yildönümü mesajları

Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye ve eşe gönderebileceğiniz yıldönümü mesajları, kısa ve uzun yıldönümü mesajları bulabilirsiniz. Bu yıldönümü sözleri ile sevdiğinizle tanıştığınız günü, evlendiğiniz günü veya nişanlandığını günü dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz.

Hızlı Erişime Menüsü

  1. Yıldönümü Mesajları
  2. Sevgiliye Yıldönümü Mesajları
  3. Eşe Yıldönümü Mesajları
  4. Uzun Yıldönümü Mesajları
  5. Kısa Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü Mesajları

“Yıllar var ki hasretim o gül yüzüne, kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.” diyor Ebru Gündeş. Bizim için değil bu şarkı, bu yüzden seviyorum. Sen benim başıma gelen, hayatımın en güzel tablosu olan, ileride aynı masaya oturup evet diyeceğim insan… Seninle bir yılı daha geride bıraktık, nice güzel yıllara sevgilim. Seni çok seviyorum.

Yıllardır adın ruhuma kazılı, yüreğim yüreğinin üzerine yansıyan bir ayna. Bir kere bile farklı düşündüğümüzü, zıtlaştığımızı hatırlamıyorum. Beni güldüren, hayatımı neşelendiren, beni hep daha mutlu eden kadın, benim canım sevgilim… Bugün bir yılı daha devirdik seninle. Yıllara meydan okuduk ve yıpranmadık, yıpratılmadık. Seninle bir ömür boyu varım, seni seviyorum.

Kaç kadehe sığar sevincimiz, kaç şişe kaldırır bizim aşkımızın ağırlığını… Mesela kaç kadın sevebilir senin gibi ya da kaç mevsim bir kadına bu kadar çok yakışır? Sen gönlümdeki, gözümdeki en güzel şeysin sevgilim. Ruhunun sıcaklığını her an avuç içlerimde hissediyorum ve bugün seninle yeni yılımızı kutluyorum. Seneler de geçse biliyorum ki biz hep yan yana olmaya ve birbirimizi çok sevmeye devam edeceğiz. Seni seviyorum.

Gül bahçeleri sermek isterdim ayaklarına, sonra dedim ki sen güllerden daha güzelsin. Mektuplar göndermek istedim adına, sonra düşündüm ki sen kelimelerden daha anlamlısın. Ben de kendimi getireyim sana, belki benimle bir sene daha geçirmek istersin. Canım sevgilim, yeni bir yıldönümüne daha geldik. Seni seviyorum.

Hayatıma giren en değerli ve en merhametli adam, benim gönül dergahım, iç sızım. Sevgilim, bugün birlikteliğimizin ilk yılı ve sen hala bana ilk günkü aşkla bakıyorsun. Bir adamın gözlerine aşkın bu kadar yakıştığını daha önce fark etmemiştim. Aşk ancak senin bana bakan gözlerinde güzel. Daha nice güzel yıllara sevgilim, seni seviyorum.

Yüreğimin en içini bilen, beni benden daha iyi tanıyan kadınım. Kızgınlığımı da, öfkemi de, nazımı da çeken gönül bağım. Bugün seninle bir yıl daha eskitiyoruz. Şarap misali yıllanıyor birbirimize olan aşkımız. Yıllandıkça güzelleşiyor, yıllandıkça daha da artıyor. Sevgilim, seni çok seviyorum. İyi ki benim gönül evime girdin.

Belki de daha uzun yıllar bugün gibi heyecan verici olacak, belki zaman bizi farklı yollara atacak. Her ne olursa olsun ben hep seni aynı bugünkü aşkla sevmeye devam edeceğim. Canım sevgilim, ilk yılımız kutlu olsun. Seni seviyorum.

Gönlüme gelenim, evimin huzuru, kalbimin mutluluğu… Sensiz geçen günlerimi yaşamdan saymıyorum ben zira yaşamak sadece seninle mümkün. Senden önce yaşamamış gibiyim, nefes almamış, büyümemiş, sevmemiş, aşkı hiç hissetmemiş. Gözlerinle sevdim maviyi, saçlarınla sevdim sarıyı. Ellerinle sevdim sarmayı sarılmayı. Dudakların öğretti bana konuşmayı, kalbin öğretti sevmeyi aşık olmayı. Sen iyi ki varsın.

Nefes almak kadar değerli yaşanılan hayattaki sen… Sen öyle değerlisin ki su gibi, tuz gibi, ekmek gibi, anne gibi, baba gibi. Sen olmasan öksüz kalacak gibiyim, kimsesiz, aç, susuz, yetim ve daha nicesi. Senin varlığın beni ve kalbimi ayakta tutan tek neden. Ben seninle durabilirim ayakta ancak. Ben seninle anlam bulabilirim. Şiir olsam adım sen olursun, kitap olsan yazanım sen. Sen olmadan bir ben, ben olmadan bir sen olamaz. Biz birbirimizin kalbi için yaratılmışız ve birbirimizin kalbi için öleceğiz. Bugün benim gönlüme ayak basışının yıldönümü ve ben hala ilk günkü adım izini taşıyorum kalbimde. Seni seviyorum sevgilim, iyi ki varsın ve varlığınla ömrümü yaşanılır kıldın.

