıyor. Bu kutlu günde seni bana bağışladığı için Tanrı’ya minnettarım. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

Seninle olmak, bu sevginin ve senin hakkını veremeyeceğim korkusu yaşadığım bir duygu. Geçmişte yaşadığımız tüm ölümsüz hatıralar benim aklımı başımda tutmaya yarayan tek şey.  Bu dünyaya gelişinle aslında ben bir kez daha doğdum. Varlığınla mutlu ve aşkınla yepyeni bir insanım ben. İyi ki doğdun bir tanem.

Senin olduğun her yerde yanında olmak istiyorum. Sıcaklığını hissetmek ve tatlı sözlerini duymak için can atıyorum. Geleceğimi seninle hemen başlatmak istiyorum. İyi ki doğdun sevgilim. Nice yaş günleri dilerim birlikte geçirip birlikte güleceğimiz.

Bütün kusurlarım aşkımızla yıkanır. Ben her şeyi unutmak ve sadece sana ait olan kalbimle seni sevmek istiyorum. Bana dünyaları verdin sen, bu dünyaya doğumunla en güzel hediyeydin sen. İyi ki doğdun sevgilim. Sen olmasan bu dünyanın ne kadar boş ve ne kadar anlamsız olabileceğini hayal bile etmek istemem.

Hayatımdaki varlığın en büyük neşe kaynağım oldu. Birlikte yürürken hissettiğim mutluluk, hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Sana olan bağlılığım tartışılmaz. Umarım bu yaş gününde sana bu duygularımı yeterince ifade edebildim. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın hayatımda meleğim.

Kalbim artık sefalet ve hüznü bilmiyor, hayatıma girdiğinden beri dertlerimin hiçbir hükmü yok.

Şimdi, gerçek sevginin var olduğuna inanıyorum çünkü sevgin bana bunu ispatladı. İyi ki doğdun gün ışığım seninle birlikte hayatım anlam kazandı.

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye doğum gününde uzun mesajlarda göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Uzun sözler için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

ablaya doğum günü mesajları

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızda canınız kanınız ablanıza doğum günü mesajları bulabilir ona bu doğum günü sözleri ile mutlu edebilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaların bir tanesi, canı ciğeri, ballı böreği… Benim küçük annem, meleğim… Sen olmasan kim gösterecekti bana doğru yolu, sensiz bir hayatta ben nasıl kendimi korumayı öğrenecektim. Kim sevgi aşılayacaktı senden başka bana. Bugün ilk önce benim için doğdun, her geçen yıl daha bir güzelleşiyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

İnsanın her şeyden önce bir ablası olmalı. Koruyup kollayacak, alıp saracak, ağladığında gözündeki yaşı silecek, yanlışlarını bir bir gösterecek, yeri gelecek kızacak ama hep çok sevecek.  Ablam; ben böyle bir ablaya sahibim, beni hep çok sevdin, ellerini üzerimden bir an olsun çekmedin. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum canım ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Bugün dünyaya bir melek düşmüş. Seneler önce bugün merhaba demiş hayata. Sonra bir kardeşi olmuş ve o kardeşini çok sevmiş. Her zaman yanında destek olmuş. Canım ablam benim, melek ablam. Sana olan sevgimi anlatacak kadar hisli cümleler yok dünya üzerinde. Sadece kalbimde hissedebildiğim bir sevgi sana olan sevgim. Kelimeler işe yaramaz hiçbir zaman. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Ne zaman hastalansam annemden sonra sen vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, bütün yaşlarını birlikte kutlamak dileğiyle seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Güzeller güzeli bir abla, işte o benim ablam. Dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametlisi… Yeni yaşın sana her zamankinden daha çok başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bazen düşünüyorum ya ben tek olsaydım, ablam olmasaydı diye. Acı bir his saplanıyor içime hemen ve direk düşünmekten vazgeçiyorum. Biz seninle etle tırnak gibiyiz. Sensiz bir ben düşünülemez bile. Hep yan yana olmamız ve senin bana daha çok şey öğretmen gerekiyor. Güzelliğine bir yıl daha eklendi ablacığım, bugün yeni bir yaşı daha karşıladın. Bu yaş seni bizden hiç ayırmasın, hep yanımızda kal. Hayatın boyunca sağlıklı, başarılı ve huzur dolu ol. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli. İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Seni çok seviyorum.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri

Ablaya doğum günü mesajları yazımızın ablaya doğum günü sözleri bölümünde kız kardeşe doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam… Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Benden önce doğduğun için sen değil ben çok şanslıyım. Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa. Seni çok seviyorum.

