facebook sözleri

Facebook Sözleri

Facebook sözleri yazımızda Facebook’ta onlarca beğeni alabileceğiniz facebook sözleri, facebook durumları ve facebook yazıları paylaştık.

Facebook Sözleri

Kalbimin attığı kadar gerçekteki ses tonundaki seviyorumların. Bir kalbime bir de senden gelen sese kulak verdim. Başka ses duymadım, başka dil bilmedim, başka bir dünyaya yer vermedim içimde. Sen benim eşim, güneşim, canım sevgilim…  Kalbim attığı, nefesim yettiği sürece bir tek seveceğim, başka bir sese yer vermeyeceğim.

En olmadık baharlardan kop gel bu gece bana. Gelişinde öyle bir tazelik olsun ki, kış günlerindeki güneşim, yaz günlerindeki serinliğim ol.

Kalbin kahpeyse güzelim ücret ver bu gece mum ışığında bir çarşaf eskitelim.

Hâkimlik sınavına hazırlanan bir arkadaşımın sınavı kazanamayınca ağladığını gördüm ve bu meslek senin harcın değil dedim. Neden dedi, daha kendi gözlerine hâkim olamıyorsun ki dedim.

Alışmamış g*tte don durmaz diye boşa demiyorlar aga, iki gün dikiş tutar üçüncü gün dikiş atar.

Kızın kalbine giren çıkan belli değil, karşıma geçmiş seviyorum diyor. Ulan kaç kişi çalıyor kalbini, hangi zili kullanıyorsan söyle bende taktırayım aynısından kapıma.

En çok da bana sımsıcak gülüşünü özlüyorum sevgili. O esmer teninin ardında yatan samimiyeti, bana güzel bakan gözlerini, beni sımsıkı tutan ellerini özlüyorum. Hayatım boyunca dilediğim, eş diye kendime bildiğim, gelecek hayallerine kondurduğum tek adam sendin. Sende kendinden geçtin, helal olsun.

Hangi kıza sorsam aşk için şiirler döküyor, masum âşık pozları veriyor. Yazdığın şiirin içine ot koyarsan, yiyen öküz çok olur be güzelim.

Bir elimde cımbız bir elimde ayna, umurumda mı dünya kafasının kızları, o kaşlar martı olmuş uçacak haberin yok.

Kalbinin inden gelen sesleri dinledim bu sabah, sanki koş bana dercesine dalgalı bir deniz dalgasına rastladım. Koşsam yutacak, koşmasam arkamdan bakacak.

Nasıl bir çıkmaz, nasıl bir gece, nasıl bir körebe oyunu bu böyle? Ebe de benim, saklanan da. Kendi kuyruğunu takip eden bir kediden farkım yok.

Nasıl bir potansiyel var böyle sende be güzelim, elini veren kolunu kaptırıyor, selam veren borçlu çıkıyor.

Depremler oluyor vücudumda sevgili; beynim beni, kalbim bedenimi sarsıyor. Aşkın sesi kalbimi yerinden oynatıyor, aman vermiyor geceler kalbim hep sen sen diye atıyor.

Bütün olmazları oldurduğunda, olacak şekilde, en olmazları konuşmaya gel benimle. Anlamadın değil mi, olmayacak be yavrum anla işte.

Kendimden geçtim de bir senden geçemedim. Hadi beni boşver sen nasıl bizden geçtin gittin? Nasıl kendini çıkmaz bir sokakta kaybettin, hadi gittin onu anladık, nasıl oldu da sen bize geri dönemedin?

Kağıt kaleme döküyorum bu aralar içimi sadece. Sabah uyanınca kahvaltı yapıyoruz önce, sonra sıcak bir kahve. Ee sigara olmadan da olmuyor hani. Sonra başlıyoruz muhabbete. Gözlerinden giriyorum cümleye, sonra bana atan kalbinden çıkamıyorum. Dolanıyorum kalp sokaklarını, benden başka kimseye rastlamadığımı anlatıyorum. Ben senin kalbinde bir tek bana rastladım sevgili. Nasıl bir aşk ki, benden başka değil kimseye kendine bile yer vermemişsin bu meskende. Seni bana olan aşkınla ve saygınla milyon kere daha seviyorum.

Değil mi en karanlık gecelerin sonu aydınlık, benim sonumda sana çıkıyor. Her geceme sabah sen, her aydınlığıma umut sen… Sensiz bir dünya yaşanmayacak kadar değersiz benim gözümde.

