Etiketlendi: sevgiliye doğum günü mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun

Sevgiliye doğum günü mesajları uzun yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz anlamlı doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ile sevgilinize uzun mesajlar atabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü mesajı, sevgilime doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Eğer bu yazımızda istediğinizi bulamaz iseniz sevgiliye gönderebileceğiniz uzun aşk sözleri yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Cennet bahçelerinden kopup gelen bir meleğe tam da bugün rastladım. Bugün o meleğin dünyayı selamladığı ilk gün. Takvimler, gazeteler, televizyonlar ve sosyal medya haberlerinde hep sen varsın bugün. Beni anlayan, her zaman desteğini yanımda hissettiren, bazen eşim, bazen işim, bazen annem, bazen de ürkek çocuğum olan benim güzel sevgilim… Bütün doğum günlerinde birlikte nefes almak dileğimle, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

İçimde güzel olan ne varsa seninle birlikte bugün doğmuş sanki. İlkbahar kokusunu seninle almışım, ilk defa düşen yağmuru hissetmişim, ilk kez ellerimi açıp dua etmişim, ilk kez birine sarılmanın verdiği mutluluğu yaşamışım ve ilk defa benim için biri doğmuş sanki. İyi ki doğdun yaşam sebebim, iyi ki varlığımı varlığına tutsak ettin. Seninle büyümek, senin olduğun yerde yeniden tazelenmek benim için büyük nimet. Bütün yaşlarında birlikte yaşlanmak dileğimle, seni seviyorum.

Böylesine kutlu bir doğum görülmedi daha önce. Hiçbir bebek ağlaması bu kadar umutlu çınlamadı kulaklarda. Ben ilk defa çıktım çığrımdan ve ilk deniz dalgası bugün vurdu yüzüme sere serpe. Ben bugün seninle büyüyorum güzel kadın, ben bugün varlığınla doluyorum bütün hücrelerimde. Üstüm başım sen oldu, sağım solum sen koktu yine. Doğum günün senle birlikte bütün dünyaya kutlu olsun.

Takvimleri kurcalamayı pek sevmem bilirsin. Zaten tarih ve günlerle de pek aram yoktur. Sabah kalktığımda hangi günde olduğumu merak etmem ama her sene bugünü hiçbir zaman çıkaramadım hatrımdan. Sen gideli uzun zaman oldu ama üzerimdeki etkin hala devam ediyor. Tesirinde kaldım can içi, doğduğun güne sonsuz saygıyla eğiliyorum hep bu saatlerde. Yok olsan da hayatımdan, iyi ki var olmaya devam ediyorsun kendi hayatında. Doğum günün kutlu olsun.

En çok bugünü ezberledim ben, her harfini ayrı ayrı aldım zihnime. Her yaşında daha da kuvvetlendi ezberim. Seninle birlikte adım atmayı, seninle birlikte gülüp ağlamayı ama en çok da seninle birlikte bilinmezliğe doğru yol almayı sevdim ben. Her günün ayrı bir delilik, her günün ayrı bir kapışma. Solgun hayatıma renk kattığın için teşekkür ediyorum sana. Doğum günün kutlu olsun ayarı kaçık kadın.

Sevgiliye doğum günü mesajları, sevgiliye anlamlı doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü sözleri yazımızın sonuna geldik daha fazlası için tıklayın.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda, sevdiğiniz kişiye bu eşiniz olur sevgiliniz olunur ya da daha duygusal bir bağ kuramadığınız ancak hoşlandığınız biri olur, bu kişilerden birine gönderebileceğiniz en güzel doğum günü sözlerini bulabilirsiniz.

 

Seninle güneşimin açtı önünü bulutlarım. Yağmurlarım dindi gözlerimde yaz geldi yeniden. Sevgiye susamış meğerse sevilmeyi unutmuş gönül gözüm. Geldin ki geldi seninle ilkbaharım. Çiçeklerim açmış avuçlarımda gül kokusu günlerim aralamış perdelerini…  Hoş gelmişsin gönlüme… Hoş gelmişsin yüreğimin bam teline… DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

 

Sevgine doyaydım her seferinde davullar zurnalar şenliğe ayak durmazdı, her gelişinde, sözüne kulaklarım şahit olma hasretinde… Bir seviyorum bir geliyorum bir de özledim deyişine… Sözlerin can verir yüreğime… Her gelişin davul zurna düğün dernek kurulur bende… İYİKİ HER GÜNÜN BANA ATTIĞIN ADIM. İYİKİ GÜLEN GÖZLERİMİN NEDENİSİN. İYİKİMSİN… İYİKİ DOĞDUN… İyi ki varsın.

sevgiliye doğum günü sözleri

Seni soruyorum aşka inandırdığın gökyüzünün altında, aşka haykırdığın dağların tepesinde, rüzgârın hoyratlığına, o çok sevdiğin şarkılara… Mısra mısra ezbere döktüğün şiirlere… Soruyorum… Gönlüme gelişin neyin kimin hediyesi?  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN… Yağmur damlalarını dökeyim eteklerine güneşi gözlerine doğdurayım. Dünyanın en mucizevi şeyini bırakayım avuçlarına… Ne yapsam az senin ömrünün yıldönümüne. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yanında olamadım en güzel gününde… Doğum gününde en değerlim en sevdiğim en kıymet biçemediğim. Olamadım yanında. Olamasam da sol yanım yanında… Doğum günün kutlu olsun.

dogumgunusozlerin

Diyorlar ki ömrümde bir gün oluyor. O gün her şey değişiyor. Sen sen olmuyorsun. Hayat da değişiyor. Kokusu deseni ayı yıldızı… Çünkü o gün ömrünün güneşiyle tanışıyorsun. İşte bugün benim güneşimin doğum günü. Dünyamı değiştirdiğin ve beni ben yaptığın için teşekkür ederim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun güneşim…

 

Kır çiçeklerini mi sersem gül bahçesini mi ayaklarına… Ayak parmaklarının değdiği yeri hangi mis kokular karşılasa bugün.  Hangi kokuları donatsam nefesin olacak havaya… Bugün ne yapsam da kirpiklerine kar tanesi gibi dökülse mutluluk… Böyle alttan alttan baksan mahcup mahcup… Ne yapsam da doğduğun gün mutluluk aksa gönlünün paçalarından… Doğum günün kutlu olsun…