sevgiliye uzun mesaj önerileri

Sevgiliye Uzun Mesaj Önerileri

Bu yazımızda sevgiliye gönderip birbirinden romantik aşk mesajları bulabileceğiniz sevgiliye uzun mesajlar ve etkileyici sözler bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesaj Önerileri

Ben bunca yıl seni beklemişim meğer. Meğer sadece senin için yaşamış, senin için nefes almışım. Senden önce nasıl yaşadığımı bilmesem de seninle çok güzel bir hayat yaşayacağımıza eminim. Hayatıma girdiğin, beni benden aldığın en önemlisi beni sana kattığın için teşekkürler hayatım… İyikim oldun.

Önceleri hep huzurun resmini arardım çektiğim fotoğraflarda, gezdiğim yerlerde. Senin yüzüne rastlamadan önce hep yanlış yerlerde aramışım meğer. Huzurun bir resmini ararken ismini buldum. Huzurum oldun. Artık huzurun resmini bulduğum gibi ismini de buldum. Adının geçtiği, ellerinin olduğu, gözlerinin baktığı her yer bana huzur.

Nasıl seviyorsun hadi anlat diyorlar. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Geçtiğin yolu sevdim diyorum, dokunduğu taşı,  su içtiğin bardağı sonra ama en çok onu sevdim, onu her şeyden çok sevdim diyorum. Anlatamıyorum. Biliyorlar ama anlamıyorlar sevgilim. Seni nasıl sevdiğimi anlatamıyorum.

Sevgiliye uzun mesajlar için tıklayın.

Allah seni bana vermekle bana vermediği ne varsa telafi etmiş sanki. Şimdiye kadar yaşadıkların yeter al huzurun bu senin, sahip çık kaybetme demiş. Yoluma ışık etmiş, canıma can… Hayatıma girdiğin andan itibaren huzuru da beraberinde getirdin. Bir insan başka bir insanda hayat bulabiliyormuş meğer ben seninle öğrendim. Seninle öğreneceğim şeylerin merakı da sarmıyor değil. Benimle yaşa benimle yaşlan…

Bana geldiğin gün dünyaların benim odluğu gündü. Bahar sevincini yaşattın tüm ömrüme. Seni yazan kaleme şükür ettiğim, binlerce teşekkürümün anlam kazandığı an hala aklımda. Ne güzel bir lütufsun… Seni bana, ömrüme yazan kaleme sonsuz şükürler olsun…

Gözlerine baktığımda umurumda değil mevsimler. Yaz da kış da aynı. Gözlerinin bana anımsattığı şey hep bir ilkbahar akşamı. Gülüşün ise hep deniz kenarı… içime çektiğin en derin nefessin sen, nefesimsin…

Kaderin beni sana sürüklediği günden beri doğumun benim en güzel doğuşum. Hayata tutunuşum, dünüm, bugünüm yarınım iyi ki doğdun.

Bir insanın başka bir insana hayata bağlandığından çok daha kuvvetli bir bağla bağlanabilirmiş meğer. Hayatının tam merkezine alıp, onsuz tek bir an yapamazmış. Dualar gerçek olurmuş meğer. Kabul olmadığını düşündüğün her duanın bir zamanı varmış. Dualarımdaydın artık yanımdasın. İyi ki!

Göğüs kafesime sığmıyorsun artık. Kalbimden, içimden taşıyorsun. Tüm hücrelerime işlemişsin, her zerremde varsın. Yaptığım her harekette attığım her adımda baktığım her yerde seni hatırlamak ne güzel. Ne güzel seninle olmak, senin olmak.

Hayatım boyunca hikayeme bir kahraman aradım hep. Benimle hikayemi paylaşacak, beni ben olduğum için sevecek birini. Sonra sen geldin. Tüm umutların tükendiği bir anda çıktın karşıma. Karanlıkların içinden çektin çıkardın. Bak bekledin ama ben geldim artık dedin. Tüm yorgunluklarımı, umutsuzluklarımı, mutsuzluklarımı senin gelmenle unuttum. Yepyeni bir başlangıç yaptım. Beklediğime değecek en güzel şeydin.

Hiç bilmediğim bir yoldan bir hikayeden çıkıp geldim sana. Ve yine hiç bilmediğim ama bilmek istediğim bir hikayeyi yaşamak istedim seninle. Ben hayatım boyunca hep kendime bir yer aradım. Kimsenin beni yadırgamayacağı, kimsenin senin burada ne işin var demeyeceği bir yer. İstedim ki o yer senin yanın olsun. İstedim ki bu hikayenin baş kahramanları ikimiz olalım.

İnsan her halden geçermiş de sadece aşktan geçemezmiş. Aşk hançer gibiymiş. Saplanırmış kalbine ve her kalbin bir nasibi varmış. Ben aşktan nasibimi senden almışım, isterim ki sen de benden al nasibini. Adım gönlünde yara olsun. İsterim ki senin gönlümü aldığın gibi ben de senin gönlünü alayım. İsterim ki senin kalbine saplanan hançer de ben olayım.

