instagram sözleri

İnstagram Sözleri

İnstagram sözleri yazımızda instagramda paylaşabileceğiniz en güzel sözler, anlamlı instagram sözleri ve instagram mesajları bulabilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medyalardan facebook sözleri, tumblr sözleri ve whatsapp durumları yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

İnstagram Sözleri

Hayatta güvendiğin şeyleri iyi seçmen gerekir. Ben sadece iki şeye aşırı güvenirim. Biri aynada karşıma çıkan kişiye, bir de göğe doğru baktığımda göremediğime. Geriye kalan her şey teferruattır.

Kimseyi üzmek istemiyorum. İnsanlar hak ettiklerini elbet bir şekilde bulurlar. Kimseye dokunmayım diyorum ama kendime baktığım zaman paramparça olduğumu görüyorum. Kırıklarımı toplama gücüm dahi yok.

Aşk gözünle görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, temas etmekten çok düşlemektir. Aşk öyle bir duygudur ki; imkansızı gördüğü zaman kendini tutamaz ve hemen onu seçer.

Çayın yalnızlığa iyi geldiğini okumuştum bir yerlerde. Bol bol demleyip içiverdim ama yeterli gelmedi bana. Ben de canımı sıkacak birkaç kişi buldum, azalma oldu biraz yalnızlığımda.

Kalbimdesin diyen balıklara güvenmeyi ben seçtim. Ne kadar çabuk unuttuklarını aklıma getirmemiştim. Ömrümdesin diyen kelebeklere güvenmeyi ben seçtim. Ne kadar çabuk öldüklerini aklıma getirmemiştim. Bu yüzden kızgınlığım sadece kendime.

Bere takınca daha yakışıklıyım, üstüne güneş gözlüğünü takınca karizmatik oluyorum. Yüzüm hiç görünmediği zaman daha yakışıklı olmaya başladığımı fark ettim. Yazın ortasında kar maskesi takmaya kalkıyorum.

Eski kız arkadaşım benden ayrıldığı zaman ona ‘mutlu olursun umarım’ diye temennide bulunmuştum. Kıza bakıyorum şimdi harbiden mutlu ya. Günde yüz tane şey umarım hiçbiri olmaz, gitti bu tuttu işte.

Kar yağdığı zaman dışarıda kalan hayvanlar romantizm değil buz gibi soğuk hisseder. Bu yüzden çöplerin yanına su ve yiyecek kabı bırakmayı unutmayalım.

Kar beyazını severim senin tenin gibidir diye. Çiçeğin kırmızısını öperim senin dudaklarının alı diye. Kömürün en karasını alırım senin simsiyah gözlerin diye. Bunları senin için yapıyorum, tekrar bana dönersin belki diye.

Gökyüzü büyük bir defter, yıldızlar da en güzel kalemler olsaydı yine de sana karşı hissettiklerimi yazmak için yeterli olmazlardı. Senin aşkını anlatabileceğim bir lisan bulunmadı henüz.

Yalnızlık o kadar güzel bir duygudur ki; kırılmayacağını ve mutsuz olmayacağını bilirsin. Yalnızlığı yaşanması zor yapan tek durum ise, bir ‘kaybeden’ olma duygusudur.

Kadınların ne söylediklerine değil, ne söylemek istediklerine kulağını ver. Çünkü kadınlar bazı şeyleri söylemeyip kendi içlerinde tutarlar. Bilirler ki, söyleyecekler sözler kırıcı olabilir.

İnsanların size olan sadakatlerine sonsuz güven duymamanız gerekir. Çünkü bazen insanlar size değil size olan çıkarlarına sadık olurlar. Çıkarları biterse, sadakatleri de biter.

Mutlu insanları anlamak aslında çok basittir. Mutlu insanlar sahip oldukları her şeyi en iyisi olarak gördüklerinden dolayı, onları kaybetmemek için büyük özen gösterirler.

Görmek istemediğin bir şey varsa gözlerini kapatırsın. Duymak istemediğin bir şey varsa kulaklarını kapatırsın. Bir şekilde her defasında engel olabilmeyi başarırsın. Ya hissetmek istemediğinde ne yapacaksın? Yüreğini asla kapatamazsın.

Hani tabakta yemek biter de kırıntılar kalır ya sona. Benim sana olan aşkım buna benziyordu. Sen beni bırakıp giderken, ben senin arkandan bıraktığın kırıntıları topluyordum.