Bugün günlerden ablaları şımartma günü, bugün senin doğum günün. Dünyaya benden önce gözlerini açıp dışarıdaki kötülükleri öğrendin ve beni her türlü kötülükten sakındın. Bana kardeş olmayı öğrettin, annemden sonra benimle en çok sen ilgilendin. Ablam, benim küçük annem yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

Canım ablam, bugün bir yaş daha geride bırakıyorsun. Artık kıdemli oldun sen ablalıkta. J İyi ki doğmuşsun, iyi ki bir tek bana abla olmuşsun. Kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki, kelimelerle tarif edilemez. Annem kadar sevdiğim, en değer verdiğimdensin. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Ablaların en balı, en birtanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

Seneler önce bugün ablaların en güzeli dünyaya gelmiş. İyi ki gelmiş, iyi ki beni de kendinden sonra istemiş ve sevmiş. Annemizi ve babamızı benimle paylaştığın için sana teşekkür ediyorum, beni çok sevdiğin için sana teşekkür ediyorum, korktuğumda bana sarıldığın benimle yatağını paylaştığın için teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Canım ablam; yeni yaşında senin için bol bol sağlık, huzur, mutluluk ve başarı diliyorum. Sen benim en değerli varlığımsın. Senin olmadığın bir ev, senin olmadığın bir dünya düşünemiyorum. Sen iyi ki varsın, iyi ki bu evde benimle birlikte aynı havayı soluyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

Bir insan evin küçüğü olduğuna bu kadar mı sevinir? Canım ablam, iyi ki benden önce dünyaya geldin ve bana hayatı öğrettin. Annemden sonra bir tek seni anne bildim. Varlığın bana hep güven verdi, senin yanında olmak ve senin benim yanımda olduğunu bilmek her geçen yıl sana olan sevgimi daha da büyüttü. Sen benim başıma gelen en güzel meleksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

kız kardeşe doğum günü mesajı
kız kardeşe doğum günü mesajı

Ablaya doğum günü mesajı yazımızın son bölümü olan kız kardeşe doğum günü sözleri bölümünde güzel sözler bulabilirsiniz.

İnsαnın αbIαsı oImαsı nimettir αsIındα. Sen benim gözüm cαnım αblαm, büyüğüm αbIαmsın. İyi ki doğdun cαnım αbIαm ΑIIαh senin eksikIiğini göstermesin.

Küçük bir cenindin vαktinde fetüs oIdun, embriyo oIdun, sonrα kocα kız oIup bu hαIe geIdin iyi ki doğdun cαnım ciğerim αbIαm.

Biz; küçücüktük, büyüdük. CαhiIdik, αdαm oIduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Cαnım benim seni çok seviyorum αbIαcım. Doğum günün mübαrek oIsun.

Αnımsıyor musun küçükken yediğimiz dαyαkIαrı, bize bαğırışIαrı. Ne kαdαr dα yαrαmαzdık. İyi ki vαrsın, iyi ki güzeI hαtırαIαrIα doIu bir yαşαntımız vαr cαnım αbIαcım. Doğum günün mübαrek oIsun.

Senin o güzeI yüreğin her vαkit en güzeI mutIuIukIαrı hαk ediyor. İyi ki αbIαmsın, iyi ki cαnımsın nice yıIIαrα.

Dünyαdα eşsiz bir güzeIIik vαrsα o dα kαIbindedir. Hαyαtının bundαn sonrαsı kαIbinin güzeIIiği gibi geçsin. İyi ki vαrsın ve iyi ki doğdun αbIαcım!

İnsαn ömründe kimi tαIihIer αkıI αImαz mutIuIukIαr getirir. MutIuIuğu hαk eden biri oIduğunα göre, kendine tαIih tαnı. Her ααm bαşını yαstığınα dαyαdığındα iyi oIαn her şeyi αnımsα. Kötü oIαn her şey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutmα. Yαpmαn şαrt oIαn tek şey bαIıkIαr gibi o sisten uzαk durmαktır. Göreceksin ki, o özIediğin deniz bir gün senin oIαcαk. Doğum günün kutIu oIsun..