Tut ellerimi dedi, tuttum. Gel yüreğime dedi, geldim. Yürü yollarımı dedi, yürüdüm. Geç sokağımdan dedi geçtim. Saflığıma denk geldi güzelim, bilseydim kalbinin yolgeçen hanı olduğunu, ben senin yüreğinin bin adım ötesinden geçmezdim.

İki gecedir penceremden dışarı bakarken yıldız kayıyor sanıyor ve dilek tutuyordum. Meğer üst kat komşum sigarasını aşağı fırlatıyormuş. Hayattaki şansım ve ben mükemmel bir ikiliyiz.

İçini kirleten ne varsa bırak içinde kalsın. Elbet bir çöpçü gelecek, temizleneceksin…

Aşk kırıntıları kalıyor insanın içinde. Olmayacak bir daha diyorsun, ama sonra oluyor biliyor musun? En güzel şekilde, en güzel haliyle ve tam vaktinde seviyorsun başka bir yüzü, kalbi, bedeni. Ah şu ten uyumunun gözü kör olsun.

Dokununca geçer dediler, dokundukça daha çok bulaştı üzerindeki kirin.

En kirli renktir dedim inanmadılar. Aldım elimdeki vişne suyunu döktüm duvara, kırmızı beyaz oldu başladık Haydi bastır Türkiye’m demeye.

Kalbinden geçeni bilmezsin, dilinden çıkanı bilmezsin. Ama evine kaç er kişi girip çıktı, anlat anlat bitiremezsin.

Canım istedi de sevdim değil, kalbim hissetti de sevdim. Her gece gökyüzünden bir senin için bir kendim için yıldız seçtim. Sabahlara kadar gökte duran resmimizi izledim. Sonra senin üstüne bir yıldız kaydı, baktım yalnızlık çekilmiyor, ben de en yakın yıldıza kaydım. Bu işler parayla değil, sırayla.

Seni seviyorum derken alay etmiyordum, gerçekten seviyordum. Sen sevilmenin hangi yüzünü ters çevirip okudun bilmiyorum, ben sadece dümdüz seni seviyordum.

Ellerimden yükselen duaların ulaştığı göğe kadar içimdesin. Dilimden dökülen de sensin, gönlümden geçen de sensin. Hatta öyle bir şey ki bu benim içim sensin. Sensiz bir dünyayı reddediyorum sevgili, sensiz bir hayat nefes alınmayacak kadar bayat.

Kimseyi hak ettiğinden fazla sevip, değer vermeyin.. Ben denedim tahammül edemiyorlar.

Kendi var da beyni yok gibi.

Her şeye tamam, sana milyon kere  “o tren kaçtı canım.”

Kaç gece ağladım sesimi duy diye diyor şu an şarkının sözleri, şimdilerde merak ediyorum da, sesimi duysan gelir miydin?

Ağlamak ne çare, sevmek bile işe yaramıyor bazen.

Gözyaşlarınızı değmeyecek insanlar için akıtmayın. Gerçekten bazılarının kalitesizliği, sizin gözlerinizden akıyor, yapmayın.

Ağlatmayın be, ağlatmayın artık şu anaları.

Eskiden bir yastıkta kocamak diye bir laf vardı, şimdilerde onun yerini bir yastıkta bir sürü kaçamak aldı.

Hangi yana dönsem seni ve yüzünü görüyorum. Bu şehir artık bana ağır geliyor sevgili. Ya ömrüm tükensin, ya başka bir yerde sıfırdan çayım gözlerimi.

Seni unutmak ne mümkün, her gece sırtımdaki hançer izlerinin acısıyla uyanıyorum.

Hayatıma girdiğin günden beri sadece beni sevmeye devam etmeni istedim. Senin aşkın beni iyi etti, bana iyi geldi. Ben yeniden aşka inandım. Bir gün hiç beklemediğim bir anda hayatımdan sessize çıkıp gittin. Aradığım hiçbir yerde bulamıyorum seni sevgili, neredesin? Yoksa beni sevmekten vaz mı geçtin?

Hayatta edindiğiniz tecrübelerden dolayı asla üzülmeyin. İnanın her tecrübe insanı daha kötülerine hazırlıyor ve dayanma gücünüzü artırıyor. İnanın ve kazandığınız tecrübeleri asla unutmayın.

Seni severim ama kendimi daha çok.

