Etiketlendi: sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevgi sözleri yazımızda bulabileceğiniz en güzel aşk sözleri yazılarını sevgiliye gönderip onları mutlu edebilirsiniz. Sizde sevgi sözleri yazımıza yorum yaparak sevginizi haykırabilirsiniz.

Sevgi Sözleri – Aşk Sözleri

Her yeni doğan günle yeniden doğ bana. Her dolunayda yeniden sev beni. Her biten günle yeniden başla bana, sen bitmek nedir bilme. En güzel yerinden tekrar tekrar yaşayalım bu hikayeyi. En olmadık yerde, en anlaşılmaz şekilde soluksuz kalalım seninle.

 

Beklemek seni günler geceler, sevmek seni ekmek gibi su gibi, bir olmak senle etle tırnak gibi… Sana bakınca insan ayrılığı unutuyor, zamanın ortasında donup kalıyor. Sen hiç bitmeyecek kadar güzelsin.

 

Ansızın girdin hücrelerimden içeri, hiç düşlemediğim bir hikâyenin başkahramanı oldum seninle. Her geçen gün büyüdün içimle, ben de seninle. Şimdi elimden çekip götürsen beni hiç bilmediğim bir yere, bir an bile tereddüt etmem gelirim seninle.

 

Ay ışığının denize vurduğu gibi vuruyor bakışların yüzüme, beni aydınlatıyorsun sevgili. Bakışların beni çıkarıyor göklere, en korktuğum yerde sadece seninle sakinleşiyorum. En bilmediğim yollara giriyorum bir tek sözünle, en olmadık kışlardan geçiyorum bir tek sözünle. Önemi yok, sen yeter ki iste.

sevgi sözleri

İçimdeki boşluk hissi her geçen gün beni biraz daha boğarken yetiştin bu gömülmek üzere olan cenazeye. Tam nefesim benden gidecekken, ruhum bedenimden çıkacakken susturdun Sur’u. Dudaklarımın içine üflediğin ilk nefes bana başlangıç oldu. Senin nefesinle, seninle yaşamak beni olduğum dünyadan başka bir yere taşıdı. Ben bugün olmak istediğim yerde, olmak istediğim şekilde ve seninle devam ediyorum hayatıma. Seni seviyorum.

 

En güzel baharlardan daha güzelsin sevgili, en güzel gökyüzünden daha mavi, en hırçın denizden daha dalgalı,  en güzel mevsimden daha sıcaksın. Sen güneşsin sevgili; bütün merkezlerim sana ve ışığına muhtaç. Sen yok sanılan diyarın sultanı, sen meleklerin kanadı, sen kalbin atış sebebisin.

 

Gözlerinin içindeki ışığa rastlamadım başka hiçbir yerde. Benim aydınlanmam için gözlerindeki ışığa ihtiyacım var sevgili. Daha önce kimsede bulamadım kalbindeki sıcaklığı, benim ısınmam için kalbine ihtiyacım var sevgili. Daha önce hiç yaşamadım böyle bir aşkı, benim yaşamam için aşkına ihtiyacım var sevgili.

 

Parmak uçlarımdan saç diplerime kadar sen doluyum artık. Havayı senin burnundan soluyorum, aşı senin ağzından yiyorum, doğayı senin kulaklarından duyuyorum. Senin gözlerinden bakıyorum dünyaya ve insanlara, senin sesinle bir olup senin dilinden konuşuyorum. Ben sana dönüşüyorum sevgili, ben beni unutuyorum.

 

Tek bir an değil, nefes aldığım her solukta benimle birlikte olduğunu hissediyorum. Özlüyorum seni yanımdayken, uzakken, yakınken ve sen yokken. Seni özlemediğim tek bir an bile yok sevgili, sensiz yaşadığıma hiç şahit olmadı ne akrep ne yelkovan. Seninle doluyor ciğerlerim, seninle atıyor kalbim. Ben senin olmadığın bir dünyayı neyleyim…

 

Tüm sevgi sözleri için aşk sözleri kategorimize bakabilirsiniz.

