Etiketlendi: sevgiliye mesajlar

Sevgiliye Mesaj 2016

Sevgiliye mesaj 2016 yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları bulabilirsiniz. Aslında sadece sevgiliye mesaj diye düşünmemek gerekiyor, henüz sevgiliniz olmamış konuştuğunuz ve romantiklik yaptığınız kişiye de gönderebilirsiniz veya sevgililikten ötede olan eşinize gün içinde gönderip mutlu edebilirsiniz.

Seni öperken istemsizce kapanıyor gözlerim. Dudaklarımla yanaklarının buluşacağı noktada kocaman bir karanlık istiyorum. Görmeden, bilmeden, duymadan sadece hissetmek istiyorum. Ondandır her öpüşümde gözlerimi bizden ayırmam.

 

Sakallarının yanına bir nehir koysalar, o nehirdeki aç balık olmaya razı olurdum. Kamp kurardım sakallarının kuytusuna. Yağmurlar da yağsa, fırtınalar da kopsa sarardı beni sakalların. Seni görünce aklıma hep bunlar geliyor ve ben her afette sana tutunabilecek bir sebep bulabiliyorum. Değil vazgeçmek, bir ömür içinde saklı kalmak istiyorum. Seni her yüzüne baktığımda daha çok seviyorum.

Sevgiliye Mesaj

Ensenden alnına kadar olan mesafeyi dolaştım ben defalarca. Saç tellerinin arasında dolaştım her uykuya daldığında. Üşüdüğümde ellerin ısıttı beni. Sıcacık ayaklarında can buldu sıcak güneşler. Sen keşfedilmesi mümkün olmayan, saklı bir hazinesin. Bu hazinenin haritası kalbin ve bir hazineye ulaşmak ancak bu kadar eşsiz olabilirdi. Seni seviyorum benim güzel sevgilim.

 

Kendi derdinden çok benim derdimi düşünür durur, saçlarımla oynamadan uyuyamaz, sürekli benimle didişir ama hiç kalp kırmaz. Böyle bir adamı hayal edin mümkün mü? Sizi bilmem ama benim için bu mümkün ve bu adam benim can özüm, gül yüzüm, evimin direği, gönlümün baharı… Seni seviyorum adam, seni hiç olmadığı kadar çok seviyorum.

sevgiliye mesajlar 2016

Sevda derler nicesine, onlar seni görmemiş daha bir kere bile. Görseler almak isterler. Sen hep saklı kal benim bahçemde. Görmesin seni benden başka bir göz, duymasın nazlı sesini benden başka bir kulak. Dokunmasın sana benim elimden başka bir el. Kırılırsın, hırpalarlar seni. Senin yerin benim olduğum yerde.

 

Sevmek gibisi var mı azizim… Sevmek meşakkatli bir iştir. Sevdin mi unutacaksın bütün kadınların varlığını, bir tek o olacak gönlünde de gözünde de içinde de. Seviyorum demek kolay mı? Değil, seviyorum dedin mi bir tek o kadın duyacak. Başka kadınlara kapatacaksın ağzını. Ben seni böyle seviyorum sevgilim ve bu kelimeleri bir tek senin için kullanmak istiyorum.

 

Bir damla yaş düşse gözlerinden şahlanır bütün parçalarım. Dünyaları yangına veririm. Sen üzülmek için değil, gülüp mutlu olmak için yaratılmışsın. Senin gözlerini yaşa boğanın canını alırım.

 

İdam ettim senden önce ben bütün kadınları. Kırıklarla dolu bir kalpte, ayakların camlara bata bata yürüdün bir süre. İlk başlarda inanmadım ama sen benim için vardın. Beni yeniden hayata döndüren kadın, andım olsun ki bütün çiçekleri kapına yığacağım. Aşkı sana en sek halde yaşatacağım.

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sizde sevgilinize en güzel ve yeni sözleri göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

 

Bazen gökyüzüne takılan kuşlar kadar hür hissediyorum kendimi. Tek başıma yukarıya bakabilmek rahatlatıyor beni. Sonra hemen iki adım ötede birlikte yukarıya bakan gözleri görüyorum, gökyüzü hemen kararıyor sanki. Senin yokluğun bana ve kuşlara lanet sevgili. Mavilikte uçmak isteyen ama karanlıkta kaybolan kuşlar var. Senin yerin benim yanım değil miydi? Gel maviye boyayalım gökyüzünü, kuşlar uçsun özgürce.

 

Bu pencerede bekledim ben hep seni. Bazen uyuyakaldım pencere önünde, bazen heyecandan sabahladım bu pencere önünde. Ben seni hep bu pencere önünde bekledim sevgili. Şimdi sen de beni oradaki pencere önünde bekle. Ölüm aramıza girdi ama penceremizi unuttu. Ben hala pencere önündeyim, sen de beni bekle.

 

Gittiğim yollar kadar çok sevdim seni. Her şehre bıraktım ismini, her dile anlattım güzelliğini, her dine sakladım ibadetini. Her gittiğim yerde açtım ellerimi sana ve seni her yerde, herkesten çok sevdim.

sevgiliye mesajlar

Bu ayrılık değil, sadece biraz yoruldun ve dinlenmek istiyorsun. Telefon sinyalleri bozuldu, internet çöktü, ulaşım kısıtlandı. Yoksa sen ararsın biliyorum. Ayrılık değil bu.

 

İçimdeki sessizliğin büyük sebebi oldun. Artık kimselerle değil, içimdeki senle konuşuyorum. Benim dillere değil, duygulara ihtiyacım var biliyorum. Ben seninle, bu gün kendi içimde yeniden doğuyorum.

 

Yeni doğan bir bebeğin ciğerleri oksijenle ilk buluştuğunda, bebek tepki olarak ağlarmış. Acı ilk oksijenle başlarmış. Benim ciğerlerime dolan tek oksijen sensin sevgili. Seni her çekişimde gözlerim yaşlarla doluyor.

sevgiliye aşk sözleri

Havaya karışan bir sigara dumanı kadar izsizsin. Sadece birkaç saniyeliğine görülebiliyorsun rüyalarda. Sonra birden kayboluyorsun. Bu kayboluşların bir sonu olmalı sevgili. Yoksa ben her uykuda kendimi biraz daha kaybedeceğim. Artık bana gelmelisin ve gitmemelisin.

 

Öksürüyorum, kan kusuyor boğazlarım bu gece. Yokluğunla birleşen bir lanet var üzerimde. Bedenimi değil, ruhumu yaralıyorsun. Ruhum hastalanıyor, bedenim yırtılıyor. Kalbim hastalanıyor, duygularım ölüyor sevgili.

 

Çok sürmeyecek bir başlangıçtı belki de. Herkes üstüne düşeni yaptı ve ortada hiç bir şey kalmadı. Böyle mi olmalıydı? Sabahlar acı mı olmalıydı? Gözler yaşlı, çocuklar ağlamaklı, günler karanlık mı doğmalıydı?

 

Sevgiliye sözler yazımızın sonuna geldik. Daha farklı sözler için sevgiliye uzun mesajlar yazımızı ziyaret edebilirsiniz.