Etiketlendi: romantik mesajlar

Romantik Sözler & Romantik Mesajlar & Romantik Yazılar

Romantik sözler yazımızdaki romantik mesajları sevgilinize göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Romantik sözler yazımızdaki sözler hiç bir yerde bulamayacağınız en etkileyici romantik sözlerdir.

Romantik Sözler

Şarap kadar sevilir mi bir kadın. Sevilir elbet, şarap kırmızısı olunca dudakları. Öpünce şarap tadı alıyorsan dudaklardan sevilir, şarap kokuyorsa teni sevilir. Oturup seninle şarap içmeyi biliyorsa daha bir sevilir. Ah benim şarap gibi yıllanan, yıllandıkça daha da tatlanan, ballanan sevgilim. Bir mum ışığı eksik sanıyordum, onu da gözlerinde buldum.

 

Seven ve sevilen herkesten farklı bizim aşkımız. Ben ki sana ulaşmak için Mecnun’u, Ferhat’ı, Kerem’i geçen sen ki, Leyla’dan, Şirin’den, Aslı’dan daha çok aşka düşen. Onlar kavuşamadı diye aşk oldu, biz kavuşacağız ve değişecek bu düzen. Kavuşunca daha büyük aşk olacak. Aşk kavuşunca aşk olacak…

 

Senin güzelliğinin yanında çiçekler eksik, kuşlar dilsiz, kelebekler kanatsız kalır sevgili. Senin varlığın bir sultan edası yaratır ayak bastığın topraklarda. Çöllere sel basar, yağmur ormanlarının toprakları kurur güzelliğinden. Sen dengeleri sallarsın da benden başkasına meyletmesin. Herkes seni ister ama sen bir tek bana kalansın. Seni seviyorum sevgilim, ömrüm boyunca seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim.

romantik sözler

Hayatım, gülen yüzüm, damlayan yaşım, başımın tacı, melek bakışlım… Senin masumiyetinle yıkandı bugün gül bahçeleri. Bugün bitiyor kuraklı bütün diyarda. Bugün sen gülümsedin serinledi yangınlar, dindi fırtınalar, çekildi hırçın dalgalar. Sakinliğe yüz sürdü bütün insanlar. Bugün dünya çok güzel bir hal aldı sevgilim ve güldüğün sürece bu sakinlik ebedi kalacak gözümde.

 

Sen ki beni benden alan, aşkı bana katan kadın… Hiçbir ömür geçer mi sen olmadan. Sensiz bir gün hayat mücadelesi verir mi bu deli gönlüm. Olmadığın bir yerde ben hep sürgünüm. Sensiz ayak basmaktansa toprağa, toprağın bin kat altında yatarım ömrüm boyunca.

 

Hep yanımda kal, benimle ol, evlenelim gerekirse. Sensizlikten biçare olan gönlümün sızısı ancak sen yanımdayken son bulur. Sevenler kavuşsun demişler, sevenleri kavuştur Rabbim.

romantik sözler

Hayat sevincim, evimin prensesi… Gönlüme gelmekle ne büyük lütuf gösterdin. Bu gönlüm seni her gördüğünde bu hızda çarpacak. Senin varlığın bana daha çok aşk katacak. Sensizlik sonum olacak.

 

Dağınık saçların yine, uykundan her uyandığında böyle olur. Yaşlı gözlerin yine, her ibadete boğulduğunda böyle olur. Ellerin titriyor yine, beni her gördüğünde böyle olur. Hızlı çarpıyor kalbin, otur yorulmuşsun. Ter akıyor alnından, strese boğulmuşsun. Seni tanımak benim boynumun borcu kadınım, gel göğsüme koy başını sana sonsuz saadet yaşatayım. Bak atan kalbime, ne zaman başını koysan bir kuş azat olur bu kafeste.

Romantik Sözler

Romantik sözler, romantik mesajlar, romantik aşk sözleri, kısa romantik sözler yazımızda etkileyici romantik sözler bulabilirsiniz. Sevdiklerinize yollayabileceğiniz en romantik mesajlar bu yazımızda.

Romantik Sözler

Dünyanın en güzel gözleri sana ait. Çünkü hiç kimse senin bana baktığın gibi bakamaz. Senin baktığın yer ben güzelim, sen daha güzelsin.

