İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş olsun mesajları yazımızda hastalanan uzak yakın tanıdığınız kişilerin ailesine veya kendisine yollayabileceğiniz, geçmiş olsun mesajları bulabilirsiniz ve gönderebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Mesajları

Böyle günlerde sağlığın kıymeti daha da çok anlaşılıyor. Bütün ömrünün sonuna kadar sağlıklı yaşaman dileğiyle, geçmiş olsun.

Hastalıklar başa gelmeli ki, sağlığın değeri bir kez daha bilinmeli. Umarım bu son sağlık imtihanın olur, geçmiş olsun.

Sadece sağlığında değil, bu kötü günlerinde de yanındayız. Canım arkadaşım umarım bu son sağlık problemin olur. Geçmiş olsun.

Hastalıkta sağlıkta diyerek evet dedik biz. Seni hem hastalığında hem sağlığında bir ömür boyu seveceğim, geçmiş olsun.

Sağlığa zeval gele ki, sağlığın kıymeti biline. Yaradan hastaya şifa vere ki, sağlık yerine ermeli… Geçmiş olsun.

Sadece cisimle değil, kalbimizle de senin yanındayız. Gözlerindeki ışıltının geri dönmesi için dua ediyoruz hep birlikte, yanındayız. Geçmiş olsun.

Bu zor günlerin geçeceğini biliyor, Rabbimden şifa diliyoruz, geçmiş olsun.

Şifa üzerinden eksik olmasın diyor, geçmiş olsun dileklerimizin vuku bulmasını temenni ediyoruz.

Hastalık haberin bizi yasa boğdu, Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Üç günlük dünyada beş günlük hastalanıyoruz. Hastalık bu elbet başa gelecek, önemli olan bir arada ve umutlu olmak. Senin için en büyük şifaları istiyoruz Rabbimden.

İlk duyduğumda inanamadım, koşa koşa geldim hastaneye, koşa koşa da buradan çıkalım istiyorum. Geçmiş olsun demek istemiyorum çünkü geçeceğini biliyorum.

Geçmiş Olsun Sözleri

Bu kötü günlerin arkada kalacağı, hep sağlık içinde olacağın zamanlar da gelecek inşallah. Rabbim acil şifa versin, çok geçmiş olsun.

Bu zor zamanlarında yanında olamadığım için çok üzgünüm. Uzaktan da olsa senin için bol bol dua ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi de bu kısa mesajın içinde sana gönderiyorum.

En kısa sürede ayaklanıp yine aramıza dönmen dileğiyle. Canım arkadaşım, geçmiş olsun.

Güzel günlerin var olduğu gibi kötü günlerin de varlığına şüphemiz yok. Nasıl ki gece yerini güne bırakıyor tıplı böyle hastalık da yerini sağlığa bırakacak. Bütün dualarımız seninle, geçmiş olsun.

Derdi veren dermanını da verir demişler. Dualarımız üzerinden hiç eksik olmuyor. Geçmiş olsun.

Bu zamanların da geçeceğini biliyoruz. Hastalığını bir an önce geride bırakıp, sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

Sağlık elden gidince insan daha çok değerini biliyor. Bu günlerin geride kalmasını diliyor ve bir an önce sağlığına geri kavuşanı bekliyoruz. Geçmiş olsun.

Ziyaretine gelemediğim için çok üzgünüm. En kısa sürede ziyaretine geleceğim. Bu zor günlerin üstesinden geleceğini biliyorum, geçmiş olsun. Seni seviyorum…

Uzakta olduğum için ziyaretine gelemiyorum fakat unutma ki sadece bedenim uzakta kalbim hep seninle, en içten geçmiş olsun dileklerimle.

Hastalığında, sağlığında, mutlulukta, hüzünde hep yanında olduğumu unutma, geçmiş olsun sevgilim.

Geçmiş olsun mesajları yazımızda hastalanan yakınlarınıza gönderebileceğiniz geçmiş olsun sözleri bulabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.