İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları, sevgiliye İyi geceler mesajları, arkadaşa İyi geceler mesajları adlı yazımızda sevgiliye, eşe, arkadaşa iyi geceler sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz, bu iyi geceler mesajlarını sosyal ağlarda paylaşabilir veya sevgilinize gönderebilirsiniz.

İyi Geceler Mesajları

Günümü aydıracak olan tek gerçeğim, iyi ki varsın. Seninle uyuyacağım ve senle kalkacağım bütün günler için uyuyacağım bu gece. İyi geceler meleğim.

 

Daha dün gibi aklımda ilk birlikte uyuduğumuz gece. İkinci bir kişiyle uyuyamazdın, bütün gece bir sağa bir sola dönmüştün. Sonra kolunu yastığın altına koymuştun. Diğer elini de benim üstüme atmıştın. Sen uyurken bana sarılmıştın sevgili. Şimdi sensiz uyumak o kadar zor geliyor ki bana. Uzak diyarlardan sesleneceğim belki de artık hep sana, ama söylemeden uyumak istemiyorum. İyi geceler yastık arkadaşım, iyi geceler yarım kalan hikayem.

 

Bugün ayrı uyuyoruz biliyorum lakin birlikte aynı yastığa baş koyacağımız günlere çok az kaldı bebeğim. Birlikte bizim yatağımızda uyuyacağız uzun yıllar boyunca ve ben senin kollarında yaşlanacağım. Bunları düşünerek kapat gözlerini, seni seviyorum iyi geceler.

iyi geceler sözleri

Her gecem seninle aydınlansın istiyorum artık ve bu ayrı yatmaların bir sonu gelsin istiyorum sevgili… Bensiz uyuduğun son gece olması dileğimle, iyi geceler.

 

İyi geçen geceleri varmış insanların. Güzel ve rahat uyudukları, sevdiklerini koynuna alıp yattıkları, gözlerini aşkla huzurla kapattıkları iyi geceler varmış. Hala varlığından haberdar olamadığım ve bana uğramayı düşünmeyen geceler bunlar sanırım. Varsın uğramasın, bölmesin huzursuzluğumu iyi olan geceler.

 

Yalnız uyumaktan soğuyalı epey zaman oldu. Şimdi soğuk yatağıma sensiz girmenin acısıyla kıvranıyorum.  “İyi geceler sevgili.” demek geliyor içimden. Alnından öpmek, sana sarılmak ve gözlerimi kapatmak lakin olmuyor sevgili. Sen beni istemiyorsun ve sensiz geceler geçmek bilmiyor.

iyi geceler mesajları

Sigara dumanı kadar silüetin olsa odamda, yatağımda… İnan etmem şikayet. “İyi geceler.” derim kapatırım gözlerimi. Bana senden bir parça bırak sevgili, beni senle şımart. Sensiz uyumak istemiyorum artık, sensiz bir gece daha geçirmek istemiyorum. Seni çok seviyorum ve bir tek sana iyi geceler demek istiyorum.

 

Sabah güneşi yüzüne vurunca açacaksın gözlerini, ay ışığını görünce de kapatacaksın. En yakın ışık aydan gelecek bu gece, sabaha epey var. Ay ışığının seni benim için öpmesi dileğimle sevgilim, iyi geceler.

 

Çok güzel seninle aynı gecede, aynı yatak içinde aynı yastıkta uyumak… Seninle dinlemek geceyi ve seninle kavuşmak sabaha kavuşmak… İyi geceler melek yüzlü, bebek masumluğunu üstünde taşıyan sevgilim. Hadi bizi sabaha kavuştur.

Daha fazlası için iyi geceler mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları , Sevgiliye iyi geceler mesajları uzun, sevgiliye anlamlı iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler yazımızdak sevgiliye iyi geceler sözlerini ona gönderebilir ve kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye iyi geceler mesajları

Küçük meleğim,  can yarım. Günü geceye taşıdık ve çok yorulduk. İyi bir uyku çekip, yarın yine yan yana olmamız dileğiyle. İyi geceler seni seviyorum.

 

Hadi kapat gözlerini ve geceyi gündüze boğalım. Seni seviyorum sevgilim, iyi geceler.

 

Annem küçükken hep mışıl mışıl uyuduğunu söylerdi. Uzakta olduğumuz için ben pek şahit olamıyorum ama eminim yine mışıl mışıl uyuyorsundur. Benim canım ablam, iyi geceler diliyorum.

 

Hoş sohbetin için teşekkür ediyorum. Bugün yine iyi ki benim dostumsun dedim. Çok güzel bir gün geçirdik, eskileri anmak güzeldi. Yine aynı gün buluşmak dileğimle, iyi geceler.

 

Hayat ışığım, gün geceye büründü fakat ışığın hala aydınlatıyor odamı. Gece, içimdeki ışıkları söndürmeye yetmiyor. Seni seviyorum, iyi geceler.

 

Hayatıma hiç beklemediğim bir anda gelen ve ansızın kapıdan içeriye giren kanatlı meleğim, seni her geçen gün daha çok seviyorum. Güzelliğin beni büyülüyor. Sonsuz rüyalara dalıyorum. Uyku vakti geldi, rüyamda yine seni görmeyi diliyorum. İyi geceler, seni seviyorum.

 

Perdeleri çektim ve bir sigara yaktım. Kısa süren bir günün ardından geceyle karşılıklı oturduk sohbet ediyoruz. Sen şimdi uyu, geceye güzelliğinden bahsedeyim biraz. Gündüz de seni tekrar yaşar, tekrar geceyle buluşurum. Sana dair anlatılacak çok şey var. İyi geceler can yurdum.

 

İkiye bölünen her gün için öyle kızıyorum ki Tanrıya… Yarısını seninle yarısını sensiz geçirmek zorunda olduğum günler yaratmış. Hep gülüşünü görüyorum ve artık nasıl uyuduğunu bilmek istiyorum. İkiye bölünen günler bitsin istiyorum sevgili, iyi geceler.

 

Yanında uyumak, nefesini yüzümde hissetmek için dünyaları verirdim. Çok merak ediyorum uyurkenki masumluğunu. Bir gece uyusan benimle, seni resmeder ve başucuma uyku diye koyardım. İyi geceler hayatım, seni seviyorum.

 

Geceye dök bütün yorgunluğunu, bütün sıkıntılarından birer parça bırak. Bırak ki aydınlanan günle birlikte onlarda gömülsün. Karanlığa at can kırıklarını ve düşünme bir daha onları. Bütün sıkıntılarını geceye bırakman dileğimle, seni seviyorum sevgilim. İyi geceler.

 

Rüyama gel ve başımı okşa. Saçlarımda dolaşsın parmakların, yüzümü izlesin gözlerin ve yanımdan hiç eksik olmasın varlığın. Gel de şöyle güzel bir uyku çekeyim. Gel de şöyle güzel bir sarılayım sana, gel de şöyle güzel bir öpeyim ayacıklarından. Gel, gönlüm zenginleşsin, gel odam zenginleşsin, gel sevgili gel de gönlüm güzelleşsin.Sadece gel ve benimle ol. İyi geceler canımın içi. Seni çok seviyorum.

 

Sevgiliye iyi geceler makalemizin sonuna geldik daha fazlası için iyi geceler mesajları kategorimize bakabilirsiniz.