Gözlerine ilk baktığımda hissettiğim o muhteşem his beni öldürebilirdi. Kalbimin ağzımda atması boşuna değildi, ellerimin titremesi, göz bebeklerimin aniden büyümesi, damla damla sırtıma terler dökülmesi boşuna değildi. Sen de bana ait bir parça aşk vardı ve gelip onu bana verdin. El ele biriktirip büyüttük bu aşkı ve bugün hala ilk günkü kadar tapıyoruz birbirimizin gönlüne. Benim anlam bulduğum, yaşamaktan hiç geri kalmadığım yanımsın. Diğer yarımsın, baş tacımsın, olmazsa olmazımsın. Sen olmadan ben nefes alamam ve sen var oldukça ben bu hayata gözlerimi kapamam. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi ki benimlesin.

Koca kalabalığın içinde yalnızca senin ve benim kalp sesimiz var duyabiliyor musun? Ben daha il andan beri kulaklarımda taşıyorum bu tık tık sesini. Öyle atıyor ki kalplerimiz bir an bile ayrılmıyor ritimler birbirinden. Aynı anda yaşıyoruz hayatı, aynı anda nefes alıyoruz, aynı şehirde yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz, her sabah güneş ikimiz için doğuyor ve her gece ay bıkmadan bizim için parlıyor. Her gece gökyüzü yıldızlarıyla selamlıyor bizi, her sabah kanat sesleri bizim için yankılanıyor. Hayata her sabah aynı saat dilimleri içinde başlıyoruz ve yine her zaman birbirimiz olmadan yapamıyoruz. Bu da demek oluyor ki hayatın anlamı biziz. Biz birken güzeliz, birlikte biriz. İki kişi değiliz, biz tekiz. İyi ki varsın sevgilim, sen olmadan bir ben doğamazdı bu dünyaya.

Varoluş sebebimi sorgulamayı bırakalı yıllar oldu. Yıllar önce bugün ben neden var olduğumu sorgulamayı bıraktım. Nedeni apaçık karşımda duruyordu, hem de kanlı canlı. Ben o gün taptım tanrıya, o gün sevdim üstüme düşen yağmuru, o gün sevdim hayatı tüm aksilikleriyle. Kalbim ilk defa o gün buz değildi, ilk defa o gün yalnız değildim ben ve o günden sonra hiç yalnız olmadım. Sebebim, sebebi varlığım, ben hiç tek kalmadım senden sonra. Bir değil hep iki düşündüm, bir değil hep iki oldum. Bir değil hep iki sevdim, bir değil hep iki olarak gördüm. Seni çok seviyorum ve iyi ki hep bir değil iki sevdim.

Adımın yanına en çok yakışan isim oldun seneler önce bugün. Seninle ben yan yana, dip dibe, küse barışa onca sene devirdik. Benden hiç vazgeçmediğin, beni hep olduğum gibi kabul ettiğin için her geçen gün arttı sana olan sevgim. Aşk ilk defa benim için bu kadar anlam kazandı. Kalbimin derin çukurlarının içini doldurup, bahçeler ektin. Çiçekler açtı gönlümün ortasında. Heyecan duygusunu be seninle keşfettim, hiç atmadı kalbim bunca hızda. İyi ki gönlüme geldin kadınım, iyi ki bu çukurlarda gonca güller yetiştirdin.

Kalbim sadece senin kalbindeyken anlam kazandı. Anlamlı gelen her şeyin anlamsızlığı altında ezilirken, aslında en anlamlı şeyin sen olduğunun farkına vardım. Sonra pembeye boyandı dünya, çiçekler açtı gönlümün odalarında. Seninle birlikte sabah güneşi ısıtmaya başladı, kara kışlar birden bahar havasına döndü. Seninle açıldı gözlerim aşka. Senin elinden tuttum hiç korkmadan ve cesurca. İlk defa sevdim maceraları ve ilk defa kapıldım birinin rüzgarına. Kendimi gökyüzüne taşıdım senle birlikte, uçtum ben hunharca. Kanatlarım oldun havalandım, ayaklarım oldun sağlam bastım yerlere. Benim can içim, vazgeçilmezim… İyi ki dedirtenim, iyi ki sen…

Hayatta vazgeçilmeyecek kadar değerli şeyler vardır. Benimde vazgeçemeyeceğim çok şey var fakat bir tanesinden hiçbir şartta vazgeçmem. Çünkü o benim sebebi varlığım, çünkü o benim kalbimin diğer yarısı, benim nefes alışım, mutluluğum, huzurum, gündüzüm, gecem, karanlığım, aydınlığım, ağlayışım, kahkaham ve sahip olduğum acı tatlı bütün değerlerim. O olmayınca ben ne nefes alabiliyorum, ne yaşayabiliyorum. Dünya terse dönüyor o olmayınca ve sol yanım eksik kalıyor. O benim sol yanım! Evet kadın; sen benim hayatta vazgeçemeyeceğim tek kadınsın, sen benim yoktan var olanımsın. Seni seviyorum, iyi ki varsın.