Fazlasıyla yoruldum, hiçbir şey bilmek istemiyorum. Senden tek bir isteğim var; kucağına usulca sokulmak, saçımda gezinen sıcacık elini hissetmek ve sonsuzluğa giden yolda zamanı durdurarak böyle kalmak. İnan fazla bir şey istemiyorum.

Sen duruma bir çare ararsın, o ise bahane bulmaya çalışır. O senden nasıl vazgeçtiyse, sonunda dayanamazsın ve vazgeçersin kendinden. İkiniz de birbirinizde bulunmayan şeyleri aramak istemişsinizdir. Aranacak bir şey kalmadığı zaman anlarsın yalnızlığı.

Bazı insanlar vardır, küçücük detaylara lüzumundan fazla önem verirler. Bunun sebebi ise, ellerinden asla büyük bir iş gelmeyeceğini biliyor olmalarıdır.

instagram sözleri yazımızın sonuna geldik, instagramda paylaştığınız güzel sözleri bizimle de paylaşırsanız mutlu oluruz.

Whatsapp Durumları

Whatsapp durumları yazımızda whatsapp durumları, anlamlı whatsapp sözleri ve etkileyici whatsapp yazıları bulabilirsiniz.

Whatsapp Durumları

Bağlanmayacaksın! Diyen şair, sen onun gözlerini hiç gördün mü?

Sana kaç kere aşık olduğumu hatırlamıyorum. Unutkanlık başladı sanırım.

Aşk birkaç lafla başlar, dudaktan dudağa beslenir, dokuz ay on gün sonra da baba diye seslenir.

Kalbimi kırdın daha akıllı oldum. Aşk gitti, aklım yerine geldi.

Müsaitsen sana aşık olmak istiyorum.

Sen beni sevmedin ya, şimdi paralel bir evren arıyorum. Belki orada beni seven bir sen vardır.

Yalnız gecelerimin nedeni sensin demeyi çok isterdim ama yalnız gecelerimin nedeni şarj aletimin bozulması.

Okulu sevmemin tek nedeni içinde bir adet sen olmasıydı.

Kalanlar bizimledir. Her ne olursa olsun geriye dönüp bakmamak lazım şu fani dünyada. Her ikisine de bizden cevap vardır. Gidene güzelinden bir yol, kalana da sadakat dolu bir kalp sunarız.

Gün 24 saatse, benim için yarısı sensin. Seni düşünmeden geçen kalan yarısı içinse kendimi sorguluyorum. Aşkı zirvelerde yaşıyorum, kimse bunu fark etmese bile.

Hayatımın anlamını sorguluyoruz ya bazen, sorgulamamak gerekiyor çoğu zaman. Düşündükçe derinleşiyor insan, derinleştikçe içinden çıkılamaz bir hale geliyor. En iyisi anda kal, anı yaşa. Gerisini düşünme.

Çok sevdiğim için mi beni üzüyorsun yoksa senin için ikinci planda birisi miyim? Emin ol ikincisi olduğumu bana hissettirirsen, o umursayan kişiden eser kalmaz. Silersem tamamen silerim.

Seviyor gibi görünüyorsun, ama biliyorum ki sen benden başkasını sevemezsin. Bunun kesin olduğuna emin olduğum için içim çok rahat. Çünkü ben seni canımdan çok seviyorum.

Har vurup harman savuruyorsun. Kelimelerinin bendeki etkilerini bilmiyorsun. Ya da biliyorsun da beni üzmek hoşuna mı gidiyor? Eğer üzülüyorsam sırf sana değer verdiğim içindir. Bendeki değerini düşürme, emin ol bunun olmasını hiç istemezsin.

Ey yürekli adam, seni sevdiğim için zerre kadar pişman değilim. Ama ne zaman döneceksin? Beni ne zaman fark edeceksin? Dünyaya bir aşk hikâyesi kazıma isteğimi kabul edecek misin?

Canım yanıyor belki ama ne demişler: “Ne yaparsan onu görürsün.” Bu cümle senin hakkından gelecektir. Gelmese de geldirirler. İnsanların canını yakmak senin için bu kadar kolaysa, dönüp dolaşıp seni de bulacaktır.

