Duygusal Sözler, Duygusal Mesajlar

Sevgiliye gönderebileceğiniz veya twitter, facebok gibi sosyal ağlarda paylaşabileceğeiniz en güzel ve en duygusal sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Duygusal sözler ile sevgilinize duygu dolu mesajlar gönderebilirsiniz.

 

Dile gelmeyen bazı sözler var. Ne yaparsam yapayım bir türlü ağzımdan çıkmayan. Ölümün olduğu bir yerde, dile getirilemeyen ve söylenemeyen o kadar çok şey var ki… Boşuna yaşadığımızı düşünüyorum bazen, anlatamadığım her düşünce beni biraz daha yaşamamaya zorluyor.

 

Duygularım ölüyor her geçen gün biraz daha fazla. Gerçi ölmeyen bir şey kaldı mı ki dünyada. Ne için geldik ne için gidiyoruz? Sorular dolanıyor kafamda, cevaplayana aşk olsun.

 

Yanlış kararlar verilebilir bazen insan hayatında, lakin yanlışları duygulara yüklemeyin azizim. Duyguların dili yoktur, sadece hissedilir. Eğer aşık olduğun sana yanlış diyorsa, aynı yanlışı onda da ara.

 

İçimdeki bütünlüğü bozan bir düğüm tıkanıyor boğazıma geceleri. Paramparça oluyorum birden. Bütün hücrelerim ayrılıyor sensizken. Duygularım boynu bükük, öksüz çocuklar gibi kıvranıyor duvarları paslı, dökük evlerde. İçim taşıyor sevgili, yetmiyor sayfalar yazmaya.

duygusal mesajlar

Dolu dolu yaşamak lazım hayatı diyebiliyorum sadece. Geldiği gibi ve gelişigüzel…

 

Her aşkın bittiği, her devrin sona erdiği bir dünya burası… Duyguların yok olduğu, hatta duygu katili olunan bir yer. Bedeni öldürmek zulüm gelir oysaki. Bilmezler beden ölür ruh yaşar lakin ruhu ölen bir insanın bedeni yaşasa kaç yazar.

 

Can içimden yanıyorum. Evimin tavanları alev alıyor da düşmüyor tepeme. İçimi korku salıyor her gece. “ Ya gelmesse diyorum.”  Gitme sevgilim, yol yakınken arkanda bıraktığın eşiğin üzerinden içeri geç. Dışarısı soğuk, benim yangınım sen.

 

Aldanmamak gerekiyor bazen her güzel bakan göze. Gözlerin kalbin aynası olduğunu söyleyenlere aldanmamak gerekiyor. İçimiz iblis dolu biline, gözler artık eskisi gibi güzel görmüyor.

 

Duygusal sözler yazımızdaki sözler aşağıdaki duygusal mesajlarla devam ediyor. 🙂

 

Dün gece seni düşündü yine, duygularım hüsranı müşerref… Ah dedim sarsa beni…

duygusal yazilar

Kırgınım; saçlarımdan tırnaklarıma kadar kırgınım.

 

İçimin muhafızları bağırıyordu oysaki. Güvenlik takviyesi yapmalıydım. Sarmalıydım kalbimin etrafını surlarla, Örmeliydim surların etrafını dikenli tellerle. Yapmadım, olduğum gibi çıktım karşına.

 

Ey aşk!.. Geldiğin gibi terk et bu bedeni. Solgun yüzümü, titreyen ellerimi, gün ışığında açamadığım gözlerimi geri istiyorum ben. Gülmek seninle can yakıyor.

 

Güvendiğim günlere dönmek mi istiyorum yoksa hiç güvenmediğim günleri mi asmak istiyorum henüz bilmiyorum. Bildiğim tek şey; hayatım boyunca bütün insanlardan kaçmak, yalnız bir mutluluğa uyumak ve gözlerimi açtığımda sahip olduğum yalnızlık için şükür duası etmek.