Sevdiğiniz kişiyle olmak güzel bir duygudur, dünyanın en güzel hissidir bana göre. Hele ki onunla yıllar geçirmiş ve birbirinize olan saygınız ve sevginiz günden güne artmışsa bu ilişki bu aşk mutlulukların en güzeli olabilir bir insan için. Eğer sizde sevdiğinize yıllar geçirmiş ve bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyorsanız sayfamızda yıldönümü mesajları yazımızdaki sözleri kullanabilirsiniz.

Tüm yıldönümü mesajları için kategori sayfamıza bakabilirsiniz.

ay dönümü mesajları

Ay Dönümü Mesajları

Ay dönümü mesajları yazımızda sevgiliye ay dönümü sözleri, kız arkadaşa ay dönümü mesajları ve evlilik ay dönümü mesajları bulabilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları

Damla damlaydı hayatıma girişin. Dalga dalga oldu gözlerimde kalışın. Bir nehir, bir deniz derken, koskocaman bir okyanusa dönüştü varlığın. Günlerim, aylarım, yıllarım ve bir ömrüm seninle geçsin isterim. Ay dönümümüz kutlu olsun deniz gözlüm.

Bu yakışıklılığın hayatıma girişinin, 3. Ayı. Zaman seninle akıp gidiyor. Sensiz geçmek bilmiyor. Küçücük dünyama huzur katan yakışıklım. Sakallarınla oynadığımda mutluluk bulduğum. Bir ömür yanında mutluluk bulacağımı umduğum. İyi ki tanıdım seni. İyi ki kabul ettin beni.

Senden önceki yaşantıma baktığımda, zamanımın ne kadarda boşa gittiğini anladım. Hayatıma gireli 1 ay olmasına rağmen, geride kalan bir ömrü dolu dolu geçirmiş gibiyim. Tüm geçmişimin, gecikmişliğimin telafisi canım aşkım. Ay dönümümüz kutlu olsun.

Seninle aylar ayları, yıllar yılları kovalasın. Koca bir ömür bu aşk, yanımızda kalsın. Gözlerin gözlerime dalsın. Ellerin ellerimi hiçbir zaman bırakmasın. Birlikteliğimizin 5. Ayı kutlu olsun canım aşkım.

Sende ben olmayı sevdim en çokta. Yaşanmamışlarımı yaşadım ben seninle bu aşkta. Sevdamın imtihanı, duygularımın en deli yanı. Sevdalım, maralım. 3. Ay dönümümüzde, seni delice sevdiğimi yeniden bir kez daha söylemek isterim.

Bir kelebek say beni. Ömrüm bir gün olsa da, yine seni delice sevmekle geçirmek isterdim o bir günü. Çok şükür ki, 4 aydır beraberiz. Bir ömür bir olmaktır niyetimiz.

Akıp giden zaman, gözlerine bakar bakmaz dursun istiyorum. Saatlerde her daim vuslatı vurmalı. Ayrılıklar uzak dursun. Bu sevda denizi, içimizde kudurmalı. 3 ayı doldurduk dünya güzelim. Darısı kalan ömrümüze.

Bugün 6. Ay dönümümüz. Tüm ömrüme yetebilecek kadar, mutlulukla dolu 6 ay. Ama yetmez. Ömrüm ömrüne denk düşmeli. Aşklar değil, ölecekse bedenler ölmeli. İyi ki mutluluğumsun can parçam.

Sana karşı olan duygularım, içinde hala coşkun dalgalı bir deniz gibi. Artarak devam eden bu sevgi, son nefesime kadar devam edecek. Birlikteliğimizin 4. Ayında, seni ilk günkü heyecanla sevmenin mutluluğunu yaşıyorum can özüm.

Aşka dair tüm güzel duyguları yitirmişken tanıdım seni. Ömrüme ömür katanım. Tanışmamızın 6. Ayında, sana hala en samimi duygularla bağlıyım. İyi ki seninim ve iyi ki benimsin. Çünkü sen içimdeki, en derin özlemdin.

