Günaydın Mesajları Sevgiliye

Günaydın mesajları sevgiliye yazımız sevgiliye gönderebileceğiniz en harika günaydın yazılarınız bulabilirsiniz. Bu günaydın mesajları sayesinde sevgilinizi mutlu edebilir

Günaydın Mesajları Sevgiliye

Gökyüzünün güneşi, gönlümün ruh eşi, canımın parçası, benim iki gözümün duru yaşı. Günaydın melek yüzlü sevgilim… Günaydın canımın içine kattığım, sarıp sarmaladığım yarim. Günün güzel geçsin bu benim tek hayallim. Bugün olamasa da elbet bir gün yanındadır yerim.

 

Geceyi bitirdim yine şükür, gül yüzüne az kaldı. Vakit seni gösteriyor işte şimdi güzel bir günaydın zamanı.

 

Ah benim başımın tatlı belası, günlerimin aydınlığı, gecelerimin karanlık zindanı. Günaydınlar olsun, günün aysın, gönlün bir tek benim için bugün yeniden çarpsın.

 

Aynı telaşa kapılıyorum her sabah. Sana günaydın yazmalıyım ve sen sabah güzel gözlerini açtığında ilk benim günaydın mesajıma bakmalısın. Ne büyük mutluluk bu, ne büyük çaba… Her sabaha sadece benim için uyanmalısın sevgilim, gönlümün senden gayrı dileği hiç olmasın. Seni seviyorum.

 

Bir günaydın mesajına sığmaz ki sabahlar. Sen olmadan geçmez ki bu kara zindanlar. Sensiz günler doğmasın yar, sensiz kimse günü tadamasın.

 

Güneşi mi daha çok seversin ayı mı deseler, ona günaydın demeyi severim derim. Her günüm onunla başlar, her gecem onunla son bulur derim. Bir tek ona günaydın diyebilmek için nefes alıyorum derim.

günaydın mesajları

Sevgiliye günaydın mesajları yazımıza son sürat devam ediyoruz.

 

Günaydın sevgilim, tatlı uykundan alıkoymak istiyorum seni. Sana benden daha yakın olan ne varsa kıskanıyorum, paylaşamıyorum seni. Hadi aç gözlerini, günümüz aysın.

 

Hiçbir cümle daha anlamlı olamazdı bir günaydın kadar. İçinde çok anlam yatar; uyandın mı diye sorar mesela, çay içiyorum eşlik etmek ister misin diye sorar, günün güzel başladı mı diye sorar. Sadece günaydın demek değildir o, seni merak ettim cevap ver anlamı da var. Bir günaydına başka neler sığar?

 

Günün aydınlık yüzü senin olsun bugün, bol bol kahkaha at, sev, sevil, aşk için bağır çağır zira ben bugün en çok senin için sabaha erdim. Günaydın sevgilim.

 

Bir sabah şarkısı dilimde, uyanmanı bekliyor bir çare yüreğim. Günaydın sevgilim, benim eşsiz güneşim günaydın.

 

Bir sabah uyandığında masada hazır bir kahvaltı ve bir demet çiçek bulacaksın. Önce peynirden bir dilim alacaksın sonra çiçeği koklayacaksın, hemen ardından beni arayacak gözlerin ama bulamayacaksın. Hemen telefona sarılacaksın ve ben telefonu açacağım, “ günaydın sevgilim” diye konuşacağım. “Ben kahvaltımı yaptım işe gidiyorum, sen de kahvaltını yap bebeğimiz aç kalmasın.”

 

Her sabah çayını demlemek vardı şimdi. Ah o günler gelse bir an önce… Günaydın kavuşamadığım sevgilim, bir sabah daha seninle uyanamadan geçti.

 

Günaydın mesajları sevgiliye yazımızın sonuna geldik, daha fazla günaydın sözleri için günaydın mesajları kategorimize göz atabilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Anonim Anonim 27 Ağustos 2018

  Yakin deiLse yataqnda ne isi war aq

 2. Anonim Anonim 27 Nisan 2018

  Bence sevdiğiniz insanı aşık olduğunuz insanı öperek uyandırmak en mantıklısı 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Önemli değil Önemli değil 19 Ağustos 2018

   Ya öpecek kadar yakın değilsen 😉

 3. ok cd ok cd 18 Ocak 2018

  Essssz