etkileyici aşk sözleri

Etkileyici Aşk Sözleri

Etkileyici aşk sözleri yazımızda etkileyici aşk sözleri kısa, etkileyici aşk mesajları, etkileyici aşk yazıları, etkileyici aşk sözleri facebook bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz uzun aşk sözleri, seni seviyorum sözleri, sevgiliye iltifat sözleri, ve sevgiliye hitaplar yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Etkileyici Aşk Sözleri

Aşk; dudaklardan çıkan kahkahalara değil, gözlerden düşecek yaşlara aittir.

 

Seni sevmekten usanmam, sıkılmam, bozulmam. Nerede senin gözlerin varsa, görüş açında her zaman ben olacağım.

 

Gecenin karanlığını senin gözlerin aydınlatır. Yıldızları saçlarına takmaktan vazgeçtiğin gün gündüzler bile kararır.

 

Dünyanın 7 harikası, senin güzelliğinin yanında sönük kalır. Dünyanın tek harikası olmaya sen yetersin sevgilim.

 

Aşk görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok hasreti, kalkmaktan düşmeyi sever. Aşk öyle bir haindir ki, imkansız kimdeyse gider onu seçer.

 

Rüzgarın şiddeti ne olursa olsun, gemiyi karaya ulaştıracak olan reistir. Ayrılığın şiddeti ne olursa olsun, aşkı yeniden bulacak olan kalbindir.

 

İnsan her şeyi kontrol edemez ama her şey insanı kontrol edebilirmiş. Bunu her şeyim olan senden öğreniyorum.

 

Kalbim kırıksa, onu tamir edecek olan yine sen. Gözlerim kapandıysa, onu açacak olan yine sen. Sevmeyi unuttuysam, onu hatırlatacak yine sen. Bir tek sen varsın, bir de senin kudretin.

 

Küçük bir çocukken oynadığımız oyunlar gibidir aşk; çocuksu hallerimizle aldandığımız ama gerçekliği karşısında bir anda büyüdüğümüz bir oyun.

 

Kaçmak çözüm olsaydı, komutanlar savaş alanından kaçarak tarihi yazamazlardı. Kaçmıyorum, inadına yürüyorum sana. Çünkü aşk tarihi bu sefer değişecek bir tek sana.

 

Senin gözlerin olmadan yaşamayı aklıma bile getiremiyorum. Çünkü o gözlerden dünyaya ben de bakıyorum. Aşkını kaybetmekten, aklımı kaybetmek kadar çok korkuyorum.

 

Düşlerde sevmiştim seni, gösteremedim. Hayalimde yaşattığım aşkımızın gerçekte farklı olacağından korkuyorum. O zaman ver bana düşlerini.

 

Çok büyük aşklara değil, sadece senin aşkına ihtiyacım var.

 

Beraber yaşayalım istemiyorum, bir ömür beraber yaşlanalım istiyorum. Birini seviyorsa sadece bunu göze almalı insan.

 

Ben seversem yalnız yürekten severim. İhtişamlı sözleri pek bilmem, zaten senin ceylan gözlerin bütün sözlere bedel.

 

Fikrim sorulmuş olsaydı eğer; gökteki bütün yıldızların yerine, bütün insanlığa senin gözlerinden yansıyan bir çift yıldız verirdim.

 

Yaşamımdaki boşlukları dolduran, umutsuzluğumu kıran, düşlerimi gerçek yapan, bir tek senin sevgindir sevgilim. Ne kadar şiir yazılırsa yazılsın, seni anlatacak kelimeleri bulamazlar.

 

Bence aşk; iki kişinin birbirlerine olan bağlılıklarından çok daha fazlası olmalı. Sadece beraber olmak, birlikte yaşamak olmamalı. Dünyanın en güzel olayı bu kadar basit görülmemeli. Bence aşk; dünya üzerinde hiç çözülememiş bir denklem olmalı. O denklemi çözmeye çalışırken verilen çabanın adına da aşk denmeli.