Ay Dönümü Sözleri

Seni tanımadan önce, bir hayalden öteye gitmezdi böylesine büyük bir sevgi. Seninle hayallerimde bile zor yer bulan bu sevgi, büyük bir gerçeğe dönüştü. Hayallerimin gerçeğe dönüşmesinin 8. Ayında, seni delicesine sevdiğimi bir kez daha ifade etmek isterim.

Seninle tanışana kadar, tüm dünyam karanlık bir gökyüzüydü. Hayatıma sen girdiğinde, tüm karanlıklarımı aydınlatan parlak yıldızım oldun. Artık gecelerimde gündüzlerim gibi aydınlık ve sevgi dolu. Hayatıma girişinin 3. Ay dönümünde, seni bana bahşeden Rabb’ime bir kez daha şükürler ediyorum.

Senin yanında geçen bir saniye bile, koskoca bir ömre bedeldir benim için. Sadece seninle olmak, gözlerine bakıp öylece kalmak, benim şu ömrümdeki en anlamlı ve önemli anlardır. İyi ki varsın can özüm. Gönlüme düşüşünün 4. Ayı kutlu olsun. Nice aylara ve nice yıllara birlikte erişmek dileğiyle.

Sana olan duygularımı, hiçbir cümle kalıbına sığdırmam mümkün değil. Gözlerine vurgun şu deli yüreğim, bir ömür seni en mahrem yerinde saklayacaktır söz olsun. Sana olan bu sevgiyi ne okyanusların büyüklüğü ile, ne kum taneleri ile anlatabilirim. Bugün 8. Ayımızı doldurduk. Bir ömre koysam sığmazsın ama, en azından bir ömür yanımda olman duasıyla.

Seninle vuslata ermemizin 7. Ay dönümü. Hatırlar mısın o ilk teklifteki heyecanımızı? Gözlerimize bakarak donup kaldığımızı? Öyle çocukça öyle masumaneydi ki. Sonrasında ne yapacağımızı bilememiştik. Bir ömür boyu aynı duygu ve heyecanla kollarında olmayı diliyorum.

Geçmişimdeki sensiz geçen her saniyeyi, hayat filmimden kesip çıkarabilsem keşke. Çıkarabilsem de geriye dönüp baktığımda, sadece koca bir mutluluk görsem. Bugün senin içime işleyişinin 2. Ayı. Nice aylara, yıllara ve koca ömre aşkım.

3 ayı geride bıraktık. Ama yetmez. 3 yıl olmalı. Oda yetmeyecek, 30 yıl olmalı. Biliyorum ki oda yetmeyecek, bir ömür olmalı. Bence oda sana doymama, bu aşkı içime işleye işleye yaşamama yetmeyecek. Tek duam, ahrette de sonsuza dek seninle olabilmek meleğim.

Ellerin ellerimde, dilerim ki bir ömür geçsin seninle. Ben ölürümde bu aşk ölmez. Ölürsem gömülmek isterim gamzelerine. Tanışmamızın, sırdaş olmamızın 8. Ayı kutlu olsun aşkım. İyi ki tanımışım. İyi ki varsın ve sonuna kadarda olacaksın.

Uçuk kaçık bir sevdanın peşine mi düşmüştük bilmiyorum ama. Benim kurduğum, en büyük hayallerim vardı orada. Yaşamak istediklerimi buldum sende, aşka dair ne varsa. Hayatıma anlam katanım. Yanındayken bile özlemim. Bugün 5. Ayımızı dolu dizgin devirdik. Bu özel günde, bir ömür yanında olacağımın sözünü veriyorum sana.

Daha birlikteliğimize 3 ay oldu. Bu 3 ay içerisinde, kolları güllerle kelepçelenmiş, dudağı dudaklarınla mühürlenmiş. Aşkı aşkınla törpülenmiş, bir sevda tutsağı oldum gönül sarayında. İyi ki varsın can tanem.

Meyletmem dünya malına, yanımda bir ömür sen olunca. Öleceksem bile, oda senin kollarında olsun. Yaşadığım her saniye, seninle olsun. Ömrüme ömür katışının, 4. Ayı kutlu olsun.

Ay dönümü mesajları yazımızın sonuna geldik, daha fazlası için yıldönümü mesajları kategorimize göz atabilirsiniz.

uzun yıldönümü mesajları

Uzun Yıldönümü Mesajları

Uzun yıl dönümü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun yıldönümü mesajları, eşe uzun yıldönümü sözleri ve romantik uzun yıldönümü mesajları bulabilir, sevdiğinize gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Yıldönümü Mesajları

Her şey senin tarafından aydınlatılana kadar karanlık bir gökyüzü gibiydi. Birden sen girdin yaşantıma hayatımın en parlak yıldızı gibi. Bizim iniş çıkışlarımız oldu ama kalbim hep bu günlere geleceğimize inandı. Nerede olduğum önemli değil. Kalbim senin olduğun yerde atıyor.  Mutlu yıl dönümleri sevgilim.