Ne güzeI bαşIαmıştı oysα değiI mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz iIk gözyαşıyIα mutIu etmedik mi insαnIαrı? Αnnemizi, bαbαmızı ve ondαn sonrα bαşIαmαdık mı αrαmαyα, mesut oIduğumuz için bizi αğIαtαcαk insαnIαrı? Gözyαşı her zαmαn vαrdı. İnsαndık, αşıktık ve mutIuIuğα αçtık. Doğum günün kutIu oIsun..

Bugün bir yαşını dαhα doIdurmαnın mutIuIuğunu yαşαrken geIeceğin sαnα kαIbindeki tüm diIekIeri vermesini diIiyorum. Doğum günün kutIu oIsun.

Sαnα çok iIetiIer αtmαk isterdim fαkαt biIiyorum ki hiçbiri senin özeIIiğini αnIαtαmαz sαnα. Cαnım αbIαcım iyi ki doğdun nice yıIIαrα.

Cαnım αbIαm doğum gününü en içten diIekIerimIe kutIαrım. Yeni yαşının mutIuIuğunα mutIuIuk, bαşαrınα muvαffαkiyet kαtmαsı diIeğiyIe Doğum günün kutIu oIsun.

GüzeIIik insαnın içinde, ehemmiyetIi oIαn onu görmekte. Görmek de değiI αsIındα bαkmαsını biImekte. İyi ki doğdun biricik ΑbIαm. Doğum Günün KutIu OIsun.

Ablama Doğum Günü Sözleri

Annemizden sonra başımızda olan güzel insan. Nice yıllar hep birlikte sağlıkla mutlu olalım. İyi ki doğdun sevgili ablacığım.

Senin varlığın bize hediyedir ablacığım. Mutlu yıllar sana.

Annemizin sağ kolu, bizlerin gözbebeği ablam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşımız ne olursa olsun bizi koruyup kollayan, bazen de azıcık kızan ablam iyi doğdun. Nice mutlu senelere.

Kızsa da bize kıyamayan ablam. Allah’ın lütfusun sen. Mutlu yıllar.

Her şeyin en güzelini hak eden, bilge kadın. İyi ki varsın.

Yeni yaşınla beraber mutlu günler ayağının altına kırmızı halı gibi serilsin. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Her şeyin gönlünün güzelliği gibi olmasını Allah’tan niyaz ettiğim benim tatlı meleğim, canım ablam yaş günün kutlu olsun.

Gülüm, menekşem, bahçemdeki sardunyamsın sen ablacığım, seninle kardeşlik bağlarımız hem bu dünyada hem ahirette yeşersin. Allah senin yokluğunu bize hiç göstermesin. İyi ki doğdun.

Kardeşlik sadece kan bağıyla olmaz. Kalplerin muhabbetiyle temellenir. En kötü günümüzde bizim yanımızda olan cefakâr ablam iyi ki doğdun.

Ablaların en güzeli, en düşüncelisine sahip olmakla aslında ben en güzel hediyeyi almışım Rabbimden. Allah seni bizlere bağışlasın. İyi ki doğdu. İyi ki varsın.

Pastana bu mumları koyarken yaşını değil bizlere yaptığın iyilik ve güzellikleri hesapladım. Ancak bu mumlar bu pastaya sığmayacak anladım. İyi ki doğdun iyilik perim.

Hiçbir pasta senin gibi tatlı olamaz ama adet olmuş pasta aldık. Dünyanın en tatlı insanına ne yapsak azdır. İyi ki doğdun sevgili ablacığım.

Senin küçük, baş belası kardeşin, senin en büyük hayranın. Beni koruyup kollayan ablam biliyorum çok çektirdim sana. Seni çok seven kardeşin.

Hatalarımızı örten, bizi anne ve babamıza şikâyet etmeyen ablamız. Her suçumuzu üstlendin. Annemiz kadar kıymetlisin. Mutlu seneler dilerim.

Saçımı okşayıp, masallar anlattığın günler hala hatırımda, keşke yine o günlere dönsek dediğim çok olmuştur. Seni tüm kalbiyle seven kardeşin. İyi ki doğdun.

Küçük bir çocukken elimden tutan, tüm yaramazlıklarıma katlanan ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Top oynarken kırdığım komşu evlerinin camlarını annemle babama söylemeyen, beni hep koruyan ablam. Ne yapsam sana olan borcumu ödeyemem. Şu küçük çocuğu hep sen kolladın unutamam. Nice mutlu yıllar sana. İyi ki varsın. İyi ki doğdun canım ablam. Koruyucu meleğim.