Baldan tatlı sevgilim, fotoğraflarına bakarken yüzümde beliren gülümse hiç gitmesin. Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum ama benim senin hakkında düşüncelerimi tahmin edebilirsin. Düşün ki sana hala sevgilim diyorum…

Hayret ediyorum bazen, nereye gidiyorum, ne yapıyorum, amacım ne? Bu kadar belirsizliğin sebebi ne? Bir şeyler olacak zamanı geldi, hissediyorum.

Bile bile tuzağa çekiliyorsun. Sana değer verenler bunu söyleyince, onları umursamıyorsun. O zaman bunu iyi oku: “Değer verenlerin gözünden düşersen, toplanamazsın.” Bu da sana bir mesaj olsun.

Öyle bir dünya olsun ki, mutluluktan havalara uçalım. Dert, keder, sıkıntı bize hiç uğramasın. Sevdiklerimizle huzurlu olalım. Madem öyle bir dünya olmayacak o zaman maksimum keyif için yaşamaya devam!

Tamam, her şey bitti diyorum. Birileri geliyor ve aklımı karmakarışık yapıp gidiyor. Allah aşkına bunu kasten mi yapıyorsunuz? Artık çıksın gitsin istemediğim kişiler hayatımdan. Sizin içinde benim içinde en iyisi bu olacak emin olun.

Çok sevdiğimden mi acı çekiyorum? Acı çektiğim için mi çok seviyor, çok bağlanıyorum? Hangisi gerçek cevap bilmiyorum ama emin ol bunu kullanmasını çok iyi biliyorsun.

Hayatın anlamını sorgular insan, her zaman sonuçsuz kalır düşünceleri. Aslında çok fazla da düşünmemek lazım, zira çok fazla düşünce insanı çok derinlere götürüyor. O derinlerde insanları boğmak için fırsat bekliyor…

Canıma can katan birisi olmuştun oysa. Seni görünce çarpan kalbim, geceleri seni düşünmekten uykusuz birisi olmam, bunların hepsi yaşanmaya değerdi. Her ne olursa olsun, ikimizin sonu nereye varırsa varsın, bana bu güzel günleri yaşattığın için sana çok teşekkür ederim.

Evvela insanın kendi hatalarını sorgulaması, kendini bir check etmesi gerekir. Aslında bütün sırlar da insanın içerisinde gizlidir. O yüzden insanlara suç atmadan önce kendini kontrol et olur mu?

Aile öyle bir içten yuvadır ki her insanın elinde şansı varsa bu yuvayı sağlam bir şeklide tutmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı öyle bir etkiliyor ki o eksikliği her daim hissediyorsun.

Bıktım usandım artık, sensiz ve seninle anılarımız olmadan yaşamaktan. Ne olur tarihe geçecek anılarımızın olacağı günler gelsin. Ne olur artık bir adım at ve beni gör.

Vicdanımın sesini dinliyorum ve sana acıyorum. Eğer mantığımla hareket edecek olsaydım şimdiye kadar çoktan silmiştim seni, ama var hakkım helal olsun sana. Yeter ki hayatımdan tamamen çıkıp git artık.

Öleceğimi bilsem de bu sevdadan vazgeçmiyorum, vazgeçmeyeceğim. Bilirsin kaybetmeyi de pes etmeyi de sevmem. Varsın bu yolda öldü desinler. İçim de rahat vicdanımda…

Her şeyi bir anda kestirip atıyorsun ya hani, hiç mi empati diye bir şey yok sevdiğim? Beni ne kadar kırdığından neden bu kadar habersizsin? Senin için hiçbir şey ifade etmiyorum? Neyse problem değil artık herkes kendi yoluna baksın.

Tam bitti bitecek diyorum, geliyorsun bir şeyler söylüyorsun ve gene başa dönüyoruz. Canımı her defasında yakıyorsun ve ben her defasında seni affediyorum. Bunu niye yapıyorum? Evet, bilmiyorum.

Fırtınalar kopacak az kaldı. Sabrediyordum, sabrettim ama artık dayanacak gücüm kalmadı. Eee sabır da bir yere kadar. Olacakları iyi izleyin.

Canım sevgilim, senle geçen her anıma binlerce kez şükürler olsun. Seni bana gönderen Allah’a sonsuz teşekkürler.

Aşk bir araba gibidir; çok kilometre yaparsan arabanın değeri düşer.

Aşık olana Bağdat sorulmazmış. Sorsalar da bulamam zaten.

10 yaşındaki bir kız “kokusunu özledim” demiş. Silgisini nerede düşürdü acaba?

Kaynanamı kaybettim, hükümsüzdür.

