Özlem Sözleri Sevgiliye

Özlem sözleri yazımızda sevgilinize, eşinize veya sevdiğiniz herhangi birine özlediğinizi anlatabileceğiniz mesajları bulabilirsiniz. Sevdiklerinizden uzakta kaldıysanız ve onları özlediyseniz özlem sözleri göndererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Özlem Sözleri

Daha şimdiden özlüyorum… Ayak seslerini arıyorum yanımda yöremde, nefes alış verişlerini arıyorum hemen çevremde, arada bir sıkılıp yanıma gelmelerini, beni öpüp sevmelerini. Çok özledim sevgili, inanabileceğin gibi değil, tahmin edebileceğinden çok fazla.

 

Uyurken seni izlemeyi dahil, bütün hallerini özlüyorum. Bana nasıl sihirli dokunduğunu, üzerimdeki yorgunluğu nasıl aldığını anımsıyorum. Öyle çok özlüyorum ki, burun kemiğime kadar sızlıyorum. Özlemin bu kadar zor olduğunu bilmezdim. Evet yanlış duymadın, ben ilk defa özlem çekiyorum. Senle başladı, sana kadar devam ediyor.

 

Aynı evin içinde nefes alışlarımız vardı, bilmem hatırlar mısın? Ben hiç unutamadım, ben hiç çıkamadım o evden. Ben hala özlemle anıyorum o yılları, o günleri. Günlerce süren kavgalarımızın verdiği tatlı sancıyı şimdilerde anlıyorum. Heder etmişiz sanıyorduk hayatı, oysa çok tatlı hallermiş. Ah be kadın, öyle özledim ki odanın içinde dönüp duran seslerini… Gelsen yine şenlense gönlüm…

 

Bir özlemmiş bir insanı, diğerine bağlayan. En güçlü bağ, önce aşktan sonra özlemden geçermiş. Özledik biz, deli gibi hem de… Özlemin en dibini, aşkın en delisini gördük. Hala özlüyorum sevgili, göremediklerimizden çok, gördüklerimizi özlüyorum.

sevgiliye özlem sözleri

Özlüyor insan, kim ne derse desin. İçimiz bu duyguyla yoğrulmuş, özümüz bu ipten geçmiş. Özleyen insanlar iyi insanlardır, onlardan kötülük gelmez. Demem o ki; özleyin ve özlediğiniz insana sıkı sıkı sarılın. Üç günlük dünyada beş günlük eziyet etmeyin birbirinize. Özlemle, aşkla, sevgiyle var olun.

 

Sesini duymayı özlüyorum en çok. Sonra kızgın hallerini, kahkahalarını, şirinliklerini, avuç içlerini… Hepsini özlüyorum işte be, gün boyu oyalıyorum da kendimi akşam olup eve gelince elim hemen sigaraya gidiyor. Bir sigara içimlik gidiyor aklım başımdan, başıma hemen sen geliyorsun. Özlüyorum kadın, çok özlüyorum.

 

İçimdeki aşkın özleme dönüşmesi o kadar ağrı veriyor ki kalbime, dayanamıyorum bazen. Bütün camları kırıyorum, duvarları yıkıyorum yine de erişemiyorum sana. Camlar batıyor ayaklarıma, her yanı kan bürüyor. Özlemden kanıyorum sevgili, çok özlüyorum. Hiç gitmemiş ol, hiç özlememiş olayım. Ben seni özlemek değil, yaşamak istiyorum. Ben seni aşka boğmak, aşkla yoğurmak istiyorum.

 

İçimi en dağlayan duygudur özlem. Ne zaman saklansam gelir bulur beni, hiç bulamadığı olmaz. Hemen yapışır yakama, hesap sormaya başlar. Ben de fazla direnemeyip teslim olurum hemen. Özlemek çok zor be kadın… İnsan özledikçe gözleri doluyor. İnsan özledikçe gırtlağına kadar batıyor.

En Güzel Hasret Sözleri

Hasret sözleri ile özlediğiniz kişilere özlediğinizi anlatabileceğiniz güzel özlem sözlerini bulabilirsiniz.

 

Hasretinle yandı gönlüm diyor bir şarkıda… Gerçekten yanıyor sevgili, bu özlem beni yakıyor. Ya eriyip su olacağım, ya buhar olup havaya karışacağım. Sensizlikten çıldırmak üzereyim, kulaklarımda sesin, ellerimde elinin sıcaklığı. Hala gittiğin günkü gibi sıcak ve tazesin.

 

Hasret çekmeyen nereden bilsin, sen hasret edilen tek güzelsin. Yürüyüşünü, bakışını, gülüşünü, gözlerindeki buğulu yaşları, bana ellerini uzatışını… Hiç birini çıkaramıyorum aklımdan. Öyle deli özledim ki seni, sanki devirecek dağları bu hasret, yollar kapanacak yine de gelemeyeceksin. Sanki hep bir engel çıkacak ve sen bir daha hiç benim evimin kapısından içeri giremeyeceksin.