 

Gönlümün en derininde yer alan sen, ömrümün en güzel anlarında yer alan yine sen. Sana her şeyi borçluyum. Borcumu seni mutlu ederek ödemiş olurum.

 

Senin ellerine dokunduğumda, sanki bir çiçeğe dokunuyor gibi hissediyorum. Bir çiçek boynunu hiç eğmemeli değil mi?

 

Yakınlık, mesafelere karşı daha tehlikelidir. Çünkü mesafeler seni diri tutar, özlem vardır. Yakınlık ise kaybetme korkusu verir.

 

Ne kadar mevsim varsa, hepsini senle birlikte yaşamak istiyorum. Seninle beraber üşümek ve seninle beraber ısınmak istiyorum.

 

Benim en büyük sırrım sensin. Kimseye anlatamam, sadece yaşarım o sırrı.

 

Bana sorarsan eğer, hayatı mı yoksa beni mi tercih edersin diye. Hayatı diyeceğim, çünkü o hayata anlam katan sadece senin varlığındır.

 

Ne kadar uzakta olursak olalım, hep aynı gökyüzünü paylaşmış olacağız.

 

Seni sensiz yaşayamam. Benim olmadığın sürece eksik kalırım. Benimle bir ömür tamamlanmak istemez misin?

 

Küskünlükler, tartışmalar, gerginlikler hepsi tatlıya bağlanır. Sadece bir erkek aldatıyorsa bunun affı yoktur. Yalnız sana ait olacağıma söz veriyorum sevgilim.

 

Gülüşünü göremediğim ve hissedemediğim gün, büyük ihtimalle ölmüş olduğum gündür.

 

Gül rengi dudaklarının bir damlasına muhtacım sevgili. Süzülen bakışların, incecik ve zarif belin, Fransız edası hallerin kırmızı bir şarap şişesiyle öyle güzel oluyor ki. Öpmek istiyorum alnının en ortasından.

 

Bu güne anlam katan tek şey sensin sevgili. Gülüşlerin, bakışların, kalbinin sıcaklığı, kollarının sarılışı… Evim oldun, yolum oldun, izim oldun. Ben sen oldum, beni buldum, seni buldum, bizi buldum.

 

Nasıl güzel bakar o yosun gözlerin. Nasıl pembeleşir utanınca yanakların, nasıl güzel güler senin gamzelerin. O gamzelere ev kurası gelir insanın, e birde aşıksa yuvası olsun ister kalbinin dikenler sarılmış yerleri.

 

Yeni bir açtın bana. Şimdiye kadar geçtiğim eşiklerin en güzeliydi bu. Hiç atmadı kalbim ağzımda benim, bunu başarabilen tek kadın sensin.

 

Ellerin ellerime değdiği gün içimde kopan fırtınaların dindiğini, ateşimin yükseldiğini, ensemden boncuk terler aktığını ve bütün mahallenin alev aldığını hissettim. Senin dokunuşların hiç basit ya da öylesine olmadı cesur kadın. Sen hep derin dokundun, özel dokundun, güzel dokundun. Bana dokundun içim güzelleşti, hayatıma dokundun gökkuşakları çiçek açtı, insanlara dokundun açlık susuzluk dindi. Sen hep cesur dokundun, sen hep dokun.

romantik mesajlar

Romantik sözler 2016 yazımıza devam ediyoruz. Eğer romantik mesajlar yazımızı beğendiyseniz size yorum yaparak en romantik yazıları bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla romantik sözler için aşk sözleri, duygusal sözler ve seni seviyorum sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

 

Seninle atıldığım ilk yangın değil bu. Sana ve sana dair yaptığım ilk delilik değil. Seni hep böyle sevmenin verdiği cesaret olsa gerek ki, sen de beni böyle çılgın sevdin. Biz hiç sıradan olmadık, hep bizdik işte. Biz, biz olalı daha hiç kırılıp düşmedik. Hiç düşmeyelim meleğim, hep biz, biz olarak kalalım.

 

Düşersen kaldırırım, ağlarsan silerim yaşlarını, seversen aşk yumağı olurum sana, bağırırsan susarım… Sen var olursan ben yaşarım. Sen gülersen ben kahkaha atarım. Sen ben olursan, ben de sen olurum, biz kokar hep buralar.

