Duygusal Sözler 2016

Duygusal sözler 2016 yazımızda en güzel en duygusal yazıları bulabilir ve bu duygusal mesajları facebook, tumblr gibi ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Duygularımı dile getirecek kelimeleri bulmak zor senin karşında, sana bakıyor olunca. Dilimden süzülecek kelimelerim kayıp, sevmek belki de büyük bir ayıp. Dile yapılan bir ayıp… Hükmünü yitiriyor dil, eros ilk okunu attığından beri.

 

Ağlayamıyorum, düğümleniyor gözyaşlarım boğazımda kalan kelimelerim gibi. İnancımı bağladığım sen, bu denli yıkıma uğratınca beni.
Bir tek sana verdim kendimi. Kadınlığımı teslim ettim, adamlığını unutmaz beni başının üstünde tutarsın diye. Ben bir tek sana güvendim, gururumu hiçe sayıp bir sana sarıldım. Ben ilk defa mücadeleye giriştim ve ilk defa dizlerim kanadı çocukluğumdan bu yana, ilk hamlede yere yapıştım.

duygusal yazılar 2016

Girdim yollarına, hiçbir sapakta dönmedim geri. İnandım ve inancımı son damlasına kadar kullandım. Sen sadece gözlerimdeki yaşları kıskandın, son damlasına kadar akıttın.

 

Öyle bir gel ki, gelişin yarsın aşkın ızdırap kemiğini başta başa. Omurgaları kırılsın, iç organları parçalansın. Kalbi atmasın ızdırabın, canı çıksın. Gelişin büyük dağlara kar yağdırsın. Buz kesilsin bütün etraf. Gel, yeter ki gel ben bütün felaketlere razıyım.

Duygusal sözler 2016 yılına ait en güzel sözlerle devam ediyor:

Ferhat’la Şirin olduk. Leyla’yla Mecnun olduk. Aslı’yla Kerem olduk. Kavuşamadık, kavuşsaydık aşk olmazdı, inandım artık buna. Kavuşamayınca nam saldık, kavuşamayınca daha da yandık…

duygusal mesajlar 2016

Güzel değil hiçbir bahar, ısıtmıyor içimi hiçbir ülkenin güneşi. Nefesim soluk borumdan geçmiyor artık. İçim dışım kanıyor sevgili.

 

Alev aldı buralar, sokaklar darmadağın. Saçlarımsa zaten ucundan dibine kadar kırgın… Tırnaklarım yok artık yemekten, bira göbeği yaptım biraz da. Hala bana aldığın hırkayı giyiyorum ve hala senin sigarandan içiyorum. Anlayacağın çok iyi gidiyor. Her şey yolunda ve yerinde, her şey olması gerektiği gibi ve olabildiğine normal… Duygulanmıyorum, düşünmüyorum, sabahlamıyorum, uykusuz kalmıyorum. Yatakta bir sağa bir sola dönmelerim yok artık, başımı bir sağ yastığa bir sol yastığa koyuyorum, aramıyorum hiç göğsünün taze kokan yanını. Özlemiyorum da. Beyaz rengi de sevmiyorum artık.

 

Gözlerimin görebileceği hiçbir yerde yoksun. Gidişin kayboluş oldu benim için. Seni göremeyen gözlerimi kör etmek istiyorum. Başka kadınları sen sanmak, koşarak elini tutmak istemiyorum. Seni istiyorum sadece. Lütfen bu mektup eline geçerse oku, sonuna kadar oku. Yırtıp atma, ben oldukça pişmanım, seni kırdığım üzdüğüm her gün için lanet ediyorum kendime. Oku ve gel sevgili.

Duygusal Sözler, Duygusal Mesajlar

Sevgiliye gönderebileceğiniz veya twitter, facebok gibi sosyal ağlarda paylaşabileceğeiniz en güzel ve en duygusal sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Duygusal sözler ile sevgilinize duygu dolu mesajlar gönderebilirsiniz.

 

Dile gelmeyen bazı sözler var. Ne yaparsam yapayım bir türlü ağzımdan çıkmayan. Ölümün olduğu bir yerde, dile getirilemeyen ve söylenemeyen o kadar çok şey var ki… Boşuna yaşadığımızı düşünüyorum bazen, anlatamadığım her düşünce beni biraz daha yaşamamaya zorluyor.

 

Duygularım ölüyor her geçen gün biraz daha fazla. Gerçi ölmeyen bir şey kaldı mı ki dünyada. Ne için geldik ne için gidiyoruz? Sorular dolanıyor kafamda, cevaplayana aşk olsun.

 

Yanlış kararlar verilebilir bazen insan hayatında, lakin yanlışları duygulara yüklemeyin azizim. Duyguların dili yoktur, sadece hissedilir. Eğer aşık olduğun sana yanlış diyorsa, aynı yanlışı onda da ara.

 

İçimdeki bütünlüğü bozan bir düğüm tıkanıyor boğazıma geceleri. Paramparça oluyorum birden. Bütün hücrelerim ayrılıyor sensizken. Duygularım boynu bükük, öksüz çocuklar gibi kıvranıyor duvarları paslı, dökük evlerde. İçim taşıyor sevgili, yetmiyor sayfalar yazmaya.

duygusal mesajlar

Dolu dolu yaşamak lazım hayatı diyebiliyorum sadece. Geldiği gibi ve gelişigüzel…

 

Her aşkın bittiği, her devrin sona erdiği bir dünya burası… Duyguların yok olduğu, hatta duygu katili olunan bir yer. Bedeni öldürmek zulüm gelir oysaki. Bilmezler beden ölür ruh yaşar lakin ruhu ölen bir insanın bedeni yaşasa kaç yazar.

 

Can içimden yanıyorum. Evimin tavanları alev alıyor da düşmüyor tepeme. İçimi korku salıyor her gece. “ Ya gelmesse diyorum.”  Gitme sevgilim, yol yakınken arkanda bıraktığın eşiğin üzerinden içeri geç. Dışarısı soğuk, benim yangınım sen.

 

Aldanmamak gerekiyor bazen her güzel bakan göze. Gözlerin kalbin aynası olduğunu söyleyenlere aldanmamak gerekiyor. İçimiz iblis dolu biline, gözler artık eskisi gibi güzel görmüyor.

 

Duygusal sözler yazımızdaki sözler aşağıdaki duygusal mesajlarla devam ediyor. 🙂

 

Dün gece seni düşündü yine, duygularım hüsranı müşerref… Ah dedim sarsa beni…

duygusal yazilar

Kırgınım; saçlarımdan tırnaklarıma kadar kırgınım.

 

İçimin muhafızları bağırıyordu oysaki. Güvenlik takviyesi yapmalıydım. Sarmalıydım kalbimin etrafını surlarla, Örmeliydim surların etrafını dikenli tellerle. Yapmadım, olduğum gibi çıktım karşına.

 

Ey aşk!.. Geldiğin gibi terk et bu bedeni. Solgun yüzümü, titreyen ellerimi, gün ışığında açamadığım gözlerimi geri istiyorum ben. Gülmek seninle can yakıyor.

 

Güvendiğim günlere dönmek mi istiyorum yoksa hiç güvenmediğim günleri mi asmak istiyorum henüz bilmiyorum. Bildiğim tek şey; hayatım boyunca bütün insanlardan kaçmak, yalnız bir mutluluğa uyumak ve gözlerimi açtığımda sahip olduğum yalnızlık için şükür duası etmek.