 Her yıl dönümü, ilişkimizi tekrar gözden geçirmemi ve hayatımın en iyi on iki ayı olduğunu fark etmemi sağlıyor. Seninle birlikte yaşadıklarımız, bir senenin günlüğü gibi. Bazen acı ve tatsız olaylar da yaşasak bunlarda hayatın gerçekleri.  Sen ve ben aşkın hatıra defterini yazalım. O hatıratı en güzel cümlelerle dolduralım. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Kollarında geçirilen, dudaklarınla mühürlenen tek bir saniye, binlerce hayata değer. Ne bir kutlama ne bir parti istiyorum. Sadece seninle olmak, hayatın bana vereceği en büyük hediyedir. Sadece sen ol yanımda bir tanem nice mutlu yıl dönümleri diliyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi açıklamaya nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yoğun duygularımı anlamak için kalbimin derinliklerine girmen gerekir.  Okyanusların ve gökyüzünün derinliği gibi sana olan hislerimi kelimeler tarife müsaade etmiyor. Nice Yıl dönümleri diliyorum Tanrı’dan seninle geçecek.

Seninle birlikte olmaya başladığımızdan beri, hayat sürekli bir öpücükler ve yumuşak sarılmalar döngüsüne dönüştü. Hiç şikâyetim yok bunlardan. Seninle olan hayatım umarım asla değişmeyecek. Mutlu yıl dönümleri hayatımı dönüştüren ve beni dünyalar kadar mutlu eden harika insan.

Günlük hayatın tekdüzeliğinde sadece seninle nefes alabiliyor ve hayatıma seninle renkleri davet ediyorum. Bu yıl dönümü yaşadığımız tüm anlarda yaptığımız fedakârlıkların toplamı ve aşk ancak fedakârlık ve karşılıksız sevgi olursa bir anlam ifade ediyor. Sana her şey için teşekkür ediyorum. Umarım nice yıl dönümlerini birlikte kutlarız benim bir tanecik sevgilim.

Dünyada en çok mutluluk veren şeylerden biri, sizi daha çok seven birisine âşık olduğunuzu bildiğiniz zamandır. Ondan daha da mutluluk veren şey ise, o insanla yıllarını bir uyum içerisinde, aşk, sevgi, fedakârlık ve paylaşımlarla geçirmektir. Dünyada bu kadar nadir bulunan bir şeyi bana yaşattığın için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mutlu yıl dönümleri bir tanem.

Geçmişimi değiştirme gücüne sahip olsaydım, tüm yaşadığım acılara ve hatalara rağmen yine de değiştirmezdim. Çünkü eğer değiştirseydim seninle yollarımız asla birleşmezdi. Demek ki, geçmişin acılarına sabır göstermek gerekiyor. Çünkü o zaman hayat, insanı senin gibi harika bir insanla ödüllendiriyor. Her yıl dönümümüz bir öncekinden daha da güzel ve özel olsun sevgilim.

Hayatımı sensiz olarak hayal etmeye ancak birkaç saniye tahammül edebildiğimde, yaşantımın sensiz nasıl kurak bir çöl gibi olacağı gerçeğiyle yüzleşiyor ve bu düşünceyi hemen aklımdan çıkarmaya çalışıyorum. Sen benim çatlamış, susuz topraklar gibi olan yaşantıma hayat getiren, zarif ve nadide bir çöl çiçeği kadar değerlisin bir tanem. Nice güzel ve mutlu yıl dönümleri geçirmemiz dileğiyle.

Birçok insan bu güzel günde sevdiğine armağanlar veriyor. Ama bunu gerçekten çok basit buluyorum.   Bana hayatını veren, varlığını bana adayan senin gibi özel bir insana verilecek hangi hediye senin değerinle boy ölçüşebilir ki sevgilim. Mutlu Yıl dönümleri.

Her zaman aklımdasın ve her zaman seni düşünmeye devam ediyorum. Gel bana, elimi tut ve sonra asla bırakma. Hayatımı seninle geçirmek ve senin yanında yürümek istiyorum. Tek istediğim hayatım boyunca seninle olmak. Bu hayatımı senin yanında yaşamak ve son nefesimi seninle birlikte vermek. Nice mutlu ve özel Yıl dönümlerine ruh eşim.

Sana sahip olduğum için çok şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum ilk defa hayatımda. Günlerimi aydınlattın ve hayatımı tamamladın sen. Bana verdiğin gerçek aşkı ve o güzelim yılları hiçbir şeyle karşılaştıramam. Mutlu yıldönümleri eşsiz sevdiğim.