 

Çiçeklerin kokusu da neymiş senin yanında. İnsanlar hiç koklamamış mı gerdanını, hiç rüzgarda raks eden saçlarının gül kıvamı değmemiş mi burunlara. Hiç mi almamış burunlar kömür kokusu yerine senin kokunu. Güzel kokan kadın; çiçek kokularının tadı kalmadı burnum boynuna, kalbim aşkına değene dek. Sen hep böyle mi kokardın?

 

Sen mi doğarsın odama böyle sıcacık, ışıl ışıl. Gözlerinden mi çıkar bu aydınlık, yüreğinden mi? Hep böyle mi öpersin, hep böyle mi seversin?

Romantik Sözler, Romantik Mesajlar

Romantik sözler ile sevgilinize romantik mesajlar göndererek onlara romantik bir sevgili olabilir ve mutlu edebilirsiniz. Sizde sevdiklerinize romantiklik yapmak için sayfamızdaki romantik sözleri kullanabilirsiniz.

 

Yüzümü okşayan rüzgarın, senin yüzünü de okşaması kanıtlamaz mı bütün aşkı devranımı? Beni seven rüzgar seni de seviyor, bana doğan güneş sana da doğuyor, beni karaya çalan gece seni de karaya çalıyor.

 

Yeryüzünün bütün bahçelerine ev sahipliği yapıyor sanki güzel yüzün. Gülüyorsun menekşeler açıyor gamzelerinde, utanıyorsun kırmızı güller açıyor yanaklarında, öpüyorsun pembe zambaklar boy salıyor dudaklarında. Ağladığında boynunu büküyor yapraklar, toprağın kuruyor.

 

Sevmek ne ki senin yanında… Sen karşımda olunca sevmek olmuyor bu hissettiğim; adı henüz koyulmamış, içimi çırpınan bir kuş gibi attıran, yüzümü huzura boğan bir şey var sende.

 

O kadar güzelsin ki, güzelliğin bile adı gölgeye düşer seni gördüğümde. Bütün güzel bilinen şeyleri küstürürsün sevgili.

romantik sözler

Mevzu bahis edilen senin gül cemalin. Dikenlerinle de güzelsin. Sen bana geldiğin gibi ve kendin kaldığın gibi güzelsin. Değişmemelisin, değiştirilmemelisin.

 

Göz pınarlarında saklanan yaşların, yanaklarına düşünce içimin içlerine kadar titriyorum. Senin incilerin değerli, ağlama sakın. Sen her ağladığında insanın intihar edesi geliyor, o akan masum yaşların altında.

 

Sayfamızdaki romantik sözleri beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayınız.

 

Omuz çukurlarına gömsünler istiyorum beni. Yüzüne, yanağına, kulağına yakın olayım, hiçbir kuvvet atamasın beni senin varlık yanından. Ben öldükçe de sende var olayım zira herkese kısmet değil omuz çukurlarının derinliğine sığmak.

 

Güzelliğinin karşısında anlamını yitirebiliyorsa her cümle, buna aşk denir. Aşk eğer uğruyorsa ikimize aynı anda, buna mutluluk denir. Mutluluk sarıyorsa dört bir yanımızı umarsızca, buna bir yastıkta kocayın denir. Benimle anlamını yitiren cümlelerin içinde kaybolmaya var mısın sevgilim?

romantik yaziları

“Geceler boyu sesine uyandım.”  diyor Ogün Şanlısoy. Ne şanslı bir adammış, ben hiçbir rüyamda bulamıyorum gittiğinden beri seni. Uyanamıyorum sesinin güzelliğine. Bu terk ediliş can yakıyor kadınım, gel yeniden bir olalım, biz kalalım.

 

Öylesine güzelsin ki… Nefes alışlarım değişiyor, henüz yeni aldığım nefes bana yetmeden hemen bir diğer nefes başlıyor. Bazen de seni izlerken nefes alınmıyor, unutuluyor. Soluğumu kesiyor duruluğun. Ölmeye yüz tutmuş bir fani oluveriyorum birden. Ölecekmişim gibi hissediyorum sevgilim, güzelliğin beni idam ediyor.

 

Gül rengini andırıyor yüzünün her bir karesi. Güller gibi kokuyor, güller gibi yaprak döküyorsun. Bu döktüğün son yaprak olsun.

 

Sakın ağlama; sen ağlayınca baharlar kayboluyor, kara kışa gün doğuyor…