sevgiliye uzun cümleler

Sevgiliye Uzun Cümleler

Sevgiliye uzun cümleler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun mesajlar, sevgiliye romantik uzun sözler bulabilir ve bu cümleleri sevgilinize bahşederek sevgiliyi mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Cümleler

Günaydın benim gül yüzlüm, canımın canı can parçam… Ben yine güne senin o güzel fotoğrafına bakarak başladım, içimi açıyor gülüşün ve o cennet gözlerin. Keşke yanımda olsan, kokunla uyansam, öperek uyandırsam… Biliyorum o günlerde gelecek, sabahlarıma güneş diye sen doğacaksın. Gecelerimde ay gibi parlak o nurdan yüzünle sen çıkacaksın. Ellerimi ve tenimi sen ısıtacaksın. Düşüncesi bile bu kadar güzelken bu kadar ısıtmışken içimi kim bilir gerçeği nasıl olur be sevgili?

Hani bazı anlar vardır etrafındaki her şey ve herkes durur… Öyleydi işte seni ilk görüşüm… Hem yüreğim hem de bedenim yorgundu bana geldiğinde, hayatım anlamsız, yavan ve öylesineydi işte… Biliyor musun sevgilim daha ilk sesini duyduğumda anladım hayatımın adamının sen olduğunu, daha o an tutulmuştum sana, içimdeki heyecan, kalbimin atışını sana anlatamam. Sonra sen çıktın hiç ummadığım ve beklemediğim bir anda karşıma… O kadar güzel gülüyor ve bakıyordun ne ara atladım ve sarıldım boynuna hiç bilmiyorum… Yıllardır hayatımdaymışsın gibi, sanki seni hep tanıyormuşum gibi, uzaklara gitmişsin de yeni gelmişsin gibi özlemle ve hasretle sarıldım sana… İşte dedim geldi öteki yarım, tamamlandım şimdi… Kalbimin acısını almaya, yaralarımı sarmaya ve beni yeniden hayata bağlamaya gelmiştin sanki… Ellerin, bakışların ve sözlerin aktı içime ılık ılık… Kokun aklımı aldı başımdan, sarhoş oldum inan. Konuşuyordun benimle ama inan öyle aldın ki beni benden sadece gülüyor ve susuyordum, aşk sarhoşu olmuştum. O an içimden geçen tek şey şuydu sevgilim, dilerim ömrüm seninle son bulur çünkü ben diğer yanımı buldum.

Meğer ben hiç aşk neymiş, sevmek neymiş bilmemiş ve yaşamamışım ta ki hayatıma sen girene kadar. Aklımı ve kalbimi aldın benden sevgili… Gündüzüm ve gecem kısacası her anım seninle dolu, alamıyorum kendimi seni düşünmekten. Bir an kendime geliyorum yüzümde bir gülümseme sebepsiz değil elbet, tek sebebi var oda sen… Ama korkuyorum; bu kadar delicesine severken bu kadar aşkla ve tutkuyla bağlıyken ya kaybedersem seni? Ya sensiz kalırsam? İşte o an buz kesiyor her yanımı, nefessiz kalıyorum. Ne ara alıştım sana bu kadar, ne ara bağlandım delicesine bilmiyorum… Dileğim ömrüm seninle bulsun, ellerim ellerinden hiç ayrılmasın, gözlerim hep seni görsün, kulaklarım hep senin o güzel sesini duysun sevgilim… Sabahları gözlerim güneş diye seni görsün çünkü sen benim parlayan güneşimsin. Ey aşk seni delicesine seviyorum anlıyor musun?

Ben bu yazıları yazarken sen o güzel uykunda olacaksın bitanem. Umarım rüyanda da beni görüyorsundur, ben uyuyamıyorum seni düşünmekten, hayal etmekten… Neyimi hayal ediyorum, elbette bana o beyazlar içinde adeta bir melek gibi geleceğin günü sevgilim. Bu düşünce beni benden alıyor, heyecanım tüm bedenimi sarıyor, bir an önce gelsin o günler istiyorum işte bu yüzden uyku tutmuyor gözlerimi. Benim tek derdim sensin can parçam, seninle kuracağım mutlu yuvada huzurlu ve mutlu olmak. Güne seninle başlamak, her anımı seninle paylaşmak ve gecelerime ışık olman. Sabırsızım biliyorum; ama artık tek günüm benden uzak geçsin istemiyorum, benimle nefes al, benimle uyu, benimle uyan ve benimle yaşlan istiyorum. Ve dua ediyorum ömrün ömrüme yazılsın diye, yol arkadaşım, dert ortağım ve en güzeli de çocuklarımın annesi ol diye… Seni çok seviyorum can özüm, tatlı rüyalar…

