İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Günaydın Mesajı, Günaydın Mesajları

Günaydın mesajı yazımızda günaydın mesajları, sevgiliye günaydın sözleri, anlamlı günaydın mesajı ve uzun günaydın mesajları bulabilirsiniz. Günaydın mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Günaydın Mesajı

Kalbimin attığı kadar gerçek sana olan bağım. Senin kadar güzel hislerim, bana kattığın anlamın. Seni çok seviyorum ey güzel bakışlı kadın. Günler sen varken anlamlı, geceler seninle birlikte yıldızlı, gündüzlerin hayrı seninle, şerri sensizlere. Günün güzel başlasın ve içinde ben de olayım. Günaydın sevgilim.

 

Gözlerimin gördüğü herşeyden daha güzel senin yüzün, bu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Baş ucumda duruyorsun ve her sabah sana bakmadan güne başlayamıyorum. Sen iyi ki varsın kadın, günaydın.

 

Kalbimin içine bir olta salladın ve ben o oltaya takıldım, üstelik yem de atmamıştın. Bilerek delsin istedim boğazımı o çengel. Yakalandığım en güzel oltaydın. Denizimi terkedip, topraklarına basmaya başladım. Adım atmak seninle anlam buldu, oksijenin ciğeri yakması seninle güzeldi ve ben en çok yanında olmayı sevdim. Aslında sen beni değil, ben seninle olmayı seçtim. Günaydın sevgilim.

 

Sabahları en büyük hobim seni sevmek benim. Her sabah sıcak yatağımdan kalkar önce senin güzel yüzünü öperim. Sonra dağınık saçlarını oynar, nasıl uyuduğunu izlerim. Gün seninle başlar ve her gece seninle birlikte aynı yatakta son bulur ve ben bu hayatın en çok senli olan kısmını severim. Yine senden önce uyanan bedenimle sana günaydınlar dilerim. Şimdi sıra güzel yüzünü öpmekte.

 

Bazen yanımda uyuduğun zamanlar geliyor aklıma. Sabahları uyandığımda yatağa dökülen saçlarını severdim. Uzun zamandır yan yana uyuyamadığımızı farkettim. Dökülen saçalrını toplamak istiyorum yine. Sana sarılarak uyanmak, senin yanında huzura doymak istiyorum. Yeniden birlikte uyanacağımız bir sabah diliyorum, günaydın sevgilim.

 

Ayakların basmalı tekrar bu odaya. Ellerinle dokunmalısın kitaplarıma, kıyafetlerimden giymelisin üstüne ve sana çok yakışmalı yine. Yatağıma girmelisin kadın, benim tenimle buluşmalı tenin. Uyurken seni izlemeliyim. Sensiz bir güne daha günaydın kadınım.

 

Kalbinin içinde olmak yetmiyor bazen, artık yatağında da olmalıyım. Seninle açılmalı gözlerim ve seninle birlikte son bulmalı huzursuz kabuslarım. Gel ve yok et sensizliği. Gel ve sarıl bana, dinlensin yüreğim de, uykularım da. Günaydın sevgilim, sensizliğe son kez günaydın.

 

Günaydın mesajları ile sevdiklerinizin gönlünü hoş edebilir, onlara güzel mesajlar yollayabilirsiniz. En güzel günaydın mesajı.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Elay Elay

  Elinize yüreğinize sağlık arkadaşlar

 4. idjdjf idjdjf

  Gerçekten çok güzel aşk sözleri var..

 5. Ela Sedef Ela Sedef

  Sevgiliye söylenecek güzel sözler yayınlıyorsunuz, çok teşekkürler

 6. Kaan Kara Kaan Kara

  Sevgilimiz olsa da atsak böyle mesajlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.