 

Özledim diye ağlamak gerek bazen, akmalı o gözyaşı. Karışmalı yanaklarıma bıraktığın öpücüklerin kıyısına. Yerleşmeli o yaşlar o yanaklara, değer bilinmeli her şeyden önce, beklemeli ve beklenen gelmeli.

hasret sözleri

Hasret çekmek zor zanaat vesselam… Her yeni güne büyük bir acıyla uyanmak, her yeni güne eksik başlamak ve her yeni günden güzelliğini saklamak… Sen gittiğinden beri yanmıyor sobam, tütmüyor bacam. Evime ayak bastığın gün gönlümün ateşiyle harlanacak duman, ısınacak odam. Kış başladı sevgili, bu soğukta dondurma beni…

 

Ellerimi cebime atıp yürüyorum artık. İlk başlarda çok zor oluyormuş. Yanımda olup, elimi tuttuğun günler geliyor aklıma. Sıcacık avuçların vardı ellerimi ısıtan. Bu kadın benim diyordun ellerimi tutarak ve bu kadın çok gurur duyuyordu senin olmaktan. Hasret kaldık desem olmayacak, ben hasret kaldım.

 

Gülkurusu dudaklarından öpeyim kadın, o masum bakışlarında dinleneyim. Hele bir gel bitsin bu hasret de, razıyım beklemeye. Özledim seni ve sana dair her şeyi. Şımarıklıklarını, kahkahalarını, uykunda sıçrayışlarını… Gel de şımar, kahkahalara boğ duvarlarımın soğuk yalarını.

hasret yazıları

Gözlerimin içine bakıp, bana aşk dolu şarkılar söylemeni özledim. Hasret türküleri tuttur istedim yine bu gece. Yeşil gözlerinden bir özlem bulutu gönder istedim bu gece. Sadece seni ve senin olmayı istedim.

 

Hasret gemileri uğramış limana, herkes hasretini bırakmış. Şişeler vurmuş sahil kıyılarına, yazılan mektuplar yırtılıp atılmış. Sigaralar içilmiş hunharca, kimisi yarım bırakılmış kimisi izmarite kadar yanmış. Bu gece bu limanı hasret kuşatmış. Bütün aşıklar bu limanda yanmış.

Özlem Sözleri, Özlem Mesajları

Sevdiğinizden uzaktaysanız ve onu özlediyseniz ona olan hasretinizi, sitemizdeki özlem sözleri‘ni göndererek ona da hissettirebilir ve özleminizi az da olsa dindirebilirsiniz. Sizde yorum yazarak özlediğiniz kişilere özlem sözleri ve özlem mesajları yazabilirsiniz.

Hatırlıyor musun birlikte gülmekten büyük keyif alırdık. Hatta birbirimize bakınca, kahkahalarımız soluksuz kalana kadar kendimizi durduramazdık. Çok özledim sevgili. Seninle katıla katıla gülmeyi, bayılana kadar ağlamayı çok özledim.

Özlüyor insan değil mi? Yanı başındaki aşkın birden uzaklaşması ağır geliyor kalbe. Aynı masada yanan mumları izlediğimiz ve mum alevinde birbirimize nasıl taptığımızı düşünmeden edemiyorum. Çok özlüyorum, tahmin edebileceğin gibi değil.

Uyurken seni izlemeyi çok seviyordum.  Bebek masumluğunu saklıyordun göz kapaklarında. Korktuğunda sıçrıyordun, bazen ağlayarak uyandığın ve sımsıkı bana sarıldığın oluyordu. Hepsini çok özlüyorum.

özlem mesajları

Sesini duymayı özledim. Arasam açar mısın meçhul. Deli cesareti sarıyor bazen bedenimi, elim gidiyor telefona, basamıyorum tuşa. Sonra lanet okuyorum sensiz olduğum, özlemle dolduğum her güne.

Aynı gökyüzünü paylaşıyoruz hala. Kafam her yukarı kalktığında aklıma ilk sen düşüyorsun. Göz bebeklerim büyüyor ardından. Bütün yaşlarıma sen karışıyorsun. Damla damla akıyorsun gözlerimden ve ben senin yaşattığın özlemde, her geçen gün biraz daha boğuluyorum.

Hiç birinin ten kokusunu özlediğiniz oldu mu? Dokunuşlarda kaybolduğunuz yahut sırf kokusu burnunuzun ucuna geldi diye gece yarıları uykunuzu böldüğünüz? Benim oldu. Aşk tarif edilebilecek bir duygu değil, özlem de başa vurunca sek içiliyor rakılar.

özlem sözleri

Ciğerlerime dolan sigara dumanı bile seni arıyor her köşemde. Öyle çok özlüyorum ki sesindeki narinliği… Özlem yerini öfkeye bırakıyor, nerede nasıl olduğunu bilmemek canımı acıtıyor sevgili. Boğazımdan tek yudum geçmiyor sensiz günlerde, bak kilo da verdim. Her gün daha çok ve çabuk yaşlanıyorum. Gel de bitsin artık bu kavga. İçimde bağıran sesleri bir tek senin soluğun kesebilir.

Dün yağmura tek başıma yürüdüm. Çekebildiğim kadar çektim yağmur kokusunu fakat sen doldun içime her nefeste. Özlemiş burnum seni, kokun uzun zamandır uğramamış hücrelerime. Sırılsıklam oldum seni çekeceğim içime diye. Katlanılır gibi değil gerçekten, özlem büyük mesele.

Özlediğim ne varsa bavula tıkıp gönderdim ilk trenle uzaklara. Artık özlemeyeceğim, vazgeçiyorum. Aşktan, geceden, günden, sevgiden ve özlemden vazgeçiyorum artık. Hiçbir kıyıma vurmayacak artık senin izlerin, sen özleme bile ihanet edensin.