Sen benim kalbimin şarkısın. Sen başından beri istediğim sevgi dolu, harika bir insansın. Hayatımı senin için vermekten bir an bile çekinmem çünkü senin olmadığın bir hayatta zaten yaşayamam bir tanem. Her şeyim olduğun ve çok daha fazlası için teşekkür ederim sevgilim. Mutlu yıl dönümleri diliyorum.

Kimse aramızdaki ilişkiyi kavrayamaz ve bu dünyada senden başka hiç kimse beni böyle derinden anlayamazdı.  Aramızdaki engelleri engel olarak bile görmedim ben. Biliyordum ki, sendin hayatımın en tatlı anılarını biriktireceğim insan ve kaderimdin. Seni ne kadar çok sevdiğimi her fırsatta göstermeye çalışsam da bazen yetersiz kaldım biliyorum. Ama sana en güzel Yıl dönümü hediyesini belki de bu sözlerle verebilirim diye düşünüyorum.

Bütün sıkıntılı zamanlardan sonra bile, gülüşün benim için sabah içilen, ayıltıcı bir kahve gibi. Beni uyandırıyor ve gün boyu, şu hayat denen şeye devam etmemi sağlayacak gücü veriyor.  Sensiz ne yapardım düşünmek bile istemiyorum bir tanem.  Daha nice mutlu yıl dönümleri diliyorum.

Yıldönümüm kutlamalarımızın büyük olmasını istiyorum çünkü sen varlığınla,   hayatımızın her gününü yaşanmaya değer kılıyorsun. Seni ne kadar sevdiğimi göstermek için yeterince iyi bir hediye olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden yıldönümümüz için sana kalbimi veriyorum sevgilim.

Bazı zamanlar tartıştığımız oluyor ilişkimizde.  Bazen kavga etmek için yüzlerce nedenimiz olabiliyor. Ama her zaman seni sevmek için binlerce nedenim olduğunu hatırlıyorum. Ve kavga nedenlerimizi işte tam da o an unutuyorum. Mutlu yıl dönümleri benim güzel sevgilim.

Uzun yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik daha fazlası için yıldönümü mesajları kategorimize göz atabilirsiniz.

sevgiliye yıldönümü mesajları

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

Sevgiliye yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel yıl dönümü mesajları bulabilirsiniz. Yıldönümü mesajlarını eşe de gönderebilirsiniz. Yıl dönümlerinizde romantiklik yapmak istiyorsanız bu mesajlar tam size göre.

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

Aylar kovaladı peşimizi ve hala devam ediyorlar görüyor musun? Kaç baharlar devirdik, kaç kışa göğüs gerdik birlikte hatırlıyorum. Her zaman içimi ısıtan sıcak gülümsemendeki gamzeler hala karşımda duruyor ilk günkü gibi ve ben hala ilk günkü kadar taze hissediyorum kendimi. Hayatıma girdiğin, bana nefes verdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Kaç seni seviyorum var bilmiyorum fakat ömrümün sonuna kadar tükenmeyecek o seni seviyorumlar. Her zaman yine çayı birlikte içeceğiz, her sabah birlikte kahvaltı edeceğiz, her zaman en büyük kavgalardan yine tek yürek çıkacağız. Seninleyken ömrüm dolu dolu geçecek, benimleyken hep yüzün gülecek. Sımsıkı birbirine bağladığımız yüreklerimiz hep aynı ritimle atmaya devam edecek ve ben her sene bugün bana geldiğin için secdeye gideceğim. En büyük duam, en güzel yanım, hiç bitmeyecek masalım… Seni çok seviyorum. Bir yıl daha büyüdü aşkımız, bunu kutlayalım. Nice senli senelere canım kadın!

Gözlerimi ne zaman gözlerinden çeksem dünya koca bir kara bulutun içine giriyor, ta ki gözlerimi tekrar gözlerine kavuşturana dek. Dünya seninle güzel kadın, yaşamak seninle anlam buluyor. Ben seninle seviyorum mevsimleri, ağaçlar sen varken çiçek açıyor bir tek. İnsanoğlu varlığını sana borçlu, güneş sen varsın diye bu kadar parlak. Gökyüzünde beliren yıldızlar kadar fazla sana olan aşkım, belirmeyenler ise gül cemalini görecekleri günü bekliyor. Seninle yaşlanmak insanı mutlu ediyor be sol yanım, iyi ki varsın. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Kaç kere daha aynı günde buluşabilecek ellerimiz bilmiyorum. Kaç sabaha daha senin varlığınla açacağım gözlerimi ya da kaç kere daha dokunacak dudaklarım güzel tenine bilmiyorum. Tek bildiğim nefes aldığım süre boyunca yanından hiç eksik olmayacağım ve bu aşkın her zaman yaşamasını sağlayacağım. Elleri gül kokan sevgilim, bana bir yıldönümü daha yaşattığın için teşekkür ederim. Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, yıldönümümüz kutlu olsun.

