yeni doğan bebek tebrik mesajları

Yeni Doğan Bebek Tebrik Mesajı

Yeni doğan bebek tebrik mesajları yazımızda akrabanızın eşinizin dostunuz yeni doğan bir bebeği var ve tebrik mesajı atmak istiyorsanız yeni doğan bebek tebrik mesajları yazımızdaki sözleri kullanabilirsiniz. Sizde yeni doğan bebekleri ziyarete gitmeden önce ailesine tebrik mesajı atabilirsiniz. Yeni doğan bebekler için tebrik mesajları, yeni doğan bebek mesajları, bebek hayırlama sözleri ve yeni doğum yapan anneye mesaj;

Yeni Doğan Bebek Tebrik Mesajları

Canım seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum. Miniğiniz hep yanınızda ve hayırlı bir evlat olsun.

Gözlerini dünyaya açan bu bebeği, sıcacık sevginizle sarmanız dileğimle. Tebrik ediyorum.

Allah analı babalı büyütsün, daha büyük muratlarını göstersin.

Minicik ellerinin hayatınıza renk katması, sıcacık gülüşünün hayatınızı ısıtması ve en önemlisi ilk adımını atacağı günün heyecanı evliliğinize can katsın diyorum. Tebrik ederim.

Dokuz ay çekilen çile sona erdi nihayet. Çok zorlu bir hamileliğin ardında, minik bebeğinizi elinize almak kısmet oldu. İnşallah emeklediği, yürüdüğü ve koşarak size geldiği günleri de görmek nasip olur. Tebrik ediyorum canlarım.

yeni doğan bebekler için tebrik mesajları

Hamilelik haberini aldığın ilk günü ve sevincini unutamıyorum. Müthiş bir heyecana kapılmıştın ve dokuz ay bu heyecanla çarçabuk geçti. Bebeğiniz artık yanınızda. Tebrik ediyor hepinizi bir bir öpüyorum.

Dokuz ay içerde yatan ve artık bir ömür dışarıda yanınızda yatacak olan bebeğinizi kocaman öpücüklere boğuyorum. Mutluluğunuz daim olsun.

İki kişi adım attığınız bu yolun bütün zahmetlerine katlanıp, artık üç kişi olarak devam edeceğiniz hayatınızda size ve yeni doğan bebeğinize ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Nasıl da güzel bir bebek olmuştur kim bilir. Yanınızda olamadığım için çok üzülüyorum, minik bebeğinizi de çok merak ediyorum. Canım arkadaşlarım benim, Allah üçünüze de sağlık, huzur ve mutluluk versin.

Küçücük atan bir kalp var artık yanınızda. Bu küçük kalbin, büyük huzur ve mutlulukla dolması dileğimle… İnşallah hayırlı bir evlat olur, tebrik ediyorum.

Yeni bir aile ferdi daha aramıza katıldı. Minicik ellerinden öpüyorum onu. Eşine, sana ve bebeğine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum canım. Tebrik ederim.

Geceleri uykunun en tatlı olduğu bir anda, kocaman çığlıklarla uyanacağınız yeni bir süreç başlıyor bu gün itibariyle. Uykusuz günleriniz için “Allah kurtarsın.” diyor, bebeğiniz için ise sağlık ve huzur diliyorum. Tebrik ederim.

Aramıza yeni katılan bu küçük bebeğe gelirken nazar boncuğu getireceğim. Çok şirin ve sevimli bir bebek olmuş. Güzelliğini kimden aldığı belli… J  Allah analı babalı büyütsün diyor, miniğimin gözlerinden öpüyorum. Tebrik ederim.

Artık üç kişilik çekirdek bir aile oldunuz. Hayatınızın her anının mutlu, huzurlu geçmesini diliyorum. Tebrik ederim.

Bebek tebrik mesajları yazımızın sonuna geldik. Aile sözleri için tıklayın.

En Güzel Tebrik Mesajları

Tebrik mesajları yazımızda, yeni evlenen çiftlere tebrik mesajları, yeni doğan bebeklere tebrik mesajları ve yeni işe giren kişilere tebrik mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Birlikte el ele başlayıp, el ele sonlandırmayı planladığınız bu yolda, en mutlu şekilde ve ilk günkü gibi kalmanızı temenni ediyorum, mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğiyle.

 

Yeni yaşın sana ve çevrendeki bütün mutlu gözlere iyi gelmesi dileğiyle. Yeni yaşını kutlarım.

 

Dünyaya getirdiğiniz bu güzel bebekle birlikte sizin de ömrünüzün ve mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Allah analı babalı büyütsün.

 

Bu güzel başarının sizi ömür boyu birlik kılması dileğimle… Başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Sonsuz mutluluğa açtığınız ilk pencerenin hiç kapanmamasını ve bundan sonra ki açacağınız pencerelerin daim olmasını diliyorum. Mutluluklar.

 

Bütün güzel başarılara attığın imza ve göstermiş olduğun büyük gayretten dolayı seni tebrik ediyorum.

 

Yeni işin ve yeni hayatında sana uzun başarılar diliyor ve tebriklerimi iletiyorum. Dilerim ki hayatın boyunca bu mutluluk ve başarılarla büyümeye devam edersin.

 

Bu bebek bütün dünyaya çok iyi gelecek. Çektiğiniz bütün sıkıntıların geride kalması dileğimle, tebrikler.

tebrik sözleri

Atacağınız bu ilk önemli adımda yanınızda olamadığım için ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. Gönüller bir olsun demiş büyüklerimiz. Gönlüm sizlerle canım arkadaşlarım. Sizi çok içten kutluyorum ve düğününüz için adıma gönderilmiş güzel bir davetiye bekliyorum.

 

Canım oğlum, hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim. Yeni okulun ve yeni hayatın sana her geçen gün biraz daha başarı katsın. Tebrik ediyorum.

 

Evliliğin ilk meyvesi olan hamilelik süresine geçilmiş bakıyorum da. Şimdi seni bekleyen dokuz aylık bir süreç var. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Eminim ki çok güzel bir bebek dünyaya gelecek.

 

Senelerce yılmadan devam ettiğiniz, birbirinizi kırıp dökmeden birbirinizi sevdiğiniz ve evliliğe karar kıldığınız bu güzel birlikteliğinizin bozulmamasını temenni ediyor ve sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Bir yastıkta kocayın.

 

Aşkı ektiğiniz bu topraklarda filizlenmeye karar verdiğiniz ve köklü bir ağaca dönüşmek için evlilik adımı attığınız bu yolda, hep el ele ve aynı aşkla birbirinizin kalmaya devam edin. Aşkın en yakıştığı çift ünvanını almaya hak kazandınız. Düğün pastanızın tadını şimdiden merak etmekteyim. Mutluluklar.

 

Birbirinize hep gülen gözlerle bakmanızı dilerim. El ele geçirdiğiniz gün sayıları sonsuz olsun ve mutluluğunuz hiçbir şekilde bozulmasın. Allah’tan mutluluk huzur ve sağlık diliyorum. Tebrikler.