Evlenme Teklifi Sözleri

Evlenme teklifi edeceğiniz kişiye romantik evlenme teklifi sözleri söylemeniz çok önemlidir çünkü hayatınız boyunca muhabbeti geçecek bir andır o an işte bu aşamada sizlerle birbirinden romantik evlilik teklifi mesajları paylaştık.

Evlenme Teklifi Sözleri

Bir yol ayrımında rastladım sana. Her şeyin mümkün olabileceğini seninle görüp yaşadım. Seninle görüp yaşamak istediğim birçok şey var. Tüm yol ayrımlarında yanımda olur musun?

Hayat bir filmdi. Seninle tanıştım ve filmin başrol oyuncusu oldum. Bu filmin geri kalanı nasıl olur, nasıl devam eder bilmiyorum ama seninle mutlu sonu bulmayı istiyorum. Bu filmde benimle başrolü paylaşır mısın?

Hayatıma girdiğin günden beri gökkuşağını gökyüzümden eksik etmedin! Bir yağmur sonrası huzuruydu seni sevmek. Şimdi ise seninle bir ömür aynı gökkuşağına ait olmak istiyorum. Benimle bir ömrü beraber geçirir misin?

Derler ki her insanın gönlünün bir kuyusu varmış. O kuyuya düşen bir daha çıkamazmış. Ya kuyu içinde o insanla kapanırmış ya da kuyudaki insanla bir ömür yaşlanılırmış. Gönül kuyumda benimle yaşlanır mısın?

İnsan kendinden olanı, kendi gibi olanı ilk gördüğü anda bilirmiş, hissedermiş. Seni gördüğüm ilk andaki hissettiklerim de tam olarak böyleydi. Gel bir yol çizelim kendimize, liman olalım birbirimize. Ne dersin?

İçinde sen olan tüm dualarıma amin der misin ?

Ömrüme ömür diye katmak istediğim tek insan sensin! Ömrünü benimkiyle birleştirir misin?

Müsaitsen şayet seninle biraz kavuşmaya ihtiyacım var?

İkimiz de yatınca tavana bakıyorsak neden aynı tavana bakmayalım?

Nefes aldığın şehir ne kadar da şanslı. Baktığın manzaralar, yürüdüğün yollar. Sana gelen yol olmama, baktığım manzara olmana izin verir misin?

Önümüzdeki 50- 60 yıl için bir planın yoksa, benimle evlenir misin?

Kalbime kelepçe vuralı çok olmuştu. Gel de ömrüme de kelepçe vuralım.

 

Uçsuz bucaksız bir denizin tam ortasındayım. Sadece bir kayık var ve yanımda da sen. Nereye gittiğimiz çok önemli olmazdı yan yanayken. Rotamızın belli olmadığı bu denizde benimle beraber yol alır mısın?

Yıllar sonra aynı fotoğraf karesine bakıp, ne güzel günlerdi ama çok daha güzellerini yaşadık demeye var mısın?

Zamanı geri alsak yine seni sever, yine sana gelirdim. Ben senden gitmem peki sen bana gelir misin?

.

İnsan acısına aşık olurmuş. Onun içindir bu kadar beklemem. Acılarıma ilaç olsan dertlerime derman?

Sen benim için bir seçenek değilsin! Sen bana gereklisin! Mutlu bir beraberlik için ellerimi tutar mısın?

Durgun denizde yanında olan çok olur. Hırçın dalgaların arasında seninle olmama izin verir misin?

Bir insanın birden fazla aşık olabileceğini sana defalarca aşık olduğumda anladım. Sana tekrar tekrar aşık olmam için fırsat verir misin?

Sen yanımda olunca mevsimler bir başka güzel. Sonbaharın bile sevilesi yönünü seninle gördüm. İlkbahar gibi girdin ömrüme. Şimdi tüm mevsimleri sesin gibi sıcacık yaşamak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Yıllar sonra kendimi yokluğuna alışmış değil, varlığınla daha da hayat bulmuş olarak görmek istiyorum. Yokluğunla sınamayıp, varlığınla hayat verir misin?

Evlenme teklifi sözleri yazımızın sonuna geldik. Çıkma teklifi sözleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.