Çılgınlar gibi sevip, manyaklar gibi evlendim.

Kalbinde yer yoksa ayakta da giderim demek isterdim ama çok yorgunum.

Aşkın gözü kör olabilir ama ben her şeyi görüyorum ona göre.

Siz yağmur altında sevgilinizle birlikte ıslanarak yürüdünüz mü? Bilen varsa açıklasın.

Benim romantik yemek anlayışım tavuk dürüm. Daha fazlasını yapamam. Belki senin için et dürüm olabilir.

Savaşmayın sevişin, sevişirken savaşıyorsunuz zaten. Gerek yok.

Aşk acısı yaşadığını iddia eden Pelinsu (11), evine gidip barbie bebekleriyle dertleşti.

Beyaz atlı prens devri kapandı. Beyaz yatlı prens devri başladı.

Seviyor sevmiyor diye çiçeklerin canını acıtmana gerek yok. Sor bana söylerim ben.

Eğer bir erkek tuttuğu takımın maçı olduğu saatlerde sizinle buluşuyorsa, onu hemen bir güzel paketleyip eve götürün ve sonsuza kadar birlikte yaşayın.

Aklımda sürekli senin izlerin var. O izleri takip ederek sana ulaşmaya çalışıyorum. Seni düşünmeden edemiyorum. Pazarcılar ‘al, al, al, bir milyon’ dediklerinde bile aklıma sen geliyorsun.

Sanırım aşkın beni kör etti. Kusuruna bile bakamıyorum.

Babama sormuşlar eşinle ortak özelliğiniz nedir diye, babam da ‘aynı gün evlenmiştik’ demiş.

Aşk bir muz kabuğuna benzer, dikkat etmezsen kayan sadece ayağın olmaz.

Kızlar park yerlerine benzer. İyi yerlerin hepsi kapılmıştır.

Aşk, boş bir otobüste ayakta gitmez gibidir. Oturmak istersin ama oturamazsın. Her şey için artık çok geçtir.

Yorganımın verdiği sıcaklığı vaat bile edemiyorsan hiç yoluma çıkma yani.

Elektrik alamadım, kabul etmiyorum diyeceksen ben yüksek gerilimli trafo bile olurum.

Seni kuşlara sordum, cevap vermediler. Seni bulutlara sordum, cevap vermediler. Seni annene sordum, bakkala gitti dedi. Niye uğraşıyorum ki?

Sabrın sonu selamettir derler. Sabrettim ve sonuçlarını hep birlikte göreceğiz. Kim dost, kim düşman açık ve net bir şekilde ortaya çıkacak.

Whatsapp durumları yazımızın sonuna geldik.  Facebook sözleri ve instagram sözleri gibi yazılarımızda sosyal medya sözleri bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Sözleri

Sosyal medya sözleri yazımızda facebook sözleri, whatsapp durumları, instagram sözleri, tumblr sözleri bulabilirsiniz.

Facebook durumlarını facebookta paylaşarak fenomen olabilir, whatsapp durumları ile whatsapp sözleri yazıp popi olabilir, intagram mesajları ile instagramda binlerce beğeni alabilir, tumblr mesajları ile tumblrda onlarca fav alabilirsiniz. Whatsapp durumları kısa, facebook sözleri kısa ve güzel.

Facebook Sözleri

Ki sen beni unutan bir zalimsin, ki ben adının her anılan anında hasretle bekleyen.

Şu sosyal medya denilen evrende nedense herkes filozof, bilinmeyenli bir denklem çözmeye kalkışsalar tökezleyecekler.

Kendine gel sevgili, seni orda bekliyorum.

Hangi aşk anlatabilir ki seni bana, gözlerimden düşen hangi gözyaşı dindirebilir ki yalnızlığımı?

Tüm ömrüm sana dua ederek geçecek sanırım, huzurlu ve mutlu olman koşuluna denk düşen tüm dualar seninle olsun sevgili.

Acı intihar tohumları besliyorum zulamda ve sensizlik her dem yüreğimde.

Üşüsem sarar mısın sensiz kalan yanlarımı, gelir misin yine bana bakan o güzel gözlerle.

Galiba sensizlik demi yaklaştı, usulsüzce damlamaya başladı gözlerimden akan yaşlar.

Kimseyi hor görme ve kimseyi küçük düşürücü bir lafla sarsma. Hırsa dönüşür zamanı geldiğinde altında kalırsın.