Canım aşkım, helalim, sevgilim, nur yüzlüm… Bu gece bensiz geçireceğin son gece, başını yastığa tek koyduğun, bensiz uyuduğun son gece. Şuan evimizdeyim, yatağımızın ucuna oturdum, heyecandan ölüyorum. Nihayet bitti artık sensiz geçen günlerim ve gecelerim. Artık bu aşk dolu evimizde seninle geçecek ömrüm. Her odasından sen çıkacaksın, senin sesin yankılanacak her yerde… Her akşam eve gelirken evdeki eksikleri söylemek için sen arayacaksın beni. Aşkla pişirdiğin yemekleri koyacaksın önüme. Sevgiyle demlediğin çayı getireceksin sonra. Aşkımızda böyle demlenecek her gün. Zaman sınırlamaları girmeyecek aramıza, her an birlikte olacağız sevgilim… Bunlar artık hayal değil biliyorum, bu gece son gecemiz helalim. Ben heyecandan uyuyamıyorum ama bu gece ne olur çabuk bitsin istiyorum…

Şimdi sen gittin ya bu şehir de nasıl yaşanılır be aşkım? Nasıl nefes alınır, nasıl gezilir bu ıssız sokaklarında bu şehrin sen yokken? Biliyorum kızacaksın bana, hani konuşmuştuk, hani üzmeyecektik birbirimizi diyeceksin… Kısacık bir ayrılık hâlbuki ama gel de yüreğime anlat bu derdi. Benim sensiz bir anım geçmez ki… Dışarıda çıkamam ki ben sensiz, gördüğüm her sevgiliye düşman olurum, el ele tutuşan her çifti ayırmak gelir içimden çünkü sen yoksun yanımda, elimi tutanım, gözlerime bakanım, kalbime dokunanım yok yanımda. Çok ıssızlaştım şimdiden, halimi hiç sorma. Ne olur çabuk geçsin zaman, günler su olup aksın, seni getirsin bana… Hayatımın anlamı, ömrümün tek sahibi şunu bil ki sensiz ben bir hiçim, ben seninle varım, seninle mutlu ve seninle hayata bağlıyım. Ne olur çabuk dön geri…

Yine nefesim kesildi, kalbim çarptı, ellerim buz kesti ve soluksuz kaldım… Dur korkma sevgili sadece yine o güzel resmine baktım… Aldın aklımı başımdan; yapamıyorum sensiz, ellerini tutmadan, yüzüne dokunmadan ve o güzel saçlarının kokusunu içime çekmeden gelemiyorum kendime. Ne olacak benim bu halim? Niye bu kadar çok güzelsin, masumsun, özelsin… Ama biliyorum ki benimsin! Seni delicesine seven bu adam umarım daha da çok delirmez bu güzelliğinle sevgili, öpüyorum o baldudaklarından, nefesimi teninde hisset…

Belki şuan ayrıyız ama biliyorum ve hissediyorum ki bitmedi bu aşk ve bu sevgi… Sende en az benim kadar üzgün benim kadar acı çekiyorsun. Alıyorum haberlerini, senin de hiç yokmuş tadın tuzun, eski neşen, yüzündeki gülümseme gitmiş… Dalıp dalıp gidiyormuşsun uzaklara? Ben senden farksız mıyım sanki? Hani derler ya ne seninle ne sensiz… İçinden çıkılmaz bir hal bu. Hem birbirimize zarar veriyor hem de yapamıyoruz biz olmadan. Ne yediğim yemeğin tadı var ne de içtiğim suyun. Hepsi seninle anlamlıymış anladım. Ben yapamıyorum sensiz, olamıyorum, çare yine sensin biliyorum.

Sevgiliye uzun cümleler yazımızda sevdiğinize iletebileceğiniz güzel cümleler paylaştık. Daha fazlası için sevgiliye uzun mesaj yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Sözler

Sevgiliye Uzun Sözler

Sevgiliye uzun sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun sözler, sevgiliye güzel sözler bulabilir ve sosyal mecralarda paylaşabilir sevgiliye gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Sözler

Ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doldu, taştı. Ben ben olmaktan çıktım tamamen sen oldum. Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşadığımı. Zerrelerime kadar hissediyorum varlığını. Yokluğun aklıma geliyor bazen.. nefesimin kesildiğini hissediyorum. Düşüncesinin tüylerimi ürperttiği bir şeyi yaşama ihtimalimi düşünmek bile hayattan vazgeçmeme neden olabiliyor. Varlığını sürekli hissettiğim, senin gülüşünle geçireceğim günler yaşama hevesimi arttıran tek şey. Gel sevgilim benim ol, senin olayım. Birlikte mutlu sonsuz olalım.