Canımız da kanımızda bir. Elin kesilse benim de canım yanar. Canım ablam sen bizim başımızın tacısın. Allah bizi sensiz bırakmasın

Bu dünyada da ahiret te de ablamsın. Rehberim, yol gösteren canım ablam. Sen hayatı anlamama yardımcı olan, büyüdükten sonra bile beni yalnız bırakmayan tatlı meleğimsin. Sana güzel kalbin gibi nice güzel seneler dilerim.

Bu akılsız çocuğu kötülüklerden koruyup bu yaşa getirmesini bildin. Bize hem baba hem ana oldun canım bir tanem ablacığım. Bu dünyaya doğmakla aslında bize bir armağansın sen Tanrı’dan. Nice güzel yıllar ve bir ömür mutluluklar diliyorum sana.

Her yola seninle çıkarım. Bu dünyada önce Allah’a sonra sana güvenirim ablam. Ben seni üzmüş olabilirim ama sen beni hiç üzmedin. Hatalarım olsa bile sen hiç yüzüme vurmadın. Allah herkese senin gibi bir abla nasip etsin. İyi ki doğdun. Yaş günün kutlu olsun.

Oyuncaklarını benimle paylaşan ablam şimdi dertlerimin ortağı oldu. Bu hayat onsuz hiç çekilmezdi, iyi ki doğdu.

Yazdıklarım, söylediklerim senin bana geçen emeklerine teşekkür etmeye yetmez ama sen biliyorsun içimdekileri. Mutlu yıllar canımın yarısı ablacığım.

Ablaya doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Kutlama Sözleri

Doğum günü mesajları yazımızda en güzel ve anlamlı herkese gönderebileceğiniz doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Doğum günü kutlama mesajları için doğru adrestesiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ve arkadaşa doğum günü mesajları yazılarımızı da tavsiye ederiz.

Herkese Doğum Günü Mesajları

Kalbine kök salmış bütün dileklerinin ve hayallerinin kabul olmasını, bütün güzel anıların seni bulmasını, hayatın boyunca karşına hep en iyi insanların çıkmasını ve hayatın boyunca sağlıklı, mutlu olmanı temenni ederim. Doğum günün kutlu, yarınların umutlu olsun.

 

Hayatımın hiçbir anında seni ve bu özel günü unutmayacağım. İyi ki doğdun ve beni buldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her yaşında yeni bir aşkla seveceğim.

 

Dünyaya verilen en güzel hediye sensin. Senin varlığın insanoğluna verilmiş bir ödül. Hayatın boyunca bütün güzellikler senin olsun, bütün iyi insanlar seni bulsun. Son nefesine kadar mutlu bir insan olarak yaşa. Doğum günün kutlu olsun.

 

Doğduğun günden bu yana seni ve varlığını hep yanımda hissettim. Bana olan desteğin ve her zaman yanımda oluşun için teşekkür ediyorum. Yeni yaşın sana ve sevdiklerine en güzel günlerini yaşatsın ve şans getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

 

Canım arkadaşım ne iyi yaptın da geldin bu dünyaya. Doğum günün kutlu olsun. Bu ve bundan sonraki bütün yaşların için bol bol sağlık, huzur, mutluluk ve masal gibi bir aşk diliyorum senin için. En güzel yaşarlımızdayız, gençliğin tadını çıkar.

doğum günü sözleri

Bütün günlerinden daha özel bir günündesin. Dünyaya gözlerini bugün açtın, ilk nefesini bugün aldın, ilk yemeğini bugün yedin. Bugün senin başlangıç günün… Seneler önce başladığın bu hayat yolculuğunda senin için başarı ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum. Rabbim seni ve sevdiklerini korusun. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

 

En güzel günlerden birinde daha yine ayrı yerlerdeyiz fakat unutmadığımı bilmeni isterim. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Ömrün de yüzün kadar güzel, kalbin kadar temiz olsun. Nice güzel yaşlara…

 

Bugün güneş sadece senin için doğdu dünyaya. Gelişin sadece bizi değil bütün gezegenleri mutlu etti. Bizi mutlu ettiğin gibi kendini de hayatın boyunca mutlu et. İnsanlar ışığını görsün ve ne kadar değerli bir insan olduğunu hiçbir zaman unutmasınlar. Yüzün her zaman güzel, kalbin her zaman temiz kalsın. Hayatın boyunca istediğin her şeye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun, nice sağlık ve başarı dolu yıllara.