Güller döksem yoluna, taçlar kondursam güzel başına. Çiçeklerden elbiseler giysen, uçurabilsem seni melek kanatlarınla. Başka şehirlere gitsek, başka ülkeler gezsek mesela… Ah be kadın; daha uğruna kaç hayal kurulur bilmiyorum, tek bildiğim sana verebilecek olduğum sonsuz aşkım. Hayaller seninle güzel, hayat bir tek sen varken yaşamaya değer. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim, sen bütün ömrümde hep yanımda ol yeter.

Ömrüme ömür katanım; bir ömre daha adım atacağız seninle, bir yeni yıl daha bizi bekliyor bak önümüzde. Seninle geçen vaktin hesabı olmaz, hiçbir hesaba sığmaz geçen günler. Yeni günümüz kutlu olsun kadınım, seni ömrüm boyunca sol yanımda taşıyacağım.

Merhaba güzel kadın… Bugün gönlüme gelişinin yıl dönümü. Tam 3 yıl önce tanıdım seni, ilk görüşümde bu kadın benim dedim ve sen bana geldin. Bana gelen ayaklarından öperim seni, yollarına güller dökerim. Ellerimin yanında dolaşan ellerine teslimim sevgilim, sen benim başıma gelen en güzel çiçeğim… Hiç solmasın yaprakların, hiç tatmayalım ayrılığın zehrini. Bize yeni yıllar yakışır, ayrılık öte dursun. Sen gül baharımsın, ömrüm aşkına feda olsun.

Gülüşlerine sığındığım güzel kadın. Bu ay benim ömrümün en güzel ayı. Bu ayla geldin bana, bu gün sevdin beni ve ben bugün taptım sana. Yeni yılımız kutlu olsun can yarım. Seni çok seviyorum.

Hani baharla gelen bir cıvıltı vardır ya, işte sen tam da öylesin benim için. Bir bahar akşamında değdi gözlerimiz birbirine ve ben o günden bu güne bir kez olsun sensiz başlamadım hiçbir güne. Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun sevgilim.

Seni sevmenin en güzel zamanı şimdi. Sen bu zamanlarda daha çok sevilirsin iç yarım. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim, bırak şimdi millet sevmek görsün.

Senin aldığın nefese ölürüm ben, senin bana geldiğin güne kurban olurum. Nasıl güzel geldin sen bana böyle, nasıl içten yaklaştın ellerime. İyi ki geldin kadınım, iyi ki girdin ömrüme. Seni seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.

Sıcacık ellerinle bulmuştum seni ben bugün. Bugün sadece gün doğmadı yeryüzüne, sen ve ben doğduk her şeyden önce. Aşk için boğuştuk ve birbirimizi bulduk, birbirimizin olduk. Güzeller güzeli sevgilim, yeni yılımız kutlu olsun seni seviyorum.

Bir böyle akşamlarda severim seni ben en çok, bir de nazlı baharlarda. Bu baharlar bizim mevsimimiz sevgilim. Çiçeklerin arasından sıyrılıp bana gelişini hiç unutamıyorum. İlk boynuma sarılışını, ilk ellerimden öpüşünü, ilk seni seviyorum deyişini. Biz bunları hep baharla tattık, biz hep baharda çiçek açtık. Yeni bir bahar daha karşıladı bak bizi, bu bahar da çiçek açacağız. Yeni yılımız kutlu olsun kadınım, en güzel çiçekler senin için açsın.

Sevgiliye yıldönümü mesajlar konu başlığımızı burada sonlandırıyoruz tüm yıldönümü mesajları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Eşe Yıldönümü Mesajları

Eşe yıldönümü mesajları yazımızda eşe söylenebilecek yıldönümü sözleri bulabilirsiniz. Bu evlilik yıldönümü veya tanışma yıldönümü olabilir farketmez. Tüm yıldönümü mesajları sayfamızda.

Eşe Yıldönümü Mesajları

Kalbimin kilit vurduğum yerlerini hiç zorlanmadan açanım, benim sol yanımın en güzel çiçeği. Atan kalbimin yanı başında yaşamaya devam ettiğin sürece seni benden başka kimsenin sevmesine müsaade etmeyeceğim. Seninle dolan kalbimi başkasının eksiltmesine izin vermeyeceğim. Kalbini kalbime emanet ettiğin andan beri bütün hücrelerimle birlikte seni sevmeye hep devam ettim. Bu aşkın nazar boncuğu olan gözlerine bakmaktan bir an bile vazgeçmedim ve ömrüm yettiğince hiç vazgeçmeyeceğim.  Seni çok seviyorum eşim, nice güzel yıllara.

