Etkileyici Aşk Sözleri 2016 Kısa

Etkileyici aşk sözleri 2016 kısa yazımızda, hem etkileyici aşk sözlerini, hem en yeni 2016 yılına ait aşk sözlerini, hem de kısa aşk sözlerini bulabilirsiniz.

 

Bazen anlamak yetmiyor seni. Seni her zaman anlamak olmuyor. Bazen anlamayacaksın seni, bazen de saçmalayacaksın seninle, bazen de delirecek ve sokaklara düşeceksin serserice. Sen deli bir aşka fidansın, sessiz bir aşk yok senin hecelerinde.

 

Saç tellerini dağıtıyor sonbahar rüzgarları. Rüzgarlara takılıp gideceksin başka ülkelere diye korkuyorum nedense. Gitmenden korkuyorum sevgili, gidip hiç gelmeyişlerinden korkuyorum. Gitme, bir ömür bende takılı kalsın saçların.

 

Senin gülüşlerin var, yağmur sonrası toprak kokusunu andıran. İnsanın içini huzura boğan, fakat bir o kadar korkutan. Sen gidip gelmek gibisin. Bir ayağın odada, bir ayağın kapı dışında… Sağın solun belli olmaz senin, her an beni bırakıp gidebilirsin. Gitme…

….

Aşk sözleri 2016 yazımızın devamı aşağıdadır. 🙂

aşk yazıları 2016

Kalbindeki ışıkla ısındı benim odam. Ben o ışığı bana geldiği gün sevdim. Odamı aydınlatmanı, yalnızlığımı dağıtmanı, beni ben olduğumda sarmanı sevdim.

 

Güzel bir hayat yaşayamamış olabilirim, ama seni çok güzel yaşatabilirim. Senle eskiyecek kırık döküklerim, senle başlayacak güzel, neşeli günlerim. Sen doğuracaksın güneşi, ben seni besleyeceğim.

 

Kalbine sor, aklın başında değil. Kalbine sor, bu gidiş bu kalbin işi değil. Gitme kal; kalbin kalsın benimle, aklın azat bir kafeslik.

 

Sen sus sadece gözlerin kalsın bu odada. Çek kapıyı ardına kadar ve çık git, bakışların kalsın kapının ardında. Dilin değil, gözlerin söylesin beni hala çok sevdiğini. Bakışlar yalan söylemez, dil şeytan işi.

.

aşk mesajları 2016

İnanmıyorum hala gittiğine, bittiğin. Biz farklı olan ama aynı bakan gözleriz. Ben bakmadan sen göremezsin, sen konuşmadan ben duyamam. Sen düşünmeden ben saramam, ben bakmadan sen gülemezsin. Eksik kaldığımız oldu hep, tam olmak için birbirimize ihtiyacımız var.

 

Alıp başımı gitmek istiyorum bu insan kalabalığından. Yanımda eski bir bavul bir de sen ol yeter. Biz seninle başka denizlere gidelim. Başka sularda yüzelim. Başka fikirler sevelim ve gitmelerimiz hep birlikte olsun. Terk etmek ne hiç bilmeyelim.

 

Hastalandığımda annemin yaptığı çorba kadar iyi gelirdin sen bana. Derdim tasam kalmazdı, içimde bahalar açardı, hastalık bende barınamazdı. Sen gideli iki gün oldu, ruhum hasta oldu, bedenim yataklara düştü.

Paylaş:

Bizi Takip Edin:

5 yorum Yorum Yap

  1. Kalbine sor, aklın başında değil. Kalbine sor, bu gidiş bu kalbin işi değil… Resmen sigara yaktırdın admin.. Sözler kaliteli çok teşşekürler

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.