Bizde biliyoruz her daim hediyeler alıp, süslenmeyi. Lakin şımarır diye korkuyoruz, yoksa meblağ önemli değil J.

Rabbim kimseyi yorgan altında sümüğünü temizlercesine ağlatmasın, zira ben yaşadım siz yaşamayın.

Her güzel kokan güle meyil verseydik, çiçekçi olurduk.

İçini ısıtacak biri yok ise üzülme, Latte denemeni öneririm.

Facebook Durumları

Gelip geçici bir sevdadır dediler, Zira uzun süren bir geçici gidişat görmedim daha hayatımda. Çocukken bastığım topraklar hunharca gülüşlerine uğramış sokaklarımın uçsuz bucaksız köşelerine.

Aldatmak çok mu tatlı lan? Ben de bir ara denesem mi diyorum, yokluğunda çılgın gülüşlere kapılan bir zavallı gibi.

Seni sensizliğinle aldatıyorum. Farkındayım, deli bu boş verin bakışları ile bakıyor tüm çevrem bana, akıllık göreceli bir evredir. Delilik ise olmayan bir aklın kaybolmuş eseri.

Biraz daha ağlasam diyorum, hani şu en efkarlısından olandan.

Gözlerimin sensizliğe iliştiği gölgelerde aradım ben yokluğunu. Kime hasret duyacağımı bilmeden yaşadım ben tokluğunu, varsın ölümüm serabınla olsun.

Serap gibi yeşeren bir hayal gibiydin gözümde, ne kadar elimi uzatsam en kahpe gülüşünle yakaladı beni aklımdan hayat. Affetsem olmaz, affetsem ne olur ne olmaz.

Düşüncelere saklı düşlerim var benim, birde yarım kalan kırık dökük hayallerim.

Solar mı gerçekler gerçekten? Yoksa biz mi kuruyoruz saçma sapan denklemler?

Galiba artık dönmeyeceksin, tamam sen kazandın hadi gel bitsin bu oyun.

Evcilik oynamak varken, kör ebe ne be. İlla kör kütük aşkınla sarhoş edip gideceksin dimi seni gidi seni.

WhatsApp yokken biz ne yapıyorduk yahu.

Şu duruma bir efkar çizelim, aha da şuraya da bir hüzün.

Whatsapp Durumları

Durumlara düştü sevdam, yok hani Twitter kullansa içim yanmaz ne diye yazıyorsam buraya.

Hız düşmanınız olabilir sizi kontrol ettiği sürece, fakat siz hızı yakaladığınız an sizin esiriniz olacaktır.

Gülmeliyim bilmiyorum, gülersem acır mı sol yanım onu da bilmiyorum. Galiba gülmeyi denemeliyim ya da güler gibi mi yapsam acaba?

Ben küf tutmuş cümlelerin arasında isyan çıkaran anarşist ruhlu bir kelimeyim. Aşka isyan etsem, sükunet saracak dört bir yanımı.

Aldatılmak kadar tarifi imkansız bir acı daha yok bu hayatta, düşünsenize lan o gözlerle bakıp seni seviyorum diyişini. Gel de katliam çıkarma arkadaş.

Arkamdan konuşanlara buradan bir şey demek istiyorum, önümde uzun bir yol var yorulacaksanız uğraşmayalım.

Ben kimseye yanlış yapmam. Ya beni yanlış anlarlar ya da yanlışı yapan onlar.

Hayat hatalarla dolu saçma sapan bir tiyatro sahnesinden ibaret.

Deli bir senaristin aklına gelmeyen son skecim ben. Aklına gelsem herkes birbirine aşık olacak.

Haberlere jiletlerle çıkan intihar temsili bir insanım, senin internete takılıp göremediğin saatlerde J.

Ücra köşelerde sarhoş bir avareyim son zamanlarda, hangi sokağa girsem yalnızlık yakalıyor beni ensemden.

Yazdığım her mısrada satır satır boğarım seni, sen aşk şiiri sanırsın.

Deli bir şairim ben, kimi özlediğimi bilmeden hasretin en halttan halini yaşarım.

Mısralarca anlatıp kafa karıştırmanın bir anlamı yok, seviyorum lan.

Hadi gidelim bu şehirden, artık beni benden alıyor sensizlik düşleri. Ne olur geri dön, kaçalım bu dünyadan.

Desem ki; hayat olabildiğince boş ve ben seni özledim. Sen yine beğeni yağmuruna tutarsın tüm olumsuzlukları.

