Evlilik Tebrik Mesajları

 

Evlilik tebrik mesajları yazımızda yeni evlenen çiftlere tebrik mesajlarını bulabilirsiniz. Yeni düğün yapmış kişilere tebrik mesajlarının bulunduğu evlenenlere tebrik mesajları yazımızdaki sözleri yeni düğün yapan kişilere gönderebilirsiniz.

 

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığım için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Mutluluğa attığınız adım için sizleri ve ailelerinizi tebrik etmek istiyorum. Allah bir yastıkta kocatsın.

 

Artık bir aile oldunuz ve bunu çoktan hak etmiştiniz. Size ve ailelerinize kucak dolusu sevgiler. Tebrik ediyorum.

 

Sanırım balayı yolları gözüktü. Hayatınızın en paha biçilmez günlerini en güzel şekilde geçirmenizi diliyorum. Allah sağlık dolu, huzurlu ve mutlu bir ömür versin size. Tebrikler.

evlilik tebrik yazıları

İyi günde kötü günde dediniz ve imzaları attınız. Umarım hak ettiğiniz mutluluğu fazlasıyla yaşarsınız. Birbirinize olan sevginizin ve bağınızın hiçbir zaman kopmaması ve her saniye güçlenmesi dileğimle… Tebrik ediyor, gözlerinizden öpüyorum.

 

Bu beraberlik sayesinde birçok insanın yüzü güldü. En az sizin kadar mutlu olduk, evlendiğiniz günleri de görmek kısmet oldu sonunda. Allah nice mutlu ömürler versin, hep yüzünüz gülsün ve hep mutlu olun, mutlu kalın.
Şimdiye kadar ki evlilik tebrik mesajlarını beğendiyseniz, evlenenler için tebrik mesajlarının devamını aşağıda bulabilirsiniz;

 

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu günde yanınızda olamadığım için ne kadar üzgün olduğumu dile getirmek istiyorum. Sizleri çok tebrik ediyorum, yıllarca bozulmayan ve hiç kırılmadan devam eden bağınızı en güzel şekilde taçlandırmayı başardınız. Umarım hayatınız boyunca hep ilk günkü aşkın tazeliğiyle kalırsınız.

 

Birbirinize ne kadar aşk dolu yaklaştığınızı ve bu evliliğin ne zorluklarla yapıldığını en yakından görme fırsatım oldu. Çok büyük ve çok güzel bir iş çıkardınız dostlar. Mutluluğunuz daim olsun, büyük çabalar verdiniz, zorlu günler atlattınız ama hep bir arada kalınız. Ömür boyu da bir arada kalmanızı diliyorum.

evlilik tebrik yaziları

Bu evliliği ve bu mutlu haberi bizimle paylaştığınız için size teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Her aman bir arada kalın canlarım. Evliliğiniz ömür boyu size; sağlık, mutluluk ve huzur getirsin.

 

İki kişi başladığınız bu yolu; büyük imtihanlarla bitirmeyi başardınız. Sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Evliliğiniz hiç bozulmasın ve yıllar sonra bile birbirinize aşkla yaklaşın inşallah.

 

Evlilik denen kutsal bağı da arkanızda bıraktınız. En telaşlı gün de sona erdi ve size; birlikte yaşayabileceğiniz ve yaşlanabileceğinizi huzur dolu kocaman bir ömür kaldı. Umarım hayatınız boyunca mutlu ve huzurlu olursunuz.

 

Sağlık, mutluluk ve huzur yanı başınızdan hiç ayrılmasın, ömür boyu mutlu kalın. Evlilik size uğur getirsin diyorum ve birlikteliğinizi evlilikle taçlandırdığınız için siz değerli dostlarımı tebrik ediyorum.

En Güzel Tebrik Mesajları

Tebrik mesajları yazımızda, yeni evlenen çiftlere tebrik mesajları, yeni doğan bebeklere tebrik mesajları ve yeni işe giren kişilere tebrik mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Birlikte el ele başlayıp, el ele sonlandırmayı planladığınız bu yolda, en mutlu şekilde ve ilk günkü gibi kalmanızı temenni ediyorum, mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğiyle.

 

Yeni yaşın sana ve çevrendeki bütün mutlu gözlere iyi gelmesi dileğiyle. Yeni yaşını kutlarım.

 

Dünyaya getirdiğiniz bu güzel bebekle birlikte sizin de ömrünüzün ve mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Allah analı babalı büyütsün.

 

Bu güzel başarının sizi ömür boyu birlik kılması dileğimle… Başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Sonsuz mutluluğa açtığınız ilk pencerenin hiç kapanmamasını ve bundan sonra ki açacağınız pencerelerin daim olmasını diliyorum. Mutluluklar.

 

Bütün güzel başarılara attığın imza ve göstermiş olduğun büyük gayretten dolayı seni tebrik ediyorum.

 

Yeni işin ve yeni hayatında sana uzun başarılar diliyor ve tebriklerimi iletiyorum. Dilerim ki hayatın boyunca bu mutluluk ve başarılarla büyümeye devam edersin.

 

Bu bebek bütün dünyaya çok iyi gelecek. Çektiğiniz bütün sıkıntıların geride kalması dileğimle, tebrikler.

tebrik sözleri

Atacağınız bu ilk önemli adımda yanınızda olamadığım için ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. Gönüller bir olsun demiş büyüklerimiz. Gönlüm sizlerle canım arkadaşlarım. Sizi çok içten kutluyorum ve düğününüz için adıma gönderilmiş güzel bir davetiye bekliyorum.

 

Canım oğlum, hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim. Yeni okulun ve yeni hayatın sana her geçen gün biraz daha başarı katsın. Tebrik ediyorum.

 

Evliliğin ilk meyvesi olan hamilelik süresine geçilmiş bakıyorum da. Şimdi seni bekleyen dokuz aylık bir süreç var. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Eminim ki çok güzel bir bebek dünyaya gelecek.

 

Senelerce yılmadan devam ettiğiniz, birbirinizi kırıp dökmeden birbirinizi sevdiğiniz ve evliliğe karar kıldığınız bu güzel birlikteliğinizin bozulmamasını temenni ediyor ve sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Bir yastıkta kocayın.

 

Aşkı ektiğiniz bu topraklarda filizlenmeye karar verdiğiniz ve köklü bir ağaca dönüşmek için evlilik adımı attığınız bu yolda, hep el ele ve aynı aşkla birbirinizin kalmaya devam edin. Aşkın en yakıştığı çift ünvanını almaya hak kazandınız. Düğün pastanızın tadını şimdiden merak etmekteyim. Mutluluklar.

 

Birbirinize hep gülen gözlerle bakmanızı dilerim. El ele geçirdiğiniz gün sayıları sonsuz olsun ve mutluluğunuz hiçbir şekilde bozulmasın. Allah’tan mutluluk huzur ve sağlık diliyorum. Tebrikler.