Anlamlı Sevgi Sözleri & Mesajları

Anlamlı sevgi sözleri yazımızda sevgilinize, eşinize ve sevdiğiniz kişilere gönderebileceğiniz sevgi sözlerini bulabilirsiniz.

Sevgi Sözleri

Ellerimin içinde gülüşleri gizli yarim. Benim menekşe menekşe kokan, pembe pembe açan, cıvıl cıvıl bakan sevgilim. Yüreklerimizin yan yana kor olup yandığı her geçen gün için sana bir kez daha aşık olmayı seviyorum. Her saniye artan bir sevgi yaşatıyorsun bana. Bu güzel aşk için seni daha çok seviyorum.

 

Güzel yüzünün güneşin parlaklığını gölgeye düşürdüğü günler hiç bitmesin istiyorum. Sen her aman güneşten daha parlak olmalısın. Denizden daha mavi, geceden daha zifiri, sütten daha beyaz… Sen her şeyin baş tonu olmalısın. Şarabın en seki, rakının teki, gecenin karası, günün beyazı ve benim gönlümün atan sesi.

 

Ellerim avuçlarında olmayınca, aldığım nefesim anlamı kalmıyor adam. Günüm seninle başlamalı hep, gecem seninle sabah kavuşmalı ve sen hep benim hayatımda kalmalısın. Bunu bugün bir kez daha anladım. Sen varlığınla gönlümü şenlendiren, buram buram aşk kokan ve sakallarının arasında gül bahçesi saklı tutan adam… Seni çok seviyorum, beni sevdiğin için ve bana kendinden verdiğin için seni çok seviyorum.

sevgi mesajları

Kadın dedin mi sen gibi olmalı mesela. Sen gibi bakmalı, sen gibi gülmeli, sen gibi duymalı ve sen gibi hayatı sevmeli. Bütün zorlukların üstesinden tek başına gelebilmeli bir kadın, sevdi mi en dibinden, içti mi en sekinden içmeli. Sen gibi bakmalı dedim ya hani, bakarken gözlerinde denizlerin mavisini, yosunların yeşilini taşımalı. Tek renk bakmamalı. Tüm bunları fark etmemi sağladığın ve benim hayatımın kadını olarak kaldığın için sana daha da aşığım bu gece. Seviyorum seni kadın, seviyorum işte…

 

Aşk seninle başladı, bizimle devam ediyor. Bugüne kadar gözlerimin seni görmemiş olmasına katlanamıyorum. Eğer bir dilek hakkım olsaydı, dünyaya gözlerimi açtığım anda yanımda olmanı ve gözlerim kapanana dek yanımda kalmanı dilerdim. Senden önce yaşadığım hayat için o kadar üzülüyorum ki, her anımda olmalıydın. Bugün nasıl karşımda oturuyorsan her yemekte, önceden de böyle olmalıydı. Seni dünümle, bugünümle ve yarınımla seviyorum sevgili.

 

Yanında nefes almak o kadar güzel ki sevgili, insan yaşadığının farkına varıyor. Senin yanındayken yaşıyorum ben bir tek, sen varken gülebiliyorum. Senin olmadığın anlarım bir kitabın boş sayfaları gibi soğuk ve anlamsız. Bu masalın tek kitabı sensin ve seninle ben yan yana oldukça bu kitapta boş sayfalara yer verilmeyecek.

 

Güzelliğin geçecek belki, ama biliyorum ki gönlün beni ilk günkü kadar güzel sevecek. Ellerimiz bir gün olsun ayrılmayacak ve sen benim her zaman baş tacım olacaksın. Bütün günlerim ve gecelerim sana ait olacak. Bütün kadehler bize kalkacak ve ben yalnız sana aşık bir adam olarak yaşayacağım.

 

Sevgi sözleri yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz sizde buradan sevdiğiniz kişiye gönderdiğiniz sevgi sözlerini yazabilirsiniz.