Sen, sen ol. Asla biz olma.

Kırık dökük hayallerim var benim, birde hiç gelmeyecek umutlu yarınlarım.

Bir ezan sesi kadar dinlendirici, bir kuş cıvıltısı kadar güzel bir ses yok daha bu dünyada.

Gitmeliyim bu hayattan, başka bir bedende bulmalıyım seni.

İlla küpe takıp dövmemi yaptıralım oramıza buramıza? Yetmiyor mu kalbimizdeki ismin.

Dost acı söylermiş, halen tatlı dilli yılanı deliğinden çıkaran kişileri arıyorum.

Bir erkeğin, bir erkeğe arkadaşlık isteği göndermesi kadar saçmaydı senin benden gidip bir başkasına tutulman.

Tumblr Sözleri

Sosyal medya fenomeni olmak için intihar etmek yeterli olmalı sanırım.

Ölü kuşlar besliyorum karanlık bahçemde, sen geleceksin gibi koparmadım krizantemleri.

Deli bir yüreği taşımak kimine ağır gelebilir, fakat sarrafı olan bir delikanlı ikinciyi de besler.

Kuşumda öldü, ne yapacağım ben? Gelmeyeceksen bende öleyim.

Yalnızlıktan tüten sigaramın dumanı yüzümün renk hırsızı, gelsen bir dert gelmesen farklı bir dert.

Virajını alamadığım her yolda sen geliyorsun karşıma, intiharın eşiğinde kimsesiz ve yek.

Artık düşlerimde boğularak seni beklemek ağır geliyor bana, küfür mi ettik yoksa biz aşka. Sevdik, sevilmeyi istedik lakin hayat acı kahve tadını bir kez daha verdi genzimize.

Biter mi bu kadar acı? Ya da gelir misin artık düşlerime, sarılır mısın yalnızlığıma?

Dün benim için ölenler, bugün başkaları için yaşar olmuş. Ölümsüzlüğü buldu lan bunlar sayemde.

Her gün seviyorum diyen sevgili, bugün nasıl olurda sevgisizliğe düşer. İnsanoğlu işte bakar, görür ve gider.

Yıllarca gözümün içine çocukça bakan o masum bakışlarının ardında bir şeytan yatıyormuş meğer. Gelebildiğin nokta sadece küfürlerime düştüğün cümleler.

Aldanma demiş çocuk masum yüzüne, mutlaka bir gün bırakıp gidecekmiş. Aldanmadım ama aldattı.

 Kaç kadeh daha içmek gerekir yalnızlığına, seni bilmem ama ben şuan içerisinden çıkılamayacak bir girdabın virajındayım. Kafamı çıkarsam kopacak, çıkarmasam boğulacağım.

Mısralarca şiir yazmak, seni anlatmak ve seni sevmek. Yarın ki şiirlerim gelmeyen umutların hırsıyla yazılan küfürlerle kaplı bir sen olacak.

Daha fazla mı sevmeli insan yoksa daha mı az? Az sevsen bir şüphe çok sevsen bir şüphe. Kaldırılmayan sevgiler hep aşka aciz bedenlere verilen besteler ile dolu bu hayatta.

Ben seni hiç kimsenin akıl etmediği saat dilimlerinde sevdim, gideceğimiz yerlere uyak düşmeden.

Burada herkes bir başka havada, kimisi sevgilisini över kimisi ise söver.

Facebook’a sövdüğümüz geçmiş dönemlerin daha berbatını İnstagram’da yaşıyoruz. Bu gidişle hiç sevgilimiz olamayacak.

Sosyal medya ilişkileri ve evliliği bitiren en güçlü zehirdir.

İnsan kiminle gülmeyi ve kiminle ağlamayı iyi bilmeli. Zira her bunlardan sadece birini size yaşatan daima zararın ta kendisidir.

Araştırmalara göre evlilikleri ve ilişkileri bitiren en büyük etken sosyal medya, şeytan diyor pusuya yat.

Kaç kez daha sevmeli bu gönül veya kaç kez daha düşmeli yalan sevdalara mı desek.

Kimsenin bilmediği coğrafyalarda sevmeye çalıştım ben seni.

Whatsapp durumları, whatsapp sözleri, facebook mesajları kısa, facebook sözleri anlamlı, tumblr sözleri, anlamlı tumblr sözleri yazımızın sonuna geldik.