Doğan her güneşe seninle şahitlik etmek istiyorum sevgilim. Geçtiğin yollardan geçmek, okuduğun kitapları, hikayeleri okumak kısacası hayata senin gözünden bakmak istiyorum. Seninle sonsuzluğa uzanan bir yola çıkmak ve ömür boyu ellerini tutmak istiyorum. Kıymet bilelim. Geçen zamanın, birbirimizin, sevgimizin kıymetini bilelim istiyorum. Günler seninle geçsin, hayatım seninle son bulsun istiyorum. Kırgınlıkları bir kenara bırakalım, sadece sen ve beni tanımlayan biz olarak yolumuza bakalım. Yürüyeceğimiz bu yolda ellerimi sakın bırakma olur mu? Hep yanımda kal, yanında olmama izin ver. Bırak tutayım ellerini sıkı sıkı. Bir ömür bırakmayayım seni.

Beni benden çok tanıyanım. Dünüm, bugünüm, yarınım, ne güzel varlığını bilmek, sevgini tüm zerrelerime kadar hissetmek. İki kişi olmaktan sıyrılıp tek kişi olmak seninle ne güzel. Aynaya baktığımda sadece kendimi değil seni de görmem ne güzel. İnsan kendini tamamlayan insanı bilirmiş. Çünkü ruhlar çift yaratılmış ve yer yüzüne indirilirken ayrılmış. İnsan bu yüzden ruh eşini bulduğunda o çekimi hissedermiş. İki insan birbiri için yaratıldıysa ilk gördükleri anda anlarlarmış. Seni gördüğüm anda hissettiğim de tam olarak buydu. Beni tamamlayan insanı bulduğumu böyle anladım. Bir ömür ayrılmasın yollarımız.Hep el ele yürüyelim. 

Bir insanın sesine bile aşık olunabilirmiş. Sesi her sesten daha güzel gelebilirmiş. Duyduğunda kalbi göğüs kafesinde çırpındırabilirmiş. Gülüşünü gördüğünde nefesi kesilebilirmiş bir insanın. Bir insanın içi olmak istermiş meğer bir insan. İçine girip bir ömür orda kalmayı isteyebilirmiş. Onunla her yer cennetten bir köşe olabilirmiş. Önemli olan onun yanında olması olabilirmiş. Zaman ve mekanın önemi olmayabilirmiş. O olsaymış yetermiş. Hayatıma geldiğin için teşekkürler sevgilim. Varlığınla anlam buldum. Kendimden geçtim sen oldum. Beraber geçireceğimiz nice yıllara..

Sevmek neymiş ben seninle anladım
Güneşin doğuşu ve batışı anlamını seni gördükten sonra yitirdi.
Sabaha gözlerimi seninle açıp, geceleri seninle kapatır oldum.
Nerde olduğumun önemi kalmadı seni düşünmekten
Bir insan böylesine sevilebilirmiş, sen de öğrendim.

Sen olmadığında gece çöküyor üstüme. Sensiz dakikalar saniyeler bile geçmiyor, sanki zaman duruyor. Şehrin tüm ışıkları sönüyor sen olmayınca. Zifiri karanlıkta kalıyor ruhum. Sen geldiğinde ise güneş doğuyor. Akmayan zamanı durduramıyorum. Tam da şu anda zaman dursa diye hayaller kuruyorum. Dursa ve hep benimle burda böyle kalsa diyorum. Hep benimle kal güneşim. Ruhumu dünyamı aydınlat.

Ruh eşim. Seçtiğim kadın. Seçtiğim hayatım. Ömrüme gelişinle güzelleştirdin her şeyi. Baharları getirdin, cenneti yaşattın. Tüm iyikilerimin sebebisin. Varlığın dualarımda şükür sebebim. Varlığınla anlam buldum. Ben artık benden vazgeçtim sen oldum. Hayatıma girdiğin günden beri huzurum oldun. Sonsuz bir aşk, sınırsız bir güven sundun. Yaşama sevincim oldun. Geçmişim ve geleceğim oldun. Aldığım nefessin sen, attığım adımsın. Yürüdüğüm yol, içtiğim susun. Bana evet dediğin güne her gün şükrediyorum. İyi ki benimsin hayatıma anlam katanım. Hep benim ol. birlikte geçireceğimiz nice yıllara iyikim.

Sevgiliye uzun sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.