Yıllar oldu sahi değil mi? Bana ilk baktığın günün üstünden, kalbime ilk sıcaklığını verdiğin günün üstünden yıllar geçti ve ben bir tek gün bile bu sıcaklığı hissetmekten usanmadım. Her geçen gün bana aşkı daha çok hissettiren kalbine hayran kaldım. Hayata tutunuşuna, pes etmeyişine, sevişine, öfkene, hayaline, gerçeğine, gözyaşına, mutlu oluşuna hayran hayran baktım. Sen kadın; bana insan olmayı, aşkı, dik durmayı öğrettin. Kendimi aşktan kaçırırken aşkın içinde buldum. Seninle inandım kışların bahar olduğuna, seninle tutundum kopmaya yüz tutmuş dallara ve seninle iyileşti kalbim hiç ayağa kalkamayacağı yangınlardan. Senin varlığın benim ömrümün aşkla geçeceğinin ispatıdır. Bir yeni yıl daha bizi bekliyor, seni seviyorum.

Gözlerine her baktığımda iyi ki diyebiliyorsam içimin en derinlerine tutunmuşsun demektir. Öyle ki kalbim kim için attığını da seneler önce bugün öğrendi. İlk bakış, ilk öpüş, ilk dokunuş bugün hala hiç değişmedi. Hala gözlerim umutlu, hala ellerim sıcaklığını taşıyor ve dudaklarım hala sana ilk günkü heyecanla dokunuyor. Kalbim ve ben seni sevmekten asla vazgeçmedik ve sen bizi sarmaktan hiç bıkmadın. Hayatın en güzel yanı oldun birden benim için ve hala o en güzel yerde sen oturuyorsun. Hiç kalkma oturduğun yerden güzel kadın ve hiç bitmesin bu içine kapıldığım ılık yaz yelleri. Seni ilk günkü heyecanla her geçen gün daha çok seviyorum. Yeni bir yıla seninle yeniden merhaba.

İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki, hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın. Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek, insanın aklının almayacağı kadar sevgi dolu bir rüya, kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın. Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun eşimm.

Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam. Ellerinle, gözlerinle, yüreğinle, sevginle, kalbinle ve bitmeyen aşkınla hoş geldin ömrüme. Kalbimin içinde çırpınan kuşun kanadı oldun, ağlayan gözlerimin mendili, bükük boynumun omzu, atan kalbimin nedeni oldun. Her sabah gülerek uyandım senin sayende, her gece huzurla koydum başımı yastığa. Dilimden dökülen bütün dualar senin için göğe yükseldi ve ben bugün en çok gelişine mutlu oldum. Bana geldiğin güne hoş geldin. İyi ki hayatımdasın.

Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını, aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını, beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım. Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde, ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden, seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

Benim gençliğim, gülüşlerim, toyluğum, saflığım, olgunluğum, ağlayışım, sevincim, mutluluğum… Benim her şeyim; kalbim hala aşkınla dolu ve yıllar yoramadı sevgimi. İlk günkü gibi tazeyim sana, ilk günkü gibi heyecan doluyum. Kalbime geçirdiğin bu elbiseyi giymekten hiçbir aman yorulmadım. Sen benim umut ışığım, geleceğim, karım, kadınım, doğmamış çocuklarımın annesi… Bütün hayallerimin temelisin, bütün yıllarımın birikimi, bütün geleceğimin sahibi… Sen olmasan aşka bir adım yaklaşamazdı kalbim. Aşktan habersiz kapatırdım gözlerimi dünyaya. Böylesine güzel duyguları yaşamama ortak olduğun için sana minnettarım. İyi ki tuttuğun ellerimi bir an bile bırakmadın. Seni son nefesimi verene kadar seveceğim ve senden asla vazgeçmeyeceğim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Yeni bir yıl daha… Arkama dönüp bakıyorum da sen ne güzelsin be kadın. Sen ne de güzel aşksın. Hayatımda yer almadığın bir an bile yok ve varlığın her zaman kalbimin en güzel mührü oldu. Aşkın en güzel halini verdin bana, beni büyüttün, beni olgunlaştırdın. Seninle başladım sevmeye, seninle aşkı tattım. Dudaklarımdan adın bir an bile eksik olmadı ve ben seninle dört mevsim bahardım.

Hayatımın anlamını bulduran kadın; iyi ki ömrüme ömrünü, gönlüme gönlünü kilitledin. Seninle olduğum her an soğuktan çok sıcağı hissettim, ekşiden çok tatlıyı sevdim. Çayımın şekeri, kahvemin köpüğü, dilimin duası oldun. Senin varlığın beni her geçen saniye daha çok huzurla buluşturdu. Kış mevsiminde papatyalar açtı odamda, yaz sıcağında serinledim seninle. İyi ki geldin kadın, iyi ki.

Eşe yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik. Tüm yıldönümü mesajları için kategorimize göz atabilirsiniz.