Evlilik, Söz ve Nişan İçin Davetiye Sözleri

Evlilik, nişan ve söz için davetiye arayışındaysanız en büyük sorunlardan biri de davetiye de ne yazılacağıdır. Davetiye sözleri ve davetiye yazıları için sitemizdeki yazılardan ilham alabilirsiniz.

 

Mutluluk adına atılan bu ilk günümüzde, bize destek vermeniz ve bizimle birlikte mutluluğu büyütmeniz adına siz dostlarımızı yanımızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

 

“Seviyorum” dedim, “seviyorum” dedi. “Benimle evlenir misin?” dedim “EVET” dedi. Evleniyoruz ve siz değerli dostlarımızı da aramızda görmek istiyoruz. Bizimle birlikte bu mutlu günü paylaşmanızdan büyük bir onur duyacağız.

 

Evleniyoruz dostlar. Her şey tamam; gelinlik, saç, makyaj, damatlık, ev, araba, düğün salonu, sandalyeler… Boş sandalyelerimizi doldurmanızı umuyor, hep birlikte gülelim eğlenelim istiyoruz. Bu mutlu güne şahitlik etmenizi istiyoruz.

 

Huzur adına çıktığımız bu yolda ilk durak nişan. Bizi birbirimize mühürleyecek olan yüzüklerimizin parmağımıza girişine şahitlik etmenizi ve bu mutlu ilk heyecanımızı bizimle paylaşmanızı çok içten diliyoruz.

 

Bir yastıkta nasip olsun dedik ve yüzüklerimizi taktık. Sıra evlenmeye geldi; iyi günde kötü günde evet demek için siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyacağız. Düğünümüze bekleriz.

davetiye yazıları

Ömrümüzü birleştirmek için atacağımız ilk adımda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

İki bayram arası düğün olur mu dediler ama en sonunda kabul ettiler. El ele verdik ve koca bir hayata açılan kapının eşiğinden geçtik. Evet derken bizi desteklemenizi ve sizi aramızda görmeyi umuyoruz.

Davetiye yazılarına devam ediyoruz.

Gelin arabasını hazırladık, ayakkabının altına da isimleri yazdık. Ee, gelin çiçeğimiz de hazır. Bu heyecan dolu günde mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

 

Yıllar süren sevgimizi daha da büyütmeye ve aile olmaya karar verdik. Bütün dostlarımızı yanımızda görmekten çok mutlu olacağız, bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayın.

 

Aile olmak adına attığımız bu büyük adımda, siz değerli dostlarımızı ve çok sevdiğimiz yüzleri yanımızda görmek bizi onurlandıracaktır.

davetiye mesajları

Düğünümüze bekliyoruz, evleniyoruz ve çok mutluyuz. Bu mutlu günde bize eşlik etmeniz ve mutluluğumuzu büyütmenizi temenni eder, siz sevdiklerimizi yanımızda görmek isteriz.

 

Bu mutlu günümüzde gülüşlerimize gülüş katmanız, mutluluğumuza destek vermeniz için, siz dostlarımızı yanımızda görmekten onur duyacağız.

 

Çok sevdiğimiz dostlarımız, büyüklerimiz ve miniklerimiz; dünya evin girerken siz sevdiklerimizin yanımızda olmasını istiyor ve bu mutlu güne hepinizi davet ediyoruz.

Hayatlarımızı birleştirme konusundaki ilk adımı sizlerin yanında atmak ve bu güzel nişana şahit olmanızı en içten dileklerimizle istiyoruz. Bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız bizi onurlandıracaktır.

BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. ilminatis ilminatis 13 Aralık 2019

  beyaz insanın gözünü kör eder.bu yüzden siyaha güveniyorum. siyah şu ana kadar ağlamam engelledi. beni hayatta tuttu hiç acı çekmedim piyanom’da notaların siyahına tutundum.

 2. Ayşenur İslam Ayşenur İslam 12 Aralık 2019

  Üniversite sıhhıye ve bu evlilik ve bu daire no HTML5 yıl önce eklendi bir şekilde bir resim ekibi bu er ya da eğitim alay komutanlığı ve bu er ya u u u u u u ve bu

 3. Qqq Qqq 30 Ekim 2019

  Çok güüüüüüzzzzzelllllll

 4. Ebrunur yarımbaş Ebrunur yarımbaş 2 Ağustos 2017

  Özlediğim biri var, ben yokum

 5. ceylanS♡C ceylanS♡C 26 Haziran 2017

  Sana burdan sesleniyorum Suleyman Nemez sana deliler gibi aşığım❤❤❤❤❤❤❤❤

  • cold cold 13 Mayıs 2018

   oda seni çok tınlıyordu

 6. Evren Evren 19 Ağustos 2016

  Evlilik kadar güzel bir şey yoktur, birde bu güzel sözler araya girdimi evlilik tadından yanına varılmıyor, ben evlenirken internetmi vardı o zamanlar böyle güzel sözler kısıtlıydı.