Günaydın sevgilim. Yine güneşin tüm ışığını üzerine toplamışsındır. Mesajı görünce gülümsemişsindir. Güller açmıştır gül yüzünde. Sensiz sabahlara uyanmanın tek çekilir yanı bir gün yanımda uyanacak olmanı bilmek. Bir gün ve o günden sonra her sabah gözlerimi ilk açtığımda seni görecek olmanın umudu bu günleri çekilir kılıyor. Hadi kalk da gözlerini açışınla gün aysın bana da…

Sevgiliye uzun mesaj önerileri yazımızın sonuna geldik.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye uzun aşk sözleri yazımızda sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel ve uzun aşk sözlerini, romantik aşk sözleri ve anlamlı aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye uzun aşk sözleri yazımızdaki tüm sözleri facebook vb sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgilim, benim en güzel çiçeğim. Aşk tohumum, benim atan damarım, Şahım, padişahım, aşım, işim… Sensiz bu hayat çekilir miydi ki? Sen olmasan ne baharlar uğrardı pencereme, ne güller açardı toprağımda. Evimin betonları çatlardı yokluğundan… Varlığın bana lütuf, bana hediye sevgilim.

 

Sensiz geçecek günlerim varsa ömrümün geri kalanında, istemem görmeyi hemen alsın Rabbim nefesimi. Sensiz ben yaşamak bilmem sevgili, sensiz bir ben bilmem ben. Sen var oldukça yeşerecek benim dallarım, senin soluğun ısıtacak göçük yuvamın perdelerini. Seninle girilecek her gece uykulara, o uykulara doyulmayacak sevgili.

 

Güzelliğin dolanıyor avuçlarımın içinde. Senden güzel ne olabilir ki, sen her şeyin en başında, enötesinde, en ilk köşesindesin. Sen olman ne güzellik mana bulur, ne aşk sahibini bulur, ne denizler mavi, ne gökyüzü derin olur. Her şeyin başı su değil, nefes değil. Her şeyin başı sensin sevgili.

 

Parmağına taktığın yüzüğe verilen sözün içinde olmak istiyorum. O yüzükte ikimizin adı yazacak, o yüzüğü sana ben takacağım. Biz evet diyeceğiz seninle ve milyonlar alkış tutacak. Ah sevgilim ne güzel hayaller bunlar. Senin içinde bulunupta güzel olmayan bir şey görmedim ki ben daha. Sen karıştığın her şeyi güzel yapansın.

 

Aşkına düştüm oldum divane. Ben bu aşk uğruna hep bir çare… Ah nazlı yarim sensiz ben bu aşka pervane. Güzel gülüşlüm, en güzel düşüm, benim aşkı buluşum. Senden ötesi var mı ki dünyada yaşanılası? Senden bir adım önde ne bulunur? Ne senden öncesini bilir bu gönül, ne senden sonrası. Benim için her şeyin başında sen gelirsin ve her şeyin sonunda yine sen beklersin. Kalbimin anahtarı, elleri pamuk, gönlü yufka yüreklim… Sen bu güzellikle beni kendine meşk edersin.

 

Gel ver ellerini de dinleneyim avuç içlerinde. Yoruldum bu hayat cümbüşünden, Her sokak sahte, her köşe başı yalan kaynıyor. Hayatımdaki tek gerçek sensin sevgilim. Sahtelikten uzak, yalandan öte, gönlümün içinde… Sen tohum saldın bu toprağa, bu toprak seni besleyip büyüttü. Köklerinle sardın bu kalbi, bu kalp sana yurt, yuva oldu. Sen hiç çıkma emi, sen köşe başlarına benzeme, sen evimin kadını, gönlümün limanı ol. Seni çok seviyorum.

 

Sıyrıldı etim kemiğimden. Göğüs kafesim çatlamaya başladı, en baş kemiğinden. Organlarım paramparça oldu. Senin sesin bende bir yıkım, yeni bir doğuş oldu. İlk başta kendimi kaybettiğimi düşündüm sevgili lakin bana yeni bir ten, yeni bir nefes, yeni bir et geldi. Kalbim ağzıma taşındı, ellerim titreyerek uyandı. Ah sevgili, senin bu aşkın beni divane etti.

 

Her öpüşünde kalbimin bahçeleri menekşelerle dolup taşıyor. Gönül tacım bir sana yakışıyor. Sensiz bu gönlün ne bahçesi var imiş, ne gülleri. Bülbüller taşınıyor duyuyor musun? Bu aşk beni en güzel şeylere davet etti. Senin aşkın beni deli etti, divane etti, Sen ki sümbülleri seversin, sümbüller bu bahçede her geçen gün daha çok bitti.

 

Ah canına kurban olduğum, aşkını başıma taç ettiğim benim güzel kokulu sevgilim. Senin varlığınla yıkanıyor he gün bedenim. Benim nazarım oldun, duam oldun. Meleklerin güzelliğini soldurdun, kanatlarını kendi omzuna kondurdun. Kanatlı bir melek, kanatlı bir sevgili oldun. Seni her gördüğümde aklım başımdan uçuyor, takılıyor senin peşine. Nereye gidersen kendimi orada buluyorum. Öyle güzel bir aşk yaşatıyorsun ki bana, bazen kendimi rüyada sanıyorum. Uyuyor muyum, uyumuyor muyum anlayamıyorum. Düşüm de sen, gerçeğim de sen oldun.

Daha fazlası için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.