Facebook Sözleri & Facebook Mesajları

Facebook sözleri & facebook mesajları adlı yazımızda facebook ve diğer tüm sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz eğlenceli sözler bulabilirsiniz.

Facebook Sözleri

Kimseyi hak ettiğinden fazla sevip, değer vermeyin.. Ben denedim tahammül edemiyorlar.

 

Kendi var da beyni yok gibi.

 

Her şeye tamam, sana milyon kere  “o tren kaçtı canım.”

 

Kaç gece ağladım sesimi duy diye diyor şu an şarkının sözleri, şimdilerde merak ediyorum da, sesimi duysan gelir miydin?

 

Ağlamak ne çare, sevmek bile işe yaramıyor bazen.

facebook yazıları

Gözyaşlarınızı değmeyecek insanlar için akıtmayın. Gerçekten bazılarının kalitesizliği, sizin gözlerinizden akıyor, yapmayın.

 

Ağlatmayın be, ağlatmayın artık şu anaları.

 

Eskiden bir yastıkta kocamak diye bir laf vardı, şimdilerde onun yerini bir yastıkta bir sürü kaçamak aldı.

 

Hangi yana dönsem seni ve yüzünü görüyorum. Bu şehir artık bana ağır geliyor sevgili. Ya ömrüm tükensin, ya başka bir yerde sıfırdan çayım gözlerimi.

 

Seni unutmak ne mümkün, her gece sırtımdaki hançer izlerinin acısıyla uyanıyorum.

 

Hayatıma girdiğin günden beri sadece beni sevmeye devam etmeni istedim. Senin aşkın beni iyi etti, bana iyi geldi. Ben yeniden aşka inandım. Bir gün hiç beklemediğim bir anda hayatımdan sessize çıkıp gittin. Aradığım hiçbir yerde bulamıyorum seni sevgili, neredesin? Yoksa beni sevmekten vaz mı geçtin?

.

 

Hayatta edindiğiniz tecrübelerden dolayı asla üzülmeyin. İnanın her tecrübe insanı daha kötülerine hazırlıyor ve dayanma gücünüzü artırıyor. İnanın ve kazandığınız tecrübeleri asla unutmayın.

 

Seni severim ama kendimi daha çok.

facebook mesajları

Genel olarak hafta içleri hafta sonunu beklemekle geçiyor, hafta sonları ise yaklaşan hafta içinden korkarak geçiyor.

 

Seviyorum, öyle çok seviyorum ki bu sevgi doğacak nesillere barış getirecek.

 

Her şeyi olduğu ve sana geldiği gibi sev. Kim bilir belki düzeni bozuk dünyada böyle düzen alınır.

 

Sen üzülme diye her gece kılcık şerbeti içtim ben. Yüzün düşmesin, aman üzülme diye kendimi üzdüm gecelerce. Ne uğruna? Kimin içindi bütün bunlar? Sanaydı be, hepsi sanaydı ama ne çare. İnsan olmayana insanlık ne öğretiliyor, ne insanlık yapılıyor. İnsan olmayana, insanmış gibi yaklaşmayın. Hatta alın elinize bir kırbaç, bir tasma öyle dolaştırın yanınızda. Hak, müstahak onlara…

 

Üç günlük dünyaya beş günlük dert çekmeye geliyoruz hepsi bu. Dahası diğer tarafta, burada yaşadıklarınız sadece filmin ilk fragmanı.

 

Burası koca bir cehennem, buradan çıkış yok. Ölünce de cehennemde bulacaksınız kendinizi bundan da kaçış yok. İnanmıyorsan o ayrı tabi, sürpriz olur fena mı? 😀

 

Facebook sözleri yazımın sonuna geldik, sizde yorum yaparak bildiğiniz sözleri bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.