HD Film izle, Film Önerileri

Evli bir çift olan Brad ve Pia adın da ki ki kişi her şekil de birlik de olduğu için çok sevilen bir çift olmayı da başarmıştır. HD Film izle bu ilişkilerin de her şekil de mutlu olan kişiler bazen farklı yerlere konuk olurlar. Çok sayı da kişinin bu çifti tanımış olması da o kişilerin bazı yerler de sıkıntı çıkmasına da neden olmaktadır. Bu çift ise günlerden bir gün arkadaşlarıyla birlikte, Japonya gibi bir ülkeye giden bir uçakta beraber seyahat etmektedirler.

Bu kişiler uçak da eğlenceli dakikalar geçirmek de olsa da her sefer her şekil de her şeyi ellerin de bulundururlar. Film izle Ama ne olduğunu anlaşılmamış olsa da kuvvetli bir fırtına yüzünden uçak artık alçalmaya başlar. Fakat birden uçak türbülansa giren bu uçak her şekil de her yer de yüksek bir ses ile alçalmaktadır. Uçakta da ki yolcular ise bu durumdan korkmuş olsa da hiç bir şekil de panik yaratmamak adına uçak da çığlık atmazlar. Uçağın için de sıra dışı olaylar yaşanmaya başlar.

Bu olarlar ise uçak dünya dışı güçlerin saldırısına uğrarken hosteslerden Leslie Bibb, bu faciadan çıkış bulmaya çalışacaktır. Bu durumdan çıkmak için yapmaları gereken tek şey yed bin beş yüz fite kadar yükselmeleridir. Çünkü o kişiler yükseldikçe yer yüzü ile bağlantısı o kadar kesilecek. O uçak sekiz bin fite çıkar ise bir o kadar da dünyadan da çıkmış olur. Bakalım bu pilot başarılı bir şekil de elde edebilecek mi. Filmi izlediğimiz zaman zaten her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Film çok etki yaratacak gibi görünmektedir. Tekfilmizlehd.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

.
Paylaş:

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.