Genel olarak hafta içleri hafta sonunu beklemekle geçiyor, hafta sonları ise yaklaşan hafta içinden korkarak geçiyor.

Seviyorum, öyle çok seviyorum ki bu sevgi doğacak nesillere barış getirecek.

Her şeyi olduğu ve sana geldiği gibi sev. Kim bilir belki düzeni bozuk dünyada böyle düzen alınır.

Sen üzülme diye her gece kılcık şerbeti içtim ben. Yüzün düşmesin, aman üzülme diye kendimi üzdüm gecelerce. Ne uğruna? Kimin içindi bütün bunlar? Sanaydı be, hepsi sanaydı ama ne çare. İnsan olmayana insanlık ne öğretiliyor, ne insanlık yapılıyor. İnsan olmayana, insanmış gibi yaklaşmayın. Hatta alın elinize bir kırbaç, bir tasma öyle dolaştırın yanınızda. Hak, müstahak onlara…

Üç günlük dünyaya beş günlük dert çekmeye geliyoruz hepsi bu. Dahası diğer tarafta, burada yaşadıklarınız sadece filmin ilk fragmanı.

Burası koca bir cehennem, buradan çıkış yok. Ölünce de cehennemde bulacaksınız kendinizi bundan da kaçış yok. İnanmıyorsan o ayrı tabi, sürpriz olur fena mı? 😀

Facebookta paylaşarak onlarca beğeni alabileceğiniz en güzel, en anlamlı facebook sözleri paylaştığımız yazının sonuna geldik daha fazlası için whatsapp durumları ve instagram sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

instagram sözleri

İnstagram Sözleri

İnstagram sözleri yazımızda instagramda paylaşabileceğiniz en güzel sözler, anlamlı instagram sözleri ve instagram mesajları bulabilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medyalardan facebook sözleri, tumblr sözleri ve whatsapp durumları yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

İnstagram Sözleri

Hayatta güvendiğin şeyleri iyi seçmen gerekir. Ben sadece iki şeye aşırı güvenirim. Biri aynada karşıma çıkan kişiye, bir de göğe doğru baktığımda göremediğime. Geriye kalan her şey teferruattır.

Kimseyi üzmek istemiyorum. İnsanlar hak ettiklerini elbet bir şekilde bulurlar. Kimseye dokunmayım diyorum ama kendime baktığım zaman paramparça olduğumu görüyorum. Kırıklarımı toplama gücüm dahi yok.

Aşk gözünle görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, temas etmekten çok düşlemektir. Aşk öyle bir duygudur ki; imkansızı gördüğü zaman kendini tutamaz ve hemen onu seçer.

Çayın yalnızlığa iyi geldiğini okumuştum bir yerlerde. Bol bol demleyip içiverdim ama yeterli gelmedi bana. Ben de canımı sıkacak birkaç kişi buldum, azalma oldu biraz yalnızlığımda.

Kalbimdesin diyen balıklara güvenmeyi ben seçtim. Ne kadar çabuk unuttuklarını aklıma getirmemiştim. Ömrümdesin diyen kelebeklere güvenmeyi ben seçtim. Ne kadar çabuk öldüklerini aklıma getirmemiştim. Bu yüzden kızgınlığım sadece kendime.

Bere takınca daha yakışıklıyım, üstüne güneş gözlüğünü takınca karizmatik oluyorum. Yüzüm hiç görünmediği zaman daha yakışıklı olmaya başladığımı fark ettim. Yazın ortasında kar maskesi takmaya kalkıyorum.

Eski kız arkadaşım benden ayrıldığı zaman ona ‘mutlu olursun umarım’ diye temennide bulunmuştum. Kıza bakıyorum şimdi harbiden mutlu ya. Günde yüz tane şey umarım hiçbiri olmaz, gitti bu tuttu işte.

Kar yağdığı zaman dışarıda kalan hayvanlar romantizm değil buz gibi soğuk hisseder. Bu yüzden çöplerin yanına su ve yiyecek kabı bırakmayı unutmayalım.

Kar beyazını severim senin tenin gibidir diye. Çiçeğin kırmızısını öperim senin dudaklarının alı diye. Kömürün en karasını alırım senin simsiyah gözlerin diye. Bunları senin için yapıyorum, tekrar bana dönersin belki diye.

