Facebook Sözleri

Facebook sözleri yazımızda Facebook’ta ve tumblr’da çok beğeni alacağını düşündüğümüz aşk sözleri, komik sözler, kapak sözler, anlamlı sözler gibi kategorilerden derleme yaptığımız sözler paylaştık.

Facebook Sözleri

Kalbimin attığı kadar gerçekteki ses tonundaki seviyorumların. Bir kalbime bir de senden gelen sese kulak verdim. Başka ses duymadım, başka dil bilmedim, başka bir dünyaya yer vermedim içimde. Sen benim eşim, güneşim, canım sevgilim…  Kalbim attığı, nefesim yettiği sürece bir tek seveceğim, başka bir sese yer vermeyeceğim.

 

En olmadık baharlardan kop gel bu gece bana. Gelişinde öyle bir tazelik olsun ki, kış günlerindeki güneşim, yaz günlerindeki serinliğim ol.

 

Kalbin kahpeyse güzelim ücret ver bu gece mum ışığında bir çarşaf eskitelim.

 

Hâkimlik sınavına hazırlanan bir arkadaşımın sınavı kazanamayınca ağladığını gördüm ve bu meslek senin harcın değil dedim. Neden dedi, daha kendi gözlerine hâkim olamıyorsun ki dedim.

facebook sözleri

Facebook sözleri ile popüler bir ağ olan Facebook’ta birbirinden anlamlı sözleri paylaşabilirsiniz.

 

Alışmamış g*tte don durmaz diye boşa demiyorlar aga, iki gün dikiş tutar üçüncü gün dikiş atar.

 

Kızın kalbine giren çıkan belli değil, karşıma geçmiş seviyorum diyor. Ulan kaç kişi çalıyor kalbini, hangi zili kullanıyorsan söyle bende taktırayım aynısından kapıma.

 

En çok da bana sımsıcak gülüşünü özlüyorum sevgili. O esmer teninin ardında yatan samimiyeti, bana güzel bakan gözlerini, beni sımsıkı tutan ellerini özlüyorum. Hayatım boyunca dilediğim, eş diye kendime bildiğim, gelecek hayallerine kondurduğum tek adam sendin. Sende kendinden geçtin, helal olsun.

 

Hangi kıza sorsam aşk için şiirler döküyor, masum âşık pozları veriyor. Yazdığın şiirin içine ot koyarsan, yiyen öküz çok olur be güzelim.

 

Bir elimde cımbız bir elimde ayna, umurumda mı dünya kafasının kızları, o kaşlar martı olmuş uçacak haberin yok.

 

Kalbinin inden gelen sesleri dinledim bu sabah, sanki koş bana dercesine dalgalı bir deniz dalgasına rastladım. Koşsam yutacak, koşmasam arkamdan bakacak.

 

Nasıl bir çıkmaz, nasıl bir gece, nasıl bir körebe oyunu bu böyle? Ebe de benim, saklanan da. Kendi kuyruğunu takip eden bir kediden farkım yok.

 

Nasıl bir potansiyel var böyle sende be güzelim, elini veren kolunu kaptırıyor, selam veren borçlu çıkıyor.

 

Depremler oluyor vücudumda sevgili; beynim beni, kalbim bedenimi sarsıyor. Aşkın sesi kalbimi yerinden oynatıyor, aman vermiyor geceler kalbim hep sen sen diye atıyor.

 

Bütün olmazları oldurduğunda, olacak şekilde, en olmazları konuşmaya gel benimle. Anlamadın değil mi, olmayacak be yavrum anla işte.

 

Kendimden geçtim de bir senden geçemedim. Hadi beni boşver sen nasıl bizden geçtin gittin? Nasıl kendini çıkmaz bir sokakta kaybettin, hadi gittin onu anladık, nasıl oldu da sen bize geri dönemedin?

 

Facebook sözleri yazımız ikinci sayfa ile devam ediyor.

Sayfa: 1 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Benzer Yazılar

yorum yaz

  • Yetkili attığın her söz facebook’ta patlamış bu sizin sitenizin büyüklüğünü gösteriyor. Tebrik ediyorum.

  • Sosyal medya olarak zaten klişe sözlerin yaygınlaşmasında en önemli rol Facebook’a düşüyor. Zaten son zamanlarda canlı tv yayınlarına da başladı bakalım nereye kadar gidecek bu facebook çılgınlığı.

  • Eskiden ne çok söz paylaşırdık be facebookda. Şimdi baktım da gerçekten güzel sözler var.