İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları, sevgiliye İyi geceler mesajları, arkadaşa İyi geceler mesajları adlı yazımızda sevgiliye, eşe, arkadaşa iyi geceler sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz, bu iyi geceler mesajlarını sosyal ağlarda paylaşabilir veya sevgilinize gönderebilirsiniz.

İyi Geceler Mesajları

Günümü aydıracak olan tek gerçeğim, iyi ki varsın. Seninle uyuyacağım ve senle kalkacağım bütün günler için uyuyacağım bu gece. İyi geceler meleğim.

 

Daha dün gibi aklımda ilk birlikte uyuduğumuz gece. İkinci bir kişiyle uyuyamazdın, bütün gece bir sağa bir sola dönmüştün. Sonra kolunu yastığın altına koymuştun. Diğer elini de benim üstüme atmıştın. Sen uyurken bana sarılmıştın sevgili. Şimdi sensiz uyumak o kadar zor geliyor ki bana. Uzak diyarlardan sesleneceğim belki de artık hep sana, ama söylemeden uyumak istemiyorum. İyi geceler yastık arkadaşım, iyi geceler yarım kalan hikayem.

 

Bugün ayrı uyuyoruz biliyorum lakin birlikte aynı yastığa baş koyacağımız günlere çok az kaldı bebeğim. Birlikte bizim yatağımızda uyuyacağız uzun yıllar boyunca ve ben senin kollarında yaşlanacağım. Bunları düşünerek kapat gözlerini, seni seviyorum iyi geceler.

iyi geceler sözleri

Her gecem seninle aydınlansın istiyorum artık ve bu ayrı yatmaların bir sonu gelsin istiyorum sevgili… Bensiz uyuduğun son gece olması dileğimle, iyi geceler.

 

İyi geçen geceleri varmış insanların. Güzel ve rahat uyudukları, sevdiklerini koynuna alıp yattıkları, gözlerini aşkla huzurla kapattıkları iyi geceler varmış. Hala varlığından haberdar olamadığım ve bana uğramayı düşünmeyen geceler bunlar sanırım. Varsın uğramasın, bölmesin huzursuzluğumu iyi olan geceler.

 

Yalnız uyumaktan soğuyalı epey zaman oldu. Şimdi soğuk yatağıma sensiz girmenin acısıyla kıvranıyorum.  “İyi geceler sevgili.” demek geliyor içimden. Alnından öpmek, sana sarılmak ve gözlerimi kapatmak lakin olmuyor sevgili. Sen beni istemiyorsun ve sensiz geceler geçmek bilmiyor.

iyi geceler mesajları

Sigara dumanı kadar silüetin olsa odamda, yatağımda… İnan etmem şikayet. “İyi geceler.” derim kapatırım gözlerimi. Bana senden bir parça bırak sevgili, beni senle şımart. Sensiz uyumak istemiyorum artık, sensiz bir gece daha geçirmek istemiyorum. Seni çok seviyorum ve bir tek sana iyi geceler demek istiyorum.

 

Sabah güneşi yüzüne vurunca açacaksın gözlerini, ay ışığını görünce de kapatacaksın. En yakın ışık aydan gelecek bu gece, sabaha epey var. Ay ışığının seni benim için öpmesi dileğimle sevgilim, iyi geceler.

 

Çok güzel seninle aynı gecede, aynı yatak içinde aynı yastıkta uyumak… Seninle dinlemek geceyi ve seninle kavuşmak sabaha kavuşmak… İyi geceler melek yüzlü, bebek masumluğunu üstünde taşıyan sevgilim. Hadi bizi sabaha kavuştur.

Daha fazlası için iyi geceler mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.