Gökyüzü büyük bir defter, yıldızlar da en güzel kalemler olsaydı yine de sana karşı hissettiklerimi yazmak için yeterli olmazlardı. Senin aşkını anlatabileceğim bir lisan bulunmadı henüz.

Yalnızlık o kadar güzel bir duygudur ki; kırılmayacağını ve mutsuz olmayacağını bilirsin. Yalnızlığı yaşanması zor yapan tek durum ise, bir ‘kaybeden’ olma duygusudur.

Kadınların ne söylediklerine değil, ne söylemek istediklerine kulağını ver. Çünkü kadınlar bazı şeyleri söylemeyip kendi içlerinde tutarlar. Bilirler ki, söyleyecekler sözler kırıcı olabilir.

İnsanların size olan sadakatlerine sonsuz güven duymamanız gerekir. Çünkü bazen insanlar size değil size olan çıkarlarına sadık olurlar. Çıkarları biterse, sadakatleri de biter.

Mutlu insanları anlamak aslında çok basittir. Mutlu insanlar sahip oldukları her şeyi en iyisi olarak gördüklerinden dolayı, onları kaybetmemek için büyük özen gösterirler.

Görmek istemediğin bir şey varsa gözlerini kapatırsın. Duymak istemediğin bir şey varsa kulaklarını kapatırsın. Bir şekilde her defasında engel olabilmeyi başarırsın. Ya hissetmek istemediğinde ne yapacaksın? Yüreğini asla kapatamazsın.

Hani tabakta yemek biter de kırıntılar kalır ya sona. Benim sana olan aşkım buna benziyordu. Sen beni bırakıp giderken, ben senin arkandan bıraktığın kırıntıları topluyordum.

Fazlasıyla yoruldum, hiçbir şey bilmek istemiyorum. Senden tek bir isteğim var; kucağına usulca sokulmak, saçımda gezinen sıcacık elini hissetmek ve sonsuzluğa giden yolda zamanı durdurarak böyle kalmak. İnan fazla bir şey istemiyorum.

Sen duruma bir çare ararsın, o ise bahane bulmaya çalışır. O senden nasıl vazgeçtiyse, sonunda dayanamazsın ve vazgeçersin kendinden. İkiniz de birbirinizde bulunmayan şeyleri aramak istemişsinizdir. Aranacak bir şey kalmadığı zaman anlarsın yalnızlığı.

Bazı insanlar vardır, küçücük detaylara lüzumundan fazla önem verirler. Bunun sebebi ise, ellerinden asla büyük bir iş gelmeyeceğini biliyor olmalarıdır.

instagram sözleri yazımızın sonuna geldik, instagramda paylaştığınız güzel sözleri bizimle de paylaşırsanız mutlu oluruz.

Whatsapp Durumları

Whatsapp durumları yazımızda whatsapp durumları, anlamlı whatsapp sözleri ve etkileyici whatsapp yazıları bulabilirsiniz.

Whatsapp Durumları

Bağlanmayacaksın! Diyen şair, sen onun gözlerini hiç gördün mü?

Sana kaç kere aşık olduğumu hatırlamıyorum. Unutkanlık başladı sanırım.

Aşk birkaç lafla başlar, dudaktan dudağa beslenir, dokuz ay on gün sonra da baba diye seslenir.

Kalbimi kırdın daha akıllı oldum. Aşk gitti, aklım yerine geldi.

Müsaitsen sana aşık olmak istiyorum.

Sen beni sevmedin ya, şimdi paralel bir evren arıyorum. Belki orada beni seven bir sen vardır.

Yalnız gecelerimin nedeni sensin demeyi çok isterdim ama yalnız gecelerimin nedeni şarj aletimin bozulması.

Okulu sevmemin tek nedeni içinde bir adet sen olmasıydı.

Kalanlar bizimledir. Her ne olursa olsun geriye dönüp bakmamak lazım şu fani dünyada. Her ikisine de bizden cevap vardır. Gidene güzelinden bir yol, kalana da sadakat dolu bir kalp sunarız.

Gün 24 saatse, benim için yarısı sensin. Seni düşünmeden geçen kalan yarısı içinse kendimi sorguluyorum. Aşkı zirvelerde yaşıyorum, kimse bunu fark etmese bile.

Hayatımın anlamını sorguluyoruz ya bazen, sorgulamamak gerekiyor çoğu zaman. Düşündükçe derinleşiyor insan, derinleştikçe içinden çıkılamaz bir hale geliyor. En iyisi anda kal, anı yaşa. Gerisini düşünme.

Çok sevdiğim için mi beni üzüyorsun yoksa senin için ikinci planda birisi miyim? Emin ol ikincisi olduğumu bana hissettirirsen, o umursayan kişiden eser kalmaz. Silersem tamamen silerim.

Seviyor gibi görünüyorsun, ama biliyorum ki sen benden başkasını sevemezsin. Bunun kesin olduğuna emin olduğum için içim çok rahat. Çünkü ben seni canımdan çok seviyorum.

Har vurup harman savuruyorsun. Kelimelerinin bendeki etkilerini bilmiyorsun. Ya da biliyorsun da beni üzmek hoşuna mı gidiyor? Eğer üzülüyorsam sırf sana değer verdiğim içindir. Bendeki değerini düşürme, emin ol bunun olmasını hiç istemezsin.

Ey yürekli adam, seni sevdiğim için zerre kadar pişman değilim. Ama ne zaman döneceksin? Beni ne zaman fark edeceksin? Dünyaya bir aşk hikâyesi kazıma isteğimi kabul edecek misin?

Canım yanıyor belki ama ne demişler: “Ne yaparsan onu görürsün.” Bu cümle senin hakkından gelecektir. Gelmese de geldirirler. İnsanların canını yakmak senin için bu kadar kolaysa, dönüp dolaşıp seni de bulacaktır.

Baldan tatlı sevgilim, fotoğraflarına bakarken yüzümde beliren gülümse hiç gitmesin. Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum ama benim senin hakkında düşüncelerimi tahmin edebilirsin. Düşün ki sana hala sevgilim diyorum…

Hayret ediyorum bazen, nereye gidiyorum, ne yapıyorum, amacım ne? Bu kadar belirsizliğin sebebi ne? Bir şeyler olacak zamanı geldi, hissediyorum.

Bile bile tuzağa çekiliyorsun. Sana değer verenler bunu söyleyince, onları umursamıyorsun. O zaman bunu iyi oku: “Değer verenlerin gözünden düşersen, toplanamazsın.” Bu da sana bir mesaj olsun.

Öyle bir dünya olsun ki, mutluluktan havalara uçalım. Dert, keder, sıkıntı bize hiç uğramasın. Sevdiklerimizle huzurlu olalım. Madem öyle bir dünya olmayacak o zaman maksimum keyif için yaşamaya devam!

Tamam, her şey bitti diyorum. Birileri geliyor ve aklımı karmakarışık yapıp gidiyor. Allah aşkına bunu kasten mi yapıyorsunuz? Artık çıksın gitsin istemediğim kişiler hayatımdan. Sizin içinde benim içinde en iyisi bu olacak emin olun.

Çok sevdiğimden mi acı çekiyorum? Acı çektiğim için mi çok seviyor, çok bağlanıyorum? Hangisi gerçek cevap bilmiyorum ama emin ol bunu kullanmasını çok iyi biliyorsun.

Hayatın anlamını sorgular insan, her zaman sonuçsuz kalır düşünceleri. Aslında çok fazla da düşünmemek lazım, zira çok fazla düşünce insanı çok derinlere götürüyor. O derinlerde insanları boğmak için fırsat bekliyor…

Canıma can katan birisi olmuştun oysa. Seni görünce çarpan kalbim, geceleri seni düşünmekten uykusuz birisi olmam, bunların hepsi yaşanmaya değerdi. Her ne olursa olsun, ikimizin sonu nereye varırsa varsın, bana bu güzel günleri yaşattığın için sana çok teşekkür ederim.

Evvela insanın kendi hatalarını sorgulaması, kendini bir check etmesi gerekir. Aslında bütün sırlar da insanın içerisinde gizlidir. O yüzden insanlara suç atmadan önce kendini kontrol et olur mu?

Aile öyle bir içten yuvadır ki her insanın elinde şansı varsa bu yuvayı sağlam bir şeklide tutmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı öyle bir etkiliyor ki o eksikliği her daim hissediyorsun.

Bıktım usandım artık, sensiz ve seninle anılarımız olmadan yaşamaktan. Ne olur tarihe geçecek anılarımızın olacağı günler gelsin. Ne olur artık bir adım at ve beni gör.

Vicdanımın sesini dinliyorum ve sana acıyorum. Eğer mantığımla hareket edecek olsaydım şimdiye kadar çoktan silmiştim seni, ama var hakkım helal olsun sana. Yeter ki hayatımdan tamamen çıkıp git artık.