 

Kadere boyun eğebilirim, ama sensizliğe asla. Kaderimde sen yoksan, ben aslında hiç olmamışım demektir.

 

Balıklar ve ağaçlar suya, insan sevgiye muhtaçtır. Yaşamak için senden kaynaklanan güce ihtiyacım var. Senin aşkın beni hayatta tutar. Ölümsüzlüğün tanımı budur işte.

 

Gönül kimi seviyorsa onda güzeldir. Ben seni sevdim, sadece seninle güzelim.

 

Etkileyici aşk sözleri yazımızın sonuna geldik.

Etkileyici Aşk Sözleri 2016 Kısa

Etkileyici aşk sözleri 2016 kısa yazımızda, hem etkileyici aşk sözlerini, hem en yeni 2016 yılına ait aşk sözlerini, hem de kısa aşk sözlerini bulabilirsiniz.

 

Bazen anlamak yetmiyor seni. Seni her zaman anlamak olmuyor. Bazen anlamayacaksın seni, bazen de saçmalayacaksın seninle, bazen de delirecek ve sokaklara düşeceksin serserice. Sen deli bir aşka fidansın, sessiz bir aşk yok senin hecelerinde.

 

Saç tellerini dağıtıyor sonbahar rüzgarları. Rüzgarlara takılıp gideceksin başka ülkelere diye korkuyorum nedense. Gitmenden korkuyorum sevgili, gidip hiç gelmeyişlerinden korkuyorum. Gitme, bir ömür bende takılı kalsın saçların.

 

Senin gülüşlerin var, yağmur sonrası toprak kokusunu andıran. İnsanın içini huzura boğan, fakat bir o kadar korkutan. Sen gidip gelmek gibisin. Bir ayağın odada, bir ayağın kapı dışında… Sağın solun belli olmaz senin, her an beni bırakıp gidebilirsin. Gitme…

….

Aşk sözleri 2016 yazımızın devamı aşağıdadır. 🙂

aşk yazıları 2016

Kalbindeki ışıkla ısındı benim odam. Ben o ışığı bana geldiği gün sevdim. Odamı aydınlatmanı, yalnızlığımı dağıtmanı, beni ben olduğumda sarmanı sevdim.

 

Güzel bir hayat yaşayamamış olabilirim, ama seni çok güzel yaşatabilirim. Senle eskiyecek kırık döküklerim, senle başlayacak güzel, neşeli günlerim. Sen doğuracaksın güneşi, ben seni besleyeceğim.

 

Kalbine sor, aklın başında değil. Kalbine sor, bu gidiş bu kalbin işi değil. Gitme kal; kalbin kalsın benimle, aklın azat bir kafeslik.

 

Sen sus sadece gözlerin kalsın bu odada. Çek kapıyı ardına kadar ve çık git, bakışların kalsın kapının ardında. Dilin değil, gözlerin söylesin beni hala çok sevdiğini. Bakışlar yalan söylemez, dil şeytan işi.

aşk mesajları 2016

İnanmıyorum hala gittiğine, bittiğin. Biz farklı olan ama aynı bakan gözleriz. Ben bakmadan sen göremezsin, sen konuşmadan ben duyamam. Sen düşünmeden ben saramam, ben bakmadan sen gülemezsin. Eksik kaldığımız oldu hep, tam olmak için birbirimize ihtiyacımız var.

 

Alıp başımı gitmek istiyorum bu insan kalabalığından. Yanımda eski bir bavul bir de sen ol yeter. Biz seninle başka denizlere gidelim. Başka sularda yüzelim. Başka fikirler sevelim ve gitmelerimiz hep birlikte olsun. Terk etmek ne hiç bilmeyelim.

 

Hastalandığımda annemin yaptığı çorba kadar iyi gelirdin sen bana. Derdim tasam kalmazdı, içimde bahalar açardı, hastalık bende barınamazdı. Sen gideli iki gün oldu, ruhum hasta oldu, bedenim yataklara düştü.