 

Yine bir doğum gününde daha ayrıyız. Canım sevgilim; hayatımın geri kalanını adadığım, hayatım boyunca yanında olmak istediğim güzel kadın… İyi ki doğdun, iyi ki gönlüme de doğdun. İyi ki benim için atıyor kalbin ve iyi ki senin için atmayı seviyor kalbim. Seni hayatım boyunca aynı aşkla sevmeye devam edeceğim. Kalbindeki bir damla aşk için bütün ömrümü önüne sereceğim. Hayatın boyunca benimle ve mutlu ol sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Kalbim atmaya devam ettiği sürece bugünü benden önce kimsenin kutlamasına izin vermeyeceğim. Doğum günün kutlu olsun canımın en içi. Seni seviyorum.

 

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, daha fazlası için doğum günü mesajları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum günü kutlama mesajları yazımızda en güzel doğum günü mesajları ve doğum günü tebrik sözlerini bulabilirsiniz. Sizde sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak istiyorsanız aşağıdaki doğum günü sözleri‘ni kullanabilirsiniz. Sevgiliye gönderilecek en anlamlı doğum günü mesajları, arkadaşa gönderilecek en güzel doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Takvimde sadece bu gün sayılı benim için. Bugün dünyaya en güzel peri düştü, kanatlarından vazgeçip bana koştu. Aldığın her nefeste, bütün sevin. Ve üzüntülerinde seninle olacağım sevgilim, doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Bana atan kalbimden daha yakın olanım, her derdimde hemen yanımda yer alanım, canımın içine katıp sardığım, ne güzel geldin sen dünyaya bugün. Her artan yaşınla birlikte daha da güzelleşiyorsun, sen ne kadar güzel oldun bugün. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

 

Senin için bol bol sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve çok güzel bir aşk diliyorum. Doğum günü dilekleri kabul olur derler, umarım bu dileğim de senin için kabul olur. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, nice güzel yaşlara.

 

Yarınının bugünden daha mutlu olmasını diliyorum ilk önce. Sonra da senin için güzel ve temiz bir hayat, başarı ve huzur dolu uzun bir ömür. E bir de aşk var tabii, umarım aşkların en güzelini yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşında da her zamanki gibi iyi yürekli, sevgi dolu ve neşeli kal. Geçen yıllar sana zincir vuramasın ve sen hep ileriye bak. Hayatın boyunca mutlu olmayı da ihmal etme. Senden daha değerli hiçbir şeyin olmadığı bu hayatta yeni yaşınla birlikte daha da değerli kal. Doğum günün kutlu, yarınların mutlu olsun.

 

Yeni yaşın seni hayallerine bir yıl daha yaklaştırdı. Umarım bu yaşın hayallerini gerçekleştirebileceğin, bütün kalbinden geçenlere sahip olabileceğin, başarılı, sağlıklı ve huzur dolu bir yaş olur. Seni ve sevdiklerini her zaman bir arada görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

 

Benim meleğim, yanı başımda bekleyenim. Geceleri bensiz yatağa girmeyenim, canım ablam. İyi ki doğdun, iyi ki benim ablam oldun. Seni ve seninle geçen günlerimi hafızamın hiçbir karesinden silmeyeceğim. Seni çok seviyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

 

Koskoca derler ama kısacık sürdü, bir yılı daha arkada bıraktın. Zaman çabuk geçiyor evladım, sen hala benim gözümde beşikteki yavrucaksın. Annesinin ilk göz ağrısı, canım kızım, doğum günün kutlu olsun. Seni her zaman çok sevecek olan annen.

 

Doğum günün hayatındaki bütün zorlukları unuttursun sana. İyi ki doğdun büyük insan, iyi ki hayatımızdaki yerini buldun ve bizleri hiç bırakmadın. Her zaman sana ve dostluğuna ihtiyacımız var. Doğum günün kutlu olsun.

 

Kalbindeki bütün güzellikler bu yaşında seni bulsun. Sahip olmak istediğin ne varsa hepsine bir bir sahip ol ve hayatın boyunca hep çok mutlu ol. Senin için iyi bir eş, iyi bir hayat, sağlık dolu uzun yıllar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

 

Canım dostum, yeni yaşın sana ve hayatına damga vursun. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.