Öleceğimi bilsem de bu sevdadan vazgeçmiyorum, vazgeçmeyeceğim. Bilirsin kaybetmeyi de pes etmeyi de sevmem. Varsın bu yolda öldü desinler. İçim de rahat vicdanımda…

Her şeyi bir anda kestirip atıyorsun ya hani, hiç mi empati diye bir şey yok sevdiğim? Beni ne kadar kırdığından neden bu kadar habersizsin? Senin için hiçbir şey ifade etmiyorum? Neyse problem değil artık herkes kendi yoluna baksın.

Tam bitti bitecek diyorum, geliyorsun bir şeyler söylüyorsun ve gene başa dönüyoruz. Canımı her defasında yakıyorsun ve ben her defasında seni affediyorum. Bunu niye yapıyorum? Evet, bilmiyorum.

Fırtınalar kopacak az kaldı. Sabrediyordum, sabrettim ama artık dayanacak gücüm kalmadı. Eee sabır da bir yere kadar. Olacakları iyi izleyin.

Canım sevgilim, senle geçen her anıma binlerce kez şükürler olsun. Seni bana gönderen Allah’a sonsuz teşekkürler.

Aşk bir araba gibidir; çok kilometre yaparsan arabanın değeri düşer.

Aşık olana Bağdat sorulmazmış. Sorsalar da bulamam zaten.

10 yaşındaki bir kız “kokusunu özledim” demiş. Silgisini nerede düşürdü acaba?

Kaynanamı kaybettim, hükümsüzdür.

Çılgınlar gibi sevip, manyaklar gibi evlendim.

Kalbinde yer yoksa ayakta da giderim demek isterdim ama çok yorgunum.

Aşkın gözü kör olabilir ama ben her şeyi görüyorum ona göre.

Siz yağmur altında sevgilinizle birlikte ıslanarak yürüdünüz mü? Bilen varsa açıklasın.

Benim romantik yemek anlayışım tavuk dürüm. Daha fazlasını yapamam. Belki senin için et dürüm olabilir.

Savaşmayın sevişin, sevişirken savaşıyorsunuz zaten. Gerek yok.

Aşk acısı yaşadığını iddia eden Pelinsu (11), evine gidip barbie bebekleriyle dertleşti.

Beyaz atlı prens devri kapandı. Beyaz yatlı prens devri başladı.

Seviyor sevmiyor diye çiçeklerin canını acıtmana gerek yok. Sor bana söylerim ben.

Eğer bir erkek tuttuğu takımın maçı olduğu saatlerde sizinle buluşuyorsa, onu hemen bir güzel paketleyip eve götürün ve sonsuza kadar birlikte yaşayın.

Aklımda sürekli senin izlerin var. O izleri takip ederek sana ulaşmaya çalışıyorum. Seni düşünmeden edemiyorum. Pazarcılar ‘al, al, al, bir milyon’ dediklerinde bile aklıma sen geliyorsun.

Sanırım aşkın beni kör etti. Kusuruna bile bakamıyorum.

Babama sormuşlar eşinle ortak özelliğiniz nedir diye, babam da ‘aynı gün evlenmiştik’ demiş.

Aşk bir muz kabuğuna benzer, dikkat etmezsen kayan sadece ayağın olmaz.

Kızlar park yerlerine benzer. İyi yerlerin hepsi kapılmıştır.

Aşk, boş bir otobüste ayakta gitmez gibidir. Oturmak istersin ama oturamazsın. Her şey için artık çok geçtir.

Yorganımın verdiği sıcaklığı vaat bile edemiyorsan hiç yoluma çıkma yani.

Elektrik alamadım, kabul etmiyorum diyeceksen ben yüksek gerilimli trafo bile olurum.

Seni kuşlara sordum, cevap vermediler. Seni bulutlara sordum, cevap vermediler. Seni annene sordum, bakkala gitti dedi. Niye uğraşıyorum ki?

Sabrın sonu selamettir derler. Sabrettim ve sonuçlarını hep birlikte göreceğiz. Kim dost, kim düşman açık ve net bir şekilde ortaya çıkacak.

Whatsapp durumları yazımızın sonuna geldik.  Facebook sözleri ve instagram sözleri gibi yazılarımızda sosyal